فال گروه خونی

طالع بینی شخصیت و ازدواج بر اساس گروه خونی

 فال گروه خونی

هر کدام از افرادی که با آنها زندگی می‌کنیم و از دور و نزدیک با ما در ارتباط اند و به نوعی نفس می‌کشند و در قید حیات اند، خصوصیات اخلاقی مختلفی دارند و به عنوان مثال با خوردن بعضی از غذاها حالشان بهتر و برعکس بعضی از غذاها برایشان ناسازگار است.

این اختلاف‌ها را شاید بشود از دیدگاه‌های متفاوت بررسی کرد و علت و ریشه آنها را در علم پزشکی جستجو کرد اما اینبار نگاهی متفاوت می‌اندازیم به ارتباط گروههای خونی افراد و خصوصیات اخلاقی و رفتاری آنها تا یکبار دیگر به عظمت خلقت خداوند پی ببریم.


فال و طالع بینی بر اساس گروه خونی

برای مشاهده مشخصات و خصوصیات شخصیتی هر گروه خونی بر روی لینک آن در ستون سمت راست جدول کلیک کنید.

گروه خونی Aکسانی که گروه خونی A دارند، در طول حیاتشان تا حد زیادی تغییر اخلاق و روحیه میدهند. گاهی تیزهوش ، مبتکر و پرکارند و گاهی تحت تاثیر افکار و نقشه‌های دیگران قرار می گیرند.
گروه خونی Bصاحبان گروه خونی B افرادی رک گو، با اراده و جسور هستند. خیلی صریح و جدی حرف می‌زنند، اما ساده عمل می‌کنند و از پرده پوشی، زبان بازی و این دست، آن دست کردن، خوششان نمی‌آید و همین صفات باعث می‌شود تا اشخاص زود رنج، کم ظرفیت و احساساتی نتوانند با آنها کنار بیایند.
گروه خونی Oاشخاصی که دارای گروه خونی O هستند، از لحاظ فطری و طبیعی، آدم هایی خوش بین، زنده دل پر تحرک و تا حدودی سر و زبان دار به حساب می آیند و به خوبی می‌توانند با فراز و فرودهای زندگی کنار بیایند و به اصطلاح گلیم خود را از آب بیرون بکشند.
گروه خونی ABتجزیه و تحلیل شخصیت و روحیات کسانی که در این گروه قرار دارند، کار بسیار سختی است. زیرا آنها معمولا موجوداتی حساس، زود رنج و اسیر احساسات، عواطف، رویا و غرایز خویش هستند.

شخصيت هایی كه در گلبول های خون پنهان هستند

گروه خونی A معمولا افرادی خوش‌بین و نیرومند هستند و استعداد آنها در محاسبات بی‌نظیر است، معمولا دچار عصبانیت و رفتار‌های خشن نمی‌شوند و آرامش خود را حفظ می‌کنند اما گروه خونی B غیرقابل پیش‌بینی هستند، پشتکار و اراده قوی آنها کاملا به اثبات رسیده است.

گروه خونی AB محتاط اند و رفتار‌های محافظه‌کارانه دارند، گروهی هستند که منطق آنها مثال زدنی است و در آخر گروه خونی O که انسان‌های مهربان و بخشنده هستند و البته بسیار اجتماعی و سیاستمدار که مثبت اندیش هستند و افسوس گذشته را نمی‌خورند.

حسین فودازی سرطان شناس و عضو هیئت علمی انجمن خون و انکولوژی در این خصوص می‌گوید: کاشف گروه‌های خونی شاید آن زمان خودش هم به ارتباط بین نوع گروههای خونی و خصوصیات رفتاری شخص پی نبرده بود.

اگر بطور خلاصه بخواهیم بگوییم گروه خونی O گروهی است که به تمام گروههای خونی می‌تواند خون اهدا کند اما فقط می‌تواند از هم گروه خود خون بگیرد.

گروه خونی A گروهی است که می‌تواند به گروههای AB و A خون اهدا کند و از گروههای خونی A و O خون دریافت کند.

گروه خونی B می‌تواند به گروههای AB و B خون اهدا کند و از گروههای خونی B و O خون دریافت کند.

همچنین گروه خونی AB، تنها می‌تواند به گروه خونی AB خون اهدا کند ولی از تمام گروههای خونی می‌تواند خون دریافت کند.


همچنین بخوانید: تعبیر خواب خون | تعبیر خواب خونریزی