تعبیر خواب خونریزی

دیدن خونریزی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خونریزی در خواب چیست؟

خونریزی بینی

دیدن خون در خواب بسته به شرایط پیش آمده تعابیر متفاوتی دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

تعبیر خواب خونریزی دهان

اگر در خواب ببینیم که از دندان و دهانمان خون می آید از طرف همسر و فرزندان و دیگر افراد خانواده خود ناراحت و گرفتار و مبتلا می شویم.


تعبیر خواب خونریزی بینی

اگر در خواب ببینیم از بینی ما خون می آید از نظر اجتماعی گرفتاری هایی پیدا می کنیم و احتمالا شان و شخصیت و آبرویمان در مخاطره قرار می گیرد.

همچنین بخوانید: چگونه خونریزی بینی را قطع کنیم

تعبیر خواب خونریزی بدن

اگر ببینیم از بدنمان خون می رود گرفتار غم و اندوه می شویم و چنانچه ببینیم از چشممان خون روان است یا حتی نم خون زده است از جهت فرزندان مبتلا و غصه دار می گردیم.

اگر ببینیم در دعوا و زد و خورد جایی از بدنمان خون آلود شده مردم درباره ما بد خواهند گفت و اگر دیگری به سبب ما خون آلود شود غمی بین ما و دیگران به وجود می آید.

همچنین بخوانید: فال گروه خونی

☺ تعبیر خواب «خونریزی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خونریزی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

 1. ایراندخت

  سلام.یکسال پیش خوابی دیدم که خیلی دنبال تعبیرش گشتم پیدا نکردم و ذهنم هنوز درگیرشه. خواب دیدم کنار کوهی وایسادم. یهو از دل کوه یک مار خیلی بزرگ اوند بیرون ظاهرا مار بود بیشتر شبیه اژدها بود اونقدر بزرگ که اندازه یه تونل کوه رو شکافت.

  سر مار تا پایین کوه اومده بود اما بقیه بدنش هنوز تو دل کوه. مپم همچنان مات نگاهش میکردم و فرار هم نمیکردم. لعد خودم و دیدم که بعد ازینکه مار پوست انداخته بود خودم رو توی پوست مار دیدم که بازم شبیه تونل بود انقدر بزرگ بود. توی پوست راه میرفتم که بیدار شدم. ممنون میشم تعبیرش کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که شما دشمنی دارید که هنوز به وجود ان پی نبرده اید و باید بسیار آگاه باشید که خدای ناکرده دیر به این موضوع پی نبرید.
   از همین جهت بسیار در روابط خود دقیق باشید و حتما هم صدقه دهید که انشالله برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید