فال مصری

طالع بینی مصری ازدواج و شغل بر اساس ماه و سال تولد

فال مصری

فال مصری یکی از قدیمی‌ ترین تقویم‌ هایی است که به ما رسیده است.

این طالع بینی بر اساطیر خدایان باستانی مصر بنا شده‌ است و با توجه به این واقعیت که مصریان باستان به دقت از آن نگهداری کرده و جرات تغییر هیچ چیز را نداشتند، تقریبا دست‌ نخورده باقی مانده است.

طالع بینی مصری از 12 علامت تشکیل شده است که هر کدام مظهر خدای خود هستند، اما برخلاف سایر طالع بینی ها، هر علامت اشاره به چندین فواصل زمانی بین ماه های سال دارد.

در طالع ‌بینی مصری، کل چرخه سالانه به دوره‌های زمانی کوچک تقسیم می ‌شود. هر یک از آنها توسط یک خدایی اداره می شود که نه تنها زندگی یک شخص را از پیش تعیین کرده، بلکه ویژگی های شخصیت خود را نیز به او داده، به او دانش پنهانی بخشیده و معماهای کنترل فرایندهای ماوراء طبیعی را آشکار کرده است. شخصیت خدایی که مربوط به هر علامت است، شخصیت انسان های متولد شده در این دوره نیز بود.

همچنین ببینید: طالع بینی چینی

در ادامه به طالع بینی این 12 نشانه می پردازیم. با ما همراه باشید.

 1. نیل

دوره نیل: 11 تا 17 دی، 30 خرداد تا 8 تیر، 11 تا 17 شهریور، 28 آبان تا 6 آذر

نیل نشانگر آغاز چیزی است. متولدین این نشانه شخصیت بسیار آرامی دارند و از درگیری‌ ها خوش شان نمی ‌آید. گاهی اوقات ممکن است تحت فشار احساسات باشند، اما در چنین مواقعی عاقلانه عمل می‌ کنند. آن‌ ها اغلب حالت خود را تغییر می ‌دهند. ممکن است در ابتدا آرام باشند و در نهایت عصبانی شوند. افراد این نشانه ناظران بسیار عالی هستند. آن‌ ها به طور کامل با افراد دیگر ارتباط برقرار می ‌کنند.

متولدین نشانه نیل تحلیلگرانی هستند که دوست دارند در مورد فرصت های رفاهی و چگونگی زندگی آرام و مسالمت آمیز رویاپردازی کنند. آن‌ها به جزئیات توجه دارند و همیشه سعی می‌ کنند به آرامی پیش بروند. قبل از ادامه هر گونه اقدام، ترجیح می ‌دهند مطمئن شوند که همه چیز ایمن است. این‌ افراد آدم‌ های خیلی باهوشی هستند. افرادی که در دوره نشانه نیل متولد می شوند، اغلب جدی هستند و فعالیت ‌هایی را انتخاب می ‌کنند که با ذهن عملی، کوشا و تحلیلی آن ‌ها همخوانی دارند.

طالع بینی مصری

طالع بینی مصری


 1. آمون را

دوره آمورن را: 18 دی تا 1 بهمن، 12 تا 22 بهمن

Amon-Ra خدای محافظت است و پادشاه خدایان محسوب می شود. کسانی که تحت نشانه خدای آمون-را متولد شده اند ، با استعداد و خوش بین هستند. آن ها رهبران خوبی هستند و از دیگران الهام می گیرند. این افراد در هر شرایطی، همیشه مطمئن هستند و همه چیز را تحت کنترل خود نگه می دارند. به لطف خوش بینی آن ها، اغلب احساس خوشبختی می کنند و قادر به اعتماد به ندای درونی خود هستند. آنها از این ندای درونی خود برای کمک به دیگران استفاده می کنند. این افراد بسیار موفق و خوش شانس هستند و می توانند به عنوان یک مشاور، مربی یا رهبر انگیزشی شغلی ایجاد کنند و به دیگران الهام بخشند. مردم اغلب برای مشاوره به آنها مراجعه می کنند. افراد متولد شده تحت نشانه آمون را تصمیمات عالی می گیرند. نمایندگان این نشان باهوش هستند و اغلب رهبر می شوند. افرادی با این نشانه سرشار از عقل و شجاعت هستند و قدرت اراده و پشتکار خوبی دارند.

همچنین بخوانید: آثار باستانی مصر

 1. موت

دوره موت: 2 تا 11 بهمن، 18 شهریور تا 1 مهر

موت نماد زن و مادر است، در اساطیر مصر، Mut نماد مادر الهی است، نام او به معنای “مادر جهان” است. افرادی که تحت نشانه موت متولد می شوند، مربی و مدافع هستند. آنها تمایل دارند والدین خوبی باشند. اغلب احساسات و اندیشه های درونی خود را پنهان می کنند و فقط با نزدیک ترین افرادشان آن ها را در میان می گذارند. این افراد بسیار خجالتی هستند. آنها به وضوح می دانند که چه چیزی از زندگی می خواهند و در تحقق رویاهای خود متمرکز هستند. آنها می دانند چگونه با جذابیت و صبر خود دیگران را به خود جلب کنند. متولدین برج موت یک طرز تفکر منطقی و عملی دارند. آنها عقلانی فکر می کنند، بنابراین اثبات اینکه اشتباه می کنند دشوار است. آنها صادق و با این وجود اسرارآمیز هستند و به رشد معنوی، فلسفه و عرفان علاقه دارند.

اهرام جیزه-giza-pyramids-egypt

فال مصری


 1. گب

دوره گب: 23 بهمن تا 10 اسفند، 30 مرداد تا 10 شهریور

در اساطیر مصر باستان، گب خدای زمین بود. او پدر اوزیریس، ست، ایزیس و نِفتیس بود. اعتقاد بر این بود که از خنده او زمین لرزه ها آغاز شد. متولدین برج گب، اغلب قلبی مهربان دارند و دارای بینش خوبی هستند. هر از چند گاهی بیش از حد احساساتی هستند اما این جذابیت و جذبه آن ها افراد دیگر را به خود جلب می کند. این افراد دوستان بسیار معتمدی هستند. آنها می توانند بسیار حساس باشند اما همیشه خونسرد و با حوصله باقی می مانند. آنها دیپلماتیک هستند و همیشه قبل از عمل کردن فکر می کنند. آن ها می توانند خجالتی باشند، اما در صورت لزوم بسیار مقاوم هستند. آنها حافظه خوبی دارند و هرگز آنچه مردم برایشان انجام داده اند را فراموش نمی کنند. آنها با فعالیت هایی که برای زمین و محیط زیست مفید باشند، جذب می شوند. حرفه های مربوط به تدریس، مشاوره یا ادبیات متناسب با آنها خواهد بود.

همچنین بخوانید: معابد دیدنی مصر

 1. اُزیریس

دوره اُزیریس : 11 تا 20 اسفند ، 7 آذر تا 28 آذر

متولدین این علامت مصری، اغلب دارای دو تیپ شخصیتی هستند. در کنار اینکه آنها می توانند بسیار پرانرژی و نیرومند باشند، اما ممکن است مردد و دودل هم باشند. آنها در تلاشهای جدید خوش بینانه و بسیار سخاوتمند هستند. به لطف هوش و گیرایی که این افراد دارند، می توانند یک کار موفق در تجارت یا آموزش و پرورش ایجاد کنند. این افراد رهبر متولد شده اند و با اطمینان از این مهارت برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کنند. متولدین برج ازیریس خیلی به کمک به دیگران علاقه دارند. این افراد بسیار مستقل هستند و دوست ندارند زیر دست کسی کار کنند، بنابراین برای آن‌ها بهتر است که کسب ‌و کار خود را داشته باشند و برای خودشان کار کنند. مردم اوزیریس متوکل، خودباور و هدفمند هستند.


 1. ایزیس

دوره ایزیس: 21 اسفند تا 12 فروردین، 27 مهر تا 8 آبان، 29 آذر تا 11 دی

ایزیس نمادی از مادر و الهه طبیعت است. او حامی فرزندان، فقرا و مردگان است. او دختر گب و نوت و خواهر ازیریس ، ست و نِفتیس است. متولدین این علامت افرادی بسیار صریح و سر راست هستند. برخی آن ‌ها را بسیار احمق در نظر می‌گیرند و برخی از سبک مستقیم ارتباط آن ‌ها تقدیر می‌ کنند. آن‌ ها به دنبال یک رابطه عاشقانه با افراد متهور و بی خیال هستند. آنها آدم های اجتماعی هستند که دوست دارند به دیگران توصیه کنند. متولدین ایزیس یک حس شوخ طبعی خوبی دارند. این افراد اجازه نمی دهند که کسی مانع سر راهشان باشد. آنها خوش شانس هستند و قادر به استفاده از همه منابع هستند. این افراد می توانند در زمینه هایی مانند هنر، بازاریابی یا سرگرمی موفق شوند. آنها در یک تیم خوب کار می کنند و بسیار خودکفا هستند. این امر باعث محبوبیت آنها در بین دوستان و هواداران می شود.

همچنین بخوانید: جاذبه های گردشگری مصر

 1. تات

دوره تات: 13 تا 31 فروردین، 18 تا 27 آبان

تات خدای ماه، دانش و خرد است. او به عنوان خالق نویسندگی شناخته می شود. افرادی که تحت این نشانه اخترشناسی مصر به دنیا آمده اند می توانند مشکلات را به طور کامل حل کنند.

آنها دوست دارند دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. به طور طبیعی، آنها اغلب معلم و مربی می شوند. آنها به خوبی با مردم ارتباط برقرار می کنند و می توانند نویسنده یا روزنامه نگار شوند. افراد این علامت حافظه خوبی دارند و هرگز خدمات شخصی یا یک ژست مهربان را فراموش نمی کنند. آنها همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود هستند. در یک رابطه عاشقانه، آنها صادق و واقعی هستند و توسط افرادی با همان ارزش ها جذب می شوند. آنها بسیار مبتکر هستند. آنها همیشه ایده های جدید و خلاق زیادی دارند که به موفقیت در تجارت کمک می کند.


 1. حوروس

دوره حوروس: 1 تا 18 اردیبهشت، 22 تا 29 مرداد

در اساطیر مصر باستان، این سمبل ستاره ها و آسمان است. افرادی که تحت نشانه هوروس متولد می شوند بسیار شجاع و آماده خطر کردن هستند. اینها شخصیت های بسیار کاریزماتیک هستند، همیشه خوش بین هستند و در هر حرفه ای موفق می شوند. این ها رهبرانی هستند که از دیگران انگیزه و الهام می گیرند. افراد متولد شده در دوره هوروس اراده ای قوی دارند و می توانند سرسخت باشند. آنها نیازهای خانواده های خود را بالاتر از نیازهای خودشان قرار می دهند و به نفع کسانی که دوستشان دارند، فداکارانه عمل می کنند.

افرادی که تحت این علامت به دنیا می آیند، زحمت کش هستند و با دیگران هماهنگی خوبی دارند. آنها بسیار کاربردی و باهوش هستند، از کسانی که به آن نیاز دارند محافظت می کند. آنها می توانند به سیاستمداران، شخصیت های عمومی و روانشناسان مشهور تبدیل شوند.

همچنین بخوانید: دیدنی های مصر

 1. آنوبیس

دوره آنوبیس: 19 اردیبهشت تا 7 خرداد، 9 تا 23 تیر

در اساطیر مصر، آنوبیس سرپرست عالم اموات است. افرادی که زیر نشانه آنوبیس متولد می شوند بسیار پرشور و خلاق هستند. آنها بسیار احساساتی و حساس هستند و معمولاً ترجیح می دهند به تنهایی کار کنند. احساسات آنها می تواند بسیار غیرقابل پیش بینی باشد. علیرغم اینکه این افراد، افرادی درونگرا هستند، اما احساس اعتماد به نفسی دارند که باعث احترام سایر افراد می شود. آنها آزادانه نظر خود را ابراز می کنند.

متولدین تحت نشانه آنوبیس بسیار با درک و محافظه کار هستند. آنها ناظر خوبی هستند و غالباً از قبل درباره افكار و انگیزه های افراد دیگر اطلاع دارند. آنها به حرفه های مرتبط با آموزش و روانشناسی علاقه مند هستند. این افراد هرگز از رسیدن به هدفشان ناامید نمی شوند، حتی اگر چند سال نتوانند به آن برسند. این افراد می توانند پزشک یا پرستار بسیار خوبی باشند. در روابط ، افراد این نشانگر با محبت و دلسوز هستند. آنها خوشحال هستند که از خانواده خود مراقبت می کنند.


 1. ست

دوره ست: 8 تا 29 خرداد، 7 مهر تا 11 مهر

در اساطیر مصری، ست به عنوان خدای آشوب شناخته می شود. افرادی که تحت این نشان مصر به دنیا آمده اند همیشه به دنبال تغییر هستند. آنها می توانند تمام زندگی شان را صرف جستجوی ماجراها و هیجانات کنند. آنها اهداف خود را تعیین می کنند و تا رسیدن به آنها متوقف نمی شوند. این ها رهبرانی هستند که دوست ندارند چیزی را از دست بدهند یا در مقام دوم قرار بگیرند. آنها همیشه مشکلات را با عزم و پشتکار حل می کنند.

متولدین تحت نشانه ست، پیشرفت خود را فدای دیگران نمی کنند. افراد این علامت بسیار اجتماعی و کاریزماتیک هستند. آنها دوست دارند مرکز توجه باشند. این افراد می توانند وزیران خوبی باشند. آنها دوست دارند تمام مدت به جلو حرکت کنند. آنها همیشه به دنبال اطلاعات و دانش اضافی هستند و کار کردن و تلاش را به تنهایی و گوشه گیری ترجیح می دهند. این افراد اغلب تمایل دارند که در مناطقی که شناخته شده نیستند رهبر شوند.


 1. باستت

طالع بینی خدایان مصری

طالع بینی خدایان مصری

دوره باستت: 24 تیر تا 7 مرداد، 2 تا 6 مهر، 12 مهر تا 26 مهر

در اساطیر مصری باستت به عنوان الهه گربه ها و الهه لذت شناخته می شود. این نشانه از زنان و باروری به عنوان عشق محافظت می کند. افرادی که زیر نشانه باستت متولد می شوند همیشه به دنبال تعادل و صلح هستند. آنها از مقابله و موقعیت های استرس زا جلوگیری می کنند. آنها شهود بسیار قوی ای دارند و حتی می توانند روانشناس باشند. شهود به آنها اجازه می دهد انگیزه های واقعی مردم را ببینند. این افراد اغلب شخصیت جذابی دارند که دوست دارند از زندگی لذت ببرند. آنها خود را با چیزهای دلپذیر احاطه می کنند و از موسیقی و هنر الهام می گیرند. این افراد در روابط عاشقانه، شریک وفادار و فداکاری هستند. بسیار احساساتی و حساس هستند، اما از کسانی که دوستشان دارند نیز محافظت می کنند. افراد با نشانه باستت اغلب با محبت و دلسوز هستند. افراد متولد شده تحت نشانه باستت اسرارآمیز هستند و اغلب توسط اسرار جذب می شوند. فعالیت های آنها ممکن است با فلسفه یا متافیزیک همراه باشد.


 1. سخمت

دوره سخمت: 8 مرداد تا 21 مرداد، 9 آبان تا 17 آبان

در اساطیر مصر، سخمت به عنوان الهه جنگ شناخته می شود. او به عنوان یک التیام دهنده نیز محسوب می شود. افراد متولد نشان سخمت هویتی دوگانه دارند. از یک طرف آن ها افرادی منضبط و سخت گیر هستند و از طرف دیگر آنها آزاد هستند و دوست دارند بدون هیچ محدودیتی پیش روند.

متولدین نشانه سخمت کمال گرایانی هستند که احساس وظیفه و عدالت دارند. آنها می توانند قضات و رهبران خوبی شوند. این افراد بسیار حرفه ای هستند و قادرند اسرار محرمانه را حفظ کنند. بسیاری از افراد به دلیل نظم و انضباط و احترامی که دارند به آنها احترام می گذارند. هدف اصلی آنها همیشه حفظ غرور و افتخار است. برای آنها، این به همان اندازه دستیابی به هدف مهم است. آنها بسیار خوش بین هستند و از همه موانع بعد خوب و نیمه پر آن را می بینند.