فال سرنوشت واقعی آینده، ازدواج و مالی

فال بخت و سرنوشت واقعی من چیست؟

فال کارما سرنوشت,فال بخت و ازدواج

فرانک سیناترا در آهنگ خود تحت عنوان این زندگی است، به زندگی خود نگاه می کند و اشعاری درباره اینکه در زندگی گذشته اش چگونه فردی بوده می سراید:

شاید من یک عروسک خیمه شب بازی، یک مستمند یا، یک دزد دریایی بوده ام

یا یک شاعر، یک سرباز و یا یک پادشاه

من بالا و پایین های زیادی را تحمل نموده ام

و فقط یک چیز را می دانم

اینکه هر بار خودم را در چهره ام یافتم

پس دوباره خودم را برداشتم و به میدان رفتم

در جهان مدرن کنونی ای که ما در آن زندگی می کنیم، یک سوال بسیار مبهم ذهن بسیاری از ما انسان ها را مشغول نموده و آن سوال این است که ما در زندگی گذشته خود چگونه فردی بوده ایم؟

چگونه سرنوشتی ما را به سوی زندگی فعلی سوق داده است؟ ما باید چه چیزهایی را یاد بگیریم؟ چگونه می توانیم از تجربیات گذشته خود برای داشتن یک زندگی شادتر و و سرشار از موهبت های الهی استفاده نماییم؟

همچنین بخوانید: طالع بینی ازدواج

فال سرنوشت، بخت و اقبال چیست؟

(در هندوئیسم و ​​بودیسم) مجموع اقدامات شخصی فعلی و قبلی فرد، به عنوان مواردی در نظر گرفته می شوند که سرنوشت فرد را در تولدهای بعدی اش رقم می زنند؛ فراتر از این، سرنوشت یا تقدیر، به عنوان اثر این کارها شناخته می شوند.

درک طالع بینی خود (به عنوان مثال نمودار تولد) ممکن است بتواند به پاسخ هایی که در مورد کارما و یا سرنوشت دارید و اینکه در گذشته چطور انسانی بوده اید، پاسخ بدهد.

همان طور که حتما تصور می کنید، این مبحث می تواند یک بحث بسیار پیچیده باشد، به ویژه درک این مباحث برای غیر ستاره شناسان دشوارتر خواهد بود.

بنابراین، من می خواهم تا جای ممکن این مبحث را به نحو ساده تری برایتان عنوان کنم. راه های زیادی برای ارزیابی طالع بینی وجود دارد که به واسطه آنها می توانید چیزهای زیادی را در مورد گذشته ی زندگی خود یاد بگیرید.

به عنوان مثال، برخی از ستاره شناسان به سیاره زحل، سیاره قهقهرایی و گره های شمالی و جنوبی نگاه می کنند تا بتوانند زندگی گذشته فرد را تفسیر نمایند.

همچنین بخوانید: فال شخصیت شناسی

12 فرازجوی سرنوشت و بخت

فال سرنوشت واقعی من

فال سرنوشت واقعی من

اما راه دیگری برای یادگیری کارما و تجارب زندگی گذشته فرد وجود دارد. این امر با درک نشانه ی صعود، که به عنوان “فرازجو” نیز شناخته می شود امکان پذیر است. توجه داشته باشید که باید طالع بینی خود را به 12 بخش مساوی تقسیم کنید که هر کدام از بخش ها یک “خانه” نامیده می شود.

هر خانه توسط یک علامت زودیاک مشخص می گردد و هر کدام از این خانه ها یک بخش از زندگی شما، مانند شخصیت، امور مالی، ارتباطات، خانه، خانواده، کودکان، کار، شرکا، اسرار، آموزش، مسافرت، معنویت، دوستان، اهداف، اسرار پنهان و کارمای گذشته تان را نشان می دهند.

خانه اول طالع بینی، فرازجو (یا نشانه صعود) شما را نشان می دهد. فرازجو، شخصیت شما و این که در جهانی ورای جهان فعلی چگونه فردی بوده اید را نشان می دهد.

با این حال، اگر تصور می کنید که گردونه طالع بینی شما تنها با یک علامت به سمت پایین چرخیده، بنابراین می توان نتیجه گرفت که خانه ی 12، اکنون خانه ی اول سرنوشت شماست. با این کار حالا پنجره ای را به زندگی گذشته یا همان، کارمای خود باز نموده اید که می تواند آنچه را که در گذشته آموخته اید و مشکلاتی را که در آن زندگی تحمل نموده اید به شما نشان دهد.

در اینجا مثالی برایتان می زنم تا بتوانم مطمئن شوم که همه چیز برایتان روشن شده است. به یاد داشته باشید که منظور از علائم زودیاک همیشه برج حمل، برج ثور، برج جوزا، برج سرطان، برج اسد، برج سنبله، برج میزان، برج عقرب، برج قوس، برج جدی، برج دلو و برج حوت است.

 1. شما برای به دست آوردن نشانه صعود (یا فرازجو) خود، به زمان دقیق تولدتان نیاز دارید. پس بهتر است یک ماشین حساب بردارید و اطلاعات تولد خود را در آن وارد کنید.
 2. با این کار شما تمام سیارات موجود در طالع بینی خود را مشاهده خواهید کرد. علامت طلوع خود را پیدا کنید و سپس، به تفسیر زیر نگاه کنید تا مطالبی را در مورد زندگی گذشته و کارما یاد بگیرند.

فال تقدیر

فال سرنوشت واقعی آینده، ازدواج و مالی من بر اساس ماه تولد


 1. فال سرنوشت متولدین برج حمل (فروردین)

اگر نشانه طلوع شما برج حمل است هم اکنون به اولین خانه بروید تا مشاهده کنید که در گذشته خود متولد ماه حوت بوده اید.

بنابراین، احتمالا در زندگی قبلی خود، یک فرد بسیار معتقد و وظیفه شناس بودید که زندگی ساده ای داشت و مدام در خدمت دیگران بود.

برج حمل می گوید که شما آماده یک شروع جدید هستید و می خواهید، یاد بگیریم که یک زندگی آزاد و مستقل داشته باشید که در آن دیگر به دیگران خدمت نکنید و فقط به خودتان اهمیت بدهید.

البته چالشی که با آن دست و پنجه نرم خواهید کرد این است که بیش از حد خودخواه نباشید.

کارما به شما می گوید دیگر نمی خواهید نقش قربانی را بازی کنید.

شاید شما یک شاعر، عارف، کشیش، شفا دهنده، جادوگر یا حتی یک فرد زندانی بوده اید یا در دام اعتیاد گرفتار شده بودید.


 1. فال سرنوشت متولدین برج ثور (اردیبهشت)

اگر نشانه طلوع شما برج ثور هست هم اکنون به اولین خانه بروید تا ببینید که احتمالا، در زندگی گذشته خود متولد برج حمل بوده اید.

شما از زندگی ای می آیید که با تهاجم و یا حتی جنگ همراه بوده است.

بنابراین در این زندگی، می خواهید خلاق تر باشید و حتی اندکی خود را به سختی بیندازید تا بتوانید به موفقیت های مادی دست یابید و از جهان اطرافتان تا آنجا که ممکن است لذت ببرید.

کارما به شما می گوید باید سلطه جویی را کنار بگذارید.

شما ممکن است در گذشته یک مبارز، یک فروشنده یا یک تاجر موفق بوده باشید که شرکت خود را به خوبی اداره می کرد.


 1. فال سرنوشت متولدین برج جوزا (خرداد)

اگر نشانه طلوع شما برج جوزا است هم اکنون به اولین خانه بروید تا ببینید که احتمالا، در زندگی گذشته خود متولد برج ثور بوده اید.

شما در آن زندگی، ذاتی کاملا طبیعی داشتید و زمان زیادی را صرف تمایلات نفسانی خود می کردید.

بنابراین قطعا در حال حاضر به دنبال یک زندگی پر تحرک و مملو از تجربیات جالبی هستید که بتواند ذهن شما را برانگیخته نماید.

از اینکه طبیعت ذاتی خود را فراموش کنید اجتناب نمایید و دودلی و شک و تردید را از خودتان دور کنید.

شما می توانید از طریق تدریس، نوشتن و یا تئوری های فکری با جهان درون و اطرافتان ارتباط برقرار کنید.

کارما به شما می گوید انعطاف پذیرتر باشید و کمتر به خودتان سخت بگیرید.

شما ممکن است در زندگی گذشته خود نقاش، موسیقیدان، باغبان یا یک بازرگان ثروتمند بوده باشید.


 1. فال سرنوشت متولدین برج سرطان (تیر)

اگر نشانه طلوع شما برج سرطان است هم اکنون به اولین خانه بروید تا ببینید که احتمالا، در زندگی گذشته خود متولد برج جوزا بوده اید.

شما در زندگی قبلی خود، فردی متفکر بوده اید، اما نه احساسی.

بنابراین ماهیت انعطاف پذیر و آسان گیرتان به شما این اجازه را می داد که آزادانه یک فعالیت را رها کرده و بدون هیچ تعهدی به فعالیت دیگری بپردازید.

در این زندگی، شما آماده هستید تا توجه بیشتری را به سوی ماهیت احساسی درونی خود معطوف نمایید.

در حال حاضر شما خواهان یک زندگی مسئولیت پذیرانه تر هستید و دوست دارید خانه و خانواده داشته باشید.

کارما به شما می گوید بین احساسات و عقل خود تعادل ایجاد کنید و هرگز اجازه ندهید که ذهنتان قلبتان را به درون خود ببلعد.

در زندگی گذشته، مهارت برتر شما برقراری ارتباط با دیگران بود و همین امر به شما این اجازه را می دهد تا یک فروشنده بزرگ، یک سخنران عالی، یک معلم یا نویسنده باشید.


 1. فال سرنوشت متولدین برج اسد (مرداد)

اگر نشانه طلوع شما برج اسد باشد هم اکنون به اولین خانه بروید تا ببینید که احتمالا، در زندگی گذشته خود متولد برج سرطان بوده اید.

به عنوان یک متولد برج سرطان شما با احساسات عمیق ترس و ناامنی های زیادی در رابطه با اینکه به اندازه کافی دوست داشته نشدید دست و پنجه نرم کرده اید.

در حال حاضر، شما احساس اعتماد به نفس زیادی دارید و تمایل دارید که یک عشق پرشور را با فردی جدید تجربه نمایید. در حالی که شما اندکی خودخواه به نظر می رسید، در عشق هیچ حد و مرزی ندارید و قلب خود را به راحتی فدای طرف مقابلتان می کنید.

کارما به شما می گوید از خودخواهی اجتناب کنید و ترس هایتان را کنار بگذارید. شما می توانید این کار را با احساس آزادانه عشق ورزیدن و اینکه بدانید ارزشمند هستید انجام دهید.

در زندگی گذشته، شما کار مراقبت از دیگران را بر عهده داشتید، شاید به عنوان یک مادر بزرگ یا یک مادر.


 1. فال سرنوشت متولدین برج سنبله (شهریور)

اگر نشانه طلوع شما برج سنبله باشد هم اکنون به اولین خانه بروید تا ببینید که احتمالا، در زندگی گذشته خود متولد برج برج اسد بوده اید.

شما در زندگی گذشته تان، بیشتر بر روی خودتان متمرکز بوده اید و خودتان را مرکز توجه ذهنتان قرار داده و برای برآوردن نیازهای خود تلاش می کردید.

در حال حاضر شما می خواهید مسئولیت بیشتری داشته باشید و بیشتر به دیگران خدمت کنید و برای جامعه مفید باشید لکن در این زندگی هم باید اطمینان حاصل کنید که آن قدر به دیگران اهمیت ندهید که نیازهای خود را به ورطه فراموشی بسپارید.

کارما به شما می گوید بر روی نوعی از زندگی خدمت گذارانه تمرکز کنید که در آن به کسانی که قبلا برای شما خدمتی انجام داده اند، کمک کنید.

احتمالا شما در زندگی گذشته خود جزو خانواده سلطنتی بوده اید یعنی پادشاه یا ملکه بودید و یا یک زمین دار و یا صاحب ثروت زیادی بودید.


 1. فال سرنوشت متولدین برج میزان (مهر)

اگر نشانه طلوع شما برج میزان باشد هم اکنون به اولین خانه بروید تا ببینید که احتمالا، در زندگی گذشته خود متولد برج سنبله بوده اید.

شما در زندگی قبلی خود، به طور خستگی ناپذیری کار کردید تا به دیگران خدمت کنید و اغلب اوقات نیازهای خود را به خاطر دیگران فدا کردید.

در این زندگی، شما به دنبال یافتن تعادل لازم هستید تا بتوانید به خود و نیازهای معقولتان اهمیت بیشتری بدهید در حالی که هنوز از کارهایی که برای دیگران انجام می دهید راضی هستید. حس عدالت شما همان حسی است که شما را به سوی خدمت به دیگران سوق می دهد.

کارما به شما می گوید که باید از زندگی ای که در آن تمرکز اصلی تان خشنود کردن دیگران است، اجتناب کنید.

در زندگی گذشته، شما یک پرستار، سرآشپز، صنعتگر و یا نویسنده فنی بوده اید.


 1. فال سرنوشت متولدین برج عقرب (آبان)

اگر نشانه طلوع شما برج عقرب باشد هم اکنون به اولین خانه بروید تا ببینید که احتمالا، در زندگی گذشته خود متولد برج میزان بوده اید.

شما در زندگی گذشته خود در تلاش برای پیدا کردن تعادل بوده اید اما اغلب اوقات تنها با تمرکز بر برآوردن خواسته های نفسانی تان زندگی می کردید.

در حال حاضر شما فقط به رابطه های عمیق و هیجانی علاقه مند هستید. شما به دنبال فرصت هایی هستید که به عمق اسرار زندگی خودتان و افرادی که می بینید، پی ببرید، هرچند این گونه تحقیقات موجب اختلال احساسی در زندگی تان می شود.

کارما به شما می گوید با تمایل قبلی خود به سطحی بودن مقابله کنید اما زیاد هم عمقی نگر نباشید.

شما قطعا در زندگی گذشته خود یک دیپلمات، وکیل، قاضی، نقاش و یا برنده مسابقه زیبایی بوده اید.


 1. فال سرنوشت متولدین برج قوس (آذر)

اگر نشانه طلوع شما برج قوس باشد هم اکنون به اولین خانه بروید تا ببینید که احتمالا، در زندگی گذشته خود متولد برج عقرب بوده اید.

تفکر عمیق و روحیه ی تحقیقاتی ای که در زندگی گذشته خود داشته اید به شما این توانایی را می دهد که دانش خود را از طریق بحث های فلسفی یا تدریس درباره چیزهایی که آموخته اید، با دیگران به اشتراک بگذارید.

عمیق ترین نیاز شما این است که خودتان را محدود نکنید و بتوانید برای ماجراهای جدید به سیر و سفر و سیاحت بپردازید.

کارما به شما می گوید که هرگز اجازه ندهید روح آزادتان از صمیمیت و تعهد بی بهره بماند.

احتمالا شما در زندگی گذشته خود، یک دانشمند، یک نویسنده ماهر، یک روانشناس یا کاراگاه موضوعات جنایی بوده اید.


 1. فال سرنوشت متولدین برج جدی (دی)

اگر نشانه طلوع شما برج جدی باشد هم اکنون به اولین خانه بروید تا ببینید که احتمالا، در زندگی گذشته خود متولد برج قوس بوده اید.

بنابراین شما در زندگی قبلی خود، زندگی سرگرم کننده و توام با سفر های زیادی داشته اید و کسب تجربه و ماجراجویی برایتان از اهمیت زیادی برخوردار بود.

در حال حاضر شما آماده هستید تا مسئولیت دستیابی به اهداف حرفه ای خود را بر عهده بگیرید. بر خلاف گذشته، شما می خواهید در زندگی خود سخت کار کنید تا بتوانید به آرزوهای خود دست یابید.

کارما به شما می گوید که هرگز با کار سخت خود را عذاب ندهید و در نظر داشته باشید که میل به موفقیت های مادی نباید شما را از سفر و ماجراهایی و کسب تجارب جدید باز دارد.

احتمالا شما در زندگی گذشته خود، یک استاد، وکیل، کاپیتان کشتی یا راهنمای تورهای مسافرتی بوده اید.


 1. فال سرنوشت متولدین برج دلو (بهمن)

اگر نشانه طلوع شما برج دلو باشد هم اکنون به اولین خانه بروید تا ببینید که احتمالا، در زندگی گذشته خود متولد برج جدی بوده اید.

شما هم اکنون از سخت کار کردن در زندگی گذشته و عدم کسب تجربه های لذت بخش که روحیه آزادتان را اسیر کرده بود خسته شده اید.

بنابراین اصلا دوست ندارید محافظه کار باشید، چرا که ترجیح می دهید زندگی خود را به عنوان یک فرد آزاد سپری نمایید و بر اساس یک شیوه غیر متعارف و بدون هیچ قاعده یا مرزی زندگی کنید. در واقع، شما می خواهید بفهمید که چگونه می توانید به جامعه ای که در آن زندگی می کردید باز گردید.

کارما به شما می گوید که زندگی خود را به عنوان یک فرد شورشی ادامه ندهید و برای دست یافتن به اهداف عملی تلاش کنید.

شما احتمالا در زندگی گذشته خود یک سیاست مدار، پلیس، یک پزشک یا رئیس یک شرکت بوده اید.


 1. فال سرنوشت متولدین برج حوت (اسفند)

اگر نشانه طلوع شما برج حوت باشد هم اکنون به اولین خانه بروید تا ببینید که احتمالا، در زندگی گذشته خود متولد برج دلو بوده اید.

در زندگی قبلی خود، شما از آزادی بی حد و حصر فرد و قواعدی که برای خود وضع نموده بودید لذت می بردید. شما چیزهایی را کشف نمودید که نسل های آینده جامعه را به پیشرفت های زیادی رساند.

در حال حاضر، در این زندگی، شما می خواهید بر روی برقراری ارتباط با دیگران در سطح احساسی تمرکز کنید و استراتژی های خود را تغییر دهید. شما می خواهید به کسانی که در زندگی خود رنج می برند و به توانایی های شفابخشتان نیاز دارند، خدمت کنید.

کارما به شما می گوید که خدمت رسانی به دیگران نباید سبب شود که نیازهای خود را فراموش کنید. در واقع شما باید همواره مراقب باشید که نیازهای خود را نادیده نگیرید و نقش یک قربانی را بازی نکنید.

شما احتمالا در زندگی گذشته خود، یک تابغه ی تکنولوژی، یک سیاست مدار، یک ستاره تلویزیونی یا دانشمند بوده اید.

هر بار که شما پا به حیات می گذارید، درس هایی را از زندگی خواهید آموخت که می تواند برای زندگی بعدیتان به درس عبرتی تبدیل شود. کاری که در زندگی قبلی خود انجام داده اید می تواند فرصت های رشد زیادی را به عنوان یک انسان در زندگی بعد در اختیارتان قرار دهد. بنابراین اگر می خواهید به سوی تکامل هدایت شوید، بهتر است از زندگی های قبلیتان درس عبرت بگیرید و درس هایی را که آموخته اید در زندگی بعدی به کار ببندید.

برای دانستن نشانه صعود (یا فرازجو) خود، به Calculator Free Transit بروید و تاریخ تولد خود را در آن وارد کنید. این ماشین حساب، سیارات دخیل در نمودار تولدتان را نشان می دهد و نشانه صعود شما را محاسبه خواهد نمود.

پس از آن، بلافاصله به قسمت پایین صفحه بروید و در آنجا معنا و مفهوم نشانه صعود خود را مشاهده نمایید (یا فرازجو).