طالع بینی و خصوصیات برج عقرب

ویژگی ها و طالع بینی شغل آینده برج فلکی عقرب (متولدین آبان)

طالع بینی و خصوصیات برج عقرب

طالع بینی موفقیت، خصوصیات و شغل آینده برج فلکی عقرب (متولدین آبان)وقتی صحبت شغل شما می‌شود، شما در یک ماموریت مهم هستید. شما آنچنان خود را در کار دخیل می‌کنید همانند سوختن به شدت زیاد و آن را به تمامی کارهایی که انجام می‌دهید، منتقل خواهید کرد. هیچ جز‌ئیاتی از دید شما مخفی نمی‌ماند و شما تقریبا هر کاری را انجام خواهید داد تا آنچه را که می‌خواهید بدست آورید.

عقرب نشانه قدرت و کنترل است. اگرچه شما طالب امنیت هستید، همچنین در رقابت شکوفا خواهید شد. هیچ چیز مانند یک هدف دور از دسترس که به قدرت، امنیت مالی یا یک شانس برای بهترین بودن در زمینه کاری خود منجر شود، یک کژدمی را درگیر کار نخواهد کرد.

عقرب هشتمین نشانه زودیاک است. شما می‌توانید به عنوان یک غول املاک و مستغلات، وکیل مالیات، سرمایه‌گذار حرفه‌ای، غول رسانه یا هر چیزی که مرتبط با کنترل مقدار زیادی سود است، شکوفا شوید.

افراد برج فلکی کژدم مطیع هستند. از توانایی بدن خود آگاه هستند.

ممکن است شما قوت خود را از طریق شغل فیزیکی نشان دهید: یک بدنساز، معلم یوگا یا فیزیوتراپیست. بخاطر اینکه شما سلطان تولد و مرگ هستید، می‌توانید یک متصدی کفن و دفن نیز باشید! ( هی، یه نفر باید این کار رو انجام بده).

افراد برج عقرب توجه خاصی به جزئیات دارند.شما دوست دارید که عمق هر چیزی را درک کنید. شما یک سردبیر عالی یا روانشناس فوق‌العاده خواهید شد. با خلاقیت طبیعی خود، شما می‌توانید یک هنرمند بزرگ یا موسیقیدان گردید—در کمترین حالت می‌توانید، یک متخصص در موسیقی های مبهم یا تهیه کننده بزرگ گردید.

اگرچه که به دنبال شهرت هستید، افراد مرموز برج کژدم در لاف زندن متبحر نیستند. فخرفروشی در نزد شما نشانه ناخوشایندی است و شما را درمانده و ناراضی خواهد نمود—که تهدید آمیز است. یک حس قدرتمند در کژدمی ها که ما هم آن را دوست داریم و هم از آن می‌ترسیم.

طالع بینی برج فلکی کژدم

این نشانه آن است که مخفی‌کاری بیش از حد می‌تواند علیه شما عمل کند. به این دلیل که شما با چنان انرژی قدرتمندی به جوش و خروش در می‌آیید، افرادی که شما را نمی‌شناسند ممکن است با دیدن کنش شما دچار حیرت زدگی گردند. یا آنها ممکن است به سادگی به چیزی مشکوک شوند و تصور کنند که شما چیزی را مخفی می‌کنید.

شما نشانه‌ی افراط هستید، بنابراین مراقب باشید که عجول و بی پروا رفتار نکنید—و مطمئن گردید که قصد خود را در میان جمع نمایان کنید بجای آنکه مرموز باشید.

افراد متولد برج فلکی کژدم به جای این‌کار بایست به دنبال راه‌هایی باشند که بدون اینکه در تصور دیگران حالت توطئه چینی ایجاد نماید، آنچه دارند عرضه کنند. نشان شما مانند آهن‌رباست. بنابراین روی جلب نظر دیگران با خلق یک برند جدید تمرکز کنید تا اینکه به دنبال افراد دیگر باشید.

دوست خوب ما Debbie Stoller، ناشر مجله BUST، به تنهایی در بافندگی انقلاب ایجاد کرد و یک سرگرمی را به یکی از پرفروش‌ترین کتاب ها بدل کرد. هیچ چیز سلطه بر دنیا را بیش از سکوت بیان نمی‌کند و این قدرتی است که در افراد برج فلکی کژدم می‌یابید.✦ فال مجله موفقیت ماهانه