طالع بینی و خصوصیات برج میزان

ویژگی ها و طالع بینی شغل آینده برج فلکی میزان (متولدین مهر)

طالع بینی و خصوصیات برج میزان

طالع بینی موفقیت و خصوصیات متولدین برج فلکی میزان ( متولدین مهر)متخصصان کسب و کار می‌گویند که در اقتصاد امروز، اینکه چه کسی را می‌شناسید همه چیز است. یا یک معلم کسب و کار به نام Tim Sanders به این شکل می‌گوید «شبکه‌ی شما میزان درآمد شماست».

خوش به حال شما، افراد برج میزان، شما سلطان خانه هفتم زودیاک، ارتباط هستید: مردم تخصص شما هستند! شما در شغل‌هایی که به شما اجازه کار با دیگران را می دهند بهترین هستید—احتیاج داشتن و مورد نیاز واقع شدن. شما در یک تیم شکوفا می‌شوید، یا به عنوان یک مامور در مشکل دیگران قهرمان می‌شوید، یا به عنوان یک واسط یا نماینده نیز موفق خواهید شد. با افسون و دیپلماسی خود، افراد کمی هستند که می‌توانند به یک فرد از برج فلکی میزان نه بگویند!

این افراد دوست دارند که دیگران را بشناسند.شما ممکن است یک لیست بلند بالای دفترچه تلفن در گوشی خود داشته باشید. این راز مخفی موفقیت شماست.

برخلاف دیگر نشان‌ها، به ندرت از یک مراسم جشن و همایش‌های شبکه خجالت می‌کشید. زمانی که صحبت می‌کنید و حرفها را منتقل می‌کنید در بهترین شرایط خود هستید، اما همچنین از حالت سرسری خود فراتر می‌روید و نظرات آگاهانه را به اشتراک می‌گذارید.

اگر به دنبال ساخت آینده شغلی خود هستید در جشن‌های مجلل شرکت کنید و تعداد زیادی کارت ویزیت به دیگران بدهید. ما همچنین کتاب” هیچ وقت تنها غذا نخورید” را پیشنهاد می‌کنیم، که هر آنچه که برای موفقیت در شغل نیاز دارید را در قالب حیطه شما به شما نشان خواهد داد.

این برج فلکی تحت سلطه سیاره زهره است. تعداد زیادی از افراد برج فلکی میزان در زمینه‌ی هنری فعالیت دارند، یا در صنایع زیبایی، مد و طراحی حضور دارند. از آنجایی که شما به طور طبیعی تعادل را درک می‌کنید، می‌توانید همچنین به عنوان آرشیتکت، طراحی و گرافیک یا مهندس کار کنید. شما به رنگ دکور و تناسب حساس هستید. در هر صورت، یک محیط کاری با ذوق، یک باید برای شماست.

طالع بینی برج فلکی میزان

اگر شخص تازه کاری هستید، محیط کار خود را در کنار پنجره برگزینید و محیط را با وسایلی چون گل، قاب عکس و لوازم دفتر کار مزین نمایید.

متولدین برج میزان نشانه صلح است. شما از درگیری بیزارید. شما یا از درگیری با کار در یک محیط هماهنگ دوری می‌جویید یا به عنوان یک وکیل، یا فعال صلح طلب و یا حامی عدالت وارد یک نزاع بزرگ خواهید شد.

به عنوان نشانه‌ی میزان، شما دائما در حال اندازه‌گیری و سنجش اطلاعات هستید و می‌توانید به عنوان یک قاضی عاقل یا یک منبع قوی عقاید شناخته شوید. به عنوان یک قاضی صریح آمریکایی، Simon Cowell این ویژگی را با ذوق هنری شما در می‌آمیزد.

دام اصلی شما تعلل است. افراد برج میزان از تعجیل بیزارند و ممکن است در مورد یک کولر آب یا یک گزارش کار، زمان زیادی را صرف نمایند. شما همچنین ممکن است شب‌های زیادی را برای یک پروژه بیدار بمانید و از استراحت خود غافل شوید. همچنین ضرب‌الاجل‌های زیادی را برای پروژه ها رد می‌کنید. لباس پوشیدن برای کار یکی دیگر از دام‌هاست.

از آنجایی که به طور عمدی و دائمی در مورد چه پوشیدن دچار مشکل هستید. به یاد داشته باشید که توانایی شما در رسیدن به ضرب الاجل‌ها شهرت شما را شکل خواهد داد به همان مقدار که لباس پوشیدن شما آن کار را خواهد کرد.

در مورد دقت با خود سخت‌گیر باشید. دو ساعت زودتر برخیزید تا لباس ابریشمی خود را اتو کنید و یا مژه‌های خود را حلقه کنید، ولی مطمئن شوید که به موقع به قرار خود می‌رسید.✦ فال مجله موفقیت ماهانه