فال مهر

فال روزانه ماه تولد متولدین مهر

فال امروز متولدین مهر

فال امروز مهر ماهی

فال روزانه و ماه تولد برای متولدین مهر


فال امروز مردان متولد مهر

مردان مهر ماهی دارای طبعی گرم و تر هستند. عموماً خوش خلق، جوانمرد و مورد توجه مردم هستند. در قضاوت منصف بوده و هرگاه دروغ بگیند، صدمه خواهند دید. از تجارت سود خوبی خواهد برد. اما شراكت‎ با آنهاسازگار نیست. با هر كس شراكت كنند، ضرر خواهند دید. همچنین مال حرام با آنان سازگار نیست.

متولدین این ماه اغلب در شكم یا سینه نشانی دارند كه نیك است. عموماً در سن 8 و 24 و 37 سالگی با خطر مواجه می‎شوند، اگر از این ودیها بگذرند، به سن بالای شصت و گاه تا هشتاد می‎رسند. بعضاً در كف دست چپ و در خط عمر نقطه‎ای دارند كه علامت توقف و خطر است. با صدقه و احسان، می‎توانند رفع خطر كنند.

عیب مشخص این افراد، زودباوری آنان است. گاه اسیر نفس عماره می‎شوند و حتی ممكن است مورد تهمت قرار بگیرند.

اگر چه اغلب خویشتندار و سلط بر خود هستند. روزهای جمعه و شنبه روزهای خوبی برای آنان است. همچنین انگشتر یاقوت و فیروزه برای آنان مناسب است.

همچنین بخوانید: فال ابجد مهر

فال روزانه زنان مهر ماهی

زنان متولد مهر ماه عموماً خوشرو، خوش زبان، گاه پرحرف و پایبند ادا و اصلی خاص می‎باشند. این زنان دارای طالع نیكو می‎باشند و در زندگی ورفاه و آسایش دست پیدا می‎كنند. اما اینان زود خشم هستند واگر از عصبانیت خودداری نكنند، آسیب خواهند دید. اینان به وقت عصبانیت طپش قلب پیدا می‎كنند كه بایستی مراقب باشند.

زنان متولد این ماه گاه دچار اضطراب و خیالات واهی می‎شوند و اغلب بی دلیل با مسرشان بدرفتری می‎كنند. حال آن همسرشان با آنها مهربان است. اینان با سه خطر در زندگی مواجه می‎شوند كه اگر به سلامت از آنها بگذرند، عمر طبیعی خواهند داشت. در ضمن هر گاه بیمار شوند، اغلب علت آن صفرا و بلغم خواهد بود.


فال ازدواج مهر ماهی ها

طبق این طالع بینی، برای زوج های متاهل متولد برج میزان، موضوع و ناراحتی خاصی رخ نخواهد داد، اما این به معنای عدم توجه به زندگی و شریک زندگی نیست، خواسته های همسرتان را همیشه مد نظر قرار دهید.

یادآوری این نکته ضروری است که هرکسی حق دارد نظرات خود را بیان کند. از آنجایی که اغلب والدین انتظارات متفاوتی از فرزندان شان دارند، ممکن است در رابطه والدین و فرزندان گاهی دلخوری هایی پیش بیاید.

اگر می خواهید زندگی خوبی داشته باشید و محیط زندگی تان نیز شاد باشد، باید یاد بگیرید که برای دیگران و نظرات شان نیز ارزش قائل شوید.

طبق طالع بینی ازدواج 1399 ممکن است گاهی شرایط خانه آنطور که می خواهید پیش نرود، اما در صورتی که با آرامش به حل مشکلات بپردازید، اوضاع تییر خواهد کرد. گرما و صمیمیت، هر دو پیش نیازهایی هستند که باید در خانه حفظ شود.

همانطور که در طالع بینی ازدواج و فرزندان سال 1399 مشاهده شد، اعضای خانواده شما محرك شما خواهند بود. با آرامش و مشورت مسئله مورد نظر را حل و فصل کنید. به عنوان یک همسر و یا والدین باید بتوانید همه اختلافات و سوء تفاهم ها را پاک کنید.


فال روزانه مهر ماهی ها

آلامتو به صورت روزانه فال روز تولد شما را راس ساعت 15:00 روز قبل قرار میدهد و شما می توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از اوضاع طالع بینی فردای خودتان آگاه شوید.

فال روز مهرماهی ها
 1. فال روزانه 1 مهر
 2. فال روزانه 2 مهر
 3. فال روزانه 3 مهر
 4. فال روزانه 4 مهر
 5. فال روزانه 5 مهر
 6. فال روزانه 6 مهر
 7. فال روزانه 7 مهر
 8. فال روزانه 8 مهر
 9. فال روزانه 9 مهر
 10. فال روزانه 10 مهر
 11. فال روزانه 11 مهر
 12. فال روزانه 12 مهر
 13. فال روزانه 13 مهر
 14. فال روزانه 14 مهر
 15. فال روزانه 15 مهر
 1. فال روزانه 16 مهر
 2. فال روزانه 17 مهر
 3. فال روزانه 18 مهر
 4. فال روزانه 19 مهر
 5. فال روزانه 20 مهر
 6. فال روزانه 21 مهر
 7. فال روزانه 22 مهر
 8. فال روزانه 23 مهر
 9. فال روزانه 24 مهر
 10. فال روزانه 25 مهر
 11. فال روزانه 26 مهر
 12. فال روزانه 27 مهر
 13. فال روزانه 28 مهر
 14. فال روزانه 29 مهر
 15. فال روزانه 30 مهر

همچنین بخوانید: تقویم مهر


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

☀ فال روزانه بر اساس ماه تولد