فال روزانه متولدین اردیبهشت

فال روزانه متولدین اردیبهشت

فال روزانه و ماه تولد برای متولدین اردیبهشت

فال ماه مردان متولد اردیبهشت

متولدین این ماه افرادی خوشخو و خوشرو بوده عموماً مورد تجه دیگران هستند. اینان افرادی خانواده دوست بوده استعداد انجام كارهای عام المنفعه را دارند. اغلب این افراد اهل هنر بوده و در رشته‎های هنری می‎توانند استعداد خوبی از خود نشان دهند.

عموماً در زندگی ثروت خوبی به دست می‎آورند. در ضمن اغلب سفر حج در طالع دارند. اینان عموماً افرادی گشادهرو و فهیم هستند. اگر سستی نكنند، در زندگی به رفاه و موقعیت خوبی دست می‎یابند. اینان تنوع طلب و گاه بهانهغگیر بوده اغلب از خویشان همسر اختیار می‎كنند. و اگر چه بعضاً متمایل به چند زن هستند، اما باید یك زن اختیاز كنند. اینان دارای طبعی سرد و خشك بوده و عموماً در سنین 7-17 و 22 سالگی با خطر مواجه می‎شوند كه اگر سلامت بگذرند، تا هشتاد سال عمر خواهند كرد. روز جمعه برای اینان خوش یمن است. همچنین انگشتر فیروزه با اینان سازگار است. از لحاظ شغلی، خرید و فروش و تجارت و هر نوع معامله با آنان سازگار می‎باشد .

همچنین بخوانید: فال ابجد متولدین اردیبهشت

فال ماه زنان متولد اردیبهشت

متولدین زن این ماه اغلب كوتاه قد، پیوسته ابرو، خوش زبان، خودخور، زودرنج و گاهی خشن می‎باشند. این زنان اگر چه به ظاهر دنیا پرست تصور می‎شوند، اما اهل نیكی و احسان هستند و اغلب هرچه به دست بیاورند، از دست میغدهند. معمولاً دل وزبان این افراد یكی است. اینان اغلب خوابهای خوبی می‎بینند كه اگر بتوانند آنها را در بیداری به یاد بیاورند، تأثیر مثبتی از آنها خواهند گرفت. اینان نباید دروغ بگویند، زیرا صدمه خواهند دید .

متولدین زن این ماه اغلب از ناحیه سر بیمار می‎شوند. باید مراقب این عضو از بدن باشند. اگر چه گاه دچار درد كمر می‎شوند كه معمولاً از باد و قولنج می‎باشد. این افراد با سه خطر در زندگی مواجه می‎شوند كه اگر از آن بگذرد و نیز از سن شش سالگی عبور كنند، عمر طبیعی خواهند داشت. اینان معمولاً در یكی از اعضاء بدن، خال یا نشانی دارند كه نشان از بخت و اقبال آنهاست. این زنان اغلب طالب لباس‏های سبز و آبی هستند. انگشتر یاقوت برای اینان بسیار مناسب است .


طالع بینی ازدواج متولدین برج ثور (اردیبهشت)

مطابق با طالع بینی ازدواج متولدین برج ثور 1399، احتمالا کمی با همسرتان دچار مشکل می شوید. شما باید حرف هایتان را بزنید و ایده ‌های خود را بیان کنید، اما این به این معنا نیست که شما به حرف‌ های همسر خود گوش ندهید. او را درک کنید و به حرف هایش گوش کنید و نشان بدهید عقاید و ایده هایش برایتان مهم است.

طالع بینی ازدواج متولدین برج ثور در سال 1399 می‌ گوید که هرچه زمان بیشتری به یکدیگر بدهید، بهتر می توانید او را درک کنید و نیازهایش را بفهمید. ممکن است متوجه شوید همسرتان شما را نمی فهمد. مطابق آنچه در طالع بینی ازدواج و فرزندان شما در سال 1399 ذکر شده است، ممکن اتفاقاتی بیفتد که در بین خانواده منجر به دعوا شود. اما از آنجا که شما در حال حاضر به وارد کردن صلح و هماهنگی در خانه خود مهارت دارید، از همین تکنیک استفاده کنید و به آن ها بفهمانید که باید به یکدیگر احترام بگذارند و دعوا را خاتمه دهند.

هرچه بیشتر بتوانید ارتباطات موثر برقرار کنید، موضوعات بحث و دعوا کمتر خواهد بود. این موضوع را حتی به رابطه خودتان و همسرتان نیز می توانید تعمیم دهید با اختصاص دادن وقت بیشتری به یکدیگر، می توانید لحظات لذت بخشی را در کنار هم سپری کنید. ارتباطات موثر کلید حل تمام مشکلاتی است که ممکن است برایتان رخ دهد، پس آن را همیشه در دست نگه دارید.


فال امروز اردیبهشتی ها


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین