فال مرداد

فال روزانه و آینده زن و مرد متولد مرداد

فال امروز متولدین مرداد

فال امروز متولدین مرداد

فال روزانه و ماه تولد برای متولدین مرداد


فال امروز مردان مردادی

متولدین این ماه عموماً دارای طبعی گرم و خشك بوده خوشرو و مهربان هستند. گاه زود خشمگین می‎شوند ولی زود آرام می‎گیرند. اینان افرادی خوش گذران هستند. گاه مورد تهمت قرار می‎گیرند، اما چون با گذشت هستند، از آن می‎گذرند.

مردان متولد مرداد معمولاً در زندگی راه راست در پیش می‎گیرند و كمتر به انحراف كشیده می‎شوند. اغلب افرادی با عزت و دارای طبعی بلند هستند. بعضاً به مقامات بالا می‎رسند. اغلب والدینشان را زود از طبعی بلند هستند. بعضاً به مقامات بالا می‎رسند.

مردادی ها اغلب والدینشان را زود از دست می‎دهند. در زندگی زناشویی، اغلب در اختلاف هستند، اما از فرزند خیر و نفع می‎بینند.

عموماً در سن 7 و 19 سالگی باخطر مرگ مواجه می‎شوند و اگر از آن بگذرند، بیش از 70 سال عمر خواهند كرد.

شراكت برای مرداد ماهی ها سازگار نیست. با هر كس شراكت كنند، زیان خواهند دید. رزهای یكشنبه، روز خوبی برای آنان است. در ضمن انگشتر عمیق با آنها سازگار است.

همچنین بخوانید: فال ابجد مرداد

فال روزانه و آینده زنان متولد مرداد

متولدین زن این ماه طالع بلندی دارند. اینان ذاتاً خوش بیان، خوش طبع، بلند بالا و اغلب لاغر می‎باشند.

اینان در اوایل زندگی با مشكلات و رنج مواجه می‎گردند، اما هر چه جلوتر می‎روند، به آرامش و آسایش دست می‎یابند. به خصوص پس از ازدواج، اغلب زندگی خوبی خواهند داشت و همواره در رفاه و آرامش به سر خواهد برد.

این زنان اگر چه فرزندان كمتری نسبت به زنان متولد ماههی دیگر خواهند داشت، اما لازم است آنان را از قسم دروغ برحذر دارند و همچنین از به دست آوردن مال حرام. عیب این زنان این است كه اغلب زود به جوش می‎آیند و خوشتنداری خود را از دست می‎دهند.

در ضمن یك خطر بزرگ اغلب زنان متولد مرداد را تهدید می‎كندو إن شاء الله با صدقه و توسل، برطرف خواهد شد. لباس‎های سفد و سبز و همچنین انگشتر فیروزه با آنان سازگار است.


فال ازدواج متولدین برج اسد (مرداد):

مطابق طالع بینی ازدواج 1399 در مورد ازدواج متولدین برج اسد، بهتر است زوج های متاهل کمی بیشتر مراقب رفتارشان باشند و به هیچ وجه با استدلال های غیر ضروری روبرو نشوند. یادآوری این نکته ضروری است که هرکسی حق دارد نظر خود را داشته باشد و آن را بیان کند.

رمز مهم یک ازدواج سعادتمندانه و پایدار احترام گذاشتن به نظرات همسر و توجه به خواسته های او در کنار خواسته های خودتان است. همچنین، بهتر است کمی بیشتراز وقتتان را به همسرتان اختصاص دهید، کمی زودتر به خانه بیایید و مدتی بیشتر با همسرتان بگذرانید تا بتوانید بیشتر به یکدیگر نزدیک شوید.

اگر این نکات را در نظر داشته باشید ، هیچ چیز دیگری نمی تواند پیوند شما را خراب کند. طبق طالع ‌بینی ۲۰۲۰ در مورد ازدواج و فرزندان، همیشه به یاد داشته باشید که اعضای خانواده تان افراد مورد اعتماد شما هستند.

در مورد هر مشکلی که رخ داده، سعی کنید با آنها صحبت کنید. به یاد داشته باشید که حفظ حرمت ها و نگه داشتن احترام یکدیگر کلید داشتن یک خانواده شاد است.


فال روزانه متولدین مرداد

اگر می خواهید مقداری دقیق تر به فال و طالع خود نگاه کنید بر اساس روز تولدتان از لیست زیر فال روزانه خود را ببینید:

فال روزانه 1 مردادفال روزانه 2 مرداد
فال روزانه 3 مردادفال روزانه 4 مرداد
فال روزانه 5 مردادفال روزانه 6 مرداد
فال روزانه 7 مردادفال روزانه 8 مرداد
فال روزانه 9 مردادفال روزانه 10 مرداد
فال روزانه 11 مردادفال روزانه 12 مرداد
فال روزانه 13 مردادفال روزانه 14 مرداد
فال روزانه 15 مردادفال روزانه 16 مرداد
فال روزانه 17 مردادفال روزانه 18 مرداد
فال روزانه 19 مردادفال روزانه 20 مرداد
فال روزانه 21 مردادفال روزانه 22 مرداد
فال روزانه 23 مردادفال روزانه 24 مرداد
فال روزانه 25 مردادفال روزانه 26 مرداد
فال روزانه 27 مردادفال روزانه 28 مرداد
فال روزانه 29 مردادفال روزانه 30 مرداد
فال روزانه 31 مرداد

همچنین بخوانید: تقویم مرداد

☀ فال روزانه بر اساس ماه تولد


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا