فال امروز متولدین آذر

فال امروز متولدین آذر

فال روزانه و ماه تولد برای متولدین آذر


فال ماه تولد مردان متولد آذر

متولدین این ماه عموماً طبعی گرم و خشك دارند. آنان رنگی گندمگون داشته و به رنگهای سفید و آبی روشن حساسیت دارند. زود تصمیم، زود خشم و پرگو هستند. اگر چه گاه نیز مدتی سكوت اختیار میكنند. اغلب مایلند در جمع بزرگان باشند. اینان در زندگی رفاه مادی خوبی خواهند داشت و بعضاً نیز افرادی خیر می‎باشند. در ضمن مال حرام با آنها سازگار نیست. صنعت كشاورزی و تجارت و معاملات، با روحیه آنان سازگار است.

آنان در زندگی اغلب از حمایت مادر، همسر یا یك زن برخوردار می‎شوند. اگر مراقب كارهای خود نباشند، ممكن است در یك كار حساس درگیر می‎شوند. اغلب دوستی مشفق و دلسوز دارند كه از برادر به آنها نزدیكتر است. عموماص دو زن در طالعه دارند كه از یكی از آنها نفع می‎برند. گاه بر اثر سودا و صفرا بیمار می‎شوند، كه آب انار شیرین با شیر و شكر، برای آنان مفید خواهد بود.

اغلب تا سن 30 سالگی با دوخطر مواجه می‎شوند كه اگر به سلامت از آن بگذرند، به عمر طبیعی و گاه به سن نود سالگی می‎رسند. اینان در زندگی زناشویی نیز كم و بیش موفق هستند و اغلب آنان صاحب فرزند پسر می‎شوند. انگشتر فیروزه با این افراد سازگار است.

همچنین بخوانید: فال ابجد متولدین آذر

فال ماه تولد زنان متولد آذر

زنان متولد این ماه، خوشرو، باوقار، پاكدامن، صبور و بعضاً چالاك می‎باشندو اینان از گناه و خطا پرهیز می‎كنند و اغلب از گناه دیگران نیز چشم‎پوشی میغكنند. این زنان از پدر و مادر خیز و نفع می‎برند، اما از خویشان و اقوام شناس نمی‎آورند. اینان از محبت همسران برخوردار می‎شوند و عموماً زندگی متعادلی را پیش رو خواهند داشت. فقط باید از افراد حسود دوری كنند.

متولدین این ماه هر گاه از سن چهارده سالگی عبور كنند، عمر طبیعی خواهند داشت. اینان گاه از ناحیه سر و معده دچار عارضه می‎شوند. برای درمان معده می‎توانند از آب سیب‏زمینی خام، آب گشنیز و آب كدو استفاده كنند.


طالع بینی ازدواج متولدین برج قوس (آذر):

مطابق با طالع بینی ازدواج متولدین برج قوس 1399 ، ممکن است شروع سال، بهترین دوره زندگی زناشویی شما نباشد. مطمئنا در زندگی و رابطه بین شما و همسرتان مشکلاتی وجود خواهد داشت، اما اگر شما آماده باشید تا با شریک زندگی خود مصالحه و سازش کنید، به مراتب این مشکلات کمتر خواهد شد. همچنین این کار می تواند در رفع برخی مشکلات موجود به شما کمک کند. ونوس از 16 فروردین تا 24 اردیبهشت در خانه هفتم حرکت می کند و این می تواند برای زندگی شما مفید باشد. با این حال، همه چیز کاملاً روی روال نخواهد بود. در مدت زمانی 25 اردیبهشت تا 5 تیر برای تلاطم آماده باشید. ممکن است برای افراد متاهل مقابله با مسائل رو به رشد کمی دشوار باشد. از این رو توصیه می شود که صبور باشید، آرام باشید و مسائلی که باعث ایجاد اختلاف در روابط می شود را برطرف کنید.

از 9 تیر، مریخ وارد برج حمل خواهد شد و این حرکت، برای متولدین آذرماه ثمربخش و مفید خواهد بود. شما ممکن است شاهد لحظات پرشور و ناگهانی در روابط خود باشید. شما و فرزندانتان برای حفظ تعادل هماهنگ در روابط خود باید بیشتر تلاش کنید. کار کردن بر روی مسائل کوچک ممکن است منجر به نتایج مورد نظر نشود. خونسردی خود را حفظ کنید و اگر مشکلی پیش آمد، شرایط را درک کنید. سعی کنید از نقطه ‌نظر آن‌ها به همه چیز نگاه کنید.


فال امروز آذری ها


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین