فال ابجد آذر

طالع بینی ابجد مرد و زن متولد آذر ماه

متولدین این ماه عموماً طبعی گرم و خشک دارند. آنان رنگی گندمگون داشته و به رنگهای سفید و آبی روشن حساسیت دارند. زود تصمیم، زود خشم و پرگو هستند…

حال میتوانید پس از محاسبه عدد ابجد خود فال ابجدتان را مشاهده کنید:


ابجد آذر + فروردین | 1+9

پیوند یا شراکت خوبی خواهید داشت. هرگز با هم نزاع و اختلافی نخواهید داشت. اولاد کمی نصیب شما می‎شود. شاید یکی یا دو تا. رابطه حسنه بین شما، گاه موجب حسادت برخی می‎شوند. باید مراقب افراد حسود باشید. روزهای پنجشنبه برای شما خوش یمن است.


ابجد آذر + اردیبهشت | 2+9

پیوند و شراکت خوب و زندگی خوب و عمر طولانی خواهید داشت. با هم به مهربانی زندگی می‎کنید و طاقت جدایی یکدیگر را نخواهید داشت. پول خوبی به دست می ‎آورید ودر آخر ثروت خوبی اندوخته خواهید داشت. روزهای یکشنبه و دوشنبه برای شما خوش یمن است.


ابجد آذر + خرداد | 3+9

پیوند و شراکت شما میانه است.بیشتر در قهر و ستیز زندگی خواهید کرد. اغلب مقصر متولد خرداد است. یک تا دو فرزند نصیب شما می‎شود. متولد خرداد عمر طولانی خواهد داشت. روزهای شنبه و یکشنبه برای شما خوش یمن است.


ابجد آذر + تیر | 4+9

پیوند و شراکت خوبی خواهید داشت. در اکثر موارد با هم موافق بوده و زندگی خوب و راحتی در پیش خواهید داشت. بعد از سه سال، خصومتی بین شما پیش می‎آد که به زودی برطرف می‎شود. تعدادی فرزند در طالع شما دیده می‎شود. روزهای شنبه برای ما خوش یمن خواهد بود.


ابجد آذر + مرداد | 5+9

پیوند و شراکت متوسطی است. در اوایل با هم لجاجت می‎کنید که بیشتر متولد آذرماه مقصر خواهد بود. متولد مرداد باید تحمل بیشتری از خود نشان دهد. بعد کم و بیش زندگی بهتری خواهید داشت. اولاد کمی خواهید داشت. روزهای یکشنبه و پنجشنبه برای شما خوش یمن است.


ابجد آذر + شهریور | 6+9

پیوند و شراکت خوبی خواهد داشت. به خوبی ایام را پشت سر خواهید گذاشت و روز به روز بری یکدیگر عزیزتر می‎شوید. از لحاظ مالی نیز به ترتیب شرایط بهتری خواهید داشت. همچنین فرزندان خوبی پرورش خواهید داد. روزهای شنبه برای شما خوش یمن خواهد بود.


ابجد آذر + مهر | 7+9

شراکت وپیوند خوبی نخواهید داشت. با آن که در ابتدا مطیع و سازگار هستید، اما به ترتیب متولد آذر ناسازگار شده گاه حیله‎گری می‎کند و بالاخره باعث جدایی و طلاق می‎شود. اگر زندگی مشترک شما دوام بیاورد، صاحب فرزند کمی خواهید شد. روزهای جمعه برای شما خوب است.


ابجد آذر + آبان | 8+9

پیوند و شراکت خوبی خواهید داشت. سازگار و مطیع و مهربان با هم زندگی کرده هرگز از هم جدا نمی‎شوید سراسر زندگی را به خوبی طی می‎کنید. فقط باید از آب پرهیز کنید. زیرا آب موجب مرگ یکی از شما دو نفر خواهد شد. روزهای جمعه و شنبه برای شما خوش یمن است.


ابجد آذر + آذر | 9+9

پیوند و شراکت خوبی خواهید داشت. اغلب سازگار و موافق زندگی خواهید کرد. فرزند کمی خواهید داشت که عمرشان طولانی است. در ابتدای زندگی ممکن است گاه کدورتی پیش بیاید که به زودی بر طرف می‎شود. روزهای پنجشنبه برای شما خوش یمن است.


ابجد آذر + دی | 10+9

پیوند و مشاکرت خوبی خواهید داشت. اگر چه گاه در بین شما مشاجره و کدورت پیش خواهد آمد، اما هر بار فوراً آشتی خواهید کرد. یکی از شما دو نفر از آب صدمه خواهد خورد. در زندگی دارای چند فرزند می‎شوید. عمر متولد دی ماه طولانی‎تر خواهد بود. روزهای شنبه و پنجشنبه برای شما خوب است.


ابجد آذر + بهمن | 11+9

پیوند و شراکت خوبی نخواهید داشت. زیرا پیوسته در سوء ظن و مخالفت با یکدیگر به سر خواهید برد. بیشتر مقصر متولد آذر است. در صورت ازدواج صاحب چند فرزند می‎شوید که بعضی از آنها خواهند مرد. بهتر است این ازدواج و شراکت صورت نگیرد. روزهای جمعه و شنبه برای شما خوب است.


ابجد آذر + اسفند | 12+9

پیوند و شراکت خوبی خواهید داشت. زندگی سازگار و موافق با عمری طولانی خواهید داشت. مال و ثروت خوبی نصیب شما می‎شود. تعدادی فرزند خواهید داشت که بیشتر پسر خواهند بود. اگر چه بعضی از آنها به بیماری سختی گرفتار می‎شوند، اما به سلامت و عافیت می‎رسند. روزهای شنبه و یکشنبه برای شما خوش یمن است.