متولدين اين ماه عموماً طبعي گرم و خشك دارند. آنان رنگي گندمگون داشته و به رنگهاي سفيد و آبي روشن حساسيت دارند. زود تصميم، زود خشم و پرگو هستند…

خواندن ادامه فال واقعی متولدین آذر در : فال ماه تولد آذر

حال میتوانید پس از محاسبه عدد تاروت خود فال تاروت‌تان را مشاهده کنید:

آذر + فروردین | 1+9

پيوند يا شراكت خوبي خواهيد داشت. هرگز با هم نزاع و اختلافي نخواهيد داشت. اولاد كمي نصيب شما مي‎شود. شايد يكي يا دو تا. رابطه حسنه بين شما، گاه موجب حسادت برخي مي‎شوند. بايد مراقب افراد حسود باشيد. روزهاي پنجشنبه براي شما خوش يمن است .

آذر + اردیبهشت | 2+9

پيوند و شراكت خوب و زندگي خوب و عمر طولاني خواهيد داشت. با هم به مهرباني زندگي مي‎كنيد و طاقت جدايي يكديگر را نخواهيد داشت. پول خوبي به دست مي ‎آوريد ودر آخر ثروت خوبي اندوخته خواهيد داشت. روزهاي يكشنبه و دوشنبه براي شما خوش يمن است .

آذر + خرداد | 3+9

پيوند و شراكت شما ميانه است.بيشتر در قهر و ستيز زندگي خواهيد كرد. اغلب مقصر متولد خرداد است. يك تا دو فرزند نصيب شما مي‎شود. متولد خرداد عمر طولاني خواهد داشت. روزهاي شنبه و يكشنبه براي شما خوش يمن است .

آذر + تیر | 4+9

  پيوند و شراكت خوبي خواهيد داشت. در اكثر موارد با هم موافق بوده و زندگي خوب و راحتي در پيش خواهيد داشت. بعد از سه سال، خصومتي بين شما پيش مي‎آد كه به زودي برطرف مي‎شود. تعدادي فرزند در طالع شما ديده مي‎شود. روزهاي شنبه برای ما خوش يمن خواهد بود .

آذر + مرداد | 5+9

پيوند و شراكت متوسطي است. در اوايل با هم لجاجت مي‎كنيد كه بيشتر متولد آذرماه مقصر خواهد بود. متولد مرداد بايد تحمل بيشتري از خود نشان دهد. بعد كم و بيش زندگي بهتري خواهيد داشت. اولاد كمي خواهيد داشت. روزهاي يكشنبه و پنجشنبه براي شما خوش يمن است .

آذر + شهریور | 6+9

پيوند و شراكت خوبي خواهد داشت. به خوبي ايام را پشت سر خواهيد گذاشت و روز به روز بري يكديگر عزيزتر مي‎شويد. از لحاظ مالي نيز به ترتيب شرايط بهتري خواهيد داشت. همچنين فرزندان خوبي پرورش خواهيد داد. روزهاي شنبه براي شما خوش يمن خواهد بود .

آذر + مهر | 7+9

شراكت وپيوند خوبي نخواهيد داشت. با آن كه در ابتدا مطيع و سازگار هستيد، اما به ترتيب متولد آذر ناسازگار شده گاه حيله‎گري مي‎كند و بالاخره باعث جدايي و طلاق مي‎شود. اگر زندگي مشترك شما دوام بياورد، صاحب فرزند كمي خواهيد شد. روزهاي جمعه براي شما خوب است .

آذر + آبان | 8+9

پيوند و شراكت خوبي خواهيد داشت. سازگار و مطيع و مهربان با هم زندگي كرده هرگز از هم جدا نمي‎شويد سراسر زندگي را به خوبي طي مي‎كنيد. فقط بايد از آب پرهيز كنيد. زيرا آب موجب مرگ يكي از شما دو نفر خواهد شد. روزهاي جمعه و شنبه براي شما خوش يمن است .

آذر + آذر | 9+9

پيوند و شراكت خوبي خواهيد داشت. اغلب سازگار  و موافق زندگي خواهيد كرد. فرزند كمي خواهيد داشت كه عمرشان طولاني است. در ابتداي زندگي ممكن است گاه كدورتي پيش بيايد كه به زودي بر طرف  مي‎شود. روزهاي پنجشنبه براي شما خوش يمن است .

آذر + دی | 10+9

پيوند و مشاكرت خوبي خواهيد داشت. اگر چه گاه در بين شما مشاجره و كدورت پيش خواهد آمد، اما هر بار فوراً آشتي خواهيد كرد. يكي از شما دو نفر از آب صدمه خواهد خورد. در زندگي داراي چند فرزند مي‎شويد. عمر متولد دي ماه طولاني‎تر خواهد بود. روزهاي شنبه و پنجشنبه براي شما خوب است .

آذر + بهمن | 11+9

پيوند و شراكت خوبي نخواهيد داشت. زيرا پيوسته در سوء ظن و مخالفت با يكديگر به سر خواهيد برد. بيشتر مقصر متولد آذر است. در صورت ازدواج صاحب چند فرزند مي‎شويد كه بعضي از آنها خواهند مرد. بهتر است اين ازدواج و شراكت صورت نگيرد. روزهاي جمعه و شنبه براي شما خوب است .

آذر + اسفند | 12+9

پيوند و شراكت خوبي خواهيد داشت. زندگي سازگار و موافق با عمري طولاني خواهيد داشت. مال و ثروت خوبي نصيب شما مي‎شود. تعدادي فرزند خواهيد داشت كه بيشتر پسر خواهند بود. اگر چه بعضي از آنها به بيماري سختي گرفتار مي‎شوند، اما به سلامت و عافيت مي‎رسند. روزهاي شنبه و يكشنبه براي شما خوش يمن است .

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین