فال خرداد

فال امروز خردادی ها چیست؟

فال روزانه متولدین خرداد

فال روزانه و ماه تولد برای متولدین خرداد


فال امروز مردان متولد خرداد

متولدین این ماه اغلب دارای قدی متوسط بوده، خوشرو خوش زبان و صادق هستند. اینان اغلب افرادی صبور و كاردان هستند. عیب دیگران را می‎پوشانند و از افراد حسود و برخواه دلتنگ می‎شوند.

معمولاً به یاد خدا هستند و از پدر و مادر خیر و نفع می‎برند. اینان اغلب در سینه، پشت یا چهره نشانی دارند كه برایشان نیك است و آنان را نزد دیگران عزیز می‎كند. عموماً از راه تجارت یا كشاورزی، پول خوبی به دست می‎آورند.

برخی سفرهای طولانی در طالع دارند كه از آن سود خواهند برد. عموماً از مادرانی خوب متولد می‎شوند. روزی حلال نصیبشان می‎شود. اینان عموماً طبعی سرد و تر دارند.

حدود دوازده سالگی با خطری مواجه می‎شوند. اغلب در سن چهل سالگی به رفاه می‎رسند. روزهای یكشنبه و پنجشنبه، برای آنان خوش یمن است. در طالع اغلب اینان دو زن دیده می‎شود كه از آنها خیر و نفع می‎برند.

همچنین بخوانید: فال ابجد خرداد

فال روزانه زنان خردادی

متولدین زن این ماه عموماً سفید و سرخرو و خوش قد و بالا و شوهر دوست می‎باشند.

اینان مهربان چرب زبان، گاهی خودخور و زودرنج می‎باشند. این زنان اغلب میك اندیش بوده و بهدوستان و خویشان نكی می‎كنند. از حرافی و شوخی‎های بی‎مورد پرهیز می‎كنند و بیشتر طالب ارتباط با افراد دانا و فهیم می‎باشند.

این زنان اغلب از درد شكم رنج می‎برند كه علت آن معمولاً از سردی و خشكی است. مصرف كوبیده سنبل خطایی همراه با زیره و قرنفل، در ناشتا به اندازه یك قاشق چاپخوری، برای آنان مفید می‎باشد.

اغلب این افراد خال یا نشانی بر سینه دارند، كه نشان از اقبال آنهاست. اینان در اوایل زندگی رنج بسیار می‎بینند، اما عاقبت به خیر می‎شوند. باید غیبت را ترك كنند و از خدا غافل نشوند. زیرا اغلب از دست و زبان خودشان در رنج و عذاب هستند.

متولدین زن این ماه مسافرت زیادی با فرزندان خود خواهند داشت. لباس‎های آبی و همچنین انگشتر الوان و انگشتر زمرد برای این زنان مناسب خواهد بود.


فال ازدواج متولدین برج جوزا (خرداد):

طالع بینی ازدواج برج جوزا پیش بینی می کند که برای زوج های متاهل، هیچ اختلال عمده ای که ذهن شما را اشغال کند، وجود نخواهد داشت. اما باید مواظب باشید که کج ‌خلقی نکنید، هماهنگی در خانه برای آرامش ذهن ضروری است.

مهم است به یاد داشته باشید که هر کسی حق نظر دادن دارد. با توجه به طالع بینی ازدواج متولدین خرداد، ممکن است شما اغلب خودتان را در وضعیت دشواری در ازدواج پیدا کنید.

با این حال، این کار عاقلانه است که کینه به دل نگیرید. همچنین خلق و خوی همسر یا نامزد شما ممکن است دلیل نگرانی تان باشد. یک اختلاف عقیده می ‌تواند منجر به شرایطی ناراحت کننده شود. پس به یاد داشته باشید که هوشمندانه ارتباط برقرار کنید.

عصبانیت خود را کنار بگذارید و سعی کنید رابطه تان را همیشه مثبت نگه دارید. و به خاطر داشته باشید که هیچ چیز تا ابد دوام نمی ‌آورد.

به طور کلی مطابق با یافته ‌های طالع بینانه برای متولدین برج جوزا در سال 1399، به نظر می ‌رسد که ابر شادی در طول سال همراه شما خواهد بود و شما را از بارش های شادی بخشش بهره مند خواهد کرد.


فال امروز خردادی ها

آلامتو به صورت روزانه فال روز تولد شما را راس ساعت 15:00 روز قبل قرار میدهد و شما می توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از اوضاع طالع بینی فردای خودتان آگاه شوید.


همچنین بخوانید: تقویم خرداد


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

☀ فال روزانه بر اساس ماه تولد