طالع بینی و خصوصیات برج جوزا

ویژگی ها و طالع بینی شغل آینده متولدین برج فلکی جوزا (خرداد)

طالع بینی و خصوصیات برج جوزا

طالع بینی موفقیت و شغل آینده متولدین برج فلکی جوزا (خرداد)بیش‌فعالان برج فلکی جوزا بسیار بی‌تاب، لحظه‌ای و همواره نیازمند تحریک هستند. شما در یک شغل همه‌کاره و در یک محیط شلوغ شکوفا خواهید شد.

مشابه نشانه دوقلوها، شما نیاز به یک کاری دارید که کارهای زیادی را در خود داشته باشد.

چند کار همزمان را بخوبی انجام می‌دهید. شما به سادگی برای انجام یک کار ساخته نشده‌اید. در حالی که دیگر افراد با چنین حجم کاری دچار خستگی خواهند شد، شما احساس راحتی و آزادی خواهید نمود.

افراد برج فلکی جوزا، سلطان ارتباطات هستند، شما در محیط هایی با تعداد زیادی ایمیل، تلفن، کمی وظایف و صحبت‌های کوتاه شکوفا خواهید شد. یک دفتر ساکت شما را دیوانه می‌کند.

اگر روی یک میز کار کنید، بهتر است که آن شغل دارای یک کامپیوتر عالی باشد، که بتوانید با دیگران ارتباط داشته باشید و بین پروژه‌های خود در تمام روز سرک بکشید.

افراد متولد برج فلکی جوزا همچنین سلطان مسافرت‌های کوتاه هستند. شما از انجام ماموریت‌های سفرگونه لذت می‌برید، یا انتقال مواد لازم برای دپارتمان های مختلف و صحبت با ‌آنها در طول کار شما را راضی خواهد نمود. به عنوان دوقلوی بروج فلکی زودیاک، شما نیازمند یک زوج هستید که هرجا می‌روید با شما باشد. که این می‌تواند رئیس شما باشد یا یک همکار حمایت کننده – هر شخصی که بتواند با شما در رابطه با مشکلات و ایده‌هایتان گفت و گو نماید.

جوزا نشانه‌ی معلمی است. بنابراین شما از سرپرستی افراد جدید در سر کار لذت می‌برید—البته که در برابر یادگیران کند، کمی بی‌تابی خواهید نمود.

شما مطالب جدید را سریع یاد می‌گیرید ولی در نظر داشته باشید که ذهن همه افراد به سرعت شما نیست! همچنین به دوستی با دیگران علاقه دارید و همواره سعی در یافتن فرصت‌های جدید دارید.

به دلیل اینکه جوزا تحت سلطه عطارد است، سیاره اطلاعات، شما معمولا اولین کسی هستید که در مورد هر چیزی اطلاعات کسب می‌کنید. با قدرت ذهنی خود و توانایی جستجوی سریع هر چیزی در گوگل، شما یک متصل کننده سریع بین همه دوستان خود خواهید بود.

مخاطره اصلی یک جوزایی چیست؟ تردید. بخاطر اینکه شما چند وجهی هستید، ممکن است در انتخاب مسیر شغلی خود دچار تردید شوید و ترس از به دام افتادن داشته باشید. در نتیجه، به این ترتیب شما درگیر یک کلاف سر در گم در بین شغل‌ها خواهید شد، به این خاطر که هیچ‌گاه قصد تلاش کامل برای یک شغل را ندارید.

در ادامه چند پیشنهاد برای شما داریم که خود را در برابر دشمن خود شدن محافظت کنید:

فال برج جوزا

  • یک مشاور یا مدیر پروژه باشید. پس از اتمام کار به کمپانی دیگری بروید و یا سراغ پروژه دیگری بروید، یا در پروژه‌هایی با زمان‌های کوتاه کار کنید، کلمه کلیدی در اینجا کوتاه بودن زمان کار است که هیچ گاه احساس در دام افتادن را نخواهید داشت.
  • از خلاقیت خود استفاده کنید. جوزایی ها تصور خارق‌العاده‌ای دارند. کاری که دوست دارید را نمی‌توانید بیابید، یا موقعیت مناسب خود در کمپانی را نمی‌یابید؟ یکی درست کنید!
  • برای خودتان کار کنید. حداقل همیشه آزادی مورد نیازتان را دارید. چه تعداد جوزایی خویش فرما می‌شناسیم؟ آرایشگر مو و گریمور. همه آن رنگ‌ها و مدل‌های جدید تصورشان را درگیر خواهد نمود.
  • به خودتان یک فرصت یک ساله بدهید. اگر بر سر یک کار معمول در یک کمپانی بزرگ هستید و حس می‌کنید که گیر افتاده‌اید، حداقل به خود یک فرصت یک ساله یا شش ماهه بدهید و در آن زمان دوباره بازنگری نمایید. اگر همچنان کار را دوست دارید بمانید، اگر نه که به سوی مقصد بعدی حرکت نمایید.


✦ فال مجله موفقیت ماهانه