طالع بینی و خصوصیات برج سرطان

ویژگی ها و طالع بینی شغل آینده متولدین برج فلکی سرطان (تیر)

طالع بینی و خصوصیات برج سرطان

طالع بینی موفقیت،خصوصیات و شغل آینده برج فلکی سرطان (متولدین تیر)امنیت شغلی اولویت نخست افراد برج فلکی سرطان است. شما به یک شغل نیاز دارید که در آن و در خانه احساس امنیت کنید. شما با همان روحیه‌ای که به دنبال لوازم گرم منزل هستید در کار خود به آسودگی دست می‌یابید.

فضای کاری خود را با وسایل خاص خود دنج خواهید نمود، مانند یک ظرف آبناب، یک اثر هنری خاص و یا یک بالش راحت.

افراد برج فلکی سرطان در خانه و خانواده و مهمان‌نوازی سلطان هستند. این افراد در مشاغلی چون هتل، رستوران و صنایع مربوط به کودکان عالی خواهند بود. شما نشانه‌ی مادر زودیاک هستید.

شما هر کسی را که در جوارتان باشد، پرورش خواهید داد. این به معنای محکوم به فنای مادر زمین بودن برای زندگی نیستید. شما بسیار حساس هستید و احساس خود را در هر چیزی وارد خواهید کرد، چه در کار هنری باشید، یا در یک شغل سخت در شرکت بزرگ (هر دو بخش مکان شکوفایی افراد برج سرطان است).

به عنوان یک شخص خانه نشین، شغل‌هایی که در خانه انجام می‌شوند نیز برازنده شما هستند. کد نویسی یا نوشتن مقاله به صورت آزاد برای دیگران از خانه – هر چیزی که بتوانید در خانه و با پوشیدن پیراهن مورد علاقه‌تان انجامش دهید.

اخطار: آن‌چنان خود را منزوی نکنید که ارتباط خود با دنیای بیرون را از دست دهید. افراد برج فلکی سرطان می‌توانند در کنج خود غرق شوند، اما صرف زمان زیادی در تنهایی خود باعث از دست رفتن دید شما خواهد شد. شما می‌توانید افسرده و عبوس و بد‌خلق گردید. اگر اینطور شد، بیرون بروید و با دوستان خود معاشرت کنید.

طالع بینی برج فلکی سرطان

همانطور که گفته شد، افراد برج فلکی سرطان می‌توانند خود را در دژی مستحکم از یک دفتر کار قرار دهند. شما ممکن است خود را پشت کار خود پنهان نمایید یا یک دفتر کوچک برای خود ایجاد کنید تا از همه چیز اجتناب کنید. ممکن است اتفاق بیفتد، خودتان را به بیرون از منطقه آسایش خود روانه کنید و افراد و موقعیت‌های جدیدی را ببینید و تجربه نمایید.

همواره بهترین توانایی خود را انجام خواهید داد اگر به افق خود اجازه گسترش دهید. به یاد داشته باشید، که آن بیرون، امن‌تر از چیزی است که تصورش را می‌نمایید.✦ فال مجله موفقیت ماهانه