طالع بینی و خصوصیات برج ثور

ویژگی ها و طالع بینی شغل آینده متولدین برج فلکی ثور، اردیبهشت

طالع بینی و خصوصیات برج ثور taurus

طالع بینی موفقیت و شغل آینده برج فلکی ثور (متولدین اردیبهشت)برج فلکی ثور یکی از سخت‌ترین نشانه‌های بروج فلکی زودیاک است.

این افراد وفادار، سازمان‌یافته و مداوم هستند. زمانی که شما دوست دارید همچنان به کار خود ادامه دهید، حتی زمانی که ساعت کاری به اتمام رسیده است، زمانی که کاری برای انجام دادن باشد، هیچ کس به اندازه شما خود را در اختیار کار نمی‌گذارد.

شما آنچیزی را که شروع کرده‌اید به اتمام خواهید رساند، حتی اگر  این موضوع به معنی بیدار ماندن تا دیر وقت و تحمل استرس فراوان باشد. این شرایط  موفقیت شما را تضمین می کند. دلیل آن نیز بسیار ساده است، شما تا زمانی که کار را به اتمام نرسانید از آن دست نخواهید کشید.


برج ثور دومین برج از بروج زودیاک محسوب می‌شود. بنابراین یک حقوق و درآمد ثابت برای آرامش درونی شما حیاتی می‌باشد. اگرچه شما می‌توانید یک مدیر کسب و کار پر رونق باشید، امنیت اولین اولویت در زندگی شماست.

سوار بر مرکب کارآفرینی شدن، ممکن است تنها باعث بد شدن حال شما گردد. در نتیجه، بسیاری از افراد برج ثور در پست‌های مدیریتی رده بالا قرار می‌گیرند، اغلب در سازمان‌های بزرگ و پایدار، یا صنعتی مانند بانک‌های بزرگ مشغول می‌گردند.


تحت حکمرانی ونوس، برج ثور یکی از نشانه‌های خلاقیت بالاست. مطمئن شوید که داشتن یک درآمد ثابت و پایدار برای خود را نادیده نمی‌گیرید.

بسیاری از افراد برج فلکی ثور در هنر شکوفا می‌شوند، نظیر رقصنده‌ها، نقاشان ( سالوادور دالی)، بازیگران ( Uma Thurman، پنه‌لوپه کروز).

به این دلیل که افراد برج ثور در حواس پنج‌گانه حکم‌فرمایی می‌کنند، شما حس قوی‌ای درباره رنگ‌ها دارید، چشایی بی‌نظیر و گوشی مشتاق به موسیقی.

در کمترین حالت، در هر محیطی که وارد شوید، آن را بهبود خواهید داد. شما می‌دانید که تصویر یک کمپانی نقش حیاتی در موفقیتش دارد و شما می‌دانید که چطور یک محصول را بسته‌بندی کنید یا برندسازی نمایید تا آن را به یک محصول رده بالا تبدیل نمایید.


خصوصیات و طالع بینی شغل آینده متولدین برج فلکی ثور فروردین فال برج فلکی ثور

افراد متولد برج فلکی ثور از تغییر متنفر هستند، به این دلیل بایست بسیار دقیق در مورد کمپانی یا شغل خود مطالعه نمایید. ممکن است بخواهید برای مدت طولانی در آن‌جا بمانید، پس باید از اینکه با خصوصیات شما یکسان است، اطمینان حاصل نمایید.

ماخوذ به حیا بودن در رابطه با خود یکی از دیگر از عادات آسیب زننده به شماست که باید ترک کنید. شما تمایل دارید که با ادب و منظم باشید و احترام قابل توجه‌ای به افراد رده بالاتر نشان دهید. اگر با مقام بالادست خود دچار مشکل شوید، به او نخواهید گفت. در مقابل، اعتراض و صحبت در مورد او را به میان همکاران خود خواهید برد.

در نهایت به خودتان آسیب خواهید زد و شهرت خود را خدشه‌دار می‌نمایید و پل‌های ارزشمندی را تخریب خواهید نمود. بهتر است آرام باشید، زمانی که مشکلی ایجاد می‌شود بهتر است مستقیم صحبت نمایید. قبل از اینکه این صحبت‌ها پراکنده شوند.✦ فال مجله موفقیت ماهانه