فال تیرماه

فال امروز تیرماهی ها چیست؟

فال امروز متولدین تیرماه

فال روزانه و ماه تولد برای متولدین تیر

فال متولدین تیرماه را در ادامه ی مطلب هم بر اساس فال حافظ و هم براساس تعیین فال از صور فلکی برای شما آورده ایم. برای دیدن فال ابجد ماه تولد و همچنین فال موفقیت متولدین تیر بر روی دکمه مورد نظر در داخل همین مطلب کلیک کنید.


فال امروز مردان متولد تیرماه

متولدین این ماه عموماً با گذشت، خدا ترس و مورد محبت پدر و مادر هستند. اغلب كارشان منظم و پول فراوان به دست می‎آورند. اما بعضاً آن را در جای غیر ضروری خرج می‎كنند. آنان دوست و دشمن را به خوبی تشخیص نمی‎دهند و گاه گرفتار تهمت می‎شوند. به طور كلی در زندگی ممكن است گرفتار مشكلات زیاد شوند.

متولدین این ماه شوخ طبع و دل پاك هستند، اما زبانی تند دارند. همچنین افرادی مهربان و پرشور و عاشق پیشه هستند.

اینان اغلب نشانی بر سینه دارند كه علامت نجابت است. این افراد روی بعضی رنگها حساسیت دارند و به صورتی، سرمه‎ای و گاه قهوه‎ای علاقه نشان می‎دهندو این افراد نباید با همسرشان خیلی خودمانی شود.

بهتر است رابطه‎شان را با خویشان قطع نكنند. اینان فرزند زیاد خواهند داشت. متولدین این ماه اغلب بیمار می‎شوند و بیشتر از ناحیه پا آسیب می‎بینند. چیزهی گرم و تر برای آنان نافع است.

اگر از سن 5 سالگی بگذرند، عمر طبیعی و گاه طولانی خواهند داشت. روزهای یكشنبه و چهارشنبه برای آنان خوش یمن است.فال روزانه زنان تیرماهی

متولدین این ماه عموماً دارای قدی متوسط و بعضاً بلند بالا، سرخ رو، نیك سیرت و پاكدامن، صبور كمی حسور هستند. دروغ و حرام با آنها سازگار نیست.

زنان تیرماهی بعضاً در زندگی با مشكل و مصیبتی مواجه می‎شوند كه جز صبر و تحمل و توسل به خداوند، چاره‎ای ندارند. اینان اغلب با چهار خطر در زندگی مواجه می‎شوند. باید از آتش دوری كنند.

زنان متولد تیرماه بهتر است مراقب گفتار خود باشند تا گرفتار مشكل نشوند. در عین حال هرگاه غمگین شوند و یا با مشكلی مواجه گردند، بهتر است ذكر خدا بگویند تا از غم و مشكلات رهایی یابند.

این زنان در روی یكی از اعضاء بدن، نشانی دارند كه آنان را نزد دیگران عزیز می‎كند.


فال ازدواج متولدین تیرماه

از آنجا که دو سیاره مختلف در یک خانه حرکت می ‌کنند، شما و همسرتان ممکن است کمی اصطکاک و دلخوری را در رابطه تجربه کنید. اگر شرایط متشنج به صورت دقیق اداره نشود، دعواها می ‌تواند به نسبت زیاد شود.

درست است که شما و همسرتان ممکن است کمی با هم اختلاف نظر داشته باشید اما این نباید باعث شود که نظرات یکدیگر را نادیده بگیرید. یک رابطه با دو نفر شکل می گیرد، به همین دلیل باید هر دوی آن‌ها در این رابطه نقش برابر داشته باشند.

ارتباطات خود را شفاف نگه دارید و در گفتگوهای خود مبهم نباشید چون این ابهامات می ‌توانند دلیل سو تفاهم های بینتان باشند. در حالت کلی در سال پیش رو همه چیز در رابطه با فرزندان و خانواده تان خوب پیش خواهد رفت.

در کل، این سال از نظر زندگی خانوادگی شما سال مطلوبی خواهد بود. فرزندان شما با دستاوردهای خود در فعالیت های خارج از برنامه درسی باعث افتخار شما خواهند شد. به عنوان والدین باید در عین حال که از خانواده تان محافظت می کنید متعادل رفتار کنید.

به عنوان یک متولد شده در برج سرطان همیشه خواهان خوشحال کردن عزیزانتان هستید و برای پرورش آن ها تمام تلاشتان را به کار می گیرید و در سال پیش رو قطعا به این هدف خواهید رسید.


فال امروز تیری ماهی ها

آلامتو به صورت روزانه فال روز تولد شما را راس ساعت 15:00 روز قبل قرار میدهد و شما می توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از اوضاع طالع بینی فردای خودتان آگاه شوید.

فال امروز تیر
فال روزانه 1 تیرفال روزانه 2 تیر
فال روزانه 3 تیرفال روزانه 4 تیر
فال روزانه 5 تیرفال روزانه 6 تیر
فال روزانه 7 تیرفال روزانه 8 تیر
فال روزانه 9 تیرفال روزانه 10 تیر
فال روزانه 11 تیرفال روزانه 12 تیر
فال روزانه 13 تیرفال روزانه 14 تیر
فال روزانه 15 تیرفال روزانه 16 تیر
فال روزانه 17 تیرفال روزانه 18 تیر
فال روزانه 19 تیرفال روزانه 20 تیر
فال روزانه 21 تیرفال روزانه 22 تیر
فال روزانه 23 تیرفال روزانه 24 تیر
فال روزانه 25 تیرفال روزانه 26 تیر
فال روزانه 27 تیرفال روزانه 28 تیر
فال روزانه 29 تیرفال روزانه 30 تیر
فال روزانه 31 تیر

✔ فال امروز حافظ برای متولدین تیر

تا فرصت باقی است از موقعیت ها استفاده کن تا به هدف و مقصود خود برسی. از اراده ی کافی برخوردار هستی پس نا امید نباش. به خدا توکل کن و با مشورت در کار ها، موفقیت خود را تضمین کن.

☀ فال روزانه بر اساس ماه تولد