فال امروز متولدین بهمن

فال امروز متولدین بهمن

فال روزانه و ماه تولد برای متولدین بهمن ماه


فال امروز مردان متولد بهمن

متولدین این ماه عموماً خوشرو، خوش قلب و خیرخواه هستند. اینان اغلب هنرمند بوده یا علاقمند به هنر هستند. ین افراد از والدین و همان طور از فرزندان خود نفع می‎برند. اغلب سفرهای دور از وطن در طالع دارند. گاه فرصت‎هی روحی و معنوی خوبی نصیبشان می‎شود. بعضاً در مقابل بدخواهان مظلوم واقع می‎شوند. اغلب به رنگ سبز تمایل دارند. همچنین سفر حج در طالع آنها دیده می‎شود. اغلب این افراد تمایل به داشتن دو همسر دارند. اما به یكی دلبستگی بیشتری خواهند داشت.

متولدین این ماه هر گاه از چهارده سالگی به سلامت بگذرند، و به طور كلی چهار خطر را در زندگی پشت سر بگذارند، عمر طبیعی خواهند داشت. روز پنجشنبه برای این افراد خوش یمن است. انگشتر یاقوت و فیروزه و همین طور لباسهای رنگی برای این افراد مناسب است.

همچنین بخوانید: فال ابجد متولدین بهمن

فال امروز زنان متولد بهمن

متولدین این ماه، زنانی خوش طبع، نیك سیرت، شوهر دوست، عاشق صداقت و دوستی است. اینان الب طالب رنج خود و راحت دیگران هستند. والدینشان آنان را بسیار دوست دارند. اغلب این زنان به پر سفید حساس هستند. بعضاً رفتاری دارند كه آنان را لوس جلوه می‎دهد. این زنانا اگر چه دانا و زیرك هستند، اما گاه راز نگهدار نیستند. این زنان بعضاً نشانی در صورت دارند كه علامت تمایل آنان به خوشگذرانی است. اینان گاه چرب زبان بوده و از حسادت لذت می‎برد.

زنان متولد این ماه هرگاه از چهارده سالگی بگذرند، عمر طبیعی خواهند داشت. در عین حال سه خطر زندگی اغلب آنان را تهدید می‎كند كه با صدقه و توسل رفع خواهد شد. اینان یك بار سررشته زندگی خود را از دست داده ولی دوباره بر امور مسلط می‎شوند. این زنان اغلب خواسته و مرادی دارند كه در نهایت به آن می‎رسند. انگشتر عقیق برای این زنان مناسب خواهد بود.


طالع بینی ازدواج متولدین برج دلو (بهمن):

طبق آنچه که در طالع بینی ازدواج برج دلو 1399 بیان شده، آغاز سال ممکن است بهترین دوره زندگی زناشویی شما نباشد. سازش و صبر در این هنگام بهترین راهکار شما خواهد بود، صبور بودن علاوه بر جلوگیری از وقوع مشکلات آتی، به رفع مشکلات موجود نیز کمک می کند. در مدت زمانی 25 اردیبهشت تا 5 تیر برای تلاطم آماده باشید. ممکن است برای افراد متاهل مقابله با مسائل رو به رشد کمی دشوار باشد. از این رو توصیه می شود که صبور باشید، آرام باشید و مسائلی که باعث ایجاد اختلاف در روابط می شود را برطرف کنید. به یاد داشته باشید عصبانیت فقط وضعیت را بدتر می کند. صبر کلید اصلی یک ازدواج موفق است. تأثیر مریخ به دلیل حرکت در خانه یازدهم می تواند باعث شود که شاهد لحظه های پرشور و ناگهانی در روابط خود باشید.

با این حال، طبق طالع بینی ازدواج و خانواده متولدین بهمن ماه، درست هنگامی که زندگی متاهلی شما مرتب شده به نظر می رسد، ممکن است مشکلاتی را تجربه کنید. بچه های کوچک تان ممکن است بی پایان شما را اذیت کنند. در رابطه با آن ها صبور باشید و برای حفظ تعادل هماهنگ در روابط خود بیشتر تلاش کنید.


فال امروز بهمن ماهی ها


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین