فال بهمن

فال امروز بهمن ماهی ها

فال امروز متولدین بهمن

فال امروز متولدین بهمن

فال روزانه و ماه تولد برای متولدین بهمن ماه


فال امروز مردان متولد بهمن

متولدین این ماه عموماً خوشرو، خوش قلب و خیرخواه هستند. اینان اغلب هنرمند بوده یا علاقمند به هنر هستند. ین افراد از والدین و همان طور از فرزندان خود نفع می‎برند.

اغلب سفرهای دور از وطن در طالع دارند. گاه فرصت‎هی روحی و معنوی خوبی نصیبشان می‎شود. بعضاً در مقابل بدخواهان مظلوم واقع می‎شوند.

اغلب به رنگ سبز تمایل دارند. همچنین سفر حج در طالع آنها دیده می‎شود. اغلب این افراد تمایل به داشتن دو همسر دارند. اما به یکی دلبستگی بیشتری خواهند داشت.

متولدین این ماه هر گاه از چهارده سالگی به سلامت بگذرند، و به طور کلی چهار خطر را در زندگی پشت سر بگذارند، عمر طبیعی خواهند داشت. روز پنجشنبه برای این افراد خوش یمن است.

انگشتر یاقوت و فیروزه و همین طور لباسهای رنگی برای این افراد مناسب است.فال روزانه زنان بهمن ماهی

متولدین این ماه، زنانی خوش طبع، نیک سیرت، شوهر دوست، عاشق صداقت و دوستی است. اینان الب طالب رنج خود و راحت دیگران هستند. والدینشان آنان را بسیار دوست دارند.

اغلب این زنان به پر سفید حساس هستند. بعضاً رفتاری دارند که آنان را لوس جلوه می‎دهد. این زنانا اگر چه دانا و زیرک هستند، اما گاه راز نگهدار نیستند.

این زنان بعضاً نشانی در صورت دارند که علامت تمایل آنان به خوشگذرانی است. اینان گاه چرب زبان بوده و از حسادت لذت می‎برد.

زنان متولد این ماه هرگاه از چهارده سالگی بگذرند، عمر طبیعی خواهند داشت. در عین حال سه خطر زندگی اغلب آنان را تهدید می‎کند که با صدقه و توسل رفع خواهد شد.

اینان یک بار سررشته زندگی خود را از دست داده ولی دوباره بر امور مسلط می‎شوند. این زنان اغلب خواسته و مرادی دارند که در نهایت به آن می‎رسند. انگشتر عقیق برای این زنان مناسب خواهد بود.


فال ازدواج متولدین بهمن

طبق آنچه که در طالع بینی ازدواج برج دلو 1400 بیان شده، آغاز سال ممکن است بهترین دوره زندگی زناشویی شما نباشد.

سازش و صبر در این هنگام بهترین راهکار شما خواهد بود، صبور بودن علاوه بر جلوگیری از وقوع مشکلات آتی، به رفع مشکلات موجود نیز کمک می کند. در مدت زمانی 25 اردیبهشت تا 5 تیر برای تلاطم آماده باشید.

ممکن است برای افراد متاهل مقابله با مسائل رو به رشد کمی دشوار باشد. از این رو توصیه می شود که صبور باشید، آرام باشید و مسائلی که باعث ایجاد اختلاف در روابط می شود را برطرف کنید.

به یاد داشته باشید عصبانیت فقط وضعیت را بدتر می کند. صبر کلید اصلی یک ازدواج موفق است. تأثیر مریخ به دلیل حرکت در خانه یازدهم می تواند باعث شود که شاهد لحظه های پرشور و ناگهانی در روابط خود باشید.

با این حال، طبق طالع بینی ازدواج و خانواده متولدین بهمن ماه، درست هنگامی که زندگی متاهلی شما مرتب شده به نظر می رسد، ممکن است مشکلاتی را تجربه کنید.

بچه های کوچک تان ممکن است بی پایان شما را اذیت کنند. در رابطه با آن ها صبور باشید و برای حفظ تعادل هماهنگ در روابط خود بیشتر تلاش کنید.


فال امروز بهمن ماهی ها

آلامتو به صورت روزانه فال روز تولد شما را راس ساعت 15:00 روز قبل قرار میدهد و شما می توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از اوضاع طالع بینی فردای خودتان آگاه شوید.

فال امروز متولدین بهمن را از لیست زیر انتخاب کنید
فال روزانه 1 بهمنفال روزانه 2 بهمن
فال روزانه 3 بهمنفال روزانه 4 بهمن
فال روزانه 5 بهمنفال روزانه 6 بهمن
فال روزانه 7 بهمنفال روزانه 8 بهمن
فال روزانه 9 بهمنفال روزانه 10 بهمن
فال روزانه 11 بهمنفال روزانه 12 بهمن
فال روزانه 13 بهمنفال روزانه 14 بهمن
فال روزانه 15 بهمنفال روزانه 16 بهمن
فال روزانه 17 بهمنفال روزانه 18 بهمن
فال روزانه 19 بهمنفال روزانه 20 بهمن
فال روزانه 21 بهمنفال روزانه 22 بهمن
فال روزانه 23 بهمنفال روزانه 24 بهمن
فال روزانه 25 بهمنفال روزانه 26 بهمن
فال روزانه 27 بهمنفال روزانه 28 بهمن
فال روزانه 29 بهمنفال روزانه 30 بهمن

✔ فال امروز حافظ برای متولدین بهمن

اگر به تمام نیات خودتان می رسید منظور این است که لیاقت داشته و مورد لطف خداوند قرار گرفته اید زیرا با تمام وجود خدا را می پرستید و وجود خودتان را از خدا می دانید. صبرتان باعث شد مژدگانی دولت به شما بدهند و جور و جفا را از شما دور کنند.

☀ فال روزانه بر اساس ماه تولد