تعبیر خواب چکه کردن

دیدن چکه کردن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چکه کردن در خواب چیست؟

چکه کردن dripping

اگر در خواب ببینید که شیر آب چکه می کند مال شما تلف می شود و گویای این است که کسی مال شما را ذره ذره از بین می برد و این اتلاف به قدری ناچیز است که محسوس نیست اگر در خواب ببینید که سقف چکه می کند غمی برای شما می رسد.

اگر مشاهده کنید که باران نمی بارد ولی ناودان چکه می کند نعمتی به شما می رسد که به ظاهر اندک است اما مداومت که بیابد زیاد می شود.

اگر چکه آب کثیف و کدر باشد غم و اندوه و گرفتاری است. اگر روشن باشد خوب است و نعمت تلقی می شود.

اگر چکه صدا کند کسی از شما بد می گوید و پشت سرتان حرف می زند.

اگر از صدای چکه ناراحت شوید بدگویی او به نفع شما تمام می شود و اگر نسبت به صدای چکه بی تفاوت باشید بدگویی شما را بدنام می کند.

اگر جایی چکه کند و شما نبینید اما صدایش را بشنوید کسی از دیگران نزد شما بدگویی می کند که باورتان می شود و این به صلاح شما نیست.


☺ تعبیر خواب «چکه کردن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چکه کردن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


29 دیدگاه

 1. ۱۳۷۵

  با سلام
  من خواب دیدم که توی خواب تازه به یک خونه نقل مکان کردیم ولی مال خودمونه به خواهرم گفتم که چرا فرش پهن کردین گفتن فرش پهن کردیم که وسایلا خیس نشه و واقعا هم توی خواب نشده بود بعد دیدم از سقف آب چکه میکنه ولی سقف نه ترک داشت نه سوراخ و متوجه شدم چون بیرون بارون میاد آب از سقف رد میشه و میریزه روی من ولی آب تمیز بود فقط هم روی من میریخت حتی وقتی توی خواب سعی کردم از دستش فرار کنم فقط منو خیس می کرد ولی اعضای خانوادم حتی متوجه نشده بودند از سقف آب میاد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چکه کردن سقف و بر اساس خوابی که دیده اید ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده ممکن است کاری انجام دهید که سبب مشکلی شود که برای خانواده است و فقط خودتاان بدانید و از این رو باید بسیار مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. آی نور

  سلام من شب خواب دیدم که سقف سالن خونمون ترک ورداشته و چون بارون میبارید از اونجا چکه میکرد، قسمت کوچیکی از فرش هم خیس شده بود، همون موقع هم 2 تا از دوستام که با یکیش خیلی صمیمیم ولی اون یکی دختر دوستِ یکی از دوستای دیگمه که فقط در حد سلام و علیک برخورد داریم، چون من کنکوری ام و چندماهه نمیرم بیرون، اینا هم اومدن که منو ببرن بیرون یکم قدم بزنیم و فلان و من باز هم نمیرم راستش و بهونه میارم، بعدش هم نمیدونم چجوری شد که تو یه خونه ای بزرگ و مدرن با یه خونواده پرجمعیتم، من هیچ کدومو نمیشناسم ولی داداش کوچیکم یکیشو خانم فلانی صدا زد و میشناخت انگار، بعدش یه بارون شدید بود یا یه چیز دیگه قسمتی از سقف و دیوار اتاقم خراب میشه و آب تمیز چکه میکنه رو میز مطالعه ام، خیلی عجیب و غریب بود خوابم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چکه کردن دیوار به خیر نیامده است و نشان از ان می تواند باشد که ایشان را مشکلی در اینده پیش بیاید که باید حل شود و از این رو حتما صدقه بدهید و سعی بر ان کنید که روابطتان را کنترل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Deniz

  سلام من خواب دیدم سقف خونمون چکه میکنه جورری که بران بیاد واز سقف چکه کند ومن به داداشم زنگ زدم میگم سقف خونمون چکه می کند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چکه کردن سقف امده است که می تواند نشان از غمی باشد و از این رو حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. هدا

  سلام من خواب دیدم بارون میاد سقف خونه چکه میکنه پدرم و یه آقایی که فامیلمون هردو فوت کردن و من تو همون اتاق بودیم و من دنبال ملافه ایی بودم که سر بابام رو از آب بپوشونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است اشاره به غمی باشد که با از دست دادن ایشان برای شما حاصل شده است و از این رو بهتر است که برای ایشان خیراتی دهید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. پارسا

  سلام با تشکر از شما استاد بزرگوار پدرم نزدیک چهل روز است که مرحوم شده است مادرم خواب دیده است که از سقف خانه اش آب میچکد تعبیرش را میفرمایید.سپاسگزارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب برای ایشان ممکن است غمی جدید در راه نباشد و اشاره ای به همان باشد که از قبل برای شما رسیده است و با از دست دادن ان مرحوم حاضل شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. الی

  سلام دیشب خواب دیدم که از سقف خونه م اب صاف و پاک اول به صورت چکه بعد شدید تر شد طوری که باید زود زود ظرفی که زیرش گذاشتم و خالی کنم سقفم دقیقا قسمت مشترک بین حال و سرویس بهداشتی بود رفتم به همسایه بالایی گفتم فک کنم از دستشویی شماست لوله هاتون مشکل پیدا کرده تعبیرش چی میشه ؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چکه کردن اب زلال ممکن است برای شما به این معنا باشد که در اینده خیری رسد که از این رو نگرانی نداشته باشید اما برای دفع قضا و بلا حتما صدقه اید بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. معصومه

  خواب دیدم ازسقف خونه اب کثیف چکه میکنه وسقفش اومده پایین وترک خورده انگارمیخوادبریزه ناراحت بودم که این اب کثیف بریزه کل خونه کثیف میشه رفتم پشت بوم که راه اب وبازکنم دیدم پشت بوم خشک وتمیزه وهیجاخیس نیست اب هم جم نشده .تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر چکه کردن آمده است که اگر آب کثبف و کدر باشد نشان بر غم و اندوه و گرفتاری است و سقف خانه نشان بر سرپناه است و ترک بردن و ریزش آنها هم نشان بر مشکلات است و حتما صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. مزرعه

  خواب دبدم که از دوجا ازسقف خانه مان اب باران چکه می کنه اب زلال بود و من وبرادرم تصمیم گرفتیم که پول جمع کنم وسقف را ایزوگام بزنیم تعبیرچیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر غمی است که به شما خواهد رسید و اینکه شما بران حل ان موضوع با کمک برادرتان ان را حل خواهید و رفع خواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 9. مفتاحی

  سلام.. دیدم سقف خانه ام چکه می‌کنه باران شدید میومد و چکه شدیدتر بود پس م رو فرستادم به صاحبخانه خبر بده که نکنه این ترکها که آب میریزه‌باعث خرابی سقف بشه.. اونم گفت نه درست میکنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در متن بالا نیز خوانده اید تعبیر این خواب به معنای این است که غمی برای بیننده ی خواب خواهد امد که باید بسیار نسبت به آن اگاه باشید تا خدای ناکرده سبب ایرادی برای شما نشود.
   از این رو حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. بهار

  سلام خواب دیدم بارون میباره وقف خونمون ک واقعا دربیداری چکه میکنه درحال چکه کردنه از دوجا هست من وخواهر زادم نشستیم زیر چکه ها وآب بارون رو ک صاف وخنک هست رو میخوریم من باخودم گفتم نکنه این آب میکروب داشته باشه البته من وخواهرزادم هردو مشکلی داریم ک حل مشکل من بیشتر شبیه معجزه است

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر است و نشان بر این دارد که شما و خواهر زادتان به مراد دل خواهید رسید و خوشحال خواهید شد و گر در خواب ببينيد که سقف چکه مي کند غمي براي شما مي رسد. اگر مشاهده کنيد که باران نمي بارد ولي ناودان چکه مي کند نعمتي به شما مي رسد که به ظاهر اندک است اما مداومت که بيابد زياد مي شود. اگر چکه آب کثيف و کدر باشد غم و اندوه و گرفتاري است. اگر روشن باشد خوب است و نعمت تلقي مي شود و خیر است .
   سربلند و پیروز باشید .

 11. الهام

  سلام، من خواب دیدم سقف خونه ی مادرم چکه می کنه و روی سر مادرم که از دنیا رفته بارون و برف میاد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب ببينيد که سقف چکه مي کند غمي براي شما مي رسد. اگر مشاهده کنيد که باران میبارد نعمتي به شما مي رسد که به ظاهر اندک است اما مداومت که بيابد زياد مي شود.خواب شما بد نیست اما از پس غمتان خیری به شما خواهد رسید که دلتان شاد خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 12. جواد

  سلام درخواب دیدم آب ذلال وز یاد ازآسمان فرو میریزد. گویا شب هست. وهمه داخل وبیرون خانه راآب شفاف وذلال فرا گرفته. متشکر

 13. الهام

  سلام..خواب دیدم که از سقف خونمون آب چکه میکنه داخل خونه… چند دقیقه که گذشت اب انقدر زیادو باسرعت مثل رودخونه ای از سقف میومد داخل خونه اب خیلی تمیز و زلال بود تمام زندگیمو اب برداشته بود که من واسه کمک رفتم در خونه همسایه ..کی میدونه تعبیر واقعیش چیه..؟

 14. اکرم

  من خواب دیدم خونه رو تازه خریدیم بعد از سکونت بارون میاد از سقف خونه خونه بارون به داخل خونه میاد شبیه چکه بارون نبود بارون شر شر میکرد چند قسمت از سالن خونهوتعبیرش چیهوتو خواب خیلی ترسیدم

 15. رونیکا

  سلام من خواب دیدم دو جا از سقف خونمون چکه میکرد بعد من کاسه گذاشتم زیر چکه ها

 16. سجاد

  من خواب دیدم.آب تند و تند از سقف میریزه..اما سقف خونه چیزیش نمیشه..تعبیرش چبه؟؟

 17. نگران

  ببخشیدمن خواب دیدم که خودم روی پشت بام هستم ،باران هم داردمی آیدویک طرف سقف خراب شده وآب گل آلود آرام آرام می ریزد پایین داخل خانه،خواهشا برام تعبیرکنید

 18. زهرا

  خواب دیدم خون رو سر شوهرم که کلاه بر سر داشت.کلاهشو در اوردم دیدم سرش خونی نیست.بعد دیدم داره از سقف میچکه بعدش دیدم از کل سقف تمام اتاقها میچکد.پنجره رو به حیاط خلوتو باز کردم جایی خونی نبود.اتفاقا بیرون از خونه و رو سقف خونه داشت بارون زیبا وتندی میزد اما به حدی نبود بخواد خرابی به بار بیاره.بسیار بسیار بارون زیبایی بود

نظر خود را بیان کنید