تعبیر خواب جارو

دیدن جارو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جارو در خواب چیست؟

دیدن جارو در خواب به چه معناست

جارو کردن در خواب پس انداز مال اندک است و به زبان ساده تر پول جمع کردن. عمل زوائد مخارج ضروری را زدن و بهای آن را به کناری نهادن و به آن دل خوش بودن در خواب های ما به صورت جارو کردن و جارو ظاهر می شود.

معبران کهن نوشته اند جارو خادم و خدمتگزار است ولی به نظر من تعبیر بالا درست تر است.

زنی اگر در خواب ببینید که جارو می کند و آن صبح زود و به هنگام طلوع آفتاب باشد مورد توجه و عنایت شوهرش قرار می گیرد و اگر ببینید که شب در تاریکی جارو می کند دعوا و مرافعه راه می اندازد.


جارو کردن در خواب هنگام شب خوب نیست. مردی اگر در خواب ببیند که جارو می کند و به خانه خود خیر و برکت می آورد.

جوانی اگر در خواب ببیند که جارو می کند و خس و خاشاک و خاکروبه جمع کرده، پولی در اختیارش می گیرد یا اینکه به کاری مشغول می شود.

جارو کشیدن به دیوار خوب نیست و غم و اندوه می آورد و به معنی جا به جا کردن غم و اندوه است همان طور که خاک را از دیوار به کف اتاق می ریزید خواب شما می گوید ناراحتی ها را جا به جا می کنید.

جاروی دسته دار کمک و مساعدتی است مالی که به بیننده خواب می شود.


اگر در خواب ببینید که کسی جارو می کند و خس و خاشاک را به طرف شما می راند برای شما درد سر و ناراحتی مالی به وجود می آورد و اگر خلاف جهت شما جارو می کند و خاکروبه را از جایی که شما بودید دور می راند غم و اندوه را از شما می راند.

دیدن جاروی از هم گسیخته و پاره و ولو در خواب خوب نیست و بیماری یا مرگ زن خانه است. دور افکنده و فروختن جارو جدایی بین زن و شوهر است.

اگر ببینید که جارو می کنید و خس و خاشاک و خاک را گوشه ای گرد می آورید پول جمع می کنید و اگر به وسیله خاک انداز بر گرفتید پولی به دست شما می رسد مشروط بر این که دور نریزید.


☺ تعبیر خواب «جارو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جارو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


29 دیدگاه

 1. غزل

  سلام
  من دیشب خاب دیدم که دعوا شده بود بین خونوادم همه گونی های برنج ریختن خونه یکی از فامیلامون منم داشتم جمع میکردم پدرم یواشکی رف پایین خونشون جارو هایی که کاشته بودند برداشت

  • تعبیر خواب

   باسلام
   در تعبیر خواب دعوا کردن به خیر امده است و نباید از ان بترسید و بدانید که می تواند نشان از ان باشد که کسی که برای شما بسیار خیر است، لطفی کند که خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Mahtab

  سلام من خواب دیدم یه زن که میشناسمش جاروی خیلی قشنگ بسته بود بهش گفتم یکی بهم بده گفت ندارم در حالی که خودم دیدیم زیاد داشت تو خواب خیلی خوشم از جارو اومده بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند به این معنا باشد که شما در اینده از کسی که فکر می کنید برای شما مفید است کمکی خواهید اما به نتیجه نرسید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. طاهر

  خواب دیدم دوتا جارو که ظاهرا سالم بنظر میرسیدن انداختن کوچه و من با خودم فک کردم که رفتنی یکی از اینارو بردارم بعدش متوجه نشدم چی شد از خواب بیدار شدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خواب شما ممکن است به این معنی باشد که شما از طرف شخصی کمک مالی خواهید شد که نشان بر خوبی دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. یونا

  سلام دختر مجرد هستم من خواب دیدم که اتاق مادرمو جارو میکنم به جارو دستی اتاق رو نیمه جارو کردم دیدم پشت سرم که قبلاً جارو کردم بازم کسث شد رفتم اتاق رو دوبار جارو زدم و خیلی زیبا و درخشان تمیزش کردم بعد از خواب بیدار شدم اگه میشه زود تعبیرش کنید ممنون میشم ازتون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب جارو امده است که می تواند نشانی از ان باشد که باید در حق کسی خدمتی کنید تا دل ایشان را به دست اورید و ممکن است نیاز باشد چند بار این کار را انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. گندم

  سلام من صبح خواب دیدم مادربزرگ همسرم که فوت شدن چندتاساک که سه تا بودبه رنگ سفید جلوش ومیخواهیم بریم مسافرت ویک جاروخاک اندار قدیمی هم برمیداره میزاره توساک تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب اشاره ای به شخصی می تواند باشد که همیشه به ان مرحومه خدمت کرده است و از این رو ایشان باید کاری برای ان مرحومه انجام دهند که چشم انتظارند.
   سربلند و پیروز باشید

 6. خانم عبیدی

  سلام من درخواب دیدم مرغی دربین جارو تخم گذاشته من مادر شوهرم تخم مرغ هارو ازبین جارو در میاریم وخیلی خوشحالیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   نشاان از ان می تواند باشد که کسی که برای شما خدمتی انجام دهد و در ازای ان پولی دریافت کند خیری نیز به شما رساند که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. فرح

  سلام من خواب دیدم خواهرشوهرم چنتا جارو که یکیشون از من بود داشت آتیش میزد ممنون لطف کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   د رتعبیر خواب جارو به نشانه ی خدمتی برای شما امده است واینکه ان را در خواب اتش زده اند خیر نیست و می تواند نشان از چیزی باشد که ایشان در حق شما کنند که برای شما زحمتی بیافریند.
   سربلند و پیروز باشید

 8. ستایش خانوم

  سلام من خواب دیدم دوتاجارو دارم هرچی میگردم نیستشون که جارو کنم بعد ساقه های یکیشو میبینم روهم گذاشته جلوم بعد میگم کی اینو شکسته یکی میگه دخترت منم انقد اعصبانی میشم وهی دخترمو دعوا میکنم ک چرا شکستی (جارو تا زه اس) ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب برای جارو می تواند نشان از ان باشد که به واسطه ی ایشان از شما خیری دور شود و ضرری مالی رسد و ازاین رو سعی بر ان کنید که ایشان را کنترل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. فاطمه

  سلام
  خواب دیدم خانه ای پسری ک ب تازگی میشناسمش( هر دو معلم هستیم) هستم و روی نیمکت چوبی توی خونه اون نشستم و اون متوجه حضور من شد و دیدم خانه ای اشفته و کثیفی داره ..چادر ب کمرم بستم(چادری نیستم) تا خونه اشو تمییز کنم ..جارو میکردم خونه شو اونم اومد و جارو ب دست گرفت و باهم خونه شو جارو میکردیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک است و بر آن تعبیر است که شما با آن فرد هر دو در حال جمع کردن مالی هستید و اینکه شما مورد لطف و عنایت شخص مورد نظر قرار خواهید گرفت و شما در امور مالی به آن شخص کمک خواهید کرد و غم و ناراحتی را از آن شخص دور خواهید کرد و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. یاس

  با سلام ، من خواب دیدم رفتم برای خرید نان ولی به جای نان چند تا جارو خریدم و بعد با خودم گفتم من که نان میخاستم چرا جارو به من دادن و قصد کردم برگردم و جارو ها رو پس بدم ولی یک از دوستانم یکی از جارو ها رو باز کرد ، لطفا تعبیر این خواب رو بنویسید ، با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر در تعبیر خواب جارو آمده است که خیر است و نشان از ان دارد که شما مالی را پس انداز کنید و از این رو این خواب برای شما تا آنجا که جارو خریده اید خیر است اما ممکن است در پایان به این معنا باشد که کسی از نزدیکان شما در زندگی واقعی اجازه ی پس انداز و روش صحیح مدیریت مال شما را به شما ندهد و از این رو باید در روابط خود بسیار دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. ترانه بانو

  سلام خسته نباشی
  من بعداز اذان صب خواب دیدم ک زن داداشم داره خونمونو جارو میزنه من ن جارو دیدم ن زن داداشم
  فقط صدای جارو کشیدنو شنیدم ک داشت جارو میکرد
  موفق باشید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از ان می تواند داشته باشد که در زندگی شما کسی از نزدیکانتان وجود دارد که غم و اندوه را از شما دور خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 12. Z

  سلام من خواب دیدم دارم حیاط خونه ی مادر بزرگم(مادر مادرم) رو جارو میزنم ولی آشغالی نیست ولی باز با این وجود باز هم دارم جارو میزنم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب جارو آمده است که نشان بر این دارد که شما مالی را کم کم جمع خواهید کرد و به عنوان پس انداز از آن استفاده خواهید کرد و شما به آن دلخوش خواهید بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. زهرا خالقی

  سلام خواب دیدم که یک نفر به من یک جاروی خیلی تمیز و نو داد و بعد که با جاروی در دست میرفتم دیدم مادرم حیاط خانه قدیمی خود را جارو کرده و خیلی تمیز کرده و من هم به او کمکی نکردم چون همه جا تمیز کرده بود *او با جاروی خودش همه جا را تمیز کرد جاروی من هم در دست خودم بود *
  ((مادرم زنده است ))
  موفق باشید
  لطفا تعبیرش رو حتما بگین ممنون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما می توان گفت که به اینمعنا باشد که شما در اینده ای نزدیک پولی کسب خواهید کرد و به لطف خداوند خانواده ی شما از ان پول بی نیازند و این خواب برای شما خیر است و نباید از بابت آن نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. بهار

  سلام. دیشب خواب دیدم یک زن با جارو قدیمی که سفت ومحکم بود داشت برادرم را می‌زد اون هم چیزی نمیگفت وبا جارو کتکش میزد من هم عصبانی شدم و جارو را از دستش گرفتم وتا تونستم با جارو همان زن را زدم حتی با جارو تو صورتش هم زدم تعبیرش چی هست ممنون از شما موفق باشید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب جارو امده است که نشانگر مالی است که با زحمت جمع شده است و پس انداز خرد محسوب می شود و دعوا کردن در خواب هم به معنای ان میتواند باشد و بدانید که اگر دیده اید دو نفر در خواب دعوا می کنند نشان از ان است که موضوعی پیش اید که سبب شادی شما می شود و این برای شما خیر است.
   این خواب در کل به این صورت میتواند تعبیر شود که برادر شما در اینده به کاری دست خواهد زد که برای ایشان خیر است و مسیری مناسب را برای خود فراهم اورد و شما از این موضوع خوشحال خواهید شد و نباید قصد در بر هم زدن این موضوع کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 15. ناشناس

  سلام ،من در خواب دیدم پیرزن همسایه که در بیداری دوست واقعی نیست و بسیار مرموز است ،جاروی دستی پلاستیکی به همراه یک جفت دمپایی پلاستیکی همرنگ ان ،نارنجی ،به پادارد .در خانه را باز کردیم ،پشت درب خانه با انها ایستاده بود و گفت ،داشتم درب خانه تان را جارو میکردم …در ضمن چند وقت پیش زیر پادر ما یک خروار پودر ریخته بودند روی هم .که احساس کردم ،جادو است ولی هر کاری هم کردم ،ولی باز دعوای الکی با همسرم اتفاق افتاد که موجب صدمات شدید جسمی به من و جهزم ،چند ملیون شد ..

نظر خود را بیان کنید