تعبیر خواب جارو

دیدن جارو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جارو در خواب چیست؟

دیدن جارو در خواب به چه معناست

جارو کردن در خواب پس انداز مال اندک است و به زبان ساده تر پول جمع کردن. عمل زوائد مخارج ضروری را زدن و بهای آن را به کناری نهادن و به آن دل خوش بودن در خواب های ما به صورت جارو کردن و جارو ظاهر می شود.

معبران کهن نوشته اند جارو خادم و خدمتگزار است ولی به نظر من تعبیر بالا درست تر است.

زنی اگر در خواب ببینید که جارو می کند و آن صبح زود و به هنگام طلوع آفتاب باشد مورد توجه و عنایت شوهرش قرار می گیرد و اگر ببینید که شب در تاریکی جارو می کند دعوا و مرافعه راه می اندازد.


جارو کردن در خواب هنگام شب خوب نیست. مردی اگر در خواب ببیند که جارو می کند و به خانه خود خیر و برکت می آورد.

جوانی اگر در خواب ببیند که جارو می کند و خس و خاشاک و خاکروبه جمع کرده ، پولی در اختیارش می گیرد یا اینکه به کاری مشغول می شود.

جارو کشیدن به دیوار خوب نیست و غم و اندوه می آورد و به معنی جا به جا کردن غم و اندوه است همان طور که خاک را از دیوار به کف اتاق می ریزید خواب شما می گوید ناراحتی ها را جا به جا می کنید.

جاروی دسته دار کمک و مساعدتی است مالی که به بیننده خواب می شود.


اگر در خواب ببینید که کسی جارو می کند و خس و خاشاک را به طرف شما می راند برای شما درد سر و ناراحتی مالی به وجود می آورد و اگر خلاف جهت شما جارو می کند و خاکروبه را از جایی که شما بودید دور می راند غم و اندوه را از شما می راند.

دیدن جاروی از هم گسیخته و پاره و ولو در خواب خوب نیست و بیماری یا مرگ زن خانه است. دور افکنده و فروختن جارو جدایی بین زن و شوهر است.

اگر ببینید که جارو می کنید و خس و خاشاک و خاک را گوشه ای گرد می آورید پول جمع می کنید و اگر به وسیله خاک انداز بر گرفتید پولی به دست شما می رسد مشروط بر این که دور نریزید.


تعبیر خواب «جارو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جارو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

7 دیدگاه

 1. Z در 1399/06/07در8:54 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم دارم حیاط خونه ی مادر بزرگم(مادر مادرم) رو جارو میزنم ولی آشغالی نیست ولی باز با این وجود باز هم دارم جارو میزنم.

  • یاسین صداقت در 1399/06/07در12:13 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب جارو آمده است که نشان بر این دارد که شما مالی را کم کم جمع خواهید کرد و به عنوان پس انداز از آن استفاده خواهید کرد و شما به آن دلخوش خواهید بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. زهرا خالقی در 1399/05/08در3:09 ب.ظ

  سلام خواب دیدم که یک نفر به من یک جاروی خیلی تمیز و نو داد و بعد که با جاروی در دست میرفتم دیدم مادرم حیاط خانه قدیمی خود را جارو کرده و خیلی تمیز کرده و من هم به او کمکی نکردم چون همه جا تمیز کرده بود *او با جاروی خودش همه جا را تمیز کرد جاروی من هم در دست خودم بود *
  ((مادرم زنده است ))
  موفق باشید
  لطفا تعبیرش رو حتما بگین ممنون.

  • یاسین صداقت در 1399/06/22در6:56 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما می توان گفت که به اینمعنا باشد که شما در اینده ای نزدیک پولی کسب خواهید کرد و به لطف خداوند خانواده ی شما از ان پول بی نیازند و این خواب برای شما خیر است و نباید از بابت آن نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. بهار در 1399/03/22در10:03 ق.ظ

  سلام. دیشب خواب دیدم یک زن با جارو قدیمی که سفت ومحکم بود داشت برادرم را می‌زد اون هم چیزی نمیگفت وبا جارو کتکش میزد من هم عصبانی شدم و جارو را از دستش گرفتم وتا تونستم با جارو همان زن را زدم حتی با جارو تو صورتش هم زدم تعبیرش چی هست ممنون از شما موفق باشید

  • یاسین صداقت در 1399/03/23در2:25 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب جارو امده است که نشانگر مالی است که با زحمت جمع شده است و پس انداز خرد محسوب می شود و دعوا کردن در خواب هم به معنای ان میتواند باشد و بدانید که اگر دیده اید دو نفر در خواب دعوا می کنند نشان از ان است که موضوعی پیش اید که سبب شادی شما می شود و این برای شما خیر است.
   این خواب در کل به این صورت میتواند تعبیر شود که برادر شما در اینده به کاری دست خواهد زد که برای ایشان خیر است و مسیری مناسب را برای خود فراهم اورد و شما از این موضوع خوشحال خواهید شد و نباید قصد در بر هم زدن این موضوع کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 4. ناشناس در 1397/08/22در9:25 ب.ظ

  سلام ،من در خواب دیدم پیرزن همسایه که در بیداری دوست واقعی نیست و بسیار مرموز است ،جاروی دستی پلاستیکی به همراه یک جفت دمپایی پلاستیکی همرنگ ان ،نارنجی ،به پادارد .در خانه را باز کردیم ،پشت درب خانه با انها ایستاده بود و گفت ،داشتم درب خانه تان را جارو میکردم …در ضمن چند وقت پیش زیر پادر ما یک خروار پودر ریخته بودند روی هم .که احساس کردم ،جادو است ولی هر کاری هم کردم ،ولی باز دعوای الکی با همسرم اتفاق افتاد که موجب صدمات شدید جسمی به من و جهزم ،چند ملیون شد ..

نظر خود را بیان کنید