تعبیر خواب راکون

دیدن راکون در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن راکون در خواب چیست؟

راکون raccoon

دیدن راکون در خواب چه تعبیری دارد؟

دیدن راکون در خواب اغلب نمادی از فریب و خیانت است، اگر به تازگی یک راکون را در خواب دیده اید، توصیه می کنم محتاط تر باشید.

شرایطی که ممکن است یک راکون را در خواب ببینید اغلب عبارتند از:

 • یک راکون را در جنگل دیده اید.
 • یک راکون را گیر انداخته و گرفته اید.
 • یک راکون در خانه داشتید.
 • یک راکون شما را تعقیب کرده یا از آن ترسیده اید.

در شرایط زیرخواب شما حامل تغییرات مثبتی است:

 • یک راگون را گیر انداخته اید.
 • یک راکون را در جنگل دیده اید.

و اما تعبیر دیدن راکون در خواب…

دیدن راکون در خواب می تواند نشانه های زنده ماندن و دوام آوردن، انزوا و فهم باشند. بسیاری از افراد ممکن است در حالت عادی نمادی از راکون باشند، بارزترین خصیصه راکون، داشتن ویژگی محافظت از خود است.

اگر در خواب دیده اید که خودتان به شکل یک راکون درآمده اید، این می تواند به این معنا باشد که شما باید از موقعیت های پیش رو استفاده کنید تا بتوانید به خوبی از خودتان محافظت کنید و یا نگرش صیانت نفس داشته باشید.

صحبت با یک راکون در خواب نیز خبر از یک مسیر پر از دست انداز و خطر می دهد، اما یادآور این است که در نهایت می توانید با تلاش از آن موقعیت دشوار خلاص شوید.


اگر در خواب راکونی را در سطل زباله ببینید، این نیز نشان می دهد که ممکن است بخواهید بر روی برخی از جنبه های شخصی تان تمرکز کنید. به خصوص هنگامی که سطل آشغال شما توسط راکون روی چمن پرت شده باشد یا در خواب احساس آشفتگی و ناامیدی می کنید، کلید فهم این است که به زندگی خودتان نگاه کنید و ببینید که در زمینه حل مشکلاتتان از چه کسی می توانید کمک دریافت کنید.

به طور کلی راکون ها می توانند نماد سازگاری و کنجکاوی باشند. دیدن یک راکون در طبیعت و گرفتن یک راکون هر دو از ویژگی های مثبت یک خواب هستند و نشان می دهند که شما در مکانی عالی برای خلاقیت و نبوغ هستید.

این خواب به شما می گوید که به قضاوت بهتر خود اعتماد کنید، به خصوص اگر به کسی مشکوک هستید.

این خواب با سناریوهای زیر در زندگی شما ارتباط دارد:

 • سوء ظن در مورد کسی
 • خودکفا بودن
 • خلاق بودن در رسیدن به اهداف
 • دوام آوردن در یک زمان سخت (به ویژه از نظر مالی) در زندگی

احساساتی که ممکن است در دیدن یک راکون در خواب با آن ها روبرو شوید …

کنجکاوی، سرگرم کننده، خشم، ناراحتی، ناامیدی، آزردگی، دلبستگی، اشتیاق، هوشمندی، چالش برانگیز


☺ تعبیر خواب «راکون» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «راکون» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


30 دیدگاه

 1. Nasrin

  با سلام م
  من خواب ديدم پدرم سه تا راكن كه خيلي شبيه كوالا بودن وتو ديوار خونه مامان بزرگ فوت شده ام بودن ب من وخواهرم نشون داد وما باهاشون بازي ميكرديم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب راکون اگر به تازگی به ان فکر نکرده اید می تواند نشانی از ان باشد که شما باید در روابطتان بسیار محتاط باشید که خدای ناکرده خیانتی را تجربه نکنید که ممکن است از سمت کسی از جانب ان خانواده باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. M

  سلام ببخشید من خواب دیدم که یک روز بارانی بود رعدو برق هم میومد و من داشتم با مسرداییمو داداشم جلوی در خونمون که یه دشت سر سبز بود رو نگاه می کردیم تو اوم دشت پر میمون بود و یک راکون هم تنها بود الان دقیقا یادم نیست که راکون به میمون حمله کرد خواست شکارش کنه یا راکون میمونو بعد رعدو برق شدید شد من اومدم تو حیاط که برم بالا ناگهان صاعقه بهم زدم وبرقم گرفت گفتم یاعلی بیهوش شدم انگار مثلا مردم از خواب پریدم تعبیرش چی می تونه باشه؟

 3. Farzaneh

  سلام. شب پيش خواب ديدم كه توي مراسمي شركت كرديم شبيه عاشورا. ما توي يك حياط نشسته بوديم كه يك راكون دوان دوان رد شد. در كنار من دو مرد ناشناس بود و پدرم. يكي از آقايون بيل تو دستش گرفت تا بزنه و اون يكي خاك رو كند تا سرعت راكون رو كم كنه. وقتي حيوان برگشت اون مرد با دسته ي بيل يك ضربه يواش زد و گفت كه جرعت نداره محكم تر بزنه. بعد من رفتم به طرفش و اون پريد طرفم و دستم رو داشت گاز ميگرت و من هم دهنش رو نصف كردم و حيوان مرد. جاي گاز گرفتگي كمي درد داشت.
  ممنون ميشم اگر پاسخ بديد!

 4. آرامش

  سلام من الان صبح جمعه است و خواب دیدم وارد یک خانه شدم که همه ترسیده اند از حمله حیوانی و من بدون ترس ارامشان میکنم و در ورودی را میبندم اما در بزرگ و زیرش خالیه سایه حیواناتی رو میبینم میرم میبینم چندتا راکن هستند که دندان نشان میدهند کمی ترسیدم و سعی کردم زیر در رو هم ببندم که یک راکون بزرگ سفید و دیدم که داره اروم اروم میاد و به قصد حمله دندون نشون میده.درو بستمو اومدم داخل اما سایه هاشون و سرو صداشون میومد.من خواب حیوان زیاد میبینم اولین باره خواب راکون میبینم تعبیرش چیه ؟

  • تعبیر خواب

   باسلام
   در تعابیر خواب برای دیدن راکون آمده است که باید بسیار اگاه باشید که در زندگیتان برایتان اتفاقی نیفتد و از این رو خوابی خیر نیست و بیشتر نشان از هشداری برای شما دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سعید

  سلام من خواب دیدم یک راکون قرمز همش دمپایی هامو می زده و هر بار من ازش پس گرفتم دوباره دزدید و هی میبرد تو خرابه ای پنهان کنه ، آنقدر این کارو ادامه داد که عصبانیم کرد و مجبورم کرد پراش کنم زمین از بلندیه همون خرابه ای که داشت دمپاییمو پنهان میکرد و اونم عصبانی شد و هرچی تو اون خرابه دم دستش بود سمتم پرت کرد منم فرار کردم ، در همین موقع مادرم رو دیدم که گفت نزنمش چون عاقبت خوبی ندارن و حمایت کننده های راکون منو مجازات میکنم اما من میخواستم بکش که هم اذیتم نکنه و هم چون وحشی شده بود از اقدامات بدترش جلوگیری کنم ، لطفا اگر این خواب تعبیری داره منو راهنمایی کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما در رابطه ای ورود کرده اید که سبب خیانت و ازاری برای شما خواهد شد و ممکن است جایی برسد که توان کنترل ان را نداشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. دنیا

  سلام من خواب دیدم دوتا راکون قهوه ای وبزرگ مقابلم هستن که یکی روی زمین افتاد اون یکی هم ازمن دور میشد البته من خودم نزدیک نمیشدم کلا تکون نمیخوردم تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که ممکن است نشانی از ان باشد که در اینده نزدیک خدای ناکرده در حق شما خیانتی شود که برای شما خیر نیست و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. لیلا

  من خواب دیدم که ی راکون روی رختخواب من و همسرم که سراسر پوشیده از ملحفه های سفید بودند،در حال جست و خیز بود و من حس بدی داشتم و سعی می‌کردم کنترلش کنم و بگیرم اما شیطنتش برای همسرم سرگرم کننده بود و تمایل داشت کاری به کارش نداشته باشم……

  در همین حین متوجه شدم که رختخواب من و همسرم از هم جداست و همینکه سر راکون رو محکم گرفتم و تونستم بهش غلبه پیدا کنم،ناگهان حس کردم همونطور شیطنت آمیز پوزه اش را در دهان من فرو کرده بود و سریع در دهانم میچرخاند،برایم این حرکت زننده بود و محکم دهانم رو کنترل کردم و پوزه‌اش را بیرون کشیدم و آب دهانم را قورت ندادم و می‌خواستم بیرون تف کنم،که همان وقت از خواب پریدم و در واقعیت هم آماده تف کردن آب دهانم بودم. لازم به یاد آوریست که اون راکون بنظرم شیرین کاری می‌کرد و بچه بود ولی من دوست نداشتم و فکر میکردم داره خونه و اتاق خوابم رو که مرتب بود،به هم میریخت و البته ی سگ توله سفید توپولی هم باهاش همکاری میکرد،ولی کمتر در نظرم می‌آمد و کلا چندان شیطنت نداشت و بیشتر حواسم به راکون جلب شده بود تا بخوبی بتونم کنترلش کنم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند بیشتر به کابوس برای شما ماند و دارای تعبیر نباشد و از این رو بدانید که ممکن است هم دارای تعبیر باشد که در علم ما نیست و باید صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. M

  سلام
  من خواب دیدم که با یه دختر آشنا شدم و خیلی همدیگه رو دوس داشتیم
  همدیگه رو بغل کردیم و احساس بینمون خیلی واقعی و عاشقانه بود
  بعد وقتی می‌خواست از پیشم بره تبدیل به راکون شد
  و منم انگار این موضوع رو میدونستم و باهاش مشکلی نداشتم ولی خیلی واسم جذاب بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   از انجایی که در تعبیر خواب راکون به خیر نیامده است این خواب هم ممکن است برای شما به همین صورت باشد و نشان از ان باشد که باید در روابطتان دقیق باشید تا خدای ناکرده برایتان مشکلی پیش نیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. ملیکا

  سلام من راکون خیلیی بزرگی را دیدم که مردی به همراه سگ و گربه داخل دستشویی عمومی ازش مراقبت میکند راکون وحشی بود و انسان میخورد اونها در طوری نگه داری میشدند که من رفتم داخل دستشویی یکدفعه راکون از طور اومد بالا و منم از دستشویی رفتم بیرون و در را قفل کردم. و راکون یک داد خیلی بلندی زد که از خواب پریدم شما فکر میکنید تعبیر این خواب چی باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دیدن راکون و حمله ان در خواب به خیر نیامده است و ممکن است نشان از اتفاقی بد در اینده باشد و از این رو حتما صدقه بدهید که انشالله ختم به خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 10. دانیال

  سلام خسته نباشید من خواب داخل خونه مادرم دنباله چیزی میگشتم از کنجکاوی و یهو میرم و از مادرم میخوام که بگه کجاست و میگه زیر کمد دیواری هست منم لگد به کف کمد میزنم و یهو کفش میریزه و من یه زمین بسیار کثیف و ماسه ای و تاریک و ترسناک دیدم یکم فکر کردم گفتم اینجا حتما جانور داره پس تا در رو ببندم تا اومدم تخته رو بکشم بالا یه راکون و موش تعدادی جانور یهو از کناره هایه تخته به زور میخواستن بیان داخل و منم داشتم سعی میکردم تخته رو بکشم بالا و ببندم کفه کمد رو که یهو دیدم همه فرار کردن تمام دوستام باذخانوادم ولی من با اینکه میترسیدم ایستادم و یهو یکم که تخته رو زور کردم جانورا با راکون شروع کردن به جیغ کشیدن که من از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب راکون و تعبیر خواب موش هر دو به خیر نیامده است و نشان از فرد و اتفاقی بد است و از این رو حتما صدقه دهید که انشالله برای خانواده ی شما نباشد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. نگین

  سلام من خواب دیدم که جسد مامانبزرگم که خیلی وقت پیش فوت کرده پشت ماشینه و من دارم با ماشین شهرو میگردم بابام زنگ زد گفت جسدو ببر تا بزارنش تو تابوت منم گفتم من نمیتونم دست بزنم ماشینو میارم خودت ببر بعد که تو راه برگشت به خونه تعداد زیادی راکون قهوه ای رو تو کوچه دیدم و بردم خونه و تو خونه نگهداری میکنم اهلی بودن و همراه من و خانوادم زندگی میکردن بهشون پوست سفت بادام و پسته به عنوان غذا میدادیم…تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب راکون اهلی می تواند نشان از کسانی باشد که اهل فریب و دروغ هستند و باید از خود دور کنید و حتما هم خیراتی برای ایشان و هم صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. آنیسا

  خواب دیدم در تراس یه کلبه جنگلی هستم
  و کوه روبروی من به شکل راکن است که لبخند میزند هر دو راکن یکی جوون تر یکی سنش بیشتر بعد با خوشحالی گفتم والای مامان چه نشونه ای بعد اومدیم پایین تو محوطه جنگل و خانومی برامون غذا درست کرد خوردیم یادم نیست ماهی کبابی بود یا چیز دیگه ای با خیار شور بعد بیدار شدم جنگل و آب و هوای خیلی عالی بود تو فضا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب دیدن خواب راکون می تواند به معنای آن باشد که شما در فریبی ممکن است قرار بگیرید و از این رو باید بسیار آگاه باشید و نباید در دام موضوعات قرار بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. اسماعیل

  سلام خواب دیدم راکن قهوه ای با خطهای سفید که در باغی بهمراه کودکی بود راگرفتم ،خیلی ارام بود خواستم انرا در داخل قفس مرغ بزارم که یه مرغ محلی قهوه ای از قفس بیرون پرید و به سر راکن حمله کرد ناخن مرغ در گلوی راکن رفت ،به ارامی ناخن مرغ را دراوردم لحظه ای راکن از هوش رفت بعد حالش خوب شد

  لحظه ای گذشت از گلویش خون زیادی شروع به ریختن کرد ،همان موقع پدر کودک بهمراهش امد راکن را به او دادم گفتم مرغ بهش حمله کرد وقتی راکن را گرفت پوستش راباز کرد دیدم تمام گوشت بدنش بصورت خون از گردنش خارج میشد تقریبا چیز زیادی از اجزای بدنش داخل پوست نمانده بود ، (البته اونموقع تو خواب فکرمیکردم این سمورهست ولی الان که فکرمیکنم به راکن کوچیکی بیشتر شباهت داشت) لطف کنید بهم پاسخ بدید

  نگران شدم ،چون چندشب قبل هم خواب دیدم رسیدم تومحل جلو مغازه دوستم دیدم درودیوار خونی هست ،وحیوانی داخل رودخانه افتاده احتمالا خوک یا گوساله بود ولی شکمش پاره بود و فرزند انسان سرش از رحم حیوان بیرون بود،شنیدم دختردوستم تصادف کرده ودوستم با اورژانس رفته ولی فهمیده بودم دخترش مرده ،شخصی ک دستش بخاطر مشارکت درکشتن اون حیوان کثیفو چرب بود به سینه من مالید ،همانموقع کلانتری امد بااینکه به اون حیوان دست نزده بودم دستم هم چربیو کثیف بود خواستم بشورم مامور کلانتری نزاشت ،

  گفتم کسی به من مالیده اینارو من دست نزدم گفت میدونم ولی نزاشت بشورم دستمو، داخل رودخونه اصلا خون نبود واون حیوون و نوزاد انسان هم خونی نبودن ولی میدونستم خون روی درودیوار مال اون حیوان هست،روی دستمم خون نبود فقط چربی بود وخیلی کم درحد ذره ای خون قاطیش بود، چون این خواب مرغو اون خواب حیوان شبیه سمور یا راکن رو پشت سرهم دیدم واقعا نگران شدم ،لطفا باتعبیرش راهنماییم کنید،ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما باید عرض کنم که این خواب برای شما خیر است و نشان از آن دارد که شما از موضوعی که مربوط به کسی که دوستش دارید و یا دوست شما است در امان خواهید بود و بر اساس تعابیر این خواب به خیر می تواند تعبیر گردد.
   سربلند و پیروز باشید

 14. عرفان

  سلام من خواب دیدم که تو جنگل با دوست و فامیل بودیم .. یه خونه اونجا بود که یه بچه جلوش وایساده بود و به زیر یه درخت اشاره کرد و ما هم رفتیم که ببینیم اول هشدار داد که مواظب باشید ولی از زیر درخت یه راکون بیرون اومد و ما هم نازش کردیم و خودمم دست رو سرش کشیدم .. اما حس خوبی از نوازشش نگرفتم یه کم زبر به نظر میومد .. مثل گربه نبود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب برای این خواب امده است که می تواند خیر باشد و نباید از دیدن آن نگران باشید اما همیشه سعی بر آن کنید که در روابط خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. شکوفه

  سلام
  خواب دیدم یه جایی مثل زندان هستم ولی زندانی نیستم، اونجا هرج و مرج شده و انگار زندانیا زندان و گرفتن یا زندان و ازاد کردن ولی خلاصه رییس عوض شده و اشپز اونجا به دستور رییس یه بچه راکون خوشگل و مامانش و با طعمه غذا خیلی وحشیانه می کشه(با برق اتیششون می زنه) -من همه اینا رو مثل فیلم دیدم- ولی بعد که وارد اونجا می شم امگار خبر ندارم و با نگرانی و ناراحتی تو فکر اون دو تا حیوان هستم و مدام از اشپز که رابطه ی خوبی باش دارم می پرسم یعنی چی شدن کجان؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب راکون نشان از فریب و خیانت است و این که انها کشته شده اند نشان از این است که شما در شرایط سخت زندگی بسیار اسیب پذیر تر هستید و باید درجه تحمل و توانتان را بالاتر ببرید و اینکه شما از این خواب هشتاری برای روند زندگیتان خواهید گرفت .و اگر در خواب احساس اشفتگی و نا امیدی و هرج و مرج کرده اید. باید به روند زندگیتان نگاه کنید که زندگیتان به شکلی پیش میرود و از چه افرادی کمک میگیرید.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. فاطمه

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم ک تو ی مسجد نشستمو ب مجسمه یه بی بی نگا میکنمو بخاطر مرتکب شدن ب گناهام گریه میکردم اون مجسمه یه حسی ب من میداد ک انگار از کوچیکی میرفتم تو اون مسجدی ک تا حالا ندیده بودمش و چون خاطراتم با مجسمه زنده شد ی حس عجیب و خوبی بهم دست داد یادم افتاد قبلا چقد با خدا بودم در همین حین بود ک ی راکون اومد تو مسجدو داشت ازین ور ب اون ور فرار میکرد میخواستم بگیرمش ک اهلیش کنم اما نتوستم بگیرمش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در قسمت اول خواب شما اشاره ای به مسیری برای پاکی به شما داده شده است و بدانید که در تعبیر خواب مجسمه آمده است که به معنای چیزی است که بسیار برای شما عزیز است و از این رو نشانه ی ان است که اگر عذاب وجدانی نسبت به گناهانی که کرده اید دارید برای ان هم باید چاره ای بیندیشدید که به شما نشان داده شده است و اما راجع به تعبیر خواب راکون.
   در تعابیر خواب بسیار مختلف امده است ولی برای این خواب میتوان به این شکل گفته که به معنای ترس از گناهان است و اینکه سعی در اهلی کردن ان داشته اید به همان تعبیر دغدغه ای است که شما را در برگرفته است و انشالله که پایاینی خیر برای شما دارد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید