تعبیر خواب راکون

دیدن راکون در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن راکون در خواب چیست؟

راکون raccoon

دیدن راکون در خواب چه تعبیری دارد؟

دیدن راکون در خواب اغلب نمادی از فریب و خیانت است، اگر به تازگی یک راکون را در خواب دیده اید، توصیه می کنم محتاط تر باشید.

شرایطی که ممکن است یک راکون را در خواب ببینید اغلب عبارتند از:

 • یک راکون را در جنگل دیده اید.
 • یک راکون را گیر انداخته و گرفته اید.
 • یک راکون در خانه داشتید.
 • یک راکون شما را تعقیب کرده یا از آن ترسیده اید.

در شرایط زیرخواب شما حامل تغییرات مثبتی است:

 • یک راگون را گیر انداخته اید.
 • یک راکون را در جنگل دیده اید.

و اما تعبیر دیدن راکون در خواب…

دیدن راکون در خواب می تواند نشانه های زنده ماندن و دوام آوردن، انزوا و فهم باشند. بسیاری از افراد ممکن است در حالت عادی نمادی از راکون باشند، بارزترین خصیصه راکون، داشتن ویژگی محافظت از خود است.

اگر در خواب دیده اید که خودتان به شکل یک راکون درآمده اید، این می تواند به این معنا باشد که شما باید از موقعیت های پیش رو استفاده کنید تا بتوانید به خوبی از خودتان محافظت کنید و یا نگرش صیانت نفس داشته باشید.

صحبت با یک راکون در خواب نیز خبر از یک مسیر پر از دست انداز و خطر می دهد، اما یادآور این است که در نهایت می توانید با تلاش از آن موقعیت دشوار خلاص شوید.


اگر در خواب راکونی را در سطل زباله ببینید، این نیز نشان می دهد که ممکن است بخواهید بر روی برخی از جنبه های شخصی تان تمرکز کنید. به خصوص هنگامی که سطل آشغال شما توسط راکون روی چمن پرت شده باشد یا در خواب احساس آشفتگی و ناامیدی می کنید، کلید فهم این است که به زندگی خودتان نگاه کنید و ببینید که در زمینه حل مشکلاتتان از چه کسی می توانید کمک دریافت کنید.

به طور کلی راکون ها می توانند نماد سازگاری و کنجکاوی باشند. دیدن یک راکون در طبیعت و گرفتن یک راکون هر دو از ویژگی های مثبت یک خواب هستند و نشان می دهند که شما در مکانی عالی برای خلاقیت و نبوغ هستید.

این خواب به شما می گوید که به قضاوت بهتر خود اعتماد کنید، به خصوص اگر به کسی مشکوک هستید.

این خواب با سناریوهای زیر در زندگی شما ارتباط دارد:

 • سوء ظن در مورد کسی
 • خودکفا بودن
 • خلاق بودن در رسیدن به اهداف
 • دوام آوردن در یک زمان سخت (به ویژه از نظر مالی) در زندگی

احساساتی که ممکن است در دیدن یک راکون در خواب با آن ها روبرو شوید …

کنجکاوی، سرگرم کننده، خشم، ناراحتی، ناامیدی، آزردگی، دلبستگی، اشتیاق، هوشمندی، چالش برانگیز


☺ تعبیر خواب «راکون» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «راکون» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

12 دیدگاه

 1. نگین

  سلام من خواب دیدم که جسد مامانبزرگم که خیلی وقت پیش فوت کرده پشت ماشینه و من دارم با ماشین شهرو میگردم بابام زنگ زد گفت جسدو ببر تا بزارنش تو تابوت منم گفتم من نمیتونم دست بزنم ماشینو میارم خودت ببر بعد که تو راه برگشت به خونه تعداد زیادی راکون قهوه ای رو تو کوچه دیدم و بردم خونه و تو خونه نگهداری میکنم اهلی بودن و همراه من و خانوادم زندگی میکردن بهشون پوست سفت بادام و پسته به عنوان غذا میدادیم…تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب راکون اهلی می تواند نشان از کسانی باشد که اهل فریب و دروغ هستند و باید از خود دور کنید و حتما هم خیراتی برای ایشان و هم صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. آنیسا

  خواب دیدم در تراس یه کلبه جنگلی هستم
  و کوه روبروی من به شکل راکن است که لبخند میزند هر دو راکن یکی جوون تر یکی سنش بیشتر بعد با خوشحالی گفتم والای مامان چه نشونه ای بعد اومدیم پایین تو محوطه جنگل و خانومی برامون غذا درست کرد خوردیم یادم نیست ماهی کبابی بود یا چیز دیگه ای با خیار شور بعد بیدار شدم جنگل و آب و هوای خیلی عالی بود تو فضا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب دیدن خواب راکون می تواند به معنای آن باشد که شما در فریبی ممکن است قرار بگیرید و از این رو باید بسیار آگاه باشید و نباید در دام موضوعات قرار بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. اسماعیل

  سلام خواب دیدم راکن قهوه ای با خطهای سفید که در باغی بهمراه کودکی بود راگرفتم ،خیلی ارام بود خواستم انرا در داخل قفس مرغ بزارم که یه مرغ محلی قهوه ای از قفس بیرون پرید و به سر راکن حمله کرد ناخن مرغ در گلوی راکن رفت ،به ارامی ناخن مرغ را دراوردم لحظه ای راکن از هوش رفت بعد حالش خوب شد

  لحظه ای گذشت از گلویش خون زیادی شروع به ریختن کرد ،همان موقع پدر کودک بهمراهش امد راکن را به او دادم گفتم مرغ بهش حمله کرد وقتی راکن را گرفت پوستش راباز کرد دیدم تمام گوشت بدنش بصورت خون از گردنش خارج میشد تقریبا چیز زیادی از اجزای بدنش داخل پوست نمانده بود ، (البته اونموقع تو خواب فکرمیکردم این سمورهست ولی الان که فکرمیکنم به راکن کوچیکی بیشتر شباهت داشت) لطف کنید بهم پاسخ بدید

  نگران شدم ،چون چندشب قبل هم خواب دیدم رسیدم تومحل جلو مغازه دوستم دیدم درودیوار خونی هست ،وحیوانی داخل رودخانه افتاده احتمالا خوک یا گوساله بود ولی شکمش پاره بود و فرزند انسان سرش از رحم حیوان بیرون بود،شنیدم دختردوستم تصادف کرده ودوستم با اورژانس رفته ولی فهمیده بودم دخترش مرده ،شخصی ک دستش بخاطر مشارکت درکشتن اون حیوان کثیفو چرب بود به سینه من مالید ،همانموقع کلانتری امد بااینکه به اون حیوان دست نزده بودم دستم هم چربیو کثیف بود خواستم بشورم مامور کلانتری نزاشت ،

  گفتم کسی به من مالیده اینارو من دست نزدم گفت میدونم ولی نزاشت بشورم دستمو، داخل رودخونه اصلا خون نبود واون حیوون و نوزاد انسان هم خونی نبودن ولی میدونستم خون روی درودیوار مال اون حیوان هست،روی دستمم خون نبود فقط چربی بود وخیلی کم درحد ذره ای خون قاطیش بود، چون این خواب مرغو اون خواب حیوان شبیه سمور یا راکن رو پشت سرهم دیدم واقعا نگران شدم ،لطفا باتعبیرش راهنماییم کنید،ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما باید عرض کنم که این خواب برای شما خیر است و نشان از آن دارد که شما از موضوعی که مربوط به کسی که دوستش دارید و یا دوست شما است در امان خواهید بود و بر اساس تعابیر این خواب به خیر می تواند تعبیر گردد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. عرفان

  سلام من خواب دیدم که تو جنگل با دوست و فامیل بودیم .. یه خونه اونجا بود که یه بچه جلوش وایساده بود و به زیر یه درخت اشاره کرد و ما هم رفتیم که ببینیم اول هشدار داد که مواظب باشید ولی از زیر درخت یه راکون بیرون اومد و ما هم نازش کردیم و خودمم دست رو سرش کشیدم .. اما حس خوبی از نوازشش نگرفتم یه کم زبر به نظر میومد .. مثل گربه نبود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب برای این خواب امده است که می تواند خیر باشد و نباید از دیدن آن نگران باشید اما همیشه سعی بر آن کنید که در روابط خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. شکوفه

  سلام
  خواب دیدم یه جایی مثل زندان هستم ولی زندانی نیستم، اونجا هرج و مرج شده و انگار زندانیا زندان و گرفتن یا زندان و ازاد کردن ولی خلاصه رییس عوض شده و اشپز اونجا به دستور رییس یه بچه راکون خوشگل و مامانش و با طعمه غذا خیلی وحشیانه می کشه(با برق اتیششون می زنه) -من همه اینا رو مثل فیلم دیدم- ولی بعد که وارد اونجا می شم امگار خبر ندارم و با نگرانی و ناراحتی تو فکر اون دو تا حیوان هستم و مدام از اشپز که رابطه ی خوبی باش دارم می پرسم یعنی چی شدن کجان؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب راکون نشان از فریب و خیانت است و این که انها کشته شده اند نشان از این است که شما در شرایط سخت زندگی بسیار اسیب پذیر تر هستید و باید درجه تحمل و توانتان را بالاتر ببرید و اینکه شما از این خواب هشتاری برای روند زندگیتان خواهید گرفت .و اگر در خواب احساس اشفتگی و نا امیدی و هرج و مرج کرده اید. باید به روند زندگیتان نگاه کنید که زندگیتان به شکلی پیش میرود و از چه افرادی کمک میگیرید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. فاطمه

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم ک تو ی مسجد نشستمو ب مجسمه یه بی بی نگا میکنمو بخاطر مرتکب شدن ب گناهام گریه میکردم اون مجسمه یه حسی ب من میداد ک انگار از کوچیکی میرفتم تو اون مسجدی ک تا حالا ندیده بودمش و چون خاطراتم با مجسمه زنده شد ی حس عجیب و خوبی بهم دست داد یادم افتاد قبلا چقد با خدا بودم در همین حین بود ک ی راکون اومد تو مسجدو داشت ازین ور ب اون ور فرار میکرد میخواستم بگیرمش ک اهلیش کنم اما نتوستم بگیرمش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در قسمت اول خواب شما اشاره ای به مسیری برای پاکی به شما داده شده است و بدانید که در تعبیر خواب مجسمه آمده است که به معنای چیزی است که بسیار برای شما عزیز است و از این رو نشانه ی ان است که اگر عذاب وجدانی نسبت به گناهانی که کرده اید دارید برای ان هم باید چاره ای بیندیشدید که به شما نشان داده شده است و اما راجع به تعبیر خواب راکون.
   در تعابیر خواب بسیار مختلف امده است ولی برای این خواب میتوان به این شکل گفته که به معنای ترس از گناهان است و اینکه سعی در اهلی کردن ان داشته اید به همان تعبیر دغدغه ای است که شما را در برگرفته است و انشالله که پایاینی خیر برای شما دارد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید