تعبیر خواب زباله

دیدن زباله در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن زباله در خواب چیست؟

زباله garbage

دیدن توده ای زباله در خواب ، نشانة آن است که حرفه ای پست و رسوایی آور در اجتماع خواهید داشت .

اگر دختری این خواب را ببیند ، نشانة آن است که از خواستگار خود بی وفایی و بی حرمتی خواهد دید .


تعبیر خواب رفتگر

تعبیر خواب زباله

اگر ببینیم رفتگری زباله های خانه ما را می برد غم خواری می یابیم که غم و اندوه ما را می کاهد و مشکل گشایی می آید که مشکلات زندگی ما را از میان بر می دارد.

اگر ببینیم رفتگر آمد ولی زباله های ما را برد تعبیر خلاف آن است. اگر ببینم خودمان رفتگر شده ایم مشکلات دیگران را از بین می بریم و غم زدایی و چاره جویی می کنیم.

☺ تعبیر خواب «زباله» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «زباله» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. سارا

  خواب دیدم از سفر برگشتم و میخوام برم بیرون انگار فقط برای چک کردن اومدم خونه. دیدم گوشه خونه آشغال هست برداشتمش و باز متوجه کیسه های بیشتری از آشغال شدم که تا جایی که دیدم همه رو برداشتم و گفتم اگه نمیدیدم گند میگرفت همه جا رو برم بیرون به همسرم نشون بدمشون… الان من مشکلات زیاد زناشوئی دارم میتونه مرتبط باشه؟

 2. سهیلا

  سلام من خواب دیدم تو یک خانه غریبه گیر افتادم که سگ های زیادی داشت و دوتا سگ نر بودن که من از اونا میترسیدم ولی انگار کاری به من نداشتن وقتی اومدن منو از خونه نجات بدن در حال بیرون رفتن از خونه دیدم یه سگ ماده توی اشغال های زیاد دم در نشسته و بوی بدی میده و یه سگ نر بهش حمله کرد و از اشغالی که اونجا بود روی پای من پاشید
  تعبیرش چی هست؟

  • یاسین صداقت

   باسلام
   با توجه به تعبیر خواب زباله و هم چنین تعبیر خواب سگ این خواب ممکن است بر این تعبیر باشد که شما در اینده ی خود کسانی در اطراف خود را خواهید شناخت که هم افرادی پست هستند و هم به کاری پست اشتغال دارند و باید بسیار از این جهت آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سبحان

  من خواب دیدم که کیسه زباله زیاد است که در داخل هر کدام غذا های تازه است که در هر کیسه باز بود معنی این خواب چیست

نظر خود را بیان کنید