تعبیر خواب اصلاح صورت

دیدن اصلاح صورت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن اصلاح صورت در خواب چیست؟

اصلاح صورت Shaving
تراشیدن صورت در خواب چه تعبیری دارد؟

دیدن اصلاح صورت و یا تراشیدن ریش در خواب برای زنان و مردان تعابیر مختلفی به همراه دارد.

تعبیر تراشیدن ریش در خواب

حضرت دانیال گوید: اگر بیند ریش او تراشیده است، دلیل که از بهر معیشت ذلیل گردد.

تعبیر دیدن خواب اصلاح صورت

آنلی بیتون می‌گوید:

 • اگر خواب ببینید صورت خود را اصلاح کرده‌اید، علامت آن است که شیادان بر سر شما کلاه می‌گذارند.
 • اگر خواب ببینید مشغول اصلاح صورت خود هستید، علامت آن است که بر اعضای خانواده مسلط می‌شوید و به آنان فرمان می‌دهید.
 • اگر خواب ببینید بعد از اصلاح، صورت شما لطیف شده است، علامت آن است که به آسودگی و آرامش دست می‌یابید و دوستان مطیع اداره شما خواهند بود. اما اگر بعد از اصلاح صورت شما زبر و چرکیده به نظر برسد، علامت آن است که با مشاجرات و اختلافات بسیاری روبرو خواهید شد.
 • اگر خواب ببینید به هنگام اصلاح از تیغی کند استفاده می‌کنید و صورتتان کشیده می‌شود، نشانه آن است که بهانه ای به دست دوستان می‌دهید تا بتوانند از زندگی خصوصی شما انتقاد کنند.

تغییر رنگ ریش در هنگام اصلاح صورت در خواب

بیتون می‌گوید:

 • اگر خواب ببینید به هنگام اصلاح، ریش شما خاکستری به نظر می‌رسد، نشانه آن است که از هر گونه قضاوت نسبت به افرادی که ادعای دوستی با شما را دارند، پرهیز می‌کنید.
 • اگر زنی در خواب ببیند مردی صورت خود را اصلاح می‌کند، علامت آن است که در تفریحات ناشایست افراط می‌کند و نتیجه آلوده و فاسد می‌گردد.

تعبیر خواب اصلاح صورت زن

آنلی بیتون: اگر زنی خواب ببیند چون مردان صورت خود را اصلاح می‌کند، علامت آن است که آنقدر خصوصیات مردانه در رفتارش هویدا می‌شود که مردان با تنفر از او روی بر می‌گردانند.

همچنین ممکن است خواب شما با خواب های داشتن سبیل و ژیلت همراه باشد.

منبع: setare.com

تعبیر خواب «اصلاح صورت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «اصلاح صورت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

17 دیدگاه

 1. با سلام
  من خواب دیدم کسی که دوستش دارم پشت لبم رو برداشته ولی نه با تیغ و صورتم خیلی صاف شده بود و من از دیدن خودم در آینده خیلی خوشحال شدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب برای شما بسیار خیر است و بدانید که ممکن است به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده ای نه چندان دور به واسطه ی ایشان موقعیتی خیر بیابید و اصلاحی در زندگیتان رخ بدهد که بسیار برای شما خوب است و سبب می شود که مشکلاتی از زندگیتان از بین برود.
   قدر موقعیت های خود را بدانید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام .من در خواب دیدم که پسری که دوستش دارم بالای لبم رو برداشته و پشت لبم خیلی لطیف شده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که در بالا هم خوانده اید این خواب برای شما خیر است و نشان از ان می تواند داشته باشد که ایشان و حضورشان در اینده سبب تغییری نیکو برای شما خواهد شد و باید از بابت این خواب بسیار خوشحال باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. باسلام و خسته نباشید.
  بنده خواب دیدم یکی از دختران فامیل وبه کلی ریشهای صورتم رو میگیردیدمحتی از فامیل هم اونجا بودن ولی هیچ عکسو العملی نشون نمیدن که ریشهای صورتم رو گرفتم ولی خودم کمی خجالت میکشیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب به گفته آنلی بیتون.
   اگر خواب ببینید صورت خود را اصلاح کرده‌اید، علامت آن است که شیادان بر سر شما کلاه می‌گذارند.
   اگر خواب ببینید مشغول اصلاح صورت خود هستید، علامت آن است که بر اعضای خانواده مسلط می‌شوید و به آنان فرمان می‌دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. Pari feyli در

  من خواب دیدم که اصلاح کرده بودم صورتم یه موی کمی داشت ؛ بعد زن داداشم یهو اومد بند آورد گفت بیار تا برات بند بندازم و مشغول اصلاح کردن من شد ؛ تعبیرشو میفرمایید لطفا ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب برای زنان خیر است و ممکن است نشان از اسایش و راحتی در اینده باشد و بدانید که ایشان هم که درخواب شما امده اند در این ارامش می توانند دخیل باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سارینا در

  من خواب دیدم یکی از دوستانم که فوت کرده صورتمو بند میندازه..تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اصلاح صورت برای زن در خواب خیر است و این ممکن است برای شما به این تعبیر باشد که شما در حق ایشان کاری خواهید کرد که سبب ارامش ایشان شود و بسیار هم برای شما خوب است و هم برای ان مرحومه.
   اگر میتوانید خیراتی برای ایشان بدهید که انشالله مقبول باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 6. من خواب دیدم قراره کسی که خیلی دوسش دارم بیاد خواستگاریم و من به همراه مادرم و یه نفر دیگه رفتم ارایشگاه ولی ارایش داشتم ارایشگر نمیتونست صورتم و اصلاح کنه برای همین ارایشم رو پاک کردم و صورتم رو اصلاح کرد تعبییرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تبعیر این خواب باید عرض کنم که بسیار خیر است و از این جهت خیر است که برای شما به این شکل معنا می شود که شما را در اینده ی نه چندان دور سعادتی در انتظار است و این سعادت هزینه ای دارد که شما ممکن است برای ان دودل باشید ولی باید ان را بپردازید تا به سعادتی که در انتظار شماست برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. سلام‌من خواب دیدم با مامانم و یکی از دوستام توی تونه هستیم و دوستم داره پشتِ‌لبِ مادرم رو بند میندازه و منم منتظر بودم تا کارش تموم بشه و بیاد همین کاررو برا من انجام بده
  اگه میشه تعبیرش رو بهم بگید♥️

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب اصلاح خوب است و نشان از این دارد که مادرتان بر خانوانواده ریاست می‌کنند و نشان از پاکی و عاری شدن ناراحتی و غم دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

  • منیژه در

   من درخواب دیدم برادرم بعداز چندین ماه ریشهایش را اصلاح کرده ومن باشادی وهیجان زیاداورادرآغوش کشیدم وبوسیدمش لطفا تعبیرخواب مرابگویید

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    این خواب تعبیر خیلی خیری نداردو ممکن است به این معنا باشد که برای ایشان مشکلی پیش بیاید و این که شما هم در خواب از این اتفاق خوشحال بوده اید به این معنا باشد که شما نیز تا لحظه ی اخر از این اتفاق مطلع نگردید . از این رو بیشتر نسبت به ایشان اگاه باشید.
    سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید