تعبیر خواب اصلاح صورت

دیدن اصلاح صورت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن اصلاح صورت در خواب چیست؟

اصلاح صورت Shaving
تراشیدن صورت در خواب چه تعبیری دارد؟

دیدن اصلاح صورت و یا تراشیدن ریش در خواب برای زنان و مردان تعابیر مختلفی به همراه دارد.

تعبیر تراشیدن ریش در خواب

حضرت دانیال گوید: اگر بیند ریش او تراشیده است، دلیل که از بهر معیشت ذلیل گردد.

تعبیر دیدن خواب اصلاح صورت

آنلی بیتون می‌گوید:

 • اگر خواب ببینید صورت خود را اصلاح کرده‌اید، علامت آن است که شیادان بر سر شما کلاه می‌گذارند.
 • اگر خواب ببینید مشغول اصلاح صورت خود هستید، علامت آن است که بر اعضای خانواده مسلط می‌شوید و به آنان فرمان می‌دهید.
 • اگر خواب ببینید بعد از اصلاح، صورت شما لطیف شده است، علامت آن است که به آسودگی و آرامش دست می‌یابید و دوستان مطیع اداره شما خواهند بود. اما اگر بعد از اصلاح صورت شما زبر و چرکیده به نظر برسد، علامت آن است که با مشاجرات و اختلافات بسیاری روبرو خواهید شد.
 • اگر خواب ببینید به هنگام اصلاح از تیغی کند استفاده می‌کنید و صورتتان کشیده می‌شود، نشانه آن است که بهانه ای به دست دوستان می‌دهید تا بتوانند از زندگی خصوصی شما انتقاد کنند.

تغییر رنگ ریش در هنگام اصلاح صورت در خواب

بیتون می‌گوید:

 • اگر خواب ببینید به هنگام اصلاح، ریش شما خاکستری به نظر می‌رسد، نشانه آن است که از هر گونه قضاوت نسبت به افرادی که ادعای دوستی با شما را دارند، پرهیز می‌کنید.
 • اگر زنی در خواب ببیند مردی صورت خود را اصلاح می‌کند، علامت آن است که در تفریحات ناشایست افراط می‌کند و نتیجه آلوده و فاسد می‌گردد.

تعبیر خواب اصلاح صورت زن

آنلی بیتون: اگر زنی خواب ببیند چون مردان صورت خود را اصلاح می‌کند، علامت آن است که آنقدر خصوصیات مردانه در رفتارش هویدا می‌شود که مردان با تنفر از او روی بر می‌گردانند.

همچنین ممکن است خواب شما با خواب های داشتن سبیل و ژیلت همراه باشد.

منبع: setare.com

☺ تعبیر خواب «اصلاح صورت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «اصلاح صورت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


56 دیدگاه

 1. لیلا

  سلام و عرض ادب
  من دیشب خواب دیدم خواهرم به درخواست خودم موهای پشت لبم رو اصلاح میکنه.ظاهرا برای مراسمی که به خواهرم مربوط بود آماده میشدیم
  بعد تو اون مراسم من طرفها رو میشستم که متوجه شدم طروف چینی من اشتباهی بجای طروف چینی خواهرم رو استفاده کردیم
  ممنون میشم خوابم رو تعبیر کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شستن ظرف و همچنین تعبیر خواب اصلاح صورت برای زنان به خیر امده است و از این رو می توان این خواب را خوابی بسیار خیر دانست که نشان از خیری در اینده برای شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. بهار

  سلام و عرض ادب الان خواب دیدم با موچین ابرو پشت لب و کل صورتمو برداشتم بنظرم ابروهامو خراب کردم اما صورتم سفید و موهای بشدت مشکی و پری داشتم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند به این معنا باشد که برای زنان خیر است اما می تواند نشانه ای از چیزی در ان برای شما باشد که باید در انتخاب هایتان احتیاط را لحاظ کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 3. Mn

  سلام من خواب دیدم برای اولین بار یکی داره صورتمو با تیغ تمیز میکنه، ابروهامو تمیز کردم و بعد من به خرید لباسهای جدید مشعول شدم انگار خیلی عجله داشتم،انگار اتفاقی افتاده بود.بعد حین پرو لباس توی آینه دیدم که چقدر تغییر کردم ولی صورتم تمیز نشده و تارهای مویی هنوز هستند

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است برای مردان خیر نباشد و نشانی از انجام کاری ناصلاح باشد و از این رو باید بسیار دقیق باشید و بدانید که خیری برای شما در ان نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 4. Zar

  سلام من خواب دیدم صورتم پر از موهای بلند و سیاه و خودم خیلی تعجب کرده بودم که چرا انقدر مو دراوردم و نگران بودمو گریه میکردم و داشتم با ریش تراش میزدم که برم مهمونی و وقتی موهارو میزدم پوستم خیلی سفید و براق میشد .
  ممنون میشم تعبیر کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تعبیر خواب شما ممکن است نشان بر این داشته باشد که صفات مردانه ای در شما هویدا شده است که شما در جهت رفع انها تلاش خواهید کرد,که این امر نشان بر خوبی خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. یاس

  سلام .خواب دیدم انگار صورتم اصلاح شده بود وخوشحال بودم حتی زن همسایه که سیده هم هست به من گفت بعد اصلاح زیبا تر شدم . انگار برای مراسی آماده می شدم انگار عروسی خودم بود .ولی من متاهل هستم.ممنون می شم خوابم رو تعبیر کنید.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای زنان امده است که خوابی خیر است و می تواند نشانی از ان باشد که چیزی در زندگی شما به خیر تغییر کند که برای شما خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. ناشناس

  سلام
  من یه خانم هستم و خواب دیدم دارم صورتم رو با چاقوی خیلی تیز اصلاح میکنم و بعدش لبهام با همون چاقو زخمی میشن و خون میاد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب تذکری به شما باشد که روشی که برای زندگی خود پیش گرفته اید غلط است و ممکن است سبب اذیت و ضرر شما شود. بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. نصرت

  سلام
  من دختر میانسالی هستم. خواب دیدم که موهای زائد صورتم را با قیچی برمی دارم. در خواب پوست صورتم خیلی خوب شد.
  لطفا خوابمو تعبیر کنید.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی بسیار خیر باشدو به این معنا باشد که در اینده نزدیک کاری را انجام دهید که به نفع و خیر شماست و از این رو به فال نیک بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. آتنا

  سلام من خواب دیدم ک ب مامانم گفتم پیشونیمو برداره و اونم قبول کرد اما وقتی ک رفتم جلو ایینه نتیجه کار ببینم دیدم ابرومو برداشته مثل همین سرطانیا شده بود ینی چی؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشان از ان باشد که ممکن است در اینده از کسی که نباید در خواست کمک کنید که به نتیجه ی درست نرسد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. Maryam

  سلام من خواب ديدم صورتم با تيغ بدن اصلاح ميكردم وقتي ديدم پوست صورتم با تيغ كندم و پوست سفيد مشخصه و داشتم فكر ميكردم ميخوام برم عروسي و اللن پوستم اينجور خراب شده چه كنم چند جا صورتم بود تو خواب و الان از اين خواب استرس دارم چون قرار بود يكى رو بي خبر كسي ببينم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است تذکری به شما باشد که در اینده نه چندان دور کاری را بی موقع انجام ندهید که سبب اذیت شما نشود. بسیار در کارهایتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. زهرا

  سلام در خواب دیدم صورتم و ابروها م پر از موهای سیاه ریز هست و دختر عموم میخواد اصلاحشون کنه لطفا نظرتان را بگیر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب اصلاح کردن برای زنان به خیر امده است و نشان از اصلاحی در امور ان ها شده است و شخصی هم که به همراه ان این کار را کرده اید ممکن است نشان از همکاری در این امر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. حقجو

  من خواب دیدم می خواهم صورتم را اصلاح کنم ولی نکردم این چه تعبیری دارد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اصلاح صورت برای مردان خیر نیست و اما برای زنان خوب است و از این انجام ندادن ان می تواند معنایی عکس داشته باشد.
   سربلند و پییروز باشید

 12. مهتاب

  سلام.خواب دیدم پسری که به او علاقه داشتم قبلا در منزل ماست و از من خواست ک پیشانی او را اصلاح کنم و من انجام دادم. خواستم بدانم تعبیر آن چیه ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است اگر با بند اصلاح کرده اید که روحیات این فرد می‌تواند مقداری زنانه باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. Hossein

  سلام من خواب دیدم که داشتم جلو اینه صورتمو با تیغ اصلاح میکردم ولی بعد اصلاح دیدم که صورتم بازم هم ته ریش داره ودوباره شروع به اصلاح کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب اصلاح صورت برای مردان به این صورت است که افرادی احتمالا بر سر شما کلاه میگذارند و اینکه باز هم ریش داشته اید نشان بر این امر است که آرامشتان را مقداری از دست می‌دهید. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. یکتا

  سلام، ببخشید من خواب دیدم به همراه خانواده میخوایم یه مهمونی یا عروسی بریم، ولی من صورتمو هنوز اصلاح نکردم، و عجله داشتیم، منم تیغ برداشتم با تیغ صورتمو اصلاح کردم، این الان تعبیرش چی هست؟
  ممنون میشم جواب بدین.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما باید از رفتارهای مردانتان دست بکشید و به رفتارهای زنانتان بیشتر تمرکز کنید و اینکه اگر به رفتارهای مردانه خود ادامه دهید در نزد مردان خانوادتان چهره ناپسند یه خود خواهید گرفت و از نظرشان زشت جلوه خواهید کرد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. یکتا

  خیلی با حوصله به تعبیر خواب دوستان جواب داده شده

 16. ….

  با سلام
  من خانم هستم و دیشب خواب دیدم خودم صورت خودم رو بند ميندازم چون پوستم نسبت ب بند حساسه و جوش میزنه تردید داشتم ک بندازم یا ن اما انداختم.
  بعد از اصلاح صورتم صاف شده بود اما بخاطره بند سرخ شده بود.
  میشه لطف کنید تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای زنان خیر است و ممکن است نشان از اسایش و راحتی در اینده باشد. و اینکه صورتتان لطیف شده است بر این صورت است که موضوعات خوبی در اینده برای شما رخ خواهد داد که موجب خوشحالی و کامروایی شما خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 17. Conceal

  با سلام من خواب دیدم که یه فرد نمی‌دونم کی صورتمو اصلاح کرد برای اولین‌بار درصورتیکه اجازه مادر پدرمو نداشتم ولی صورتمو برداشت ،ممنون میشم تعبیر شو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر شما خانم هستید نشان بر خوبی دارد و خبر های خوب و اگر مرد هستید تعبیر خوبی ندارد و نشان بر ناراحتی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. فریبا

  خسته نباشیدمن درخواب دیدم صورت دوستم روکه قبلا اصلاح کرده بودموهای صورتش مونده ومن میخوام براش بندبندازم تعبیرش چیه ممنون میشم ازجوابتون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که بر دوستتان ناراحتی وجود داشته است که در اینده از بین خواهد رفت و ناراحتی و غمشان به خیر رفع میشود.
   سربلند و پیروز باشید .

 19. مرجان یزدانی

  سلام من در خواب مادر فوت شده خود را اصلاح میکردم و بعد اورا بوسیدم و گریه کردم میشه لطف کنید تعبیرشو بگید حالم بده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما برای مادرتان دلتنگ هستید و اینکه اصلاح کردن نشان بر پاکی و تمیزی دارد و اینکه بر روح مادرتان خیرات بفرستید تا اینکه هم روح شما و هم روح مادرتان ارامش بگیرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 20. سحر

  سلام من خواب دیدم صورت مامانمو با بند اصلاح می‌کنم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب هم برای شما و هم برای ایشان خیر است و نشان از ان دارد که شما در اینده ای نزدیک عملی انجام خواهید داد که سبب می شود که تغییری در زندگی هردوی شما پیش بیاید و این خود هم برای شما و هم برای ایشان خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. لیلا

  با سلام
  من خواب دیدم کسی که دوستش دارم پشت لبم رو برداشته ولی نه با تیغ و صورتم خیلی صاف شده بود و من از دیدن خودم در آینده خیلی خوشحال شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب برای شما بسیار خیر است و بدانید که ممکن است به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده ای نه چندان دور به واسطه ی ایشان موقعیتی خیر بیابید و اصلاحی در زندگیتان رخ بدهد که بسیار برای شما خوب است و سبب می شود که مشکلاتی از زندگیتان از بین برود.
   قدر موقعیت های خود را بدانید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. لیلا

  سلام .من در خواب دیدم که پسری که دوستش دارم بالای لبم رو برداشته و پشت لبم خیلی لطیف شده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در بالا هم خوانده اید این خواب برای شما خیر است و نشان از ان می تواند داشته باشد که ایشان و حضورشان در اینده سبب تغییری نیکو برای شما خواهد شد و باید از بابت این خواب بسیار خوشحال باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 23. یاسر

  باسلام و خسته نباشید.
  بنده خواب دیدم یکی از دختران فامیل وبه کلی ریشهای صورتم رو میگیردیدمحتی از فامیل هم اونجا بودن ولی هیچ عکسو العملی نشون نمیدن که ریشهای صورتم رو گرفتم ولی خودم کمی خجالت میکشیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب به گفته آنلی بیتون.
   اگر خواب ببینید صورت خود را اصلاح کرده‌اید، علامت آن است که شیادان بر سر شما کلاه می‌گذارند.
   اگر خواب ببینید مشغول اصلاح صورت خود هستید، علامت آن است که بر اعضای خانواده مسلط می‌شوید و به آنان فرمان می‌دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 24. Pari feyli

  من خواب دیدم که اصلاح کرده بودم صورتم یه موی کمی داشت ؛ بعد زن داداشم یهو اومد بند آورد گفت بیار تا برات بند بندازم و مشغول اصلاح کردن من شد ؛ تعبیرشو میفرمایید لطفا ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای زنان خیر است و ممکن است نشان از اسایش و راحتی در اینده باشد و بدانید که ایشان هم که درخواب شما امده اند در این ارامش می توانند دخیل باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 25. سارینا

  من خواب دیدم یکی از دوستانم که فوت کرده صورتمو بند میندازه..تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اصلاح صورت برای زن در خواب خیر است و این ممکن است برای شما به این تعبیر باشد که شما در حق ایشان کاری خواهید کرد که سبب ارامش ایشان شود و بسیار هم برای شما خوب است و هم برای ان مرحومه.
   اگر میتوانید خیراتی برای ایشان بدهید که انشالله مقبول باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 26. Masi

  من خواب دیدم قراره کسی که خیلی دوسش دارم بیاد خواستگاریم و من به همراه مادرم و یه نفر دیگه رفتم ارایشگاه ولی ارایش داشتم ارایشگر نمیتونست صورتم و اصلاح کنه برای همین ارایشم رو پاک کردم و صورتم رو اصلاح کرد تعبییرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تبعیر این خواب باید عرض کنم که بسیار خیر است و از این جهت خیر است که برای شما به این شکل معنا می شود که شما را در اینده ی نه چندان دور سعادتی در انتظار است و این سعادت هزینه ای دارد که شما ممکن است برای ان دودل باشید ولی باید ان را بپردازید تا به سعادتی که در انتظار شماست برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 27. صبا♡

  سلام‌من خواب دیدم با مامانم و یکی از دوستام توی تونه هستیم و دوستم داره پشتِ‌لبِ مادرم رو بند میندازه و منم منتظر بودم تا کارش تموم بشه و بیاد همین کاررو برا من انجام بده
  اگه میشه تعبیرش رو بهم بگید♥️

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب اصلاح خوب است و نشان از این دارد که مادرتان بر خانوانواده ریاست می‌کنند و نشان از پاکی و عاری شدن ناراحتی و غم دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. رحیمی

  خیلی بی معنی ربطی به خواب من نداشت همیشه همینطوره

  • منیژه

   من درخواب دیدم برادرم بعداز چندین ماه ریشهایش را اصلاح کرده ومن باشادی وهیجان زیاداورادرآغوش کشیدم وبوسیدمش لطفا تعبیرخواب مرابگویید

   • یاسین صداقت

    با سلام
    این خواب تعبیر خیلی خیری نداردو ممکن است به این معنا باشد که برای ایشان مشکلی پیش بیاید و این که شما هم در خواب از این اتفاق خوشحال بوده اید به این معنا باشد که شما نیز تا لحظه ی اخر از این اتفاق مطلع نگردید . از این رو بیشتر نسبت به ایشان اگاه باشید.
    سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید