تعبیر خواب صابون

دیدن صابون در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن صابون در خواب چیست؟

صابون soap

صابون در خواب نشانه تحصیل برائت است. اگر محکومی، متهمی، یا محبوسی در رویای خویش ببیند که با صابون لباس یا سر و تن خویش را می شوید برائت حاصل می کند اگر متهم است رفع اتهام می شود.

اگر محکوم است حکم لغو می گردد و اگر محبوس است از زندان خلاص می شود.

چنانچه وامداری این خواب را ببیند ادای دین می کند و دیون خویش را می پردازد و آسوده می شود. به همین نحو اگر بیماری ببیند که سر و تن یا لباس خویش را با صابون می شوید از بیماری شفا می یابد و سلامتش اعاده می گردد.

هر کس خودش بهتر می داند چقدر پاک و صالح است و تا چه حد بدی و ناخالصی دارد. چنانچه انسان ناصالحی در خواب ببیند که دست و روی خویش را با صابون می شوید به راه صلاح باز می گردد و از ادامه کارهای زشت باز می ایستد.

حال اگر ببینیم که دیگری، ما یا جامه و لباس ما را با صابون می شوید او ما را از سختی و تنگی می رهاند و موجب برائت یا تطهیرمان می گردد البته با توجه به شرایط و موقعیتی که دارا هستیم.

روی هم رفته دیدن صابون در خواب بد نیست. خوردن صابون رباخواری و خوردن مال حرام است و شیاف صابون اقدام به فساد است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب حمام

☺ تعبیر خواب «صابون» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «صابون» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


3 دیدگاه

 1. محسن

  من در خواب ديدم كه براي امضا يك سند به جايي رفته بودم ولي مو قع امضا نكاه كردم ديدم از رگ ارنجم صابون در مياد فشار دادم به جاي خون صابون در مياد لطفا نظر تونو بگيد

  • یاسین صداقت

   باسلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما اگر حمکی بر دست قاضی داریدحکم برائت برایتان صادرخواهد شد و یا نامه ای بر دست رئیسی دارید برای شما نتیجه مطلوبی به دستتان خواهد رسید دیدن صابون در خواب نشان خوبی است و نشان از رهایی از احکام صادر شده برای شما میباشد هر چیزی که خودتان به ان فکر خواهید کرد میتواند نتیجه مثبتی برای شما داشته باشد .
   سربلند و پیروز باشید.

 2. لیلا

  سلام مادر بزرگ من تازه فوت شده ویکی از همسایه هاش امروز خواب دیده که مادر بزرگم بهش گفته به بچه هام بگیم برام صابون بیارن.این معنیش چیه؟

نظر خود را بیان کنید