تعبیر خواب حمام (گرمابه)

دیدن حمام (گرمابه) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن حمام (گرمابه) در خواب چیست؟

تعبیر خواب حمام و گرمابه

در مورد دیدن خواب حمام تعبیرهای مختلفی وجود دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم:

حمام گرمابه یوسف نبی علیه السلام گوید: دیدن گرمابه رفتن رنجوریپدید آید دیدن گرمابه غم واندوح بود

علامه مجلسی ( ره) گوید: و حمام رفتن را توفیق زیارت امام می داند که مایه پاک شدن روح است از آلودگی گناه


لوک اویتنهاو می گوید:

 • حمام درون وان یا خزینه: یک بیماری مهلک
 • در یک رودخانه حمام کردن: قدرت و شجاعت
 • در یک چشمه حمام کردن: بازیافتن سلامتی
 • در یک محیط باز حمام کردن: ازدواج با شخصی ثروتمند
 • در اتاق خود حمام کردن: بی وفایی
 • صابون زدن در حمام: لذت
 • حمام کردن در آبهای عمیق: مراقب خودتان باشید
 • حمام کردن در آبهای سرد: کامیابی
 • حمام کردن در آبهای گرم: شما سرما خواهید خورد
 • حمام کردن با لباس: نشانه ضعف
 • کثیف کردن آب وان: شما به خودتان آسیب خواهید رساند
 • تماشای دیگران در حمام غم و غصه

1. دیدن گلهای زرد یا سفید در حمام ، علامت آن است كه از دل نومیدی ، شادی پایداری پدیدار خواهد شد.

2. اگر دختری خواب ببیند در حمام است ، نشانة آن است كه به كسب لذتهای فرار و بیهوده گرایش دارد.

3. دیدن حمام بخار در خواب ، علامت آن است كه دوستانی بداخلاق و گله مند خواهید داشت.

4. اگر خواب ببینید از حمام بخار بیرون می آیید ، علامت آن است كه تمامی نگرانیهای شما موقتی خواهد بود. تعبیر خواب جدید در مورد حمام‌ حمام‌ کردن‌ در خواب‌ می‌تواند نشان‌ دهنده‌ نیازشما به‌ تن‌ در دادن‌ به‌ شکلی‌ از تمیزی‌ باشد.

اگراخیرا در زندگی‌ روزمره‌تان‌ تغییر و تحولاتی‌ ایجادکرده‌اید و یا از شر عواطف‌ و احساسات‌ آزارنده‌ ومزاحم‌ خلاص‌ شده‌اید، این‌ خواب‌ می‌تواند تأییدی‌بر آن‌ محسوب‌ شود. حمام‌ کردن‌ در خواب‌ نمایانگرپاکسازی‌ خویشتن‌ بیرونی‌ و دور کردن‌ مسایل‌ یامشکلات‌ آزارنده‌ یا بغرنج‌ است‌. معنی‌ اساسی‌تر آن‌پاکسازی‌ عقاید، افکار، نقطه‌ نظرات‌ و یا قضاوت‌های‌قدیمی‌ و غیرمفید است‌.

در ضمن‌ چنین‌ خوابهایی‌به‌ منزله‌ هشداری‌ برای‌ آرامش‌ خاطر داشتن‌ و دورکردن‌ فکر و خیالات‌ شخص‌ بیننده‌ خواب‌ در زندگی‌روزمره‌اش‌ است‌. یعنی‌ این‌ که‌ برای‌ مدتی‌ بهتر است‌که‌ به‌ مشکلات‌ اهمیت‌ ندهید. همچنین‌ به‌ تعبیر آب‌مراجعه‌ فرمایید.


وان حمام

تعبیر خواب وان حمام

دیدن وان حمام در خواب به معنی داشتن زنی است که شما و زندگی شما را در بر می گیرد و به خودتان اختصاص دارد و می توانید در آن آرام بگیرید.

اگر در خواب ببینید وان چینی باشکوهی دارید ، زنی بلند همت و با شخصیت نصیب شما می شود. چنانچه ازدواج کرده باشید ، از زنی با این خصوصیات می توانید بهره مند شوید.

اگر وان حلبی و قراضه بود زنی بد دهن و هتاک و بی شخصیت و قدر ناشناس و تربیت ناپذیر خواهید گرفت و چنانچه ازدواج کرده باشید ، با چنین زنی برخورد خواهید داشت که خدا عاقبتتان را بخیر کند.

☺ تعبیر خواب «حمام (گرمابه)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «حمام (گرمابه)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

23 دیدگاه

 1. پریان

  سلام من خواب دیدم داخل یه حمام بزرگ قدیمی تازیک تو در تو بودم که هرچی میگشتم راه بیرونو پیدا نمیکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که شما برای مدتی به بیهوده وقتتان را تلف خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. الهام

  سلام.
  من خواب دیدم که به حمام عمومی رفتم ولی بعضی وسایل را با خود نبردم. داشتم به همین موضوع فکر میکنم که چند تن از اعضای فامیل را دیدم که مدتهاست از انها بی خبرم. بعد بدون شستشو از حمام خارج شدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما اینگونه بیان شده است که به وسیله رفتار دیگران و رفتار خودتان به عملی دست خواهید زد که شما را به ارتکاب گناه نزدیک خواهد کرد.صدقه بدهید و مراقب رفتار خود بیشتر باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. زهرا

  خواب دیدم به گرمابه رفتم و بچه ها رو شستم و نوبت خودم شد دیدم غروب شده و نوبت حمام آقایان شده سریع بدون اینکه خودمو بشویم اومدم بیرون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نه خوب است و نه بد. اما حمام در خواب پاک شدن از گناهان و ناملایمتی های زندگی است و شما از کاری و یا عملی زشت دوست دارید دست بردارید و پاک شوید که اطرافیانتان اجازه نمی‌دهد و بر شما تاثیر دارند.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. ناشناس

  سلام من خواب دیدم حمام کردم و وقتی اومدم بیرون بین موهام چربی زیادی بود وهرچی با دست برمیداشتم باز با چشمام میدیدم که از بین پوست سرم بیرون میزنن مثل ورق های پارافین و من اونارو برمیداشتم از روی سرم وناراحت بودم که این دیگه چیه روی سر من
  قبل از اون هم میدیدم در استخر هستم و همه جای اون استخر رو دارن سم پاشی میکنن
  وبعد من رفتم درون سونا وبعد اومدم دوش گرفتم و قضیه چربی ها
  البته زمان دیدن این خواب صبح بود وچند با بیدار و دوباره خوابیده بودم
  باتشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که در تعابیر خواب امده است که هم تعبیر خواب حمام و هم تعبیر خواب استخر نشانه از لذت های دنیوی است که بدان مشغولید و نباید اینقدر زمان صرف آن ها بکنید و بدانید که این خواب برای شما پایان خیری ندارد اگر خودتان به موقع دست به کار نشوید و جلوی آن را نگیرید از این رو بسیار مراقب انتخاب هایتان باشید که خدای ناکرده سبب پشیمانی شما نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 5. Nazi

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  خواب دیدم داخل یکی از اتاقای خونمون ک توش دوش داشت،حموم میکردم،لباس تنم بود ک اولش آب ولرم بود بعد آبش یکم سرد شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید خدمت شما عرض کنم که در تعبیر خواب حمام امده است که به معنای پاکی هم میتواند باشد و در این خواب برای شما ممکن است به این صورت تعبیر شود که شما در اینده ی نزدیک به وسیله ای شخصی در خانوادیتان به چیزی دست خواهید یافت که سبب تغیر زندگیتان به سمت خیر خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. اعظم

  باسلام ۰وممنون از زحماتی که میکشید۰.
  امروز دم صبح مادر درخواب دیده که درخزینه هست واب ان بسیار صاف وزلال وشفاف است واب.بسیار خوبی دارد ودران بالا وپایین می پرد وخوشحال است ۰درتعبیرات خزینه خوب تعبیر نشده …از دیدن خواب ۰نگران ۰۰لطفا تعبیر نماییدباسپاس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب برای ایشان خیر است و نشان از زحمت و تلاش درون ایشان در تزکیه نفس است و حتما نشان از ان دارد که در اینده ی نه چندان دور اگر به ارزویی دارند خواهند رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. فاطمه

  باسلام اگر در حین دوش گرفتن مرد نامحرمی وارد شود نشانه چیست ؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب حمام کردن به گفته ی معبرین شرقی امده است که میتواند به معنای ابتلا به موردی باشد که ممکن است شما را ازار دهد و از این رو باید بدانید که در تعبیر خواب برهنگی و دیده شدن هم امده است که به معنای این است که رازی از شما برای دیگران فاش خواهد شد و این خود ممکن است دلیل قسمت اول خواب باشد و از این رو باید آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب برهنگی آلامتو

   • بیرامی

    سلام علیکم همسرسیدم رادیشب در خواب دیدم میدانم مرده حمام است زیر دوش وداردخودش رامیشویدبه من میگویددرراببندمحمددمهدی منونبینه لختم

    • یاسین صداقت

     با سلام
     این خواب می تواند بر دو وجه باشد و اول انکه ایشان پاک و منزه شده اند و بسیار خیر است و وجه دیگر انکه ممکن است این پاکی به شرطی باشد که از ایشان رازی برای ان فرد دیگر در خواب بیان نشود.
     پس بدانید و فکر کنید که ایشان چه رازی در این زمینه دارند که کسی نباید از ان اگاه شود که خدای ناکرده در پست سر مرده صحبتی بر سر زبان نیفتد که این قطعا برای ایشان خیر نیست و ایشان در این حالت در رفاه و سعادت هستند.
     سربلند و پیروز باشید

 8. بداغی

  سلام من خواب دیدم در حال شستشو در حمام بودم که یک موضوعی که یادم رفته چی بود باعث شد کار شستشو رو نصفه رها کنم ولباس بپوشم از حمام بیام بیرون ، بعد با جمعی از دوستان برگشتم تو حمام که دوباره شروع به شستشو کنم که دیدم کف حمام رو فرش کردن و همه دوستام تو حمام نشستن به مهمونی ، منم که هنوز از اینکه تنم چرکه و باید شستشو رو ادامه بدم لباسهام رو جلو همشون در آوردم با خنده گفتم من باید حمام کنم ولی عورتم پوشیده بود ، از اینکه جلو همه لخت شده بودم ناراحت بودم وداشتم به این نوضوع فکر میکردم که بی خیال حموم کردن بشم و لباسامو بپوشم که بیدار شدم .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   شما در اینده ی نه چندان دور احتمالا تعبیر این خواب را ببینید که ممکن است به این شکل باشد که شما از انجا که بسیار برای دوستانتان ارزش قایل هستید شروع به انجام کارهایی خواهید داد که سبب مشکل برای شما می شوند و مجبور می شوید که پس از مدتی از ان ها هم حقایقی را پنهان کنید و این خود دلیلی میشود تا اینکه شما در اخر این حقایق پنهان را بیان کنید و این خود دلیل مشکلی بزرگتر است ولی بدانید که ابروی شما خدشه دار نمیشود.
   سربلند و پیروز باشید

 9. Alireza

  سلام
  خانمم خواب دیده دخترم رادرحمام میشویداماهرچه میشوویدالودگی ازبدنش پاک نمیشود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در متن نیز آمده است که حمام دادن به معناهای مختلفی میتواند باشد .
   اما در این خواب احتمالا تعبیر به این شکل خواهد بود که همسر شما در تربیت این کودک بسیار حساس است و این وسواس فکری که در ایشان ایجاد شده است سبب ترسی از آینده اسنت که حس میکند هرچه بر روی تربیت این کودک کار کند نتیجتا باز هم کودک شما به کار ناصوابی دچار خواهد شد.
   پس حتما سعی بر آن کنید که در نگرش ایشان اصلاح ایجاد کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. Zaryzarif

  سلام من خواب دیدم منوبردن حمام وشستنم بعدسرمورنگ کردن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بدین معناست که شما اطرافیانی دارید که سعی بر ان دارند که شما را تغییر دهند و شستن به معنای تطهیر است اما بسیار مهم است که بدانید چه کسی این کار را برای شما در خواب انجام داده است.
   اگر در خواب اینگونه دیده اید به این معناست که در آینده ای نزدیک تغییری در زندگیتان شکل خواهد گرفت.
   سربلند و پیروز باشید

 11. زینب آلیسی

  سلام من خواب دیدم شخصی در حال حمام کردنه و من دارم با اون صحبت میکنم

نظر خود را بیان کنید