تعبیر خواب برهنگی

دیدن برهنگی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن برهنگی در خواب چیست؟

تعبیر خواب برهنه بودن Naked

برهنگی در خواب آشکار شدن مکنونات قلبی بیننده خواب است. چنانچه کسی در خواب خویشتن را برهنه ببیند مردم او را همان طور که هست خواهند شناخت.

از امام جعفر صادق علیه السلام نقل است که برهنگی در خواب مرد صالح را خیر و نیکی است و مرد مفسد و فاسق را بدی و رسوائی. زیاد اتفاق می افتد که در خواب به صورت برهنگی ظاهر می شود.

اگر خود را در خواب برهنه دیدیم ولی عورت ما پوشیده بود از چیزی می ترسیم که فاش شدن آن رسوائی نمی آورد. اگر برهنه بودیم و لباس پوشیدیم از گزندی در امان می مانیم.

اگر در حال برهنگی کسی به ما لباس پوشانید یا خودمان لباس بپوشیم به استعانت کسی از رسوائی و فضاحت نجات می یابیم. دیدن بدن برهنه دیگران آگاهی از شخصیت نهانی دیگران است.

لخت شدن این را می گوید که خودمان کاری می کنیم تا سر زبان ها بیافتیم و دیگران درباره ما حرف بزنند و احیانا بد بگویند.


تعبیر خواب برهنگی به روایت امام جعفر صادق (ع)

برهنگی در خواب ، مرد صالح را خیر و نیکی است و مرد مفسد را بدی و رسوائی است.

گر ببینی بیمار و برهنه هستی، یعنی به زودی از دنیا خواهی رفت، همانطور که در قرآن کریم آمده: … وَلَقَدْ جِئْتُمُونَا فُرَادَى كَمَا خَلَقْنَاكُمْ اَوَّلَ مَرَّةٍ… _ … شما تک تک چنانکه نخستین بار خلقتان کرده‌ایم پیش ما آمده‌اید… (انعام-94)


تعبیر خواب برهنگی به روایت یوسف نبی (ع)

دیدن خود را برهنه در میان مردم با حرمت گردد دیدن برهنه بودن غم های او زایل شود و به مراد برسد برهنگی توانگر گردد.


تعبیر خواب برهنگی به روایت ابراهیم عبدالله کرمانی

 • اگر در خواب ببینی جنب و برهنه شده‌ای، یعنی در کار خودت دچار حیرت و عجز و سرگردانی می‌شوی.
 • اگر ببینی برهنه هستی و در طلب دنیا و مادیات هستی، تعبیرش غم و اندوه می‌باشد.
 • اگر بيند ازاري بر ميان بسته، دليل كه در طاعت و پرستش مجتهد شود.
 • اگر خواب ببینید که بخاطر بیماری برهنه شده اید یعنی اینکه به زودی از دنیا خواهید رفت.

تعبیر خواب برهنگی، جابر مغربی

تعبیر برهنگی و معلوم بودن عورت، رنج و سختی و رسوائی می‌باشد، ولی اگر عورت پوشیده باشد، تعبیرش برای مرد درستکار و صالح، خوب است، ولی برای شخص «فاسق»، بد می‌باشد


تعبیر خواب برهنگی، محمد بن سیرین

ااگر خواب ببینید که برهنه هستید و از مردم خجالت می کشید این خواب نشانگر این است که شما به زودی قصد رفتن به سفر حج خواهید کرد.

اگر در کنار مرد پاکدامن و عفیف باشی و این خواب را ببینید گناه شما بخشیده می شود و اگر آن مرد درستکار و صالح نباشد تعبیر این خواب خوب نیست.


تعبیر خواب برهنگی، اسماعیل بن اشعث

اگر ببینی لباس خود را از دست داده‌ای یا از بدنت درآورده‌اند و برهنه شده‌ای، یعنی قدر و منزلت تو کم شده و دچار حقارت و خواری می‌شوی.


تعبیر خواب بدن

دیدن بدن دیگران در خواب خوب نیست همچنان که در بیداری نیز کاری پسندیده به نظر نمی رسد.

اگر در خواب بدن لخت کسی را ببینید کسالت اندوه برای شما حاصل می شود. اگر کسی را که می بینید بدنی ضعیف و نحیف و استخوانی داشته باشد دچار بدنگی معاش خواهید شد و چنانچه فربه و چاق باشد وسعت رزق می یابید.

دیدن بدن زنان در خواب اگر خواب شیطانی باشد تعبیر ندارد و اگر شیطانی نباشد ارتکاب گناه است و خواب شما می گوید عملی خلاف انجام می دهید.

اگر بدن خود را در خواب ببینید که لاغر شده همان تعبیر را دارد و اگر ببینید که تورم و برجستگی دارد گرفتار بیماری می شوید. اگر ببینید که بدن شما زرد شده بیمار می شوید و اگر لکه ای بر سینه شما بود به شما تهمت می زنند.


☺ تعبیر خواب «برهنگی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «برهنگی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


243 دیدگاه

 1. یاسمن

  من در زمان عصر خواب دیدم ک عورتم را مادرم بخاطر زیبایی قیچی میکند! تعبیرش چیه؟

 2. مریم

  خواب دیدم، پسر 24 ساله ام، جلوی من و شوهرم اومد و لخت بود ولی عورت نداشت و عورتش مانند خانم بود،
  اول خجالت کشیدم که دیدمش و شوهرم بهش میگفت که سزیع برو لباست و بپوش زشته، ولی اون همچنان بدون عورت مردانه ایستاده بود، که یهو من گفتم پس چرا اینطوری هستی، چرا مثل زنهایی، پسرم گفت که رفتم عمل کردم و نمیخوام داشته باشمش. من تو خواب خیلی گریه میکردم،
  خیلی ذهنم و درگیر کرده، لطفا تعبیر بفرمایید، ممنون

 3. علی

  سلام
  خواب دیدم که داشتم غسل جنابت میکردم ولی موقه غسل دا وعم افرادی من رو میدیدند و من خجالت میکشیدم از جمله خواهرم و مادرم و داییم و ذفیقام که برای رفیقام خجالت نکشیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند نشانی از ان باشد که شما از چیزی ترس دارید که برملا شود و از این رو برای شما ممکن است ترسی وجود داشته باشد که حتی حس کنید با توبه کردن از بین نرود.
   سربلند و پیرو زباشید

 4. فاطمه

  با سلام
  من خواب دیدم لخت هستم یک مرد غریبه ام لخت بود من در خواب فک میکردم لختم ولی هیجام از نظر خودم معلوم نبود ولی فک میکردم لختم بد وارد یک اتوبوس شدمو سری لباس پوشیدم و مادر بزرگم ب من سری لباس داد و من پوشیدم و احساس شرم ساری میکردم ترو خدا تعبیرش چ هست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب برهنگی به این صورت امده است که می تواند نشانی از ان باشد که شما در اینده به واسطه ی چیزی که از فاش شدن ان ترس دارید مورد خطر قرار خواهید گرفت اما برای شما رسوایی نخواهد داشت و بدانید که صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. مسعود

  یه زن فامیل توخواب دیدم برهنه مادر زادی بود دست رو سینهاش گذاشته ولی عورت خودش رانشانم داد منم نیم لخت بودم ولی عورتم پوشانده بود تعبیر خوابم چی میشود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر دو وجه است. اول انکه نشانی از چیزهایی در درون شما دارد که به این شکل نمایان شده است و فقط ممکن است حسی را نشان دهد و دیگری ممکن است نشان از فاش شدن رازی در زندگی شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. فرید

  سلام
  زنم رو در خواب دیدم نیمه پایین بدن وی لخت است و دراز کشیده ..مردی بالای سر او ایستاده و مرا نگاه میکند و میخندد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب نگرانی در ذهن شما را نشان دهد اما بدانیدکه از طرفی هم ممکن است نشانی از ان باشد که چیزی ار شان ایشان کم شود و از این رو صدقه دهید که خدای ناکرده مشکلی نباشد/
   سربلند و پیروز باشید

 7. حسنا

  سلام برادر من خواب دیده است که من در جمع همکاران در خوابش هستم ولی همه دوستام به جز من برهنه اند و فقط من لباس تنم است ،،، این یعنی چه ؟

 8. Tavvab

  سلام.خواب دیدم قصد رفتن ب ورزشگاه یا همون زمین فوتبال داشتم اشتباهی وارد یک استخر میشم ک ۴ زن کاملا لخت بالای یک سکو ایستاده و دورورش پر از میوه و و دارن با خودشان … بازی میکنند و من باسرعت از آنجا فرار میکنم و جلوم ۲ بار در بسته میشود بد از ۲ مرتبه باز میشود یکی میگوید دفعه قبلم هم گفتی اشتباهی میخاستی بری ورزشگاه عیب نداره بیا برو

 9. سمانه

  سلام من دو شب پشت سر هم خواب شوهر خواهرم را دیدم که فرد صالحی هم هست را دیدم خواب شب اول به این صورت بود که در مهمانی خانوادگی در کنار هم نشسته بودیم که به من دست درازی کرد و من با او درگیر شدم و بیرونش کردم اما دوباره با خانه برگشت و کسی از افراد خانواده واکنشی نشان ندادند و من خیلی حال بد و ناراحت کننده ای داشتم . خواب شب دومم به این صورت بود که در کنار خانواده نشسته بودیم که دامادمون وارد شد و شلوار نداشت و عورت او پیدا بود و داشت شلوارش را به مادرم میداد و او داشت شلوار او را می‌پوشید و همه خنده رو بودند و انگار نه انگار داره چی میشه

 10. محبوبه

  سلام امروز سوم رجب خواب دیدم دارم با یکسری حیوون میجنگم تمساح و مار و اینها بعد یکدفعه وارد خونه ای شدیم که انگار روز مبارکیه بعد دیدم پدرم ناگهان از جا پاشد و رفت جلوی مهمون ها که یکی شون عمه ی خدا بیامرزم بود آلت تناسلی شو در آورد تو دستش گرفت مثلا دیگران و بخندونه از جام پاشدم گفتم این دیوونه شده دیگه عقلش و داره از دست میده لطف میکنید تعبیرش،و بفرمایید

 11. خاطره

  سلام بر شما
  من خواب دیدم شوهرم برهنه است و به خودش صابون زده تا خودش را بشورد ولی تو حمام نیست توی اطاق خوابه و آلتش هم به شکل برجسته بعد دیدم که مادرم آمد تو اطاق و به من یک لیوان آب داد ولی وقتی آب را بو کردم مشروب بود و نخوردم.
  نمیدانم چه تعبير داره خیلی نگرانم ممنون میشم کمکم کنید.

 12. رضا

  سلام من خواب دیدم یه دختری از اقوام که میخوامش و جواب رد هم بهم داده لخت شد و آلت تناسلی خودشو بهم نشون داد میخواستم بدونم تعبیرش چی میشه ؟

 13. ناشناس

  سلام و خسته نباشید جاری من تو خواب منو دیده بود که کاملا لخت هستم و شوهرم منو روی زمین میکشه و گوشت تنم از هم باز میشه بعد میارن روی زخمای تنم با مادرش که خالم هستن چسب میزنن خیلی ذهنم درگیره اگه ممکنه تعبیرشو ایمیل کنین برام خیلی ممنون میشم

 14. زهرا

  من در خواب دیدم که با یک شخص لخت هستم پتو رومون بود ولی اون طرف داشتن به ما نگاه میکردن تعبیرش چیه

 15. ن و يوسفي

  با سلام و احترام
  من يك خانم متاهل هستم كه بدون استثنا دوران عمر رو با وضو ميخوابم . قبل از نماز صبح خواب ديدم خودم و مادرم لخت هستيم و آلت تناسلي مادرم به شكل مردانه هست. بهش گفتم جرا اينطوري هست ولي ژاسخي نداد و فقط گاه كرد به من.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب برهنگی امده است که می تواند نشان از ان باشد که در ذهن خود برای خودتان و ایشان از چیزی می ترسید که فاش شود و از این رو ممکن است برای ایشان به واقعیت بپیوندد و از این رو حتما باید صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. سمیرا

  سلام. من خواب دیدم که با بدن برهنه به اتاق عمل میروم ولی نمی‌دانم چرا عمل می شوم حتی برادرم هم با بدن لخت که کیسه سبزرنگ به دور ما پیچیدن ولی عورت ما معلوم نیست و همچنین دخترخاله خود را اینگونه دیدم و بچه ۶ساله من در خوابم ۶ماهه بود و میخواستن به اتاق عمل ببرنش و تلاش داشتند که من متوجه نشوم در خوابم من برای پدربزرگم نماز خواندم چون پدربزرگم فوت کرده ولی در خوابم انگار تازه فوت شده و می‌گویند کسی بیاید و نماز بخواند و من یک چادر پیدا کردم و برایش نماز خواندم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در این خواب المان های پیچیده ای دست به دست هم داده اند و تعبیر را سخت خواهند کرد اما این را بدانید که ممکن است نشان از ترسی در درون شما باشد که چیزی را فاش نکنید و از این رو باید بسیار اگاه باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 17. رضا

  اگر در خواب ببینید که با زنی شیرین عقل سبزه چهره همبستر شده اید اُرَت شماره بکند و بخندد در خرابه تعبیر ان چیست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر برای این خواب نمونه ای اشاره نشده است که تعبیر ان برای ما مشخص باشد و از این رو می تواند دارای تعبیر خیر نباشد و بهتر است صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 18. جلیل

  سلام
  مردی۴۴ساله هستم ومتاهل
  قبل از اذان صبح خواب دیدم که عورتم(آلت تناسلی مردانه ام)ازشلوارم بیرون آمده مادروبرادرم بهم خندیدن ولی خواهرم صورتش رابرگردانندودمرخوابیدمرانگاه نکرد
  تعبیرش چی می تونن باشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است نشانی از ان باشد که شما باید بدانید که در اینده ممکن است راضی از شما برای ایشان هویدا شود که باید از جانب آن بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. …..

  سلام خواب دیدم به خانه جدیدی نقل مکان کردیم انجا یک در داشت که وقتی باز میکردی خانه یکی دیگه معلوم بود و وقتی درو باز کردم یک مرد از داخل حمام با یک حلو روی دوشش ولی بدنش معلوم بود بدن معمولی داشت بعدش خواب تمام شد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب به این صورت تعبیر شود که در اینده شما تغییری را در زندگیتان خواهید دید که به واسطه ی ان چیزی بر شما عیان شود که ممکن است خیر باشد و یا نه.
   سربلند و پیروز باشید

 20. مهربون

  سلام.خانم هستم.خواب دیدم مادرم منو داره حمام میکنه و توی حمام پسرخالم هم بود(ایشون خواستگارم بود اما من ردش کردم) منم عریانم اما قسمت های خصوصیم خیلی مشخص نیس و سعی میکردم با حالت نشسته و با دست اونهارو بپوشونم.بدنمم خیلی برق میزد و درخشان بود.پسرخالمم فقط نگاه می‌کرد. منم یکمی خجالت میکشیدم. به مامانم میگفتم چرا منو جلوی این داری حموم میکنی؟آبروم رفت.پسر خالم گفت دیگ وقتی لختتو دیدم حتما زنم میشی پس نیازی نیس خجالت بکشی.لطفا تعبیر این خوابو برام بگید ممنون میشم

 21. بشار

  سلام خواب دیدم خانمم کاملا عریانه لخت لخته میره اینور اونور هی میچرخه . من و دوستم داریم نگاش میکنیم و در نهایت داد میزنم به خانمم که چخبره داری چیکار میکنی که بیدار شدم ؟

 22. گلثوم

  سلام
  من خواب دیدم که شوهرم با دوست صمیمی خود راه میرفت دوست اون لباس سفید و تمیز بر بدن داشت اما شوهرم کاملا برهنه بود هرچه بهش میگفتم برو لباس بپوش قبول نمیکرد لطفا تعبیر اون

 23. سیروان

  سلام
  من بعدظهر دو ساعتی خوابیدم

  معلم هستم دوستم را با بدنی کاملا برهنه که عورتشم پیدا بود در مدرسه در خواب دیدم بون هیچ خجالتی .
  بعدا به خودم گفتم این دوستم دیوانه شده که اینجوری خودش لغت کرده
  بعد هم یه دانش آموز که از سر دختر بود از بدن و عورت به ظاهر پسر بود عورتش را نشانه ما میداد میگفت چ اشکالی داره من هم لغت کردم.

  ممنونبرای جواب تعبیر خوابم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشانی از ان باشد که شما در اینده نه چندان دور به درون شخصیت ایشان ممکن است پی ببرید و از این رو می تواند خوابی خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 24. عرفان

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم که دوس دختر سابقم و در خارج با لباس های به شدت باز میدیدم و دوستامم بودن ولی نمیتونستم کاری کنم و هیچ حرفیم نمیزدم به دوس دخترم ولی اعصابم خورد بود میخواستم بدونم این معنیش چیه؟

  • تعبیر خواب

   باسلام
   این خواب ممکن است حساسیتی در شما را نشان دهد که هنوز زنده است و باید بدانید که تعبیری به سختی می تواند داشته باشد و نباید از ان بترسید و بدانید که برای شما چیز خیلی سختی در ان نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 25. خانم حاتمی

  سلام.نزدیک اذان صبح خواب دیدم که زنداداشم شلوار نپوشیده و آلت مردانه داره.خیلی تعجب کردم ولی چیزی نگفتم بهش.بعد دیدم شلوار لی تو دستشه و میخواد بپوشه اول تو اتاق خواب بودیم هردومون ولی اون از اتاق رفت بیرون تا شلوار بپوشه من هرچی بهش گفتم همینجا بپوش گوش نداد و با لبخند همینطور رفت بیرون انگار که عمدا بخواد همه ببینن .رفت جلوی مادرم و شلوارشو پوشید چند نفر دیگر هم بودن.من هم تو دلم خداخدا میکردم که کسی نبینه آلت مردانه داره .ولی انگار کسی ندید چون قبل از اینکه کسی ببینه شلوارشو پوشید.لطفا تعبیرش رو بگید.من خودم که این خواب رو دیدم خانم هستم.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است نشانی از ان باشد که در اینده شما به ایشان تذکری دهید اما هیچ گوش شنوایی برای این موضوع نداشته باشند و این موضوع سبب شود که ایشان مشکلی در ابرویشان پیش بیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 26. هانیه کمال

  خواب دیدم که با یکی از دوستان نزدیکم وارد مهمانی میشدیم که افراد زیادی جلوی در ورودی منتظر وارد شدن به مهمانی بودند که دوستم در جلوی ملأعام عورتش را بیرون اورد و عورت خود را میخاروند و روی عورتش یه جوش چرکی زده بود که چرکش رو دراورد و عورتش مو داشت و همچنین عورت چند نفر از مهمانان که پشت در منتظر ورود بودند را در به لحظه دیدم . میخوام بدانم تعبیر خوابم چیست؟؟

  • تعبیر خواب

   باسلام
   این خواب می تواند بیانگر ترس شما از برملا شدن چیزهایی باشد که در اینده برای شما به وجود اید و از این رو نگران نباشید و بدانید که هر چه از دیگران بدانید باید ان را در خود حل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 27. Zainab

  سلام وقت بخیر پسردایی ام که به من علاقه مند هست رو در خواب کاملا عریان دیدم که جلوی همه اومد چیزی رو ب کسی داد و حرف زد، بدون خجالت و حتی لبخند زد به اینکه ما خجالت کشیدیم از دیدنش بعد رفت. تعبیرش رو اگ لطف کنید ممنون میشم. و من که تقریبا جواب مثبت بهشون دادم خجالت کشیدم که چرا ایشون جلوی همه لخت اومده.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند بر اساس تعابیر خواب به این معنا باشد که از ایشان چیزی برای شما واضح شود که بد و خوب ان مشخص نیست.س
   ربلند و پیروز باشید

 28. مریم

  سلام دیشب خواب دیدم که دوست پسرم که دریروز ما دعوا و کات کردیم را در خواب تن برهنه یعنی شوار به تن داره رو میبینم که با یک طفل است بازی میکنه و طرف اشو همچنان خاله ام که زن دایی او میشه هم است دوست پسرم به مه حرف نمیزنیم اما طرف اش تعجب میکنم چون نورمال اونقدر تخت سینه اش کشاده و سفید فقط سپورت کرده باشه که در حالت عادی چنین نیست فقط از دور نگاه میکنم

  • تعبیر خواب

   باسلام
   لخت بودن در خواب خیر نیست و می تواند نشان از ان باشد که ایشان ممکن است در اینده در معرض مشکلی قرار گیرد که خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 29. M. H

  سلام
  من خواب دیدم عشقم خونه ما اومده و تو اتاق خوابیده ولی نصف پتو از روش کنار رفته و کاملا لخته و منم سعی می‌کردم به بدنش نگاه نکنم و همش پتو رو جا به جا میکردم که بدنش مشخص نشه حتی پتو دیگه ای هم روش انداختم ولی باز تو خواب کنار میزد
  کاملا لخت بود حتی عورتش ولی من اصلا نگاه نمیکردم و فقط پتو رو روی بدنش میکشدم، تعبیرش یعنی چی؟
  منم تو خواب داشتم میرفتم وضو بگیرم که نماز صبح بخونم

  من و این آقا با هم نامزد بودیم و همه بچی هم خورد و الان یک ماهه که با من هیچ ارتباطی ندارن ولی من ایشون خیلی دوست دارم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   به خیر برای این خواب تعبیری نیامده است و ممکن است نشانی از ان باشد که برای شما غمی به وجود اید و بهتر است که صدقه ای بدهید./
   سربلند و پیروز باشید

 30. هادی

  سلام خواب من این است دختری در اتوبوس پیاده شد بادوستانش و سینه های خود را به نمایش گذاشت .
  و بعد که سوال کردم چرا اینکارو کرده گفتند برا تبلیغ.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند به این معنا باشد که در اینده ممکن است کسی یا چیزی مسبب انجام گناهی برای شما شود. صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 31. مرضیه

  سلام خواب ام درست به یادم نیست ولی همینش به یادمه که با کسی که دوستش دارم، باهم در حالت لخت بودن مکالمه داریم و با هم می خندیم.از کنارم رد میشه و بدنش با بدنم تماس میگیرد. البته من اون شب بعد از نماز صبح خواب کردم و خواب ام نیز شب ندیدم.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است به این تعبیر باشد که در اینده نه چندان دور هر دوی شما یا چیزی از یکدیگر پی خواهید برد و یا اینکه برای شما موضوعی پیش خواهد امد که رازی بین شما نماند.
   سربلند و پیروز باشید

 32. واجه

  با سلام
  کسی منو در خواب لخت و با چهره نورانی دیده ، تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشان از ان باشد که چیزی از شما فاش شود که سبب شهرت شما به خیر شود و از این رو ممکن است خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 33. راضیه

  سلام من در خواب دیدم شلوارم را دارم زیر آب شستشو میدم من شلوار به پا ندارم لب خیابون هم هستم در همین موقع خواهرزادم که کوچولو بود از خیابون داشت میرفت اون بر خیابون ومنم خیلی میترسیم که بهش ماشین بزنه هر چه داد میزدم کسی نبود که کمک کنه منم چون شلوار به پا نداشتم و از زانو به پایین لخت بودم کاری نمیتونستم کنم ولی در آخر مجبور شدم همون جوری بی شلوار تا وسط خیابون برم رفتم ولی هرچه نگاه کردم خواهر زادمو نفهمیدم از کجا رفته ولی نشستم زمین تا کسی پاهای منو نبینه و یه نفر اونجا دیدم و داد میزدم که برام لباس بیاره و بره دنبال خواهر زادم تعبیر خواب من چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که می تواند به این معنا باشد که برای شما ممکن است موضوعی پیش اید که به واسطه ی ان در معرض قضاوت قرار گیرید که ممکن است از بابت همان شخص در خواب شما باشد. حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 34. مریم

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم ک سرکلاس هستم و چندتا پسر وارد کلاس شدند و من باهاشون یکم بحث کردم ولی بعد کوتاه اومدمو دیگ بحث نکردم ،و همه ب جز یکی از اونا رفتن بیرون و،اون یکی اومد جلوی من ایستاد و عریان شد و آلتش رو بهم نشون داد ولی من بی توجهی میکردم و همه هم با تعجب ب پسره نگاه میکردن ،بعد هم گوشیش رو در اورد و با یک نفر تماس گرفت همون لحظه گوشیِ من زنگ خورد و اونم ی نگاهی ب گوشیم انداخت و رفت پسره فک کرده بود ک با من تماس گرفته و شماره ی منو پیدا کرده ولی اشتباهی ب یکی دیگ از دانش اموزا زنگ زده بود و اینک من اصلا اون پسر رو نمیشناختم تعبیری دارع؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند بیشتر نشان از ترس ناخوداگاه شما از جنس مخالف باشد و اما از طرفی هم می تواند نشان از ان باشد که ممکن است کسالتی یابید که قابل حل است.
   صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 35. محمدعلی صدیق

  سلام
  من دی ماه موعد اجاره خونم هستش و مالک های ما که دو نفر هستن بسیار خسیس هستند .
  دیشب خواب دیدم یکی از صاحب خونه هامون لخت نشسته بود انگار در حال کاری باشه جوری که آلتش هم پیدا بود کاملا ، و داشت آلتش رو می‌مالید و از آلتش خاک میومد بیرون . تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب دیدن بدن لخت دیگران امده است که ممکن است به معنای آن باشد که در اینده برای شما مشکلی پیش بیاید که ممکن است از جانب ایشان باشد.
   حتماصدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 36. نسرین

  ظهر یه نیم ساعت خوابیدم خواب دیدم دوست پسر دخترم که قصد ازدواج دارن لخت وعورت تورو دیدم البته چند وقت هم هست که سر یه سری مسائل باهم بحث دارن ‌فکر منو خیلی درگیر کرده تعبیرش چیه؟
  ممنونم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   به گفته ی برخی تعابیر دیدن بدن لخت دیگرا در خوبا میتواند نشان از مشکلی برای ایشان و شما باشد اما می تواند نشان از همین مشکلات اخیر هم باشد.
   حتما صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 37. زهره

  سلام
  بنده خواب دیدم که وارد حرم امام رضا شدم بدون چادر و پالتو تنم هست به ورودی حرم که میرسم یه خادم خانم بهم چادر سبزی میده که بپوشم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب رفتن به درگاه بزرگان به خیر امده است و اینکه شما را پوششی سبز داده اند هم بسیار خوب است و از این رو این خواب برای شما خیر است واز بابت آن نباید نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 38. امین

  سلام من خواب دیدم که دوتا الت تناسلی جدا دارم که هر کدوم دوتا الت دیگه روش هست مثل شاخه درخت. با دو تا بیضه زیرش. تعبیر این خواب چی میشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما تعابیر مختلفی داشته باشد اما بدانید که می تواند به این معنا باشد که برای شما در اینده از هر چیزی که ممکن است به بچه شما رسد، دو برابر رسد و از این رو خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 39. امیرعلی

  سلام
  خانمم بچه دار نمیشه ی مدتیه تحت در مان هستیم.
  تو خواب دیدم یکی از همکارام اومده و خانمم (یا خواهرم که متاهل است. نتونستم زیاد تشخیص بدم.) داره انگار معاینه میکنه و دستش میزاره رو شکمش و انگار با نوک سینه هاش بازی میکنه. تو خواب ازاینکار خیلی حرصم گرفت و بعد رفتن همکارم از اون محل، در حضور مادرم به خانمم(یا خواهرم یادم نیست) اعتراض کردم و عصبانی شدم از اینکار همکارم و اینکه چرا اون بالاتنشو لخت کرد که مرد غریبه ببیته .همکارم پزشک نیست.
  تعبیرش چیه؟
  لطفا توضیح دهید.
  ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که شما احتمالا از رفتاری در عالم بیداری از همسرتان و یا خواهرتان دیده اید که باعث حرص و ناراحتی شما شده است و ذهنتان اینگونه آن را نشان می‌دهد و اینکه لخت شدن در محضر نامحرم در خواب نشان بر خوبی ندارد و اگر این خواب از افکار پریشان نیامده باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 40. پروانه

  سلام
  خواب دیدم که عورت کسی که دوسش دارم دستم هستش ولی خودش نبود انگار که وسیلس 😐
  و بعد تو دست من ارضا شد و من دیدم اینو ولی باز خودش نبود.
  ایا این تعبیری داره؟!
  توی واقعیت هم ما باهم دوست هستیم و قصد ازدواج داریم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر علایق جنسی شما و نیازهای شما است و اینکه منی از آن خارج شده است باطل است.
   سربلند و پیروز باشید.

 41. لیلی

  خواب دیدم مادر لباسش رو در آورده و بدون اینکه خجالت بکشه جلوی من حی کله ملق میزنه و حی عالتش رو به من نشون میده و میخنده و منم تو خواب حی بهش میگم چکار داری میکنی مامان.
  ● قابل توجه: مادرم زنده است ولی از موقعی که ازدواج کردم مادر به زندگی من خیلی حسادت میکنه و تا حدودی ازش دور شدم با وجود اینکه دوسش دارم.لطف میکنید تعبیر خواب من رو بگید خواب رو قبل طلوع آفتاب دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که مادرتان به امری دست خواهد زد که باعث خجالت اطرافیانش خواهد شد و نیک نیست و ارتباطی به حسادت به شما ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 42. فریبا

  سلام… من خواب دیدم پسر خاله ام که متاهل هستن با تیشرت و بقیه بدنش برهنه است و عورتش نمایان میشه تو جمع میاد… و با من صحبت میکنه… یکی دوبار هم خواب دیدم که ایشون به من علاقه دارن و یا دارن جدا میشن از همسرشون… طر صورتی که ارتباط احساسی و به طور کلی ارتباطی باهم نداریم… لطفا تعبیر خواب بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر شما با آن فرد علاقه ای ندارید خواب اول شما به این شکل است که پس خالتان به عملی دست خواهد زد که خیر نیست و باعث می‌شود که ابرو خود را به مخاطره اندازد و اینکه طلاق دادن همسر هم به این موضوع اشاره دارد که آن شخص از عملی در آینده پشیمان خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 43. جعفر

  بریدن آلت خود در خواب تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما تعبیر به خوبی ندارد و نیک نیست و حتما برای دفع بلا صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 44. بینام

  سلام پدر من خواب دیده که یک مرد غریبه از پشت بام به خانه ما می اید تعبیرش چیه!؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر پدرتان در خواب به آن شخص حس دزد داشته باشند تعبیر به این امر است که مسافری از مسیر دور به خانه شما خواهد آمدو نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 45. زهرا

  سلام خواهشا خوابم رو تعبیر کنید من دوست پسر قبلیم که جدیدا ازدواج کرده زنشو تو خواب دیدم که ما منتظر بودیم بره لباس عروسش رو بپوشه بیاد تا ما ببینیمش اون پوشید اومد اولش لباس عروس بود ولی یهو همه کسانی که اونجا حضور داشتیم مردو زن متوجه شدیم که اون کااملا لخت هستش مدل لباسش یهو عوض شد لباسی تو تنش نبود فقط لخت بود و حتی من عورتش رو دیدم تو خواب و همه ناراحت بودیم که چقد زن بیحیایی هس و بعد دیدم دوست پسر قبلیم که میشه شوهر اون زنه تو اتاق خوابشون تنها نشسته و خیلی ناراحتو خجالت زده هس به خاطر رفتار بد زنش ولی بعد که دید ما نارحتیم زنه سریع رفت لباساشو پوشید و از دست ما عصبی بود که چرا ما تحویلش نگرفتیمو ناراحت شدیم و همچنین قبل از لباس عروس پوشیدن زنش خوابم اینطور بود که دوست پسر قبلیم پیش زنش اومد منو بغل کردو کنارم دراز کشید با چشمای گریونش بهم نگاه کردو گفت من هنوز نمیتونم فرامشت کنمو ازینجور حرفا بغلم کرده بودو منم نازش میکردم و این رو هم بگم که منو این پسره در زندگی واقعی ی سال دوست بودیم ولی بعدش من با پسر دیگه ای ازدواج کردم و یک سال بعد که میشه امسال ایشون یعنی همین دوست پسر قبلیم ازدواج کرده
  لطفا تعبیرش رو بهم بگید خیلیی ممنوننن میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما دو وجح دارد و به این صورت است که برای آن فرو می‌تواند به این شکل تعبیر شود که از رفتار و اعمالشان ضرری خواهند دید و به سبب اعمالشان مورد سرزنش قرار خواهند گرفت. و شما هم چون این خواب را دیده اید باید مقداری به رفتارتان آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 46. گل رز

  سلام
  من چند بار خوابم رو ارسال کردم نمی دونم چراروی سایت ثبت نمیشه ومیره
  لطفا جواب رو ایمیل کنید سپاسگزارم
  پریشب خواب دیدم همسرم اتفاق بدی (مثل تصادف)براش افتاده که روی برانکارد آوردنش خونه ،و خونه هم خیلی شلوغ بود وهمه آشناها بودند ، استخوانهای بدنش شکسته بود ولی کاملا هشیار بود ، وبه صورت کاملا لخت روی تخت می آوردنش ،طوری که عورتش هم پیدا بود .
  لطفا من رو در تعبیر خواب راهنمایی کنید .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و اینکه تصادف تشان بر ناراحتی و مشکلاتی است که به وسیله عملی که دیگران نمی‌پسندند برای خانواده شما ایجاد خواهد شد و حتما صدقه بدهید ما به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 47. اکرم

  سلام دیشب خواب دیدم همسرم لخت تو کوچه ایستاده خیلی عادی داره راه میره و کاری انجام میداد و من تعجب زده و خجالت میکشبدم میگفتم وای تو لختی و مرد همستیه هم ایشون رو همونجوری میدید انگار که نه انگار ولی من تعجب زده و کمی خجالت میکشیدم و همسرم اصلا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که همسرتان به عملی مرتکب خواهد شد که نیک نیست و شما از عملشان خجالت زده خواهید شد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 48. ناشناس

  من خواب عجیبی دیدم و تا الان همچین خوابی ندیدم ،خواب دیدم به اشتباه در یه اتاق رو باز کردم تعدادی مرد با هیکل های درشت و الت های دراز بودن من از ترس درخواب در را بستم و قست داشتن در را باز کنن که نتونستن و بعد یک لحظه خودم رو روی یک دیوار دیدم و همون افراد یکی شون پل گذشت که بیاد برام بالا و من نمی گذاشتم و بعد از خواب بیدار شدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن اینچنین خواب های نشان از ترسهای ما در بیداری استه به علت مشکلاتمان می‌بینیم. و تعبیر خواب شما به تعبیری به این صورت است که دیدن بدن برهنه و ئورت های برهنه نشان بر خوبی نیست و به معنی کسالت و ناراحتی است برای بیننده خواب و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 49. MaRy

  سلام من خواب دیدم داییم که فوت شده خودشکی کرد و مُرد .وقتی که جمعیت رفتن بالای سرش یکی از خاله های جای اون بود ینی یکی از خاله هام فوت شده بود ولی الان زندس با این حال اونو بردن توی خونه هم عروسش که غسلش بدن ولی توی راه رفتن دختر خالم لخت بود و لباسی نداشت منم چادری که سرم بود رو نصفشو رو سر خودم و نصفشو دور اون گرفتم وقتی رسیدیم به خونه ای که قرار بود خالمو غسل بدن دنبال لباس میگشتم برای دخترخالم ولی هیچکس حاظر نبود بهش لباس بده و با سردی جواب میدادن ولی وقتی از دور دخترخالم چادرمو برداشتم دیدم یه شلوار تنشه ولی یادم نمیاد که پیراهن داشت یانه..توی همون خونه که میخواستن خالمو غسل بدن بودیم و داشتن غسلش میدادن که یهو خودش نشست که کمک بقیه خودشو غسل میداد متوجه که شدم دیدم دهنش کج شده و در حال خوردن چیزیه فهمیدم سکته کرده خیلی ترسیدم چون مادر خودمم واقعا سکته کرده و توی خواب نبود چون هر چیز بدی که میشه به اون خبر نمیدادیم که حالش بد بشه ..این خوابو همین الان که ظهره و از خواب بیدار شدم دیدم..ممنون میشم بگین تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ده تعبیر خواب شما اینگونه می‌توان بر برداشت کرد و به این صورت است که شما خالتان عمره بلند و با خیر و برکت خواهند داشت و اینکه دختر خالتان اگردر سن نوجوانی و جوانی به سر می‌برند باید هوشیار باشن که عملی انجام نشود که از طرف مردم و اطرافیانشان طرد شوند و صدقه ام بدهید و غسل کردن در خواب نشان بر مبرا شدن هم برای خالتان است و هم برای شما از فکرها و اعمال منفی و روح آرامش می‌گیرد. و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 50. مونا

  سلام خواب دیدم‌مردی ک میشناسمش تو محل کارش ک خیلی کثیف و تاریک بود لخت وایساده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب برهنگی بر بیننده خواب نیک نیست و نشان بر امری ناپسند دارد که احتمالا مرتکب خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 51. Vafa

  آقای صداقت لطفا حواب منم بدین. توروخدااااا
  من خواب دیدم که توی پارکینگ خونه دوست پسرم( که در واقعیت قصد ازدواج داریم ولی خانواده ایشون مخالفن) گیر افتادم…و دیدم که خواهر کوجکترش که در ااقعیت به ما تا حدی کمک میکنه‌ داره ازش عکس میگیره و دامادشونم هست و من آلتش رو دیدم :(…و اون سرشو انداخته بود پایین و انگار شرمسار و ناراحت بود..‌‌‌..
  و در ادامه‌‌ی خواب دیدم که با خواهرش با اسانسور رفتیم بالا و اون اول به من گفت عتیقه ولی بعد که با خوش رویی جوابشو دادم با من دست داد و خوب شد…بعد دوباره سوار اسانسور دوست پسرم شد که از دست من عصبانی بود که چرا اومدم اونجا…بعد انگار توی یه ماشینی دم پارکینگشون با مامانش گیر کردم…اون بهم گفت دوسم داره، و من گفتم نه شما دامادتونو دوست دارین، گقت که اول دوسش داشتم ولی الان نه و تورو دوست دارم ولی باباش مخالفه و اجازه نمیده‌‌..و من هی اصرار میکردم و التماس میکردم و اون گفت حالا واسه یه سری جلسه میان مدت باشه ولی خب باباش راضی نیست و بعد به من گفت من ندیدم تا حالا یه دختر بیاد اینطوری اصرار کنه و التماس کنه که برن خواستگاریش :(…بعد من از اون پارکینگ اومدم بیرون و انگار حلوی درش یه مراسم عزایی از یکی از همسایه ها بوددچون انگار دسته گلای عزا اینا بود….
  اومدم و رقتم توی پاساژی و بعد رفتم طبقه پایین و یه دندون پزشک کودکان رو دیدم ولی اون منو ندید و یک دختر بچه و پسربچه سوار اسانسور شدن و با من اومدن بالا و من سوار مترو شدم تا برم خونه….

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما چند المان برای تعبیر دارد و اول آنکه بر این صورت است که در مکانی زندانی شدن نشان بر این است که شما موضوعی را در خود حفظ میکنید و اینکه آلمان دیگر برهنه دیدن فرد نشان بر عمل زشت و ناپسندی است که احتمالا مرتکب خواهید شد و اینکه آسانسور هم نشان بر این است که شما در مورد خواسته دلتان پیشرفت خواهید کرد و رو به بالا رفتن نیک است و اینکه هم صحبت شدن با افراد خوابتان نشان بر شان اجتماعی شما دارد که باز هم خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 52. عسل

  سلام من خواب دیدم یکی از دوست های صمیمی قبلیم که میدونم با دوست پسر قبلیم 4-5 ماهه که رابطه جنسی داره ولی باهم دیگه نیستن ، توی وان پر از آب توی خونه ای بود که انگار خونه ی من بود ولی یه شکل دیگه بود . دوستم اونجا لخت بود ولی من بدن خودمو اصلا یادم نیست . بهم میگفت بیا تو حموم میگفتم نه حوصله ندارم . داشتم براش حوله سفید و وسایل میزاشتم اونجا . وقتی هنوز توی حموم بود قرار شد زنگ بزنیم به همون دوست پسر قبلیم . من خیلی اون فردو دوست دارمو همش قهر و آشتی می کنیم ولی خودش 2 هفته پیش پشت تلفن بعد از کلی خنده و مسخره بازی بهم خبر داد که اون دوستم از اسفند تاحالا باهاش رابطه جنسی داره. ممنون از راهنماییتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   علت خواب شما نشان بر این موضوع است که شما از آن با خبر شده اید و احتمالا آن فرد شما را به مسیری بسیار خطرناک خواهد کشاند اما شما این اجازه را نخواهید داد و باید از این فرد که شما به او علاقه دارید دوری کنید و چشمتان را به روی واقعیت باز کنید. که این دوست داشتن برایتان ضرر به هم راه دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 53. Mahta

  سلام من خواب دیدم دخترم و یکی از برادر شوهرام لباس پوشیده بودند و بعد در اوردن و من روشون با شلنگ اب گرفتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما تعبیر خاصی ندارد و آلمانی برای تعبیر دز خوابتان وجود ندارد اگر برادر شوهرتان را برهنه دیده اید نشان بر این است که بر عملی زشت مرتکب خواهد شد و شما او را با خیر خودتان حل خواهید کرد که آب نشان بر خیر است. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 54. سحر

  من دیشب خواب دیدم وارد حموم عمومی شدم در یک نگاه کلی دیدم خانم ها همه برهنه بودن ولی شورت داشتن،خاله کوچیکمو دیدم با خانمی صحبت میکرد خیلی ناراحت بود ی لحظه نظرم ب شکمش ک آثار بعد زایمان بود افتاد،بعد رفتم سمت حوضی ک توش آب بود از اون حوض در حالی ک سرم بالا بود با کاسه آب روی پیشونیم میریختم چندین بار پشت هم آب ولرم بود و حس خوبی داشتم ولی با چشم بسته دیدم ک روبروم عمه پدرم داره با کاسه رو خودش آب میریزه چهرش ب نظرم زیبا و تمیز بود ولی با چشم بسته میدیدمش البته باهاش رابطه خوبی هم نداریم،ممنون میشم تعبیروشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که شما از ناپاکی ها مبرا میشوید واز لحاظ روحی بسیار آرام و سبک خواهید شد و خیر است بر شما و افرادی را که هم دیده اید در حال غسل گرفتن و حمام کردن بوده اند هم همین تعبیر به آن ها هم روا خواهد شد و اینکه خالتان ناراحت بوده است در بیداری از موضوعی خوشحال خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 55. Niiloo2222

  سلام خواب دیدم تو ی پارکی جایی رو یه صندلی نشستم یهو یه عروس و یه عده دیگه که فیلمبردار هستن اومدن ک از اون خانوم فیلم بگیرن این عروس یهو از بالاتنه لخت شد منم با تعجب نگاش کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این از که از موضوعی ناراحت خواهید شد و قابل رفع است برای شما و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 56. نانی

  با سلام.من خواب دیدم در خانه با پدرم که ۱۰ سال فوت شدن تنها هستیم و ایشون برهنه هستند و میخوان به من تجاوز کنند. من حتی آلتشونم دیدم و توی خواب گریه میکردم و از ایشون فرار میکردم و گفتم همه چیو به شوهرم میگم و دیگه تو این خونه برنمیگردم.. و مدام از دستشون فرار میکردم که به همسرم پناه ببرم.لطفا تعبیرش رو میگید.ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و به این صورت است که غم و اندوه خواهید دید و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 57. گیسو

  سلام-من خواب دیدم ک خواهرم لخت بود و جثه اش کوچیک شده بود و داد میزد ک من مریضم و گریه میکرد-لطف میکنید تعبیر خوابم رو بگید خیلی نگرانم-ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که به خواهرتان مشکلی وارد خواهد شد که خیر نیست و می‌تواند به معنی تنگدستی ام باشد و این که باید مراقب سلامت خود بیشتر باشد.صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 58. Zhinoos

  سلام دختری ۱۸ساله ائم در خواب پسر عممه ام دیدم که ایشون ۳ سال هست منو دوست داره وسینه وشرمگاهم رو توخواب دید و بعد لبخند میزند☹️؟تعبیرخاصی داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر غریزه شما است و نیازی است که در تمام افراد وجود دارد و طبیعی است و در تعبیر خواب شما آمده است که شما بهعملی دست خواهید زد که افرادی احتمالا شما را به نادرست بودن آن سرزنش خواهند کرد که باعث خجالت شما خواهد شد. صدقه بدهید و بر اعمال خود تمرکز بیشتری داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 59. سحر

  سلام من خواب دیدم شوهرم در خواب در خانه پدرم داخل اتاق التش راست شده بعد شلوارش را پوشید وبیرون امد ولی التش همچنان راست ماند بیرون از شلواروچند نفر از زن فامیل انجا بودند وبه الت اون میخندیدند ومن و شوهرم هر کاری میکردیم التش داخل شلوارش بره نمیرفت ،،،ممنون میشم جواب بدید سردرد گرفتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که شما و یا همسرتان کاری را انجام خواهید داد که دیگران شما را بابت ان کار سرزنش خواهند کرد و صدقه بدهید و نگران نباشید و در نباید خودتان را تا حد زیادی درگیر خواب کنید .
   سربلند و پیروز باشید.

 60. FAtemeh

  با سلام
  من دختر۱۷ ساله هستم
  خواب دیدم که در مدرسه هستم و همه توی نماز خونه داریم نماز میخوانیم بین دو نماز من رفتم دستشویی نمیدونم چی شد من تو دستشویی لخت شدم و لباسی برای پوشیدن نداشتم و همون طوری اومدم که نمازم را ادامه بدم ولی خیلی خجالت میکشیدم همش میگفتم خدا چی کار کنم یک دفعه شوهر عمم صدام زد و پارچه ای سفید به من داد من میخواستم اون رو به دور خودمم بپیچم ولی نمیتونستم و اون از پشت کمکم کرد و من خیلی خجالت میکشیدم و اون گفت تو مثل دخترمی و بعد عمم برای من لباس آورد و من پوشیدم و به نمازم ادامه دادم
  این هم بگم در واقعیت این عمم و شوهر عمم بچه دار نمیشن و من مثل دختر ایشون هستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر خوبی دارد و اینکه شما احتمالا با مشکلی روبرو خواهید شد که عمه و شوهر عمتان به شما کمک خواهند کرد که به خیر و نیکی حل خواهد شد و پارچه سفید در خواب نشان بر عاقبت به خیری دارد و اینکه شوهر عمتان به شما خیر می خواهد.
   سربلند و پیروز باشید.

 61. ….

  سلام من مدتی پیش خوابی دیدم که مردی لخت است ولی من به او محلی نزاشتم وفکر می کنم او هم بامن کاری نداشت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر این دارد که نه خیری به شما خواهد رسید و نه بدی و تعبیر خاصی برای شما نمیتواند داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 62. زینب

  سلام من خانم هستم خواب دیدم منو دوستم با هم بیرون بودیم جایی شبیه مغازه یا مرکز خرید ناگهان خودم را در آیینه دیدم پوشیده بودم ولی ساق پاهایم تا قسمتی زیر زانو عریان بود (شلوارم کوتاه بود البته مدل کوتاه) ولی پاهایم سفید و پر شده بود و زیبا بودند هم از زیبایی آنها خوشحال شدم هم کمی خجالت کشیدم که عریان است وانگار خودم قبلش خبر نداشتم تا وقتی در آینه دیدم متوجه شدم و دوست نداشتم که لخت باشند ولی پاهایم از حد واقعی تپل تر و زیباتر شده بودند لطفا تعبیر آن را بفرمایید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پا امده است که نشان بر این است که پدر و مادرتان در وضعیت خوبی به سر میبرند و اینکه شما اگر کاری و یا مرادی در دل دارید حل خواهد شد و اینکه خوابتان نشان بر خوبی دارد و به گفته نعبران اسلامی به تعبیر سود و مال است.
   سربلند وپیروز باشید.

 63. Binam

  سلام
  ببخشید من چند باره خواب میبینم که با خواهر خانمم که واقعا مثل خواهرمه دارم رابطه بر قرار میکنم و این وقتی بیدار میشم از خودم متنفر میشم که چرا همچین خوابی میبینم لطفا بهم بگید که تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما پاسخ داده شده است. و باید به خدمت شما عرض کنم که خواب تکراری تعبیر نداردو باطل خواهد شد. وبرای رفع نارحتیتان با روانکاو صحبت بفرمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

 64. علی

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم مادرم لخته و من به باسن او دست میزنم ولی او خوشش نمیاید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که شما به عملی ناپسند دست خواهید زد و دیگران از شما ناراحت خواهند شد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 65. زهرا.م

  سلام.ببخشیدمن خواب دیدم که مادرم بهم میگفت بلندشوبریم حموم ومن حس بدی داشتم ولی بازم لباساموجمع کردم رفتم حمام ویه حوله بزرگ دورخودم پیچیده بودم ومادرم همون لحظه اومدجلوی درومن شرمگاهی ایشون رودیدم وایشون سریع اون روپوشوندن ومن یه لحظه حولم افتادوایشون شرمگاهی من رودیدن ومیگفتن بپوشون خودت روزودباش واتفاقی هم نیوفتادودیگه اون حس بدرونداشتم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما به کفته معبران اسلامی امده است که به این صورت است که از طرف شخصی که عورت شما را دیده است به شما خیری خواهد رسید پس میتواند به معنی خوبی باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 66. حسین

  سلام من خواب دیدم با یکی از مردهای فامیل خانمم تو اتاقی بودیم خانمش لخت از یه طرف وارد شد و از طرف دیگه خارج شد البته شورت تنش بود و من هم مستقیم بهش نگاه نکردم تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما امده است که دیدن بدن برهنه دیگران نشان بر خوبی ندارد و به این تعبیر است که شما احتمالا به عملی دست خواهید زد که از خجالت خواهید کشید که خوب نیست و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 67. سحر

  خواب دیدم لخت هستم تو شهر با یه پسر که از اقوامم هست خیلی خجالت کشیددم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب لخت شدن امده است که بر این تعبیر است به گفته معبران اسلامی که شما در پس رفتاری که انجام خواهید داد و ان را خودتان زشت نمیدانید اما دیگران تصورهای دیگری در مورد ان موضوع دارند و شما را با زخم زبان و حرفهایشان اذیت خواهند کرد.صدقه بدهید.
   سربلند و پییروز باشید.

 68. Farnoush

  سلام خسته نباشید ببخشید من خواب دیدم توی مدرسه هستم و داریم اونجارو برای کرونا ضد عفونی میکنیم و…، بعد من به همراه تعداد افرادی رفتیم به یک مکانی که استخر مانند بود و عمق کمی داشت، مرد و زن در آنجا لخت و عریان در آب می افتادند و میمردند و من تعجب کرده بودم که چرا با این عمق کم میمیرند،من اندام جنسی اونارو توی خواب ندیدم فقط میدیدم لخت مادرزاد هستند و توی آب می افتند و من متعجب فقط تو شُک بودم .ممنون میشم تعبیرش رو بگید⁦⁩

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب مردن اول از همه برای شما نشان بر طول عمر دارد و ن است و اینکه خواب شما نشان از وضعیت کنونی جامعه است و اینکه دلیل بر این بیماری است که جوان و پیر نمی‌شناسد.
   سربلند و پیروز باشید.

 69. Negin

  سلام من خواب دیدم حمام هستم شب بود پدرم میخواست منوببینه و من درحمامو میبستم اما چون زیاد نور تو حمام نبودمیترسیدم میامدم بیرون با پدرمو روبرو میشدم هربار ک میامدم از حمام بیرون پدرم سعی داشت ب من نزدیک بشه و…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در اینده فردی به شما میخواهد خیری برساند اما شما از ان اجتناب خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 70. تینا

  سلام. من دختر مجردی هستم امروز صبح زود خواب دیدم دختره پسرخالم کاملا بدنش برهنه ست و هیچ لباسی تنش نیست و خیلی عادی تو خونه نشسته بودیم و حرف میزدیم همینطور ک درحال حرف زدن بود از جاش بلند شد و من پشتش مخصوصا باسنش رو دیدم و کمی متعحب بودم ک چرا برهنه ست. چون دختره پسرخالم تو واقعیت خیلی با حجاب و چادری هست و خانواده مذهبی هستن. در ضمن با این دختر پسرخالم و کلا خانوادشون خیلی رفت و آمد نداریم و شاید سالی یه بار همو ببینیم….
  لطفا تعبیرشو بگید خیلی تو فکر این خوابم.
  ممنون از لطفتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر ندارد و همانطور که در عالم واقعیت خوب نیست در خواب هم معنی بر خوبی ندارد و نشان از اندوه و کسالت دارد برای شما .
   سربلند و پیروز باشید.

 71. آرزو

  با سلام و خسته نباشید من تو خواب یکی از فامیلامونو ک خانمه دیدم ی لحظه دامنشو داد بالا من عورتشو دیدم ک چقدر خوشگل بود تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر رفتار ئ اعمال بد است و به معنی خبری است که شما را ناراحت خواهد کرد و میتواند بر این صورت باشد که ناخوداگاهتان همچین تصویری را از غریزه شما گرفته است.
   سربلند و پیروز باشید.

 72. Bvvvbn

  سلام لطفا تعبیر خاب منو هر چه سریع تر بگید چون خیلی آشفته و نگرانم
  من دوشب پشت سر هم خواب دیدم شب اول دیدم تو اتاق خونه ی مادر شوهرم جلوی شوهر خاهرم و خود خاهرم دارم خود ارضایی میکنم دوبار این کارو انجام دادم و هر بار که میخاستم ارضا بشم نمی شدم و شوهر خاهرمم خوشش میومد و میخندید بعد من دیگه دست از کار برداشتم دیدم دختر همون خاهرم که ۴ سالشه اومد تو اتاق و شروع کرد به خود ارضایی و من بهش می گفتم تو با این سنت چرا داری این کارو میکنی کار خوبی نیست ولی اون میگفت نه مگه چیه دوست دارم منم مثل تو بعد من دیگه از خاب بیدار شدم
  شب دوم خاب دیدم مثل دوران مجردی رفتم مدرسه و با دوستام خوش می گذرونم بعد با خودم می گفتم دیگه هیچ وقت مدرسه رو ول نمیکنم بعد تعطیل شدیم داشتیم میومدیم خونه با دوستام که یدفه دیدم داخل یه شهر خوش گل مثل شهر عروسکی هستم و خاهرم که شب قبل بازم تو خاب دیدمش بازم بود ولی اینبار با پسرش بود پسرش ۹ سالشه بعد میخاست بره خمیر بازی بخره واسه مدرسش رفت خرید و اومد بعد خاهرم بازش کرد گفت این که جنسش خوب نیست این چیه خریدی منم گرفتمش دستم گفتم اره اصلا جنسش خوب نیست بعد یدفه خودمو داخل یه اتاق دیدم که چند نفری هم اونجا بودن که من نمیشناختمشون بعد اونا داشتن تعریف میکردن دیدم یه پیر زن خابیده تو اتاق رفتم نشستم روش و دستمو کردم داخل شرتش و اونجاشو میمالوندن و جالب اینجاست که اون پیر زن هم هر وقت میخاست ارضا بشه نمی شد بعد اون ادمایی که اونجا بودن گفتن نگاه کن اینا دوتا جلو ما دارن این کارو انجام میدن بعد من به پیر زنه گفتم بیا بریم داخل یه اتاق دیگه که اینجوری نگن بعد رفتیم یه اتاق دیگه رو تخت من خابیدم رو پیر زنه بعد یدفه نمیدونم چی شد که خودمو داخل سرد خونه مرده ها دیدم یه عالمه تخت گذاشته بودن و روی همه اون تختای سفید مرده خابونده بودن بعد من بالا سر یه زن و شوهر وایساده بودم و نمیدونم از کجا میدونستم که این دوتا خودشونو زدن به مردن و از دست یه نفر فرار کردن رفتن اونجا و سر و صورتشون زخمی انگار که تصادف کردن ولی من میدونستم که اون زخما واقعی نیست و با گریم و ارایش زخم واسه خودشون درست کردن که کسی نفهمه زنده هستن بعد من اون طرفو نگاه کردم دیدم یه عالمه مرده هست ترسیدم از اونجا رفتم بیروم
  ازتون خاهش میکنم تعبیر این دوتا خاب منو زود تر بگید چون واقعا واسم مهمه و ذهنمو خیلی درگیر کرده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب های شما میتواند نشان بر اشفتگی ذهنی شما باشد و باید به خدمت شما برسانم که همه خواب های ما صادقه نیستند و حتمی برای تعبیر وجود ندارد که شما خودتان را درگیر این خواب کرده اید.
   خواب اول و دوم شما این را نشان میدهد که شما احساسی سرکوب شده در خود دارید که ان را به هیچ شکلی پاسخگو نیستید و این احساس میتواند غریزی باشد و یا احساس به هر موضوعی اما در اینجا احساس غریزه شما نمایان است. پس به روش صحیح به این حستان پاسخ بگوید و ان را ارام کنید و اینکه در خواب جسد دیده اید نشان بر طول عمر برای شما است و اینکه شما احتمالا در اینده از موضوعی با خبر خواهید شد و احساس شما ان را بر شما باز گو خواهد کرد که بر دیگران اشکار نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 73. erilu

  سلام وقتتون بخیر….من خواب دیدم کل فامیل وارد خونه ناشناخته شدیم ولی همه در حال بگو بخند بودن…..ی مدت بعدش من خود به خود لخت شدم انگار یکی از اعضای فامیل که پیرمرد بود قصد داشت به من دست درازی کنه و رومو برگردوندم خبری از فامیلامون نبود و منو اون پیره تنها موندیم از خونه زدم بیرون و بیحال میدوییدم…..بعدش پیرمرده پیدام کرد و گردنمو فشار و خفه میشدم….یهو ی مرد خوشتیپ که خواننده مورد علاقم بود و انگار برادرم بود اومد و منو نجات داد و اون پیرمرده تقریبا مرد-__-….بعد اون رفتیم مراسم ختم همه گریه میکردن حتی والدینم…..خوشحال میشم راهنماییم کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما چندالمان جداگانه دارد که اول از همه برهنه بودن در خواب به معنب عملی زشت است که دیگران شما را مورد سرزنش قرار خواهند داد و اینکه دست درازی در خواب خوب است و به خیر تعبیر میشود و اینکه شما در ناراحتیتان فرد حمایتگر دارید هم خوب است و و مراسم ختم نشان بر خبر خوشحال کننده است برای شما.
   سربلند و پیروز باشید.

 74. A.T

  سلام ،وقت بخیر ، من یک بار شکست عشقی خوردم و اونو توی خواب دیدم که عکس های برهنش توی صفحه مجازیش بود (در زندگی واقعی بهیچ وجه اهل عکس گذاشتن از خودش نیست) میخواستم با این عکسا توی خواب آبروشو ببرم ولی نتونستم یعنی تعلل کردم و نشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به اینده ای برای شما اشاره داشته باشد که در ان فرصتی برای شما پیش اید که خدای ناکرده ابروی کسی را مورد خطر قرار دهید و بدانید که نباید حتی اگر در خق شما کار ناصوابی انجام داده است شما در حق ایشان این کار را انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 75. زهره

  سلام .خواهر من در خواب دیده که شوهر من روی توالت فرنگی نشسته و التش رو گرفته دستش و من هم یک لباس خواب مشکی و موهای بلند خرمایی دارم و با الت شوهرم بازی میکنم از شوهرم عکس میگیرم ولی وقتی متوجه خواهرم میشوم خجالت کشیده و میگم ای وای و خواهرم هم خودش رو زود می کشه کنار و میگه ببخش ی د مزاحم خلوتتون شدم ترو خدا میترسم اتفاقی بی افته زود تعبیر کنین ممنونم ببخشید اگه کلمات بی تربیتی بکار بردم .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر افکار شما و ناخوداگاهتان است که تصاویری که تجربه شده آن. به شکل دیگر را به شما نشان خواهد داد و اینکه خواهرتان احتمالا با رفتار خودش عملی انجام خواهد داد که باعث خجالت خودش خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 76. یاسمن

  یاسمن
  سلام.دوستم خواب دیده که شوهرم منو لخت مادرزاد کرده و بین مردم میگردونه و من هر چی التماس میکنم که لااقل یه پارچه بده بندازم رو خودم گوش نمیده لطفا بگید تعبیر خوابشون چیه بدجور ذهنم مشغول کرده.ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر ندارد و نشان از عملی است که شما آن را انجام خواهید داد و و اگر عورتتان مشخص باشد باعث این می‌شود که با رفتار همسرتان سره زبان می افتید و خوب نیست و اگر غیر این بود عملی ناشایست انجام خواهید داد که انگشت نما خواهید شد و اینکه صدقه بدهید تا رفع بلا شود و مراقب اعمال خود باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 77. مریم

  سلام. خواب دیدم شخصی که دوستش دارم و به تازگی جدا شدیم برای کمک به من با دوستانش به خانه‌مان امدند. بعد از چند لحظه انهارا لخت دیدم.با پیراهن ولی بدون شلوار. که هیچ اتفاق خاصی هم رخ نداد و پس از مدتی انها رفتند. تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن بدن دیگران در خواب خوب نیست همچنان که در بیداری نیز کاری پسندیده به نظر نمی رسد.اگر در خواب بدن لخت کسی را ببینید کسالت اندوه برای شما حاصل می شود.
   سربلند و پیروز باشید .

 78. Amir

  سلام من یه خانوم هست در خواب دیدم که همسرم با من یه جای قرار میزاره من که میرم اونجا داداشم و یک خواننده اونجا هست و از میخان که تو کلیپهاشون باشم من قبول نمیکنم بعدش یکی از بادیگارهای اون خواننده میخواد رو من دست درازی کنه من با سیلی میزنمش و فرار میکنم اونم دنبالم میاد بعدش اون خواننده صدا میزنم ازش کمک میخوام اون میاد کمکم میکنه بادیگاردش میره بعد اون خواننده دست منو بوس میکنه بعد شلوارش در میاره من خوب نمیبینم اما خجالت میکشم میبینم که آبش میاد از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما تعبیر خاصی نمیتواند داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید .

 79. مهدی

  سلام من خواب دیدم یک دختر بدنش لخت بود از بالای سرم رد شد و سپس بادسن او را لخت دیدم و یک هلیکوپتر دیگه چند زن لخت را پیاده کرد من نیز نشسته بودم و میخواستم مدفوع کنم اما مدفوع نکردم به محض بلند شدن به توالت رفتم و بعد از چند دقیقه اذان صبح را گفتند تعبیرش چیست ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن بدن دیگران در خواب خوب نیست همچنان که در بیداری نیز کاری پسندیده به نظر نمی رسد.اگر در خواب بدن لخت کسی را ببینید کسالت اندوه برای شما حاصل می شود.صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 80. ابراهیم

  سلام
  من خواب دیدم که در یک خیابون راه می رفتم که یک دفعه یه خانمی مرا صدا زد و من وارد خانه اش شدم انگار یه آتلیه بود یه دختر زیبا با لباس عروس اونجا بود که یه خانم دیگه ازش عکس می گرفت اون خانم اولی ازم خواست که دختر رو از پشت بغل بگیرم تا عکس بگیره ولی من اجازه عکس گرفتن رو ندادم تا آبروم نره اونم قبول کرد ورفت فقط من و اون دختر موندیم من هم بغلش کردم بعد آلتم تو مهبلش گذاشتم (دخول) انگار آشنا بوده ولی اول که دیدمش آشنا نبوده بعد یه مردی(آشنا) اومد تو من سریع لباس پوشیدم و خودم رو به بیخیالی زدم اون هیچی از ما نفهمید و من نجات یافتم ممنون می شم از تعبیر خوابم رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب جماع اگر شما متحول نشده اید نشان بر خیر است و منفعتی به شما میرسد و اگر از شما منی خارج شده است این خواب باطل است.
   سربلند و پیروز باشید.

 81. Sara

  سلام، من خواب دیدم در مکانِ کاری جدیدی که به زودی میرم، کاملا برهنه ایستادم. خودم با تعجب به خودم نگاه می‌کنم، سعی‌ کردم مکان خصوصی رو با دست بپوشونم. یک جمع از همکارای جدیدم هم هستن. آخرش بهم ۲۵ دلار میدان، اگه چیزی لازم داشتم بخرم. می‌شه تبیرش رو لطفا به بگین. کمی‌ نگران هستم که معنی خاصی‌ در ارتباط کارِ جدیدم داشته باشه.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که در محل کارتان افرادی هستند که خواهاهان رسیدن به باطن شما هستند و کنجکاو بر این امرند که شما باطنی چگونه فردی هستید و اینک برای خرید وسایل محل کارتان احتمالا به شما مبلغی خواهند داد . که تا میتوانید به صورت شفاف خرید انجام دهید تا انشالله مشکلی پیش نییاید .
   سربلند و پیروز باشید .

 82. میترا

  من خواب دیدم که توو حموم لخت بیدار میشم و متوجه میشم مست در حمام فامیل نزدیکمون خواهرمو دوستام به تماشای من پرداختند و یکی از دوستام ازم فیلم گرفته بوده و وقتی متوجه میشم از شدت خشم میخواستم خود کشی کنم که بیدار میشم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است به علت آن باشد که رازی در شما وجود دارد که نسبت به فاش شدن آن ترس دارید و از این رو این خواب را دیده اید و این خود برای شما می تواند دلیل دیدن این خواب باشد و از بابت ان نباید نگرانی باشد و اگر این موضوع در گذشته ی شما وجود ندارد بدانید که ممکن است در اینده رازی از شما برای کسانی که نباید فاش شود و این خود برای شما خیر نیست پس حتما صدقه ای بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 83. سارا

  سلام.خواب دیدم شوهر خواهرم ومادرم توخونه دارن باهم حرف میزنن ومن میخوام برم حموم.اما همش یادم میاد که یه چیزی یادم رفته بیارم وهر دفعه که میرم بیرون لخت تر میشم .وفقط از این قضیه خجالت میکشم ولی خودمو نمیپوشوندم.دفعه اخر که رفتم بیرون دیگه کاملا لخت بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده ی نه چندان دور به علت اشتباه خود کاری خواهید کرد که ممکن است سبب شود رازی را که دارید کسانی که نباید از ان با خبر شوند بفهمند واین خود برای شما خیر نیست و از طرفی هم باید بدانید که این خواب برای شما می تواند به منزله ی آگاهی باشد و از این جهت خود را باید بسیار هشیار تر کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 84. مریم

  سلام مریم هستم
  من در خواب پدرم را برهنه دیدم که سر تخت خواب کرده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب برهنگی خوب نیست و نشان بر نیکی ندارد و دیدن بدن دیگران در خواب خوب نیست همچنان که در بیداری نیز کاری پسندیده به نظر نمی رسد.اگر در خواب بدن لخت کسی را ببینید کسالت اندوه برای شما حاصل می شود.برای ارامشتان حتما صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 85. Eli

  سلام وقت بخیر.من یه خانوم33ساله هستم خواب دیدم که آلت جنسی پسرانه دارم و این خواب اینقدر واقعی به نظر میومد که خیلی ذهنم رو مشغول کرده .تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که برای شما به این صورت تعبیر خواهد شد که شما کاری و عملی انجام خواهید داد که خودتان هم از انجام آن شوکه خواهیدشد و این برای شما بهخ نسبت ان عمل خیر و شری دارد که هنوز مشخص نیست و از این رو باید بسیار در اعمالتان دقت کنید که خدای ناکره عمل ناصوابی انجام ندهید.
   سربلند و پیروز باشید

 86. سارا

  سلام
  من خواب ديدم رفتم داخل حمام و دوستم اونجا لخت ايستاده بود(دختر) و ايشون منو بغل كرد.ميخواستم از حمام بيام بيرون ديدم مادرم پشت در ايستاده و وقتي من در حمامو باز كردم اومد داخلو دوستمو ديد و اونم سريع خجالت كشيدو لباس پوشيدو رفت.
  با توجه به اينكه اين دوستم يه مريضيه خيلي وخيمي داره ميخواستم بدونم تعبيرش چي ميشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که این خواب به این معنا ممکن است باشد که شما را غمی و مشکلی پیش خواهد امد که شما میتوانید به دست خود از ان جلوگیری کنید و از این رو باید بسیار در اعمالتان دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 87. م.ا

  سلام
  وقت بخیر
  در خواب دیدم همسرم کاملا برهنه در مکانی نامعلوم ایستاده و آلت تناسلی و یک بیضه او بریده شده و تکه ای پوست مانده و یک بیضه (اثری از خون ندیدم)، اما چهره همسرم نیز ناراحت و غمگین بود.
  تعابیر موجود را مطالعه کردم، جز نگرانی و ناراحتی تعبیر خوابم را متوجه نشدم. خواهش میکنم تعبیر خوابم را توضیح دهید.
  سپاسگزارم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر خواب باید عرض کنم که به این معنا میتواند باشد که برای ایشان مشکلی پیش خواهد امد که در ان ابروی ایشان هم در خطر است و تمام این موضوع به خود ایشان بستگی دارد و از این رو باید بسیار اگاه باشید که این اتفاق برای ایشان نیفتد و حتما درکار ها و اعمالتان دقت کافی کنید که خدای ناکرده متضرر نشوید.
   سربلند و پیروز باشید

 88. علیرضا

  سلام خواب دیدم که یک لحظه منو برادرم با مدرن هستیم که یکدفعه من یه لحظه سرم را چرخاندم و اورت مادرم را دیدم در حالی که دامن تنش بود ولی من یه لحظه دیدم اورت او را …

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس گفته ی معبرین امده است که شما رازی از ایشان را خواهید فهمید که باید در حفظ ان بسیار کوشا باشید و بدانید که این راز طبیعتی از ایشان است و نباید در رابطه ی شما با ایشان تاثیر بگذارد.
   سربلند و پیروز باشید

 89. تنها

  سلام من خواب دیدم عودت پسرم بزرگ شده در صورتی که بیرون خواب کوچیکه ،ولی توی خواب بزرگ شده بود و لخت بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای مردان خیر است و نشان از موفقیت دارد و انشالله که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 90. زهرا

  سلام
  خواب دیدم جاریم لخت اومد خونمون و ناراحت گفت فک کنم حامله ام و داروی سقط میخواست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما میخواهید در مورد زندگی جاریتان همه مسائل بر شما اشکار شود و طرفتان را انگونه هست ببینید و ذاتش را بشناسید . و اینکه جاریتان مسولیتی را بر عهده خواهد گرفت که توان به ثمر رساندن ان را ندارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 91. mina

  سلام من خواب دیدم توی دفتر کسی هستم که دوسش دارم تا میخوام از اونجا بیام بیرون میبینم اون با دوستش میاد داخل دفتر ومن دیگه نمیتونم برم توی یک اتاق میبینم چند تا پسر ودختر هستن یکی از این دخترها لخت بود ومن عورتش رو که موداشت دیدم ولی یک لباس تور مانندسیاه تنش بود ولاغر بود

  من با کسی که دوست بودم دعوا کردم که اینا کین وکدوم یک از این دخترا با تو هستن اون گفت هیچکدوم با من نیستن خودم مانتو مقنعه به تن داشتم واون هی داشت با من صحبت میکرد تا قانعم کنه من با این آقا بحث شدیدی هم تو بیداری تو دوهفته پیش داشتم که الان زیاد میونمون خوب نیست تعبیر این خواب چی میتونه باشه ممنون میشم بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب بر دو وجه است و اول انکه ممکن است بر اساس تعبیر خواب برهنگی به ان معنا باشد که خدای ناکرده شما را ناراحتی پدید اید و دوم انکه ممکن است به این صورت باشد که چون شما در بیداری علاقه ای به ایشان دارید در خواب ایشان رابه این صورت دیده اید که این به معنای تعبیر داشتن نیست و طبیعت خواب دیدن به این گونه است.
   سربلند و پیروز باشید

 92. سمیه

  سلام توی خواب دیدم برادر لخت هس ودراز کشیده و کل بدنش رو دیدم ولی بدنش تمیز بود مثل یه پسر بچه ومن رفتم به زنش شکایت کردم وگفتم به شوهرت بگو لباس بپوشه زشته من خیلی نگران هستم تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که به این معنا میتواند باشد که خدای ناکرده در اینده ی نزدکی برای شما ضرری یا مشکلی حاصل خواهد شد و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده این موضوع برای شما ضرر بسیاری به بار نیاورد.
   حتما صدقه دهید
   سربلند و پیروز باشید

 93. سامیه

  سلام من همیشه خواب می بینم امتحان دارم و دیر به جلسه امتحان می رسم. این دفعه هم خواب دیدم نصف سوالا رو بلدم نصفیش رو نه. منتظر بودم بقیه بهم بگن که برگه ام جا موند و استادمون رفت. همش استرس داشتم که نکنه برگه رو نگیره و بیفتم. یه برگه گذاشتن جلوم گفتن شرط قبولی اینه که این ماهی رو نقاشی کنی. ولی من مجسمه ماهی رو ساختم و منتظر بودم که استاد بیاد و بهم نمره قبولی بده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما از فرصت های که برای پیشرفتتان پیش خواهد امد استفاده لازم را نخواهید کرد وانها را از دست خواهید داد . و اینکه این ترس از خواب نشان بر زمانهای نوجوانی است که برای شما تجربه شده است و در زمان ترس ار موضوعی ناخوداگاهتان ان را به تصویر خواهد کشید و اینکه ماهی نشان از خیر و برکت است که به شما خواهد رسید و اما مقدارش کم است .
   سربلند و پیروز باشید .

 94. مینا احمدی

  سلام
  خواب دیدم عروسی دختر عمه ام است وما داریم آماده میشیم بریم این خواب همیشگیم است خیلی این خواب تکرار میشه برام -آماده شدن برای رفتن به عروسی –

  اما خواب دیشبم این بود که عروس لخت لخت تو راه پله دراز کشیده بود وارایشگر داشت تمام بدنش رو طرح میکشید روی عورتش را با سبز وسیاه خط های مواج به طرف بیرون میکشید ومن تعجب میکردم عورتش مثل یک دختر بچه تمیز بود وهیچ نشانه رشد مو در آن نبود ولی برجسته وزیبا بود همه زن‌ها رد میشدن ‌نگاه میکردن من از بالای راهپله نگاه میکردم مادرم گفت بریم آماده بشیم همه جا پر جمعیت بود اون یه اتاق رو باز کرد هیچکی توش نبود ویه اینه طلایی رو تاقچه بود من یه لحظه دیدم مانتوم تا رو زانوم هست ‌شلوار ندارم وپاهام رو نتراشیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن خواب عروسی برای دختر خواب طبیعی است و جای نگرانی نیست و این که شاید ناخوداگاه شما با این تصویر سازی در مورد عروسی با افکار شما ارتباط دارد و اینکه شما عورت ان شخص را دیده اید برای شما خوب نیست و صدقه بدهید و اینکه برای دختر عمتان نشان بر خوب است و اینکه اینه در خواب نشان بر دوست صمیمی دارد که عیب شما را به شما بازگو خواهد کرد و اینکه نداشتن شلوار نشان بر اول بر این است که حرف دیگران برای شما اهمیت ندارد و شما رفتار هایتان را بر اساس افکارتان انجام خواهید داید و به دیگران گوش نمی سپارید .
   سربلند و پیروز باشید .

   • مینا احمدی

    ممنون یاسین عزیز
    بله کلا من حرف دیگران برام مهم نیست چون الان دارم از شوهرم طلاق میگیرم ‌نظر دیگران اصلا برام اهمیت نداره
    ولی کلا خواب عروسی رفتن آنقدر برام تکرار میشه که خیلی برام جای سواله اوایل ازدواجم همیشه خواب میدیدم عروسی خودم هست وداماد مشخص نبود اما سالهاس خواب رفتن به عروسی آرایش کردن رو میبینم دیشب هم باز خواب دیدم به ارایشگاهی در یک خانه متروک رفتم که ارایشگر همیشگیم آنجا بود وبه جای شاگرد ماهرش خودش آرایشم کرد وخیلی بد ارایشم کرد روغنی به صورتم زد که لکه ها قرمز رو پوستم گذاشت
    عجیبه برام تکرار این خواب لباس پوشیدن برا عروسی رفتن وارایش کردن
    خیلی خیلی سپاسگزارم از وقتی که برام گذاشتی

 95. مهسا سلطانی

  سلام.من خواب دیدم خانمی (که میشناسمش)نیمه برهنه درحال رقص هست که حالت اندام تناسلیش از زیر لباس مشخص میشه
  تعبیر رقص و نیمه برهنگیش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب میتواند به این صورت تعبیر گردد که شما ممکن است به امری بی حاصل مشغول شوید و نتیجه ی ان برای شما چیزی به جز فشاد نباشد و از این رو این خواب را دیده اید تا خدای ناکرده در اینده به هرکاری دست نزنید.
   این خواب با الگوهای موجود دران تعبیر می شود و تک به تک قابل تعبیر نخواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 96. نگین

  من در حال جدا شدن از همسرم هستم
  خواب دیدم با مرد دیگری زندگی میکنم که خیلی من را دوست داشت و خیلی احساس رضایت داشتم من در خواب مراسم عروسی ندیدم
  آخر خوابم یک مرد اریان را دیدم کاملا برهنه بود و به یک ماشین قرمز جیغ تکیه داده بود و تبسم به الب داشت و آن مردی نبود که با او زندگی می کردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب برهنگی به گفته معبران نشان از این دارد که شما فرد کنجکاوی هستید و میخواهید از درون فرد مورد نظرتان اگاه باشید و اینکه به این موضوع گرفتار هستید که ایا درون و بیون فردی که با ان در حال حاضر زندگی می کنید با شما یکی است یا خیر که میتواند این خواب این را به شما نشان دهد . که برهنه بودن نشان بر این دارد که باطن با ظاهر فرد یک شکل است .
   سربلند و پیروز باشید.

 97. ثناءالله

  سلام و احترامات
  من در خواب کامیابی به درجه اعلی در امتحان کنکور را دیدم میشه اینو به من تعبیر کنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب این خواب میتواند به شکل تعبیر خواب مسابقه باشد و به این معناست که یا این خواب اشاره به خود ان حقیقت دارد ویا اینکه برای شما نوید این را میدهد که باید بسیار تلاش کنید که در این صورت حتما موفق خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید

 98. ترانه تهرانی

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم دوتا از همکارام تو دستشوی لختن ولی عورتشون پیدا نیست و من باهمکار مردم دوست هستم و درخواب دیدم که داره بهم با یه همکار دیگم خیانت میکنه ومن اونا رو با هم دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب برهنگی امده است که بیانگر این است که شما موضوعی را خواهید فهمید اما در اینجا اشاره ای به ان است که باید در تعبیر خواب خیانت به دنبال جواب خود باشید که کاملا موضوعی شخصی است پس پیشنهاد میکنم تعبیر خواب زیر را به دقت بخوانید.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب خیانت آلامتو

 99. تیرداد

  با سلام
  بنده خواب دیدم که داخل یک اتاق تنها بودم. آن اتاق مثل اتاق یک متل بود و ۴ نفر ظرفیت داشت. خیلی بهم ریخته بود و پر از لباس و وسایل بود. من هنگام بازکردن دکمه های پیراهنم بودم که یک خانم وارد اتاق شد. آن خانم نیز وسایلش داخل اتاق بود اما من او را نمیشناسم ( تا حالا جایی ندیدمش ) . من به ایشون گفتم اگر ممکن هست بیرون منتظر باشن تا من لباس هایم را عوض کنم. اون خانم هم میخواست لباس هاش رو عوض کنه. بعد از اینکه به من پاسخ داد که از اتاق خارج نمیشود، از من پرسید که آیا از اتاق میروم بیرون یا نه. من هم با لبخند هنگامی که در اتاق را قغل میکردم تا کسی وارد نشود به او گفتم انگار هیچ کدوم از نمیخوایم از این اتاق بریم بیرون. بعد از قفل کردن و چرخش رو به اون خانم، دیدم که کاملا برهنه شده، من هم برهنه شدم و نزدیکی داشتیم.عورت آن خانم را کاملا دیدم اما عورت خودم را نه.
  در ضمن در خواب محتلم نشدم. در پایان ممنون میشم که تعبیر این خواب عجیب و غریب را بگویید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب جماع به گفته معبران نشان از روا شدن حاجت است و اینکه در عالم بیداری کاری ناپسند است اما در عالم خواب نشان از رهای از غم است و این که این تعبیر به شرایط زندگی شما مربوط میباشد و اینکه اگر در خواب احتلام نشده اید نشان از این دارد که شما خواب شیطانی را ندیده اید چون خواب های شیطانی تعبیر نخواهند داشت پس این خواب می‌تواند برای شما نیک باشد و شما را از ناراحتی های زندگیتان دور کند و این را هم مورد توجه قرار دهید که اینچنین خوابها از نیاز های فرد بیننده هم شکل خواهند گرفت که به صورت مشروع باید پاسخ داده شوند.
   سربلند و پیروز باشید.

 100. ﺣﺴﻴﻦ

  ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﺧﻮاﺏ ﺩﻳﺪﻡ ﺯﻥ ﺭا ﻛﻪ ﭘﻴﺶ ﺭﻭﻳﻢ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩ
  ﺩاﺷﺘﻪ ﻧﺎﺧﻨﺶ ﺭا ﺩاﺧﻞ مهبلش ﻣﻴﮕﺮﺩﺩ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﻣﻴﻜﺮﺩ ﻭﺩﺑﺎﺭﻩ ﺩاﺧﻞ ﻣﻴﻜﺮﺩﺩ

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر از دیدن این خواب لذتی به شما دست داده است تعبیری ندارد ولی اگر حسی به ان نداشته اید میتواند به معنای ان باشد که زنی که ممکن است به شما نزدیک شود و یا ز نزدیکانتان باشد رازی داشته باشد که برای شما برملا شود و این خوب نیست.
   صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 101. تیرداد

  با سلام
  بنده دیشب خواب دیدم که داخل یک اتاق هستم، که مانند اتاق یک متل بود و فک میکنم آن اتاق چهار نفر ظرفیت داشت. البته اینکه فکر میکنم درست نیست چون مثل یک اطلاعات از قبل داده شده، داخل خواب این رو میدونستم! بعد از چند ثانیه یک خانم وارد اتاق شد و گفت که میخواهد لباسش را عوض کند. درست لحظه ای که من هم دکمه های پیراهنم را باز کرده بودم تا لباس هایم را عوض کنم. من به خانم گفتم شما میخواید برید بیرون تا من لباسم را عوض کنم؟ پاسخ دادند خیر، سپس با یک لبخند مرموز به من گفت: شما چطور؟ میخواهید برید بیرون تا من لباسم را عوض کنم؟ من با لبخند هنگامی که در را قفل میکردم تا کسی وارد اتاق نشود، پاسخ دادم: مثل اینکه هیچ کدام از ما نمیخواهیم از این اتاق بیرون بریم. هنگامی که در را قفل کردم، بازگشتم و دیدم که آن خانم که من اصلا او را نمیشناختم کاملا برهنه است. من هم برهنه شدم و نزدیکی داشتیم. من آلت جنسی اون خانم رو دیدم. در ضمن داخل خواب بسیار شاد بودم
  در پایان از شما متشکرم اگر گیجی مرا برطرف کنید!!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در این خواب برای شما احساس رضایت از جماع ایجاد شده است این خواب تعبیر ندارد و صرفا به معنای تحرکات هر انسانی است و تمامی صحناتی که در خواب دیده اید برای ساخت فضا بوده است و در غیر اینصورت حتما تعبیر و جواب شما در لینک زیر به تفصیل توضیح داده شده است.
   تعبیر خواب رابطه جنسی آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

 102. .

  سلام من تو خواب دیدم انگار تو یه مسابقه بود بعد دختر و پسر میرفتن کلیپ پر میکردن لخت و کلیب هم فقط یه حرکت ساده اسلو موشن بود و بعد نوبت من شد با یه پسری که میشناسم رفتیم اونجا دوتامون لخت بودیم ولی من آلت ایشون رو ندیدم و ایشونم مال منو دیدن ولی انگار پوشیده بود و چیز عادی هم بود
  تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل است که شما یا در حال حاضر و یا در اینده نه چندان دور مشغول به کاری خواهید شد که بسیار کار عبث و بیهوده است و سعی بر ان دارید که در ان کار پیشرفت کنید در حالی که پایانی جر ابتذال برای شما ندارد،از این رو بسیار اگاه باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 103. محسن

  با سلام. من دیشب در خواب کسی که دوسش دارم و لخت دیدم .چند باری این خواب و دیدم. البنه قبل از اینکه بخوابم داشتم به اون شخص فکر میکردم و تو ذهنم تعداد زیادی سوال بود . چون واقعیتش اینه که من همش ذهنم درگیره این خانوم هست و همش پیش خودم میگم که نکنه خدایی نکرده کسی بینمون قرار بگیره یا طرف مقابلم بخوادکسی یا چیزی رو ازمن پنهان ونه.همش احساس میکنم که هر از گاهی رابطمون بی رنگ و سرد شده. دیشب که تو خوابم لخت و عریان دیدمش خواستم ببینم .تعبیر خوابم چی میتونه باشه. با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب فرد عریان به گفته معبران نشان از کنجکاوی فرد بیننده نسبت به آن شخص است و این که طرف را به شکل عریان مادر زاد دیده اید نشان بر این است که آن شخص ظاهر و باطن یک شکلی دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 104. سیدعلی اصغر

  سلام.خواب دیدم بازنی که بیوه است هردو درحمام کاملا عریان ولی الت وعورت ندیدم .من معمولا شبهاقبل ازخواب ایت الکرسی سه بارحمدوسه بارتسبیحات اربعه.14صلوات.ودوایه اخرسوره بقره رومیخونم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر شما مجرد هستید خواب شما نشان از حس درونی و احساسی شماست که باید پاسخ داده شود و حمام کردن نشان از پاک شدن از گناه است. و بسیار نیکو است و هر چه آب زیاد تر باشد پاکی و رهای از غم بیشتر است. و زن بیوه هم نشان از ازدواج شماست و هم زن مجرد برای شما.
   سربلند و پیروز باشید.

 105. Sss

  با سلام . در خواب دیدم در محل کارم، اول خانمی با بنده شروع به بحث و دعوا کرد بعد از آن بدن لخت اون رو دیدم که دراز کشیده بود و مردی هم کنارش نشسته و به عورت و پای خانم دست میکشه که جلو دید همه بود. و خودم هم از این صحنه خجالت میکشیدم و حس بدی داشتم. با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر شما در این خواب حسی بهتان دست داده است که این خواب تعبیری ندارد و در غیر اینصورت میتوان گفت که شما احتمالا با شخصی آشنا خواهید شد که رابطیتان در اول بسیار نیکو است اما بعد حقایقی از ایشان برای شما اشکار خواهد شد که سبب خواهد شد شما به خودتان بیایید ودر رابطیتان تجدید نظر کنید.پس سعی کنید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده گزندی نبینید.
   سربلند و پیروز باشید

 106. Khatere

  سلام
  خواب دیدم پدرم شلوارشو داره عوض میکنه درحالی ک آلتش کوچیک بوده و خیلی بزرگ شد و با چشمک ب من اشاره میزنه ولی من ب رو خودم نمیارم و یه وسیله گرفتم جلو روم و جوابشو میدم تا لباسشو بپوشه و من نبینمش..و همسر سابقم که الان ازدواج کرده هم دیدم روی سکو خونمون لخت و عور دراز کشیده و بدنش سفیده در حالی ک اون سبزه است و آلتش هم خوابیده و کوچیکه ولی من رفتم سمتش و آلتش و زیرشو گرفتم..میخوام ببرمش تو اتاقمون
  ممنون میشم جوابمو بدین..خواهشا ..التماسا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که پدر شما در حق شما ممکن است کاری ناصواب انجام دهد که دل شما را بشکند و در طرف مقابل همسر سابقتان نیز در این خواب به این معنا خواهد بود که از ایشان برای شما حقیقتی آشکار خواهد شد و یا خبری به شما خواهد رسید که باور ان برای شما بسیار سخت است.
   سربلند و پیروز باشید

 107. سید علی حسینی

  سلام، من خواب دیدم دختریو که قراره در اینده باهاش ازدواج کنم، توی خونه دیدمش که بالاتنش برهنه بود. البته یجورایی با دیدن من بالاتنشو عریان کرد. تعبیرش چی میتونه باشه؟ ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر از دیدن این صحنه در خواب لذتی به شما دست داده است که تعبیری ندارد و اگر نه از ایشان حقیقتی برای شما اشکار خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 108. عسل

  با سلام من به تازگی سقط جنین انجام دادم و دو شب بعد از سقط خواب دیدم آرایشگری که همیشه برای برداشتن ابروهام بهش مراجعه میکنم با یک بلوز سفید نازک و بدون لباس زیر و شلوار از آرایشگاهش بیرون اومد و وارد یه ساندویچی کنار مغازش شد. منم گویا مثل روح پشت سرش نگاهش میکردم و با خودم میگفتم چقدر طبیعی است و خجالت نمی‌کشه! حتی تلاشی هم واسه نگهداشتن لباسش جلوی عورتش نمی‌کرد و حین راه رفتن عورتش مشخص میشد. من چون قبل از بارداری پیش ایشان ابرو برداشتم و به فاصله یک ماه سقط شد میترسم خوابم هشداری باشه برای اینکه دیگه پیش این خانم نرم. ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب از دو جهت قابل تعبیر است.
   اول انکه میتواند به ایشان مربوط نباشد و در تعابیر نیز امد هاست که دیدن بدن برهنه کس دیگر غم و اندوهی است که برای شما حاصل شده است و این اشاره ای به همان اتفاقی است که برای شما پیش امد ه است .
   حالت دیگر نیز هم خیر است و به این معناست که شما از ایشان چیزی خواهید فهمید که حالت اول بسیار متقن تر است و صحیح تر.
   سربلند و پیروز باشید
   هر انچه برای ما اتفاق می افتد خواست پروردگار است و باید صبور بود

 109. علیرضا

  خواب دیدم با یکی از خانمای همکارام توخونه خوابیدم واون لخت بود که مادرم که سالهاست فوت کرده وارد شد البته کاری هم انجام نشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما دیدن بدن برهنه دیگران است که نشان از آگاهی شخصیت نهانی دیگران خبر میدهد که شما مشتاق هستید این فرد را بیشتر بشناسید .و ورود مادرتان بر این امر احتمالا بر این تعبیر است که فردی از نزدیکانتان عیب های شما را میپوشاند و راز شما را فاش نمیکند
   . سربلند و پیروز باشید

 110. شیوا

  سلام من خواب دیدم عشقم که الان بااون کات کردم وازدواج کرده بالاتنه ش برهنه ست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر برهنگی در خواب میتواند به معنای درون یک نفر باشد که ایشان فردی شفاف هستند و در این خواب هم مشخص است و ممکن است این اشاره ای به ازدواج ایشان باشد که ایشان این کار را از سر اجبار یا بی میلی نکرده اند و درون ایشان هم همین تصمیم عینی را گرفته است.
   سربلند و پیروز باشید

 111. Masoud

  با سلام
  دقیقاً قبل از سال تحویل خواب دیدم که در منزلی ناشناس در حال پخش نذری بودم و لحظه ای بعد در مکانی تجاری که تازه در حال ساخت بود خودم رو دیدم و در همین حین زنی ناشناس و خوش سیما برای صحبت کردن با من ،نزدیکم شد که من در آن لحظه ایشان رو دست به سر کردم و ازش کمی فاصله گرفتم و بعد برگشتم و دیدم که رفت با یک مرد دیگر شروع به صحبت کرد و بلافاصه عورت سفت شده و بزرگ آن مرد نشناس را بهمراه واژن بزرگ زن ذکر شده رو بدون دیدن الباقی بدنشان دیدم که قصد آمیزش داشتند ولی از انجام آمیزش چیزی ندیدم و آنموقع تازه متوجه شدم که مقصود زن ناشناس از صحبت کردنش با من برقرار نمودن رابطه بوده که من از انجامش امتناع نموده ام که ساعت زنگ خورد و برای سال تحویل بیدار شدم .
  از قبول زحمات و صبر شما برای خواندن خواب چند وجهی خودم قبل از اعلام تعبیر آن سپاسگذارم .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دین برهنگی در خواب به معنای این میتواند باشد که شما رازی داریدو یا درون شما دارای بخشی است که میتواند فاش شود و در این خواب تمام این توضیحات برای ان شخص دیگر است.اما بخش دیگری از خواب شما که همان نذری است به معنای خیر است و به معنای نیت و ذات پاک بیننده میتواند باشد که باید برای دوری از مشکلات خیریاتی و یا صدقه ای بدهد .
   در مجموع تعبیر این خواب میتواند به این شکل باشد که با وجود انکه ما خداوند را هیچ گاه از یاد نمیبریم اما همیشه وسوسه های شیطانی نیز در کمین است و میتواند مارا هدف قرار دهد و در کل خوابی بسیار نیکو برای اگاه ساختن شما از درونتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 112. لیلا

  سلام
  خواب دیدم خواهرم لخت کنار منو شوهرم سر یک میز نشسته
  در ضمن با این خواهرم چند وقته قهرم
  تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ممکن است تعبیر این خواب به این صورت باشد که معمولا لخت دیدن کسی در خواب میتواند به معنای برملا شدن درون ایشان برای شما باشد و این ممکن است به هر صورتی باشد و یا ممکن است در خواب های دیگری برای شما برملا شود و شما بدانید که مفهوم اصلی خوابتان چیست.
   سربلند و پیروز باشید

 113. sahar0011

  اگر در خواب ببینیم که دختری با خواستگارش رفته حمام عمومی ودختر لخت است ومادر دختر با دیدن دخترش زود در را می بندد چه تعبیری دارد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن حمام در خواب به معنای پاک شدن و منزه شدن است و عمومی بودن ان به معنای در نظر همه بودن است.اما در این میان این نکته نیز وجود دارد که امری طبیعی است که هر کسی رازهایی دارد و همه بدان اگاه نیستند جز تعدادی قلیل.
   تعبیر این خواب بدین شکل است که ان دختر حتما دختری پاک و منزه است و برای هر فردی مناسب است اما چیزی در گذشته ی ایشان میتواند باشد که فقط مادرشان بدانند که تاثیری در شخصیت ایشان ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 114. لیلا

  مردی رو در خواب لخت دیدم و خودم در عین حال که لباس تنم بود دنبال لباسهام میگشتم و ما خونه زنی بودیم که میشناختمش و با هم مشکل داشتیم و همه خانواده اون زن هم بودن.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن برهنگی کسی در خواب میتواند به معنای ایجاد مشکلی برای شما باشد اما اگر در خواب دیده اید که به دنبال لباس برای خود میگردید از طرفی تعبیری نیکو دارد و میتواند به معنای برایت از شر و بدی باشد و کسی برای شما آن را به ارمغان اورد و وقتی که خود را در خانه ی ان شخص دیده اید میتواند به این تعبیر باشد که ایشان برای شما ان را به ارمغان بیاورند.
   سربلندو پیروز باشید

 115. محمود سهرابی

  درخواب دیدم خانمم کاملا برهنه هست و خوابیده در مکانی که لقاح مصنوعی انجام میدهندوازیک پسرکم سن وسال اسپرم داخل آمپول گرفتند و درون رحم او تزریق کردند ومن تردید داشتم که دوفرزندم نکندبه این شکل بدنیاامده باشند

 116. نیلوفر لطفی

  سلام کسی خواب دیده من برهنه هستم و لباسی بر تن ندارم معنی چی میشه

 117. Marmar

  خواب دیدم ک توی دسشویی نشسته ام و فقط پایین تنم لخته خالم اومد بهم گفت درو ببند لختی مردم دارن نگاهت میکنن. ولی وقتی ب خودم نگاه کردم عورتم مشخص نبود و رانم و دیدم. تعبیرش چیه؟

 118. مانلی

  تو خواب عمه مو دیدم که لخت اومد جلوی در و باهام صحبت میکرد.خیلی زیبا تر جذاب تر از اونی که هست بود تو خواب

 119. امیرحسین

  خواب‌مادربزرگم‌که‌فوت‌کرده‌انددیدم‌من‌درخواب‌برهنه‌بودم‌ولی‌عورتم‌پوشیده‌بودولباس‌زیر‌ عورتم‌راپوشانده‌بود

 120. M76

  سلام، توی خواب همه ی زن های فامیل رو برهنه دیدم و همسرم هم بود به همه شون گفتم برن و فقط همسرم ماند و دختر خاله اش ک متاهل هم هستن و من به همسرم گفتم بره و با دختر خاله اش … چه تعبیری داره؟؟؟

 121. فاطه

  سلام وقت بخیر . من خواب دیدم با دخترم درحال عبور از یک خشکی داخل دریا بودیم و دیدم که نمی تونیم عبور کنیم چون خشکی خیلی باریک بود تصمیم گرفتیم وارد دریا بشیم و شنا کنیم تا همسرم بیاد و ما عبور کنیم از دریا. جایی که شنا میکردیم کم عمق اما شفاف بود و کف دریا دیده میشد . بعد همسرم هم اومد با من شروع به شنا کرد در آب دریا . اما همسرم کاملا لخت بود و التش رو گرفت دستش و گفت برای تو تزیین کردم ش و به من نشان میداد که روی الت ش مو درآورده بود و یا به عبارتی با مو تزیین کرده بود .

 122. اسفندیار خلیلی

  مادرم فوت کرده در خواب دیدم مادرم اومده خونمون سرش روسری نیست یک دامن کوتاه پوشیده صورتش قرمز شده مثل اینکه آفتاب سوزانده و ناراحت و غمگین می باشد

  • ل

   ا

 123. محمد

  سا سلام خواب دیدم که خواهرم جلوی دوستانم لباس پوشیده بود و تک تک لباس هایش را در اورد و رفت

 124. آفتاب الدين المزمل كلكاني

  همسرم در خواب ديده است كه كودك پسري را ميزند و بعد نزد پدر كودك برده ميشود و در آنجا از زدن إنكار ميكند و بعد پدر كودك به گونه بيناموسي بغلش ميكند. تعبيرش را بدون زحمت در إيميل من روان كنيد بعيد از لطف شما ميخواهيد بود

 125. سیمین

  2 بار هم خواب دیدم که در جمعی نشستم و پوشیده هستم و فقط سرم برهنه است.و مدام در حال پوشاندن سرم هستم و خجالت میکشم.البته دیگران به ان بی توجه بودن و برخوردشون عادی بود

 126. سیمین

  با سلام.مادربزرگم را در خواب دیدم که لخت مادر زاد بود و انگشتر عقیق بزرگی در دست دارد و وضو میگیرد که نماز بخواند
  تعبیر خواب چیست.ناگفته نماند مادر بزرگ من از زن های متدین و مذهبی سخت بود و این خواب برای من بسیار عجیب بود

 127. زهرا

  سلام وقتتون بخیر
  خواب دیدم تو کوچه با خاله های کوچیکتر از خودم نشستیم ک چایی بخوریم یهو بابام اومد و شرو کرد ب گفتن اینک من بدنم پیر شده و موهای بدنمم سفید شده.واسه همین لباساشو تیکه تیکه درمیاورد ک موهای سفید بدنشو نشون بده و درهمین حین هی عورتش دیده میشد منم اعصابم خورد میشد تو خواب.دعواش کردم لباساشو پوشید یهو عورتشو دراورد اومد تو لیوانی ک چایی خورده بودیم و گذاشته بود جلومون دسشویی کرد.منم اساسی باهاش دعوا کردم و گفتم دیگ حق نداری یک کلمه هم با من حرف بزنی
  تعبیرش چیه بنظرتون؟
  ممکنه ایمیل کنین واسم؟
  ممنون میشم

  • Sss

   با سلام . در خواب دیدم در محل کارم، اول خانمی با بنده شروع به بحث و دعوا کرد بعد از آن بدن لخت اون رو دیدم که دراز کشیده بود و مردی هم کنارش نشسته و به عورت و پای خانم دست میکشه که جلو دید همه بود. و خودم هم از این صحنه خجالت میکشیدم و حس بدی داشتم. با تشکر

   • یاسین صداقت

    با سلام
    تعبیر خواب شما از چند قسمت است
    اول انکه دعوا کردن در خواب دوستی است و اینکه ان شخص را اگر میشناسید در حالت لخت دیده اید نشان از ان است که شما نسبت به ان فرد کنجکاو هستیدو خاهان وارد شدن به مسائل طرف ولی اگر یک خانم بیگانه است خواب شما تشان از ان دارد که شما اگر فردی صالح هستید مردم همانطور شما را میبینند و اگر زیانکار باز هم شما را به ان صورت میبیند
    سربلند و پیروز باشید

 128. محمد

  سلام خواب دیدم لختم وسط خیابون دیدم مردم من را نگاه می کنند وقتی خودم را دیدم متوجه شدم که لختم و بعد با دستهای عورتم را پوشاندن و به طرف منزل دویدم و لباس پوشیدم چند بار این خواب را دیدم

 129. مهسا

  خواب دیدم در خواب پسری غریبه در کوچه با عورتم بازی می کنه و من هم خجالت نمیکشم. تعبیرش چیه؟

  • سعید11

   سلام.بازی با عورت توسط جنس مخالف اگه منتج به خروج آب و ارضا شدن بشه خیلی خوبه ولی اگه خون دیده باشی تعبیری نداره

 130. میترا

  خواب دیدم لخت بودم،عورتم پوشیده بود،وسط برف ایستاده بودم.همه منو میدیدن ولی خجالت نمیکشیدم که لختم.همه جا برف سنگین اومده بود.

  • سعید11

   سلام.اگه توی زمستون خواب برف دیدین تعبیرش سختیه ولی اگه توی تابستون دیده باشین تعبیرش تنهاییه.اگه فقط عورت شما پوشیده بوده باید بدونید پشت شما حرف مفت زیاده

 131. مجید

  با سلام در خواب دیدم که پدر مرحومم هیچگونه لباسی بر تن نداردو لخت است (ولی عورت او دیده نمیشود) و بیحال است و نیاز به اکسیژن دارد و من نگران اورا بغل گرفته و اینطرف و انطرف میبرم تا اکسیژن برایش پیدا کنم و از خواب بیدار میشوم. با تشکر

  • سعید11

   سلام.ایشان نیاز به خیرات دارند حتی یک فاتحه…روحشون شاد

 132. سحر

  تو خواب دیدم عکس ی پسرو دارم نگاه میکنم ک لخت مادرزاد بود ( اون پسرو دوست دارم )

  • بی نام

   سحر جون خونه تون کجاست

 133. بهار

  اقاداوودبووووووووووووووووووووووووووووس براکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 134. داوود

  بوووووووووووووووووووووس

نظر خود را بیان کنید