مجله آلامتو

تعبیر خواب برهنگی

دیدن برهنگی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن برهنگی در خواب چیست؟

تعبیر خواب برهنه بودن Naked

برهنگی در خواب آشکار شدن مکنونات قلبی بیننده خواب است. چنانچه کسی در خواب خویشتن را برهنه ببیند مردم او را همان طور که هست خواهند شناخت.

از امام جعفر صادق علیه السلام نقل است که برهنگی در خواب مرد صالح را خیر و نیکی است و مرد مفسد و فاسق را بدی و رسوائی. زیاد اتفاق می افتد که در خواب به صورت برهنگی ظاهر می شود.

اگر خود را در خواب برهنه دیدیم ولی عورت ما پوشیده بود از چیزی می ترسیم که فاش شدن آن رسوائی نمی آورد. اگر برهنه بودیم و لباس پوشیدیم از گزندی در امان می مانیم.

اگر در حال برهنگی کسی به ما لباس پوشانید یا خودمان لباس بپوشیم به استعانت کسی از رسوائی و فضاحت نجات می یابیم. دیدن بدن برهنه دیگران آگاهی از شخصیت نهانی دیگران است.

لخت شدن این را می گوید که خودمان کاری می کنیم تا سر زبان ها بیافتیم و دیگران درباره ما حرف بزنند و احیانا بد بگویند.

تعبیر خواب بدن

دیدن بدن دیگران در خواب خوب نیست همچنان که در بیداری نیز کاری پسندیده به نظر نمی رسد.

اگر در خواب بدن لخت کسی را ببینید کسالت اندوه برای شما حاصل می شود. اگر کسی را که می بینید بدنی ضعیف و نحیف و استخوانی داشته باشد دچار بدنگی معاش خواهید شد و چنانچه فربه و چاق باشد وسعت رزق می یابید. دیدن بدن زنان در خواب اگر خواب شیطانی باشد تعبیر ندارد و اگر شیطانی نباشد ارتکاب گناه است و خواب شما می گوید عملی خلاف انجام می دهید. اگر بدن خود را در خواب ببینید که لاغر شده همان تعبیر را دارد و اگر ببینید که تورم و برجستگی دارد گرفتار بیماری می شوید. اگر ببینید که بدن شما زرد شده بیمار می شوید و اگر لکه ای بر سینه شما بود به شما تهمت می زنند.

تعبیر خواب «برهنگی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «برهنگی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

69 دیدگاه

 1. مینا احمدی در

  سلام
  خواب دیدم عروسی دختر عمه ام است وما داریم آماده میشیم بریم این خواب همیشگیم است خیلی این خواب تکرار میشه برام -آماده شدن برای رفتن به عروسی –

  اما خواب دیشبم این بود که عروس لخت لخت تو راه پله دراز کشیده بود وارایشگر داشت تمام بدنش رو طرح میکشید روی عورتش را با سبز وسیاه خط های مواج به طرف بیرون میکشید ومن تعجب میکردم عورتش مثل یک دختر بچه تمیز بود وهیچ نشانه رشد مو در آن نبود ولی برجسته وزیبا بود همه زن‌ها رد میشدن ‌نگاه میکردن من از بالای راهپله نگاه میکردم مادرم گفت بریم آماده بشیم همه جا پر جمعیت بود اون یه اتاق رو باز کرد هیچکی توش نبود ویه اینه طلایی رو تاقچه بود من یه لحظه دیدم مانتوم تا رو زانوم هست ‌شلوار ندارم وپاهام رو نتراشیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن خواب عروسی برای دختر خواب طبیعی است و جای نگرانی نیست و این که شاید ناخوداگاه شما با این تصویر سازی در مورد عروسی با افکار شما ارتباط دارد و اینکه شما عورت ان شخص را دیده اید برای شما خوب نیست و صدقه بدهید و اینکه برای دختر عمتان نشان بر خوب است و اینکه اینه در خواب نشان بر دوست صمیمی دارد که عیب شما را به شما بازگو خواهد کرد و اینکه نداشتن شلوار نشان بر اول بر این است که حرف دیگران برای شما اهمیت ندارد و شما رفتار هایتان را بر اساس افکارتان انجام خواهید داید و به دیگران گوش نمی سپارید .
   سربلند و پیروز باشید .

 2. مهسا سلطانی در

  سلام.من خواب دیدم خانمی (که میشناسمش)نیمه برهنه درحال رقص هست که حالت اندام تناسلیش از زیر لباس مشخص میشه
  تعبیر رقص و نیمه برهنگیش چی میشه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب میتواند به این صورت تعبیر گردد که شما ممکن است به امری بی حاصل مشغول شوید و نتیجه ی ان برای شما چیزی به جز فشاد نباشد و از این رو این خواب را دیده اید تا خدای ناکرده در اینده به هرکاری دست نزنید.
   این خواب با الگوهای موجود دران تعبیر می شود و تک به تک قابل تعبیر نخواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 3. من در حال جدا شدن از همسرم هستم
  خواب دیدم با مرد دیگری زندگی میکنم که خیلی من را دوست داشت و خیلی احساس رضایت داشتم من در خواب مراسم عروسی ندیدم
  آخر خوابم یک مرد اریان را دیدم کاملا برهنه بود و به یک ماشین قرمز جیغ تکیه داده بود و تبسم به الب داشت و آن مردی نبود که با او زندگی می کردم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب برهنگی به گفته معبران نشان از این دارد که شما فرد کنجکاوی هستید و میخواهید از درون فرد مورد نظرتان اگاه باشید و اینکه به این موضوع گرفتار هستید که ایا درون و بیون فردی که با ان در حال حاضر زندگی می کنید با شما یکی است یا خیر که میتواند این خواب این را به شما نشان دهد . که برهنه بودن نشان بر این دارد که باطن با ظاهر فرد یک شکل است .
   سربلند و پیروز باشید.

 4. ثناءالله در

  سلام و احترامات
  من در خواب کامیابی به درجه اعلی در امتحان کنکور را دیدم میشه اینو به من تعبیر کنید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب این خواب میتواند به شکل تعبیر خواب مسابقه باشد و به این معناست که یا این خواب اشاره به خود ان حقیقت دارد ویا اینکه برای شما نوید این را میدهد که باید بسیار تلاش کنید که در این صورت حتما موفق خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. ترانه تهرانی در

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم دوتا از همکارام تو دستشوی لختن ولی عورتشون پیدا نیست و من باهمکار مردم دوست هستم و درخواب دیدم که داره بهم با یه همکار دیگم خیانت میکنه ومن اونا رو با هم دیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب برهنگی امده است که بیانگر این است که شما موضوعی را خواهید فهمید اما در اینجا اشاره ای به ان است که باید در تعبیر خواب خیانت به دنبال جواب خود باشید که کاملا موضوعی شخصی است پس پیشنهاد میکنم تعبیر خواب زیر را به دقت بخوانید.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب خیانت آلامتو

 6. تیرداد در

  با سلام
  بنده خواب دیدم که داخل یک اتاق تنها بودم. آن اتاق مثل اتاق یک متل بود و ۴ نفر ظرفیت داشت. خیلی بهم ریخته بود و پر از لباس و وسایل بود. من هنگام بازکردن دکمه های پیراهنم بودم که یک خانم وارد اتاق شد. آن خانم نیز وسایلش داخل اتاق بود اما من او را نمیشناسم ( تا حالا جایی ندیدمش ) . من به ایشون گفتم اگر ممکن هست بیرون منتظر باشن تا من لباس هایم را عوض کنم. اون خانم هم میخواست لباس هاش رو عوض کنه. بعد از اینکه به من پاسخ داد که از اتاق خارج نمیشود، از من پرسید که آیا از اتاق میروم بیرون یا نه. من هم با لبخند هنگامی که در اتاق را قغل میکردم تا کسی وارد نشود به او گفتم انگار هیچ کدوم از نمیخوایم از این اتاق بریم بیرون. بعد از قفل کردن و چرخش رو به اون خانم، دیدم که کاملا برهنه شده، من هم برهنه شدم و نزدیکی داشتیم.عورت آن خانم را کاملا دیدم اما عورت خودم را نه.
  در ضمن در خواب محتلم نشدم. در پایان ممنون میشم که تعبیر این خواب عجیب و غریب را بگویید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب جماع به گفته معبران نشان از روا شدن حاجت است و اینکه در عالم بیداری کاری ناپسند است اما در عالم خواب نشان از رهای از غم است و این که این تعبیر به شرایط زندگی شما مربوط میباشد و اینکه اگر در خواب احتلام نشده اید نشان از این دارد که شما خواب شیطانی را ندیده اید چون خواب های شیطانی تعبیر نخواهند داشت پس این خواب می‌تواند برای شما نیک باشد و شما را از ناراحتی های زندگیتان دور کند و این را هم مورد توجه قرار دهید که اینچنین خوابها از نیاز های فرد بیننده هم شکل خواهند گرفت که به صورت مشروع باید پاسخ داده شوند.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. ﺣﺴﻴﻦ در

  ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﺧﻮاﺏ ﺩﻳﺪﻡ ﺯﻥ ﺭا ﻛﻪ ﭘﻴﺶ ﺭﻭﻳﻢ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩ
  ﺩاﺷﺘﻪ ﻧﺎﺧﻨﺶ ﺭا ﺩاﺧﻞ مهبلش ﻣﻴﮕﺮﺩﺩ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﻣﻴﻜﺮﺩ ﻭﺩﺑﺎﺭﻩ ﺩاﺧﻞ ﻣﻴﻜﺮﺩﺩ

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر از دیدن این خواب لذتی به شما دست داده است تعبیری ندارد ولی اگر حسی به ان نداشته اید میتواند به معنای ان باشد که زنی که ممکن است به شما نزدیک شود و یا ز نزدیکانتان باشد رازی داشته باشد که برای شما برملا شود و این خوب نیست.
   صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 8. تیرداد در

  با سلام
  بنده دیشب خواب دیدم که داخل یک اتاق هستم، که مانند اتاق یک متل بود و فک میکنم آن اتاق چهار نفر ظرفیت داشت. البته اینکه فکر میکنم درست نیست چون مثل یک اطلاعات از قبل داده شده، داخل خواب این رو میدونستم! بعد از چند ثانیه یک خانم وارد اتاق شد و گفت که میخواهد لباسش را عوض کند. درست لحظه ای که من هم دکمه های پیراهنم را باز کرده بودم تا لباس هایم را عوض کنم. من به خانم گفتم شما میخواید برید بیرون تا من لباسم را عوض کنم؟ پاسخ دادند خیر، سپس با یک لبخند مرموز به من گفت: شما چطور؟ میخواهید برید بیرون تا من لباسم را عوض کنم؟ من با لبخند هنگامی که در را قفل میکردم تا کسی وارد اتاق نشود، پاسخ دادم: مثل اینکه هیچ کدام از ما نمیخواهیم از این اتاق بیرون بریم. هنگامی که در را قفل کردم، بازگشتم و دیدم که آن خانم که من اصلا او را نمیشناختم کاملا برهنه است. من هم برهنه شدم و نزدیکی داشتیم. من آلت جنسی اون خانم رو دیدم. در ضمن داخل خواب بسیار شاد بودم
  در پایان از شما متشکرم اگر گیجی مرا برطرف کنید!!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر در این خواب برای شما احساس رضایت از جماع ایجاد شده است این خواب تعبیر ندارد و صرفا به معنای تحرکات هر انسانی است و تمامی صحناتی که در خواب دیده اید برای ساخت فضا بوده است و در غیر اینصورت حتما تعبیر و جواب شما در لینک زیر به تفصیل توضیح داده شده است.
   تعبیر خواب رابطه جنسی آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

 9. سلام من تو خواب دیدم انگار تو یه مسابقه بود بعد دختر و پسر میرفتن کلیپ پر میکردن لخت و کلیب هم فقط یه حرکت ساده اسلو موشن بود و بعد نوبت من شد با یه پسری که میشناسم رفتیم اونجا دوتامون لخت بودیم ولی من آلت ایشون رو ندیدم و ایشونم مال منو دیدن ولی انگار پوشیده بود و چیز عادی هم بود
  تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل است که شما یا در حال حاضر و یا در اینده نه چندان دور مشغول به کاری خواهید شد که بسیار کار عبث و بیهوده است و سعی بر ان دارید که در ان کار پیشرفت کنید در حالی که پایانی جر ابتذال برای شما ندارد،از این رو بسیار اگاه باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 10. با سلام. من دیشب در خواب کسی که دوسش دارم و لخت دیدم .چند باری این خواب و دیدم. البنه قبل از اینکه بخوابم داشتم به اون شخص فکر میکردم و تو ذهنم تعداد زیادی سوال بود . چون واقعیتش اینه که من همش ذهنم درگیره این خانوم هست و همش پیش خودم میگم که نکنه خدایی نکرده کسی بینمون قرار بگیره یا طرف مقابلم بخوادکسی یا چیزی رو ازمن پنهان ونه.همش احساس میکنم که هر از گاهی رابطمون بی رنگ و سرد شده. دیشب که تو خوابم لخت و عریان دیدمش خواستم ببینم .تعبیر خوابم چی میتونه باشه. با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب فرد عریان به گفته معبران نشان از کنجکاوی فرد بیننده نسبت به آن شخص است و این که طرف را به شکل عریان مادر زاد دیده اید نشان بر این است که آن شخص ظاهر و باطن یک شکلی دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. سیدعلی اصغر در

  سلام.خواب دیدم بازنی که بیوه است هردو درحمام کاملا عریان ولی الت وعورت ندیدم .من معمولا شبهاقبل ازخواب ایت الکرسی سه بارحمدوسه بارتسبیحات اربعه.14صلوات.ودوایه اخرسوره بقره رومیخونم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر شما مجرد هستید خواب شما نشان از حس درونی و احساسی شماست که باید پاسخ داده شود و حمام کردن نشان از پاک شدن از گناه است. و بسیار نیکو است و هر چه آب زیاد تر باشد پاکی و رهای از غم بیشتر است. و زن بیوه هم نشان از ازدواج شماست و هم زن مجرد برای شما.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. با سلام . در خواب دیدم در محل کارم، اول خانمی با بنده شروع به بحث و دعوا کرد بعد از آن بدن لخت اون رو دیدم که دراز کشیده بود و مردی هم کنارش نشسته و به عورت و پای خانم دست میکشه که جلو دید همه بود. و خودم هم از این صحنه خجالت میکشیدم و حس بدی داشتم. با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر شما در این خواب حسی بهتان دست داده است که این خواب تعبیری ندارد و در غیر اینصورت میتوان گفت که شما احتمالا با شخصی آشنا خواهید شد که رابطیتان در اول بسیار نیکو است اما بعد حقایقی از ایشان برای شما اشکار خواهد شد که سبب خواهد شد شما به خودتان بیایید ودر رابطیتان تجدید نظر کنید.پس سعی کنید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده گزندی نبینید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. سلام
  خواب دیدم پدرم شلوارشو داره عوض میکنه درحالی ک آلتش کوچیک بوده و خیلی بزرگ شد و با چشمک ب من اشاره میزنه ولی من ب رو خودم نمیارم و یه وسیله گرفتم جلو روم و جوابشو میدم تا لباسشو بپوشه و من نبینمش..و همسر سابقم که الان ازدواج کرده هم دیدم روی سکو خونمون لخت و عور دراز کشیده و بدنش سفیده در حالی ک اون سبزه است و آلتش هم خوابیده و کوچیکه ولی من رفتم سمتش و آلتش و زیرشو گرفتم..میخوام ببرمش تو اتاقمون
  ممنون میشم جوابمو بدین..خواهشا ..التماسا

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که پدر شما در حق شما ممکن است کاری ناصواب انجام دهد که دل شما را بشکند و در طرف مقابل همسر سابقتان نیز در این خواب به این معنا خواهد بود که از ایشان برای شما حقیقتی آشکار خواهد شد و یا خبری به شما خواهد رسید که باور ان برای شما بسیار سخت است.
   سربلند و پیروز باشید

 14. سید علی حسینی در

  سلام، من خواب دیدم دختریو که قراره در اینده باهاش ازدواج کنم، توی خونه دیدمش که بالاتنش برهنه بود. البته یجورایی با دیدن من بالاتنشو عریان کرد. تعبیرش چی میتونه باشه؟ ممنونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر از دیدن این صحنه در خواب لذتی به شما دست داده است که تعبیری ندارد و اگر نه از ایشان حقیقتی برای شما اشکار خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 15. با سلام من به تازگی سقط جنین انجام دادم و دو شب بعد از سقط خواب دیدم آرایشگری که همیشه برای برداشتن ابروهام بهش مراجعه میکنم با یک بلوز سفید نازک و بدون لباس زیر و شلوار از آرایشگاهش بیرون اومد و وارد یه ساندویچی کنار مغازش شد. منم گویا مثل روح پشت سرش نگاهش میکردم و با خودم میگفتم چقدر طبیعی است و خجالت نمی‌کشه! حتی تلاشی هم واسه نگهداشتن لباسش جلوی عورتش نمی‌کرد و حین راه رفتن عورتش مشخص میشد. من چون قبل از بارداری پیش ایشان ابرو برداشتم و به فاصله یک ماه سقط شد میترسم خوابم هشداری باشه برای اینکه دیگه پیش این خانم نرم. ممنونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب از دو جهت قابل تعبیر است.
   اول انکه میتواند به ایشان مربوط نباشد و در تعابیر نیز امد هاست که دیدن بدن برهنه کس دیگر غم و اندوهی است که برای شما حاصل شده است و این اشاره ای به همان اتفاقی است که برای شما پیش امد ه است .
   حالت دیگر نیز هم خیر است و به این معناست که شما از ایشان چیزی خواهید فهمید که حالت اول بسیار متقن تر است و صحیح تر.
   سربلند و پیروز باشید
   هر انچه برای ما اتفاق می افتد خواست پروردگار است و باید صبور بود

 16. علیرضا در

  خواب دیدم با یکی از خانمای همکارام توخونه خوابیدم واون لخت بود که مادرم که سالهاست فوت کرده وارد شد البته کاری هم انجام نشد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما دیدن بدن برهنه دیگران است که نشان از آگاهی شخصیت نهانی دیگران خبر میدهد که شما مشتاق هستید این فرد را بیشتر بشناسید .و ورود مادرتان بر این امر احتمالا بر این تعبیر است که فردی از نزدیکانتان عیب های شما را میپوشاند و راز شما را فاش نمیکند
   . سربلند و پیروز باشید

 17. سلام من خواب دیدم عشقم که الان بااون کات کردم وازدواج کرده بالاتنه ش برهنه ست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر برهنگی در خواب میتواند به معنای درون یک نفر باشد که ایشان فردی شفاف هستند و در این خواب هم مشخص است و ممکن است این اشاره ای به ازدواج ایشان باشد که ایشان این کار را از سر اجبار یا بی میلی نکرده اند و درون ایشان هم همین تصمیم عینی را گرفته است.
   سربلند و پیروز باشید

 18. با سلام
  دقیقاً قبل از سال تحویل خواب دیدم که در منزلی ناشناس در حال پخش نذری بودم و لحظه ای بعد در مکانی تجاری که تازه در حال ساخت بود خودم رو دیدم و در همین حین زنی ناشناس و خوش سیما برای صحبت کردن با من ،نزدیکم شد که من در آن لحظه ایشان رو دست به سر کردم و ازش کمی فاصله گرفتم و بعد برگشتم و دیدم که رفت با یک مرد دیگر شروع به صحبت کرد و بلافاصه عورت سفت شده و بزرگ آن مرد نشناس را بهمراه واژن بزرگ زن ذکر شده رو بدون دیدن الباقی بدنشان دیدم که قصد آمیزش داشتند ولی از انجام آمیزش چیزی ندیدم و آنموقع تازه متوجه شدم که مقصود زن ناشناس از صحبت کردنش با من برقرار نمودن رابطه بوده که من از انجامش امتناع نموده ام که ساعت زنگ خورد و برای سال تحویل بیدار شدم .
  از قبول زحمات و صبر شما برای خواندن خواب چند وجهی خودم قبل از اعلام تعبیر آن سپاسگذارم .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دین برهنگی در خواب به معنای این میتواند باشد که شما رازی داریدو یا درون شما دارای بخشی است که میتواند فاش شود و در این خواب تمام این توضیحات برای ان شخص دیگر است.اما بخش دیگری از خواب شما که همان نذری است به معنای خیر است و به معنای نیت و ذات پاک بیننده میتواند باشد که باید برای دوری از مشکلات خیریاتی و یا صدقه ای بدهد .
   در مجموع تعبیر این خواب میتواند به این شکل باشد که با وجود انکه ما خداوند را هیچ گاه از یاد نمیبریم اما همیشه وسوسه های شیطانی نیز در کمین است و میتواند مارا هدف قرار دهد و در کل خوابی بسیار نیکو برای اگاه ساختن شما از درونتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 19. سلام
  خواب دیدم خواهرم لخت کنار منو شوهرم سر یک میز نشسته
  در ضمن با این خواهرم چند وقته قهرم
  تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   ممکن است تعبیر این خواب به این صورت باشد که معمولا لخت دیدن کسی در خواب میتواند به معنای برملا شدن درون ایشان برای شما باشد و این ممکن است به هر صورتی باشد و یا ممکن است در خواب های دیگری برای شما برملا شود و شما بدانید که مفهوم اصلی خوابتان چیست.
   سربلند و پیروز باشید

 20. اگر در خواب ببینیم که دختری با خواستگارش رفته حمام عمومی ودختر لخت است ومادر دختر با دیدن دخترش زود در را می بندد چه تعبیری دارد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن حمام در خواب به معنای پاک شدن و منزه شدن است و عمومی بودن ان به معنای در نظر همه بودن است.اما در این میان این نکته نیز وجود دارد که امری طبیعی است که هر کسی رازهایی دارد و همه بدان اگاه نیستند جز تعدادی قلیل.
   تعبیر این خواب بدین شکل است که ان دختر حتما دختری پاک و منزه است و برای هر فردی مناسب است اما چیزی در گذشته ی ایشان میتواند باشد که فقط مادرشان بدانند که تاثیری در شخصیت ایشان ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 21. مردی رو در خواب لخت دیدم و خودم در عین حال که لباس تنم بود دنبال لباسهام میگشتم و ما خونه زنی بودیم که میشناختمش و با هم مشکل داشتیم و همه خانواده اون زن هم بودن.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن برهنگی کسی در خواب میتواند به معنای ایجاد مشکلی برای شما باشد اما اگر در خواب دیده اید که به دنبال لباس برای خود میگردید از طرفی تعبیری نیکو دارد و میتواند به معنای برایت از شر و بدی باشد و کسی برای شما آن را به ارمغان اورد و وقتی که خود را در خانه ی ان شخص دیده اید میتواند به این تعبیر باشد که ایشان برای شما ان را به ارمغان بیاورند.
   سربلندو پیروز باشید

 22. محمود سهرابی در

  درخواب دیدم خانمم کاملا برهنه هست و خوابیده در مکانی که لقاح مصنوعی انجام میدهندوازیک پسرکم سن وسال اسپرم داخل آمپول گرفتند و درون رحم او تزریق کردند ومن تردید داشتم که دوفرزندم نکندبه این شکل بدنیاامده باشند

 23. نیلوفر لطفی در

  سلام کسی خواب دیده من برهنه هستم و لباسی بر تن ندارم معنی چی میشه

 24. خواب دیدم ک توی دسشویی نشسته ام و فقط پایین تنم لخته خالم اومد بهم گفت درو ببند لختی مردم دارن نگاهت میکنن. ولی وقتی ب خودم نگاه کردم عورتم مشخص نبود و رانم و دیدم. تعبیرش چیه؟

 25. مانلی در

  تو خواب عمه مو دیدم که لخت اومد جلوی در و باهام صحبت میکرد.خیلی زیبا تر جذاب تر از اونی که هست بود تو خواب

 26. امیرحسین در

  خواب‌مادربزرگم‌که‌فوت‌کرده‌انددیدم‌من‌درخواب‌برهنه‌بودم‌ولی‌عورتم‌پوشیده‌بودولباس‌زیر‌ عورتم‌راپوشانده‌بود

 27. سلام، توی خواب همه ی زن های فامیل رو برهنه دیدم و همسرم هم بود به همه شون گفتم برن و فقط همسرم ماند و دختر خاله اش ک متاهل هم هستن و من به همسرم گفتم بره و با دختر خاله اش … چه تعبیری داره؟؟؟

 28. سلام وقت بخیر . من خواب دیدم با دخترم درحال عبور از یک خشکی داخل دریا بودیم و دیدم که نمی تونیم عبور کنیم چون خشکی خیلی باریک بود تصمیم گرفتیم وارد دریا بشیم و شنا کنیم تا همسرم بیاد و ما عبور کنیم از دریا. جایی که شنا میکردیم کم عمق اما شفاف بود و کف دریا دیده میشد . بعد همسرم هم اومد با من شروع به شنا کرد در آب دریا . اما همسرم کاملا لخت بود و التش رو گرفت دستش و گفت برای تو تزیین کردم ش و به من نشان میداد که روی الت ش مو درآورده بود و یا به عبارتی با مو تزیین کرده بود .

 29. اسفندیار خلیلی در

  مادرم فوت کرده در خواب دیدم مادرم اومده خونمون سرش روسری نیست یک دامن کوتاه پوشیده صورتش قرمز شده مثل اینکه آفتاب سوزانده و ناراحت و غمگین می باشد

 30. سا سلام خواب دیدم که خواهرم جلوی دوستانم لباس پوشیده بود و تک تک لباس هایش را در اورد و رفت

 31. آفتاب الدين المزمل كلكاني در

  همسرم در خواب ديده است كه كودك پسري را ميزند و بعد نزد پدر كودك برده ميشود و در آنجا از زدن إنكار ميكند و بعد پدر كودك به گونه بيناموسي بغلش ميكند. تعبيرش را بدون زحمت در إيميل من روان كنيد بعيد از لطف شما ميخواهيد بود

 32. سیمین در

  2 بار هم خواب دیدم که در جمعی نشستم و پوشیده هستم و فقط سرم برهنه است.و مدام در حال پوشاندن سرم هستم و خجالت میکشم.البته دیگران به ان بی توجه بودن و برخوردشون عادی بود

 33. سیمین در

  با سلام.مادربزرگم را در خواب دیدم که لخت مادر زاد بود و انگشتر عقیق بزرگی در دست دارد و وضو میگیرد که نماز بخواند
  تعبیر خواب چیست.ناگفته نماند مادر بزرگ من از زن های متدین و مذهبی سخت بود و این خواب برای من بسیار عجیب بود

 34. سلام وقتتون بخیر
  خواب دیدم تو کوچه با خاله های کوچیکتر از خودم نشستیم ک چایی بخوریم یهو بابام اومد و شرو کرد ب گفتن اینک من بدنم پیر شده و موهای بدنمم سفید شده.واسه همین لباساشو تیکه تیکه درمیاورد ک موهای سفید بدنشو نشون بده و درهمین حین هی عورتش دیده میشد منم اعصابم خورد میشد تو خواب.دعواش کردم لباساشو پوشید یهو عورتشو دراورد اومد تو لیوانی ک چایی خورده بودیم و گذاشته بود جلومون دسشویی کرد.منم اساسی باهاش دعوا کردم و گفتم دیگ حق نداری یک کلمه هم با من حرف بزنی
  تعبیرش چیه بنظرتون؟
  ممکنه ایمیل کنین واسم؟
  ممنون میشم

  • با سلام . در خواب دیدم در محل کارم، اول خانمی با بنده شروع به بحث و دعوا کرد بعد از آن بدن لخت اون رو دیدم که دراز کشیده بود و مردی هم کنارش نشسته و به عورت و پای خانم دست میکشه که جلو دید همه بود. و خودم هم از این صحنه خجالت میکشیدم و حس بدی داشتم. با تشکر

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    تعبیر خواب شما از چند قسمت است
    اول انکه دعوا کردن در خواب دوستی است و اینکه ان شخص را اگر میشناسید در حالت لخت دیده اید نشان از ان است که شما نسبت به ان فرد کنجکاو هستیدو خاهان وارد شدن به مسائل طرف ولی اگر یک خانم بیگانه است خواب شما تشان از ان دارد که شما اگر فردی صالح هستید مردم همانطور شما را میبینند و اگر زیانکار باز هم شما را به ان صورت میبیند
    سربلند و پیروز باشید

 35. سلام خواب دیدم لختم وسط خیابون دیدم مردم من را نگاه می کنند وقتی خودم را دیدم متوجه شدم که لختم و بعد با دستهای عورتم را پوشاندن و به طرف منزل دویدم و لباس پوشیدم چند بار این خواب را دیدم

 36. خواب دیدم در خواب پسری غریبه در کوچه با عورتم بازی می کنه و من هم خجالت نمیکشم. تعبیرش چیه؟

  • سعید11 در

   سلام.بازی با عورت توسط جنس مخالف اگه منتج به خروج آب و ارضا شدن بشه خیلی خوبه ولی اگه خون دیده باشی تعبیری نداره

 37. میترا در

  خواب دیدم لخت بودم،عورتم پوشیده بود،وسط برف ایستاده بودم.همه منو میدیدن ولی خجالت نمیکشیدم که لختم.همه جا برف سنگین اومده بود.

  • سعید11 در

   سلام.اگه توی زمستون خواب برف دیدین تعبیرش سختیه ولی اگه توی تابستون دیده باشین تعبیرش تنهاییه.اگه فقط عورت شما پوشیده بوده باید بدونید پشت شما حرف مفت زیاده

 38. با سلام در خواب دیدم که پدر مرحومم هیچگونه لباسی بر تن نداردو لخت است (ولی عورت او دیده نمیشود) و بیحال است و نیاز به اکسیژن دارد و من نگران اورا بغل گرفته و اینطرف و انطرف میبرم تا اکسیژن برایش پیدا کنم و از خواب بیدار میشوم. با تشکر

 39. تو خواب دیدم عکس ی پسرو دارم نگاه میکنم ک لخت مادرزاد بود ( اون پسرو دوست دارم )

 40. اقاداوودبووووووووووووووووووووووووووووس براکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر خود را بیان کنید