تعبیر خواب غار

دیدن غار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن غار در خواب چیست؟

غار cave

ديدن غار در خواب خوب نيست و از آن بدتر ورود در غار است و از آن هم بدتر وارد شدن است و بيرون نيامدن. چنان چه در خواب مشاهده کنيد به غار بزرگي رسيديد، در جريان فعاليت هاي روزانه زندگي خويش به مخمصه بر مي خوريد و گره اي کور در زندگيتان به وجود مي آيد و مشکلي سر راهتان قرار مي گيرد.

تعبیر خواب «غار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «غار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

3 دیدگاه

 1. با سلام خواب دیدم من و شوهرم وارد غار بزرگی شدیم که روشن بود مثل روز و برف زیادی بود شلوار پسرم رو زیر برفا گذاشتیم بعد شوهرم گفت گرگ داره میاد فرار کنیم( البته خودم گرگ رو ندیدم) من جلوتر از همسرم فرار کردم به سمت بیرون غار ولی ندیدم که بیرون بیام دیگه بیدار شدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که بر اساس گفته ی معبرین به این معنا میتواند باشد که شما در اینده مشکلی داریدو این مشکل از جانب دشمنی برای شما می اید و باید بسیار اگاه باشید و بدانید که ممکن است این مشکل به پسر شما مربوط شود و تعبیر خواب شلوار هم به معنای زن است.
   سربلندو پیروز باشید

 2. از چیزی که دنبال من اومده بود فرار میکردم ، چند نفر که قد کوتاه داشتن حدود یک متر و روی صورتهاشون پوشیده بود و لباسهایی شبیه اعراب داشتند منو همراهی میکردند، سریع داخل یک غار کردند منو که به زحمت میشد سر پا ایستاد و شروع به فرار کردیم ، اما اونجا برام آشنا بود انگار قبلا اونجا بودم ، از همه جا اسمی رو صدا میزدن . اسم من بود
  سرعت زیاد و زیاد شد و …… تو جای دیگه ای خودم رو حس کردم ، یه زمان دیگه !!

نظر خود را بیان کنید