تعبیر خواب غار

دیدن غار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن غار در خواب چیست؟

غار cave

ديدن غار در خواب خوب نيست و از آن بدتر ورود در غار است و از آن هم بدتر وارد شدن است و بيرون نيامدن. چنان چه در خواب مشاهده کنيد به غار بزرگي رسيديد، در جريان فعاليت هاي روزانه زندگي خويش به مخمصه بر مي خوريد و گره اي کور در زندگيتان به وجود مي آيد و مشکلي سر راهتان قرار مي گيرد.

☺ تعبیر خواب «غار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «غار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


9 دیدگاه

 1. M.rezaee

  سلام
  چند باری هست که یک خواب تکراری میبینم
  میبینم که سینه خیز تو یه غارم که خیلی تنگه
  و سینه خیز به سمت یه خروجی هست که میرم به سمت دهانه خروجی میترسم که گیر کنم و بمیرم و راه عقب گرد و بلند شدنم نیست تو غار
  چهار باره این خواب رو میبینم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند تعبیری نداشته باشد و خواب های تکراری را معمولا باید بدون تعبیر در نظر گرفت و از طرفی هم این نکته را نباید فراموش کرد که می تواند شرایط سختی که در ذهن شما وجود دارد را به نمایش بگذارد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. رها

  سلام من خواب دیدم که وارد ی غاری شدم .گویا قبلا چندین بار به اون غار رفت و آمد داشتم چون در ناخودآگاهم حس میکردم اون غار رو میشناسم و امکان گم شدنم نیست اما بعد از وارد شدنم در راهروها و مسیرهای غار گم شدم و راه بیرون رو گم کردم .در عار خواهرر و برادرم رو دیدم و صداشون رو میشنیدم انگار ی دیوار نامرئی بین ما بود که اونا نه صدای منو میشنیدن نه خودمو میدیدن .

  ی ترسی هم داشتم انگار حس میکردم هر لحظه ممکنه کسی منو گیر بندازه .چون قبل از اینکه وارد غار بشم انگار مادر و پدرم به من راجب به یک موجودی اخطار دادن که مراقب خودم باشم. موقع گشتن راه برای خارج شدن از غار هم نقاشی های عجیب و غریبی رو کف غار دیدم و همش تو خواب حس میکردم این نقاشی ها با اینکه مفهومشون رو نمیدونم اما سعی دارن یک منظوری رو بهم برسونن. فضای خواب خیلی برام ملموس بود طوری که بعد از بیدار شدن از خواب همچنان اون حس بد خواب در من باقی مونده بود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به خوابی که شما دیده اید می توان به این صورت تعبیر آن را گفت که به ناخوداگاه شما و سردرگمی های ذهنتان اشاره دارد که باید برای رفع آن ها تلاش کنید و تعبیر آن را در درون خودتان پیدا کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سارا

  با سلام خواب دیدم من و شوهرم وارد غار بزرگی شدیم که روشن بود مثل روز و برف زیادی بود شلوار پسرم رو زیر برفا گذاشتیم بعد شوهرم گفت گرگ داره میاد فرار کنیم( البته خودم گرگ رو ندیدم) من جلوتر از همسرم فرار کردم به سمت بیرون غار ولی ندیدم که بیرون بیام دیگه بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که بر اساس گفته ی معبرین به این معنا میتواند باشد که شما در اینده مشکلی داریدو این مشکل از جانب دشمنی برای شما می اید و باید بسیار اگاه باشید و بدانید که ممکن است این مشکل به پسر شما مربوط شود و تعبیر خواب شلوار هم به معنای زن است.
   سربلندو پیروز باشید

 4. علیرضا

  خواب من اصلا از این نوع غار ها نیست یجورایی فوق این تصوراتیه که من دیدم اصلا این خواب من مربوط به این دنیا نمیشه من خودم تو خوابم فکر میکردم که اینجا کجااس چقدر خوشگل وترسناکه آبشار بزرگی داشت وسخره های بسیار زیبا ونورانی آبی زلال آدم میترسید بره تویه اب همه جاش ابشار بود ولی تو خواب احساس کردم یکبار من اینجا بودم انگار بلد بودم دارم چکار میکنم واقعا جای دیدنی بود وخوابم فوق العاده شفاف بود برام البته تنها نبودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   می توان غار را به ذهن خودمان تشبیه کرد و در این خواب هم حس اشنایی که با ان احساس کرده اید می تواند معرف همینن موضوع باشد و از این رو خواب شما نشانگر ناخوداگاه شماست که در ان چه گذشته است و باید اگر به دنبال رسیدن به آن هستید در خودتان جست و جو کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. HRK

  از چیزی که دنبال من اومده بود فرار میکردم ، چند نفر که قد کوتاه داشتن حدود یک متر و روی صورتهاشون پوشیده بود و لباسهایی شبیه اعراب داشتند منو همراهی میکردند، سریع داخل یک غار کردند منو که به زحمت میشد سر پا ایستاد و شروع به فرار کردیم ، اما اونجا برام آشنا بود انگار قبلا اونجا بودم ، از همه جا اسمی رو صدا میزدن . اسم من بود
  سرعت زیاد و زیاد شد و …… تو جای دیگه ای خودم رو حس کردم ، یه زمان دیگه !!

نظر خود را بیان کنید