تعبیر خواب گل یاسمین

دیدن گل یاسمین در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گل یاسمین در خواب چیست؟

تعبیر خواب گل یاسمین

ابن سیرین معتقد است که درخت یاسمین زنی است که توانگر و بدخو و در عین حال خوب رو که خوی بدش را به دیدن روی زیبایش تحمل می کنیم.

اگر یاسمین مفید باشد، همان زن توانگر است ولی نیکو فرجام و خوش عاقبت.

یاسمین چون گل های درختی است با ریشه عمیق و عمر زیاد. لذا دیدنش در خواب نیکو است.

درخت یاسمین خوب است اما اگر کسی گل یاسمین از درخت بچیند و به شما بدهد خوب نیست زیرا بین شما و آن کس هر کس هست جدایی می افتد. شاید دهنده گل همان نباشد اما گرفتن گل تنهای یاسمین نشان جدایی است بین گیرنده و شخصی که مورد توجه اوست. اگر دهنده گل ناشناس باشد غمی است زودگذر و نه چندان دیرپا.

چیدن یاسمین از درخت را نیز خوب ننوشته اند و غم و رنج و دوری و جدایی و فراق تعبیر دارد زیرا یاسمین چون از شاخه جدا شود زرد و پرپر می شود و از بین می رود.

برخلاف آن که اگر ساقه اش در آب باشد مدتی می ماند.

مجلسی رحمه الله علیه در مورد غرس و نشان درختن گل اعم از یاسمین و غیره معتقد است که غرس درخت خوب است و نشانه فرزند و ازدیاد مال و منال است، و شادی و اگر درخت یاسمین باشد دولتی است که از جانب زنی مالدار نصیب بیننده خواب می شود.


خواب های مرتبط با گل یاس


☺ تعبیر خواب «گل یاسمین» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گل یاسمین» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. امیر

  سلام
  من در خواب دیدم که درختان پرپشت یاسمن وجود دارند آنهم در وسط باغ یک راه بود و در کنار راه یک ردیف یاسمن کاشته شده بود ، بسیار پرپشت و بزرگ بودند و بوی بسیار خوبی داشتند ، و در چهار فصل درختان پر از گل یاسمن بودند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب آمده است که می تواند نشانه ای از زنی خیر در زندگی بیننده ی خواب باشد و احتمالا برای شما هم به همین صورت است و از این رو این خواب برای شما بسیبار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سید

  سلام من دو شب پیش خواب دیدم داخل خونم چند تا بوته گل یاس که گلهای سفید قشنگی روشون بود توی خونم بودن
  توی خواب خیلی خوشم از این گلها اومد و از دیدنشان لذت می بردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب برای شما خیر است و نشان از ان دارد که در اینده به شما رزقی خواهد رسید که نوع ان در خواب شما مشخص نیست.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید