تعبیر خواب گل بنفشه

دیدن گل بنفشه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گل بنفشه در خواب چیست؟

دیدن گل بنفشه در خواب به چه معناست

گل بنفشه در خواب مرد، زن است و ناکامی برای زن، غم است و جدایی و این مطلقا با رنگ بنفش و تیره این گل زیبا ارتباط می یابد و در عین حال زیبایی اش و تعادلی که پروردگار خالق جهان در ترکیب اجزا و رنگ های تشکیل دهنده آن به کار گرفته است که بی تردید ظرافت و زیبایی زن را دارد.

اگر کسی در خواب فقط بنفشه ببیند (اعم از خوشه ای یا بنفشه جوی که بوته کوتاه دارد) نشان آن است که زنی سر راهش قرار می گیرد.

اگر جوان است عاشق می شود و عاشقی از او گذشته از زنی که ملاقات می کند سودی می برد.

برخی از معبران نوشته اند که بیننده خواب گل بنفشه صاحب فرزندی می شود و اگر یک زن گل بنفشه در خواب ببیند دختری می آورد که آن دختر در تمام شئون با اورقابت خواهد کرد.

اگر بیننده خواب ببیند که در عالم خواب گل بنفشه را از بوته یا درخت جدا می کند خواب او گویای غمی است نزدیک که عامل آن یک زن است چه بیننده خواب زن باشد چه مرد.

اگر زنی ببیند که گل بنفشه را از شاخه یا بوته جدا می کند و به شوهرش می دهد بین آن ها جدایی می افتد که این جدایی می تواند هم یک مفارقت ساده و کوتاه باشد و هم در صورت جدی تر یک طلاق و متارکه.

گرفتن گل بنفشه از دیگران اندوهی است که دهنده گل به بیننده خواب هدیه می کتد و همراه می آورد.

دیدن بنفشه جوی (بنفشه بهاری که بوته کوتاه دارد) زنی است که با همه چشمانش مراقب بیننده خواب است و بنفشه درختی، غم و اندوه است و چه بهتر که انسان در خواب از کنار آن بگذرد.


خواب های مرتبط با گل بنفشه


☺ تعبیر خواب «گل بنفشه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گل بنفشه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

 1. مهرماه در 1399/06/05در10:20 ب.ظ

  سلام وقت بخیر من در خواب دیدم که میخواستم یک گل بنفشه با گلدان بخرم بعد می خریدم دوباره برمیگردوندم و یادم میومد که این گل رو در خانه دارم.و واقعا هم این گل را در خونه دارم.اما یادم نمی آید آن را برگشت میدادم چون از اینکه بر میگردوندم خجالت میکشیدم از فروشنده

  • یاسین صداقت در 1399/06/21در1:56 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که معمولا نشان از خیر است و اینکه شما در خواب خود مبادرت به بازگشت آن کرده اید نشان از ان دارد که ممکن است در واقعیت خیری به شما برسد اما ان را برای خود صلاح ندانید و از این رو باید بسیار در انتخاب های خود دقیق باشید.
   سربلندو پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید