تعبیر خواب گل بنفشه

دیدن گل بنفشه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گل بنفشه در خواب چیست؟

دیدن گل بنفشه در خواب به چه معناست

گل بنفشه در خواب مرد، زن است و ناکامی برای زن، غم است و جدایی و این مطلقا با رنگ بنفش و تیره این گل زیبا ارتباط می یابد و در عین حال زیبایی اش و تعادلی که پروردگار خالق جهان در ترکیب اجزا و رنگ های تشکیل دهنده آن به کار گرفته است که بی تردید ظرافت و زیبایی زن را دارد.

اگر کسی در خواب فقط بنفشه ببیند (اعم از خوشه ای یا بنفشه جوی که بوته کوتاه دارد) نشان آن است که زنی سر راهش قرار می گیرد.

اگر جوان است عاشق می شود و عاشقی از او گذشته از زنی که ملاقات می کند سودی می برد.

برخی از معبران نوشته اند که بیننده خواب گل بنفشه صاحب فرزندی می شود و اگر یک زن گل بنفشه در خواب ببیند دختری می آورد که آن دختر در تمام شئون با اورقابت خواهد کرد.

اگر بیننده خواب ببیند که در عالم خواب گل بنفشه را از بوته یا درخت جدا می کند خواب او گویای غمی است نزدیک که عامل آن یک زن است چه بیننده خواب زن باشد چه مرد.

اگر زنی ببیند که گل بنفشه را از شاخه یا بوته جدا می کند و به شوهرش می دهد بین آن ها جدایی می افتد که این جدایی می تواند هم یک مفارقت ساده و کوتاه باشد و هم در صورت جدی تر یک طلاق و متارکه.

گرفتن گل بنفشه از دیگران اندوهی است که دهنده گل به بیننده خواب هدیه می کتد و همراه می آورد.

دیدن بنفشه جوی (بنفشه بهاری که بوته کوتاه دارد) زنی است که با همه چشمانش مراقب بیننده خواب است و بنفشه درختی، غم و اندوه است و چه بهتر که انسان در خواب از کنار آن بگذرد.


خواب های مرتبط با گل بنفشه


☺ تعبیر خواب «گل بنفشه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گل بنفشه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


14 دیدگاه

 1. الهام

  سلام
  من خواب ديدم دوست پسرم كه پنج ساله تموم كرديم اومده و يه گلدون كوچيك گل بنفشه رو به من داد
  ميشه لطفا تعبير اين رو هم بگيد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   به احتمال زیاد این خواب دارای تعبیر نیست و می تواند فقط نشانی از ان باشد که شما در ناخوداگاه خود به ایشان فکر کرده اید که چنین خوابی دیده اید. اگر هم تعبیر داشته باشد اصلا خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Snow

  سلام من که پدرم به تازگی فوت شده روز چهلم پدرم خواب دیدم به من یه بسته کوچیک داد که توش پر گل ریز بنفش بود و وسطش زرد رنگ من تعجب کردم چرا همچین چیزی داده ولی چیزی نگفت تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گرفتن گل بنفشه از دیگری آمده است که می تواند به معنای ان باشد که اندوهی از ایشان به شما ممکن است برسد و از این رو برای ایشان خیراتی دهید و به خدا توکل کنید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Donya

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم توی جنگل با چند نفر دیگه راه میریم ک یادم نمیاد آشنا بودن یا ن و کلی گل بنفشه رشد کرده بود و از روی ی پل ک مثل درخت بود راه میرفتیم و زیر پل بازم کلی گل بنفشه بود و ی نفر همش گلای بنفشه رو ب من نشون میداد و راجبشون حرف میزد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن خواب گل بنفشه بر اساس تعبیر خواب به زن تعبیر شده است و ممکن است شخصی در زندگی شما قرار گیرد که بسیار از ایشان بشنوید و ببینید که ایشان ممکن است برای شما انچنان خیر نباشند.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مرجان

  سلام من خواب دیدم که پدرم امده درحیاطخانه خودشان ایستاده ومن درخواب هم میدونستم پدرم فوت شده وحالابرگشته. به پدرم تربچه هایی که درباغچه شان سبزشده بود روسعی میکردم نشان بدم وهمان لحظه دیدم که گلدانی ازگلهای ریزبنفش درحیاطشان هست که داشت مرتب گلهای ریزبنفشی بازمیکرد.

  به پدرم گفتم باباگلهل روببین ولی توجه نکرد.وانگارموقع رفتنش رسیدومن محکم بغلش کردم وگفتم باباتوروخدانرو وپدرم داشت تواسمون نگاه میکرد. انگاروقتش بود وبایدمیرفت.منم گفتم من که انقدرمحکم بغلش کردم نمیتونه بره که ازخواب بیدارشدم. (پدرمن ۳ماهه که فوت کرده)

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس انچه که دیده اید ممکن است برای شما فقط حسرتی از فوت ایشان باشد که دارای تعبیر نیست و بیشتر به آن ماند که شما حسرت ایشان را در ناخوداگاه خود به دوش می کشید که این موضوع هم برای شما بسیار طبیعی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. کوثر

  سلام من خواب دیدم گل های بنفشه بسیار زیبا و زیادی کنار خیابان یاپارک بود فک کنم و من کنارشون وایساده بودم و عکس میگرفتم و عکسم خیلی قشنگ شده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بسیار خیر است ودر تعابیر خواب همانگونه که در بالا هم خوانده اید به نیکی از آن یاد شده است وباید بدانید که تعبیر آن برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. کریمی

  سلام
  من درخواب دیدم که گلدان های گل های متنوعی به صورت تزئین درگوشه پارکی چیده شده ومن یک گلدان را به دلخواه انتخاب میکنم وان گل بنفشه است وازیکی ازدوستانم مطلبی درهمان حال میپرسم که درپاسخ میگوید به امام زمان عج توسل کن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای دیدن گل بنفشه امده است که بسیار خیر است و نباید از بابت ان نگران باشید و بدانید که به معنایی بسیار خوب برای شما است و می تواند نشانه ای از فرزندی دختر برای شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. مهرماه

  سلام وقت بخیر من در خواب دیدم که میخواستم یک گل بنفشه با گلدان بخرم بعد می خریدم دوباره برمیگردوندم و یادم میومد که این گل رو در خانه دارم.و واقعا هم این گل را در خونه دارم.اما یادم نمی آید آن را برگشت میدادم چون از اینکه بر میگردوندم خجالت میکشیدم از فروشنده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که معمولا نشان از خیر است و اینکه شما در خواب خود مبادرت به بازگشت آن کرده اید نشان از ان دارد که ممکن است در واقعیت خیری به شما برسد اما ان را برای خود صلاح ندانید و از این رو باید بسیار در انتخاب های خود دقیق باشید.
   سربلندو پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید