تعبیر خواب گلدان

دیدن گلدان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گلدان در خواب چیست؟

تعبیر دیدن گلدان

اگر دیدی از مغازه ای اقدام به خریدن با گل میکنی به نشانه ی داماد و یا پسری است که قرار است بزودی ازدواج کند و به خانه ی بخت برود در واقع خرید گل در رویاهای ما به نشانه ی داماد شدن جوانی در بین اعضای خانواده یا بستگان نزدیک است، خالد اصفهانی میگوید اگر پسر مجردی ببیند که گلدان را با گل میخرد به نشانه ی رسیدن به معشوق و یا علاقمند شدن به جنس مخالف است.


دیدن گلدان پر از گل به روایت جابر مغربی

رسیدن خبر های خوش، دعوت شدن به جشن عروسی نامزدی و یا عقد تعبیر خواب گلدان پر از گل است مشروط به اینکه آن را در دست دیگران ببینیم و چنان چه صاحب رویا گل خرید و یا گلدان هایی را مملو از گل دید تعبیر این است که بزودی داماد خواهد شد.


تعبیر خواب گرفتن گلدان از دست مرده چیست؟

اگر شخصی چنین رویایی را تجربه کند به نشانه ی این است که تمامی آرزوها و امیدهای او بسرعت و به یکباره از دست می رود و به خاطر انجام اشتباهی بزرگ تمامی فرصت های موفقیت خود را از دست میدهد که جبران ان بسیار دشوار یا ناشدنی است خراب شدن نظم کارها بد بیاری بدشانسی از معانی همین خواب است.


تعبير خواب گلدان به روايت آنلی بیتون

 1. دیدن گلدان در خواب، علامت آن است که در برخی از امور زندگی توفیق می یابید و در برخی از امور دیگر شکست می خورید.
 2. دیدن گلدان شکسته در خواب، علامت آن است که به خاطر امری مضطرب و پریشان خواهید داشت.

تعابیر مشابه:


☺ تعبیر خواب «گلدان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گلدان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


30 دیدگاه

 1. K

  سلام مادربزرگ من فوت شده خواب دیدم خونه مادرجونم ایناییم به مناسبت روز مادر کلی گلدون پراز گل های رز قرمز و ی گل زیبای دیگه براش خریده بودم از دیدنش خیلیی شاد بودم کل خانواده این حسو داشتیم بغلش میکردم و …. ولی صورت اون خانم که تو خوابم بود قبافه مادرجونم نبود ولی میگفتیم مادرجونمه نمیدونم شایدم اما نبود ک تعجب میکردم بعدم داشت به گلا و گلدونا میرسید مث قبلا

 2. فاطیما

  باسلام یکبارخواب دیدم دوتاگلدان بهم هدیه دادن هفته ی بعددیدم دوتاگلدونی که توخونه دارم نیست ودرخواب فکرمیکردم دزدیدنش لطفابگید تعبیرش چیه

 3. پریسا

  با سلام
  خواب دیدم در پله های خانه ای ناآشنا که در از گلدان های سبز و تازه هست ایستادم یکی از گلدان ها را انتخاب میکنم برمیدارم اما وقتی از پله پایین میروم گلدان از دستم می‌افتد ولی نمی شکند فقط کمی از خاک آن به بیرون میریزد من دوباره گلدان را که هم خودش سالم بود هم گیاه سبزش برمیدارم و به راهم ادامه میدهم.
  تعبیرش چیست.؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب می تواند به این معنا باشد که در اینده نه چندان دور ممکن است کاری را که در ان گام نهاده اید تا به نتیجه برسانید دچار مشکلی مقطعی شود و باید ادامه دهید که حل خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. sepideh

  با سلام
  من دیشب خواب دیدم مادر پسری که دوسش دارم واسم گلدان خالی خریده
  تعبیرش چیه ممنون میشم …

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گلدان خالی می تواند به این معنا باشد که برای شما خیری رسد اما کامل نیست و به سرانجام نخواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. فروزان

  سلام تعبیر خووب گلدان عتیقه پیدا کردن چی میشه ؟که در یک خانه جدید که در خواب مال خودمون بود و کمی از وسایلای صاحب خانه آنجا مونده بود که من در بین اونا گلدان عتیقه پیدا کرده بودم و خوشحال بودم و میخاستم بفروشمش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب عتیقه پیدا کردن می تواند نشان از ان باشد که چیزی را پیدا کنید که تا کنون بوده است اما به ان توجه نکرده باشید و از این رو برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. نسرین

  با سلام ممنون میشم خواب منو هم تفسیر کنید
  من دیشب خواب دیدم نزدیک 6،7عدد گلدان پلاستیکی با گل رز قرمز کنارم است و من خیلی بهشون بی تفاوتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گل رز امده است که می تواند نشانه ای از معشوقه باشد و از این رو برای شما خیر است و نباید از بابت آن نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. شفیعی

  با سلام مادرم خواب دیده که سه تا گلدان با گلهای داخلش را به مسجد هدیه داده یک نفر ازش میپرسه گلدانهایت را چیکار کردی مادرم هم میگه آنها را به مسجد هدیه دادم اونم میگه خیلی خوبه پس هر روز برو بهشون آب بده،
  مادرم سه تا فرزند دختر داره که اولیش من هستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای ایشان بر اساس تعابیر خواب بسیار خیر است و بر اساس تعبیر خواب دادن گلدان به دیگران ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای ایشان سه داماد باشد که هر سه به مسجد مربوط باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 8. Maryam

  با سلام و خسته نباشید،
  من خواب دیدم که به یه شخصی که تو دنیای واقعی بهش علاقه دارم و اون هم یه شخص تازه کار معروف تو زمینه موسیقی هستش به یه طریقی همسایه هستیم و من بهش گلدان هدیه میدم تو راهرو، چه تعبیری میتونه داشته باشه؟طرف ایرانی هم نیس ولی من واقعا یه احساس عمیقی نسبت بهش دارم و اون اصلا منو نمیشناسه و ندیده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب می تواند به معنای ان باشد که ممکن است در اینده با ایشان ازدواج کنید و از این رو برای ایشان خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. مهشید دلگشایی

  .من خواب گلدان و هم چنین گلدان شکسته دیدم که در کنار یه پنجره بود تو یکی از گلدات ها شاخه ی خشک شده بو د دلیلش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گلدان شکسته آمده است که ممکن است به واسطه ی کاری که خودتان کرده اید در اینده مضطرب شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. مارال

  با سلام. خواب دیده ام در یک منزل یا مکان بزرگی با بیشتر افراد فامیل هستیم…به شدت مشغول مرتب کردن ان فضا و ان خانه که زیاد هم نو نیست و ساختار قدیمی دارد هستم…همه جا را بی نهایت اراسته و مرتب می کنم و همه یک جورهایی حس تحسین تو چهره اشون نسبت به من هست …بعد فکر کنم لب پنجره دستم به یک گلدون سفالی که توش یک گل و گیاه مختصری هست و من برگهای خشکش و گرفتم میخوره و گلدان از بالا پرت میشه پایین یک اقایی با چهره مثل یک کارگر پایین تو حیاط گلدون و میگره ولی عقب عقب میره حین گرفتن گلدون و گلدون از دستش پرت میشه تو نهر ابی که پشت سرشه….ممنون میشم برام تفسیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما شنان بر ان دارد که شما دلواپس یک موضوعی هستید که نظر دیگران برای شما در ان امر مهم است و ان امر به خیر رفع خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید.

 11. آرین

  سلام و تشکر
  لطفا محبت فرمائید در خصوص دیدن خواب گلدان .
  به نحوی که در اثر عصبانی بودن در خواب
  چند گل دان با برگ های سبز را در خواب به داخل حیاط پرت کرده ام و آنها را شکسته ام .
  چه تعبیری دارد ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن گلدان در خواب خیر است و نشان از خوبی دارد اما انکه شما در خواب خود گلدان را شکسته اید می تواند به این معنا باشد که به دست خودتان کاری خواهید کرد که امیدی را از دست دهید و از این رو بسیار در کارهای خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. Drsa

  سلام
  من دیشب خواب دیدم
  ۳ عدد گلدان با گیاه های سبز و پر به پدر بزگم که تقریبا ۳ ماه پیش فوت کرده دادم
  ولی اون لنگار یجورایی توی خوابم خوشحال نبود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دادن چیز به مرده معمولا در تعابیر خیر است و تعبیر گلدان هم خود خیر است و این نشان از آن دارد که شما ممکن است در اینده برای ایشان سه کار انجام دهید که ایشان را خوشحال کنید.
   برای ایشان خیراتی بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 13. Liza

  من خواب دیدم که از گل فروش دو دانه گل دان گیاه سبز رنگ داخل اش شانده شده بود میخرم با خود به خانه میارم معنی آن چیست ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از ان دارد که مرد صالحی به زندگی شما ممکن است وارد شود.
   سربلند و پیروز باشید

 14. میترا

  سلام.من خواب دیدم که یک گلدان بابرگهای سبز دارم که گم شد..تعبیرش چیه؟ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما انچنان خیر نیست و نشان از ان دارد که ممکن است موقعیتی و خیری را که در دست دارید از دست بدهید واز این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند وپیروز باشید

 15. نازی

  سلام من سه شب پیش خوابی دیدم خواستم تعبیرش رو بدونم.خواب دیدم رفته بودم خونه یکی از آشناهامون در حالی که در عالم واقعیت هیچ وقت خونه شون نرفتم ، از اینکه بدون اجازه مادرم و برادرم رفته بودم خونشون حسابی ترسیده بودم بعد دقیقا دم در ورودی چند تیکه نون خشک لواش افتاده بود من هم به یکی از دختر همسایشون که توحیاطشون بود گفتم نون خشکارو جمع کنه بعد خودم وارد خونه شدم که دیدم دامادمون هم اونجاس و پدر ومادر وپسر مجرد همون خونه هم نشسته بودن من هم خیلی خجالت کشیدم که همینجوری رفتم خونشون از اون طرف همش ترسیده بودم که چطوری برم خونه چون بدون اجازه مادرم وبرادرم رفته بودم،بعد یهوی برادرم با لبخند وارد خونه شد من هم از اینکه برادرم ناراحت نشده که اونجا بودم خوشحال شدم،سرخود رفتم تواشپزخونشون تا چایی درست کنم که مادره اومد تو اشپزخونه دوتا گلدون گل که گلای کوچیکی هم توش بود وخاکش هم ترک برده بود آورد گفت توروخدا به این گلا هم آب بده من هم بهشون آب دادم تورو خدا تعبیر شو بهم بگید خیلی ذهنم درگیر شده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به تعبیری مهمانی رفتن است که نشان بر اعتماد به نفس و اجتماعی بودن شما دارد و تنها آلمان قابل تعریف گلدان است که نشان بر این است که اگر مجرد هستید خواستگاری احتمالا از طرف آن خانواده و یا غریبه به شما وارد شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. شقایق

  سلام وقت بخیر
  من دیشب در خواب دیدم در محل کارم یک خانم که در خواب احساس میکردم دوست من هستن گلدانی که شامل یک گیاه سرسبز و پر برگ بود به من هدیه داد.میخواستم بدونم تعبیر این خواب چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گلدان به گفته معبران نشان از رسیدن خبر های خوش، دعوت شدن به جشن عروسی نامزدی و نشان از عقد است و اینکه تعبیری خیر دارد برای شما .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید