تعبیر خواب گلدان

دیدن گلدان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گلدان در خواب چیست؟

تعبیر دیدن گلدان

اگر دیدی از مغازه ای اقدام به خریدن با گل میکنی به نشانه ی داماد و یا پسری است که قرار است بزودی ازدواج کند و به خانه ی بخت برود در واقع خرید گل در رویاهای ما به نشانه ی داماد شدن جوانی در بین اعضای خانواده یا بستگان نزدیک است، خالد اصفهانی میگوید اگر پسر مجردی ببیند که گلدان را با گل میخرد به نشانه ی رسیدن به معشوق و یا علاقمند شدن به جنس مخالف است.


دیدن گلدان پر از گل به روایت جابر مغربی

رسیدن خبر های خوش، دعوت شدن به جشن عروسی نامزدی و یا عقد تعبیر خواب گلدان پر از گل است مشروط به اینکه آن را در دست دیگران ببینیم و چنان چه صاحب رویا گل خرید و یا گلدان هایی را مملو از گل دید تعبیر این است که بزودی داماد خواهد شد.


تعبیر خواب گرفتن گلدان از دست مرده چیست؟

اگر شخصی چنین رویایی را تجربه کند به نشانه ی این است که تمامی آرزوها و امیدهای او بسرعت و به یکباره از دست می رود و به خاطر انجام اشتباهی بزرگ تمامی فرصت های موفقیت خود را از دست میدهد که جبران ان بسیار دشوار یا ناشدنی است خراب شدن نظم کارها بد بیاری بدشانسی از معانی همین خواب است.


تعبير خواب گلدان به روايت آنلی بیتون

 1. دیدن گلدان در خواب، علامت آن است که در برخی از امور زندگی توفیق می یابید و در برخی از امور دیگر شکست می خورید.
 2. دیدن گلدان شکسته در خواب، علامت آن است که به خاطر امری مضطرب و پریشان خواهید داشت.

تعابیر مشابه:


تعبیر خواب «گلدان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گلدان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

4 دیدگاه

 1. سلام من سه شب پیش خوابی دیدم خواستم تعبیرش رو بدونم.خواب دیدم رفته بودم خونه یکی از آشناهامون در حالی که در عالم واقعیت هیچ وقت خونه شون نرفتم ، از اینکه بدون اجازه مادرم و برادرم رفته بودم خونشون حسابی ترسیده بودم بعد دقیقا دم در ورودی چند تیکه نون خشک لواش افتاده بود من هم به یکی از دختر همسایشون که توحیاطشون بود گفتم نون خشکارو جمع کنه بعد خودم وارد خونه شدم که دیدم دامادمون هم اونجاس و پدر ومادر وپسر مجرد همون خونه هم نشسته بودن من هم خیلی خجالت کشیدم که همینجوری رفتم خونشون از اون طرف همش ترسیده بودم که چطوری برم خونه چون بدون اجازه مادرم وبرادرم رفته بودم،بعد یهوی برادرم با لبخند وارد خونه شد من هم از اینکه برادرم ناراحت نشده که اونجا بودم خوشحال شدم،سرخود رفتم تواشپزخونشون تا چایی درست کنم که مادره اومد تو اشپزخونه دوتا گلدون گل که گلای کوچیکی هم توش بود وخاکش هم ترک برده بود آورد گفت توروخدا به این گلا هم آب بده من هم بهشون آب دادم تورو خدا تعبیر شو بهم بگید خیلی ذهنم درگیر شده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما به تعبیری مهمانی رفتن است که نشان بر اعتماد به نفس و اجتماعی بودن شما دارد و تنها آلمان قابل تعریف گلدان است که نشان بر این است که اگر مجرد هستید خواستگاری احتمالا از طرف آن خانواده و یا غریبه به شما وارد شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. شقایق در

  سلام وقت بخیر
  من دیشب در خواب دیدم در محل کارم یک خانم که در خواب احساس میکردم دوست من هستن گلدانی که شامل یک گیاه سرسبز و پر برگ بود به من هدیه داد.میخواستم بدونم تعبیر این خواب چیست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب گلدان به گفته معبران نشان از رسیدن خبر های خوش، دعوت شدن به جشن عروسی نامزدی و نشان از عقد است و اینکه تعبیری خیر دارد برای شما .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید