تعبیر خواب گل نرگس

دیدن گل نرگس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گل نرگس در خواب چیست؟

تعبیر خواب گل نرگس

گل نرگس، ظرافت و لطافت و ذوق و شعر و دوستی و عشق است چه مرد در خواب ببیند و چه زن.

بوی گل نرگس از عطرهای بهشتی است و چنانچه در خواب احساس کنید بوی نرگس به مشامتان می رسد میمون و مبارک است چون می گویند نسیم بهشتی بوی نرگس و مریم همراه می آورد.

نوشته اند اگر زنی در خواب ببیند نرگس تازه دارد، صاحب دختری جمال می شود و اگر شوهر ندارد با مردی دلخواه ازدواج می کند. نرگس، گلی است بسیار ظریف و لطیف و پرپر کردن و پژمردن آن در خواب خوب نیست.

اگر کسی ببیند گل نرگس پژمرده ای در گلدان دارد بیمار می شود و چنانچه زنی ببیند گل نرگس می چیند و از زمین جدا می کند خوب نیست چون نوشته اند که نشان جدایی بین زن و شوهر است.


تعابیر مشابه:


☺ تعبیر خواب «گل نرگس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گل نرگس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

2 دیدگاه

 1. راحله

  سلام من مادرم به تازگی فوت کردن خواب دیدم در منزل ما هستن و من در گلدان گل مریم و نرگس دارم فکر کنم مصنوعی بود ولی اینقد تازه و قشنگ بود نمیتونستم تشخیص بدم بعد یادم افتاد همسرم بهش آب میده مامانم خوشش اومد از این گل ها از گلدان در آوردم بهش دادم اخه مامانم عاشق گل و گیاه بود و حیوانات ممنون از اینکه وقت میذارید برای پیام ما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب هم می تواند اشاره ای به ناخوداگاه شما از ایشان باشد و هم چنین می تواند به معنای خیر و نیکی برای ایشان باشد و نباید از بابت آن نگران باشید و بدانید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید