تعبیر خواب گل نرگس

دیدن گل نرگس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گل نرگس در خواب چیست؟

تعبیر خواب گل نرگس

گل نرگس، ظرافت و لطافت و ذوق و شعر و دوستی و عشق است چه مرد در خواب ببیند و چه زن.

بوی گل نرگس از عطرهای بهشتی است و چنانچه در خواب احساس کنید بوی نرگس به مشامتان می رسد میمون و مبارک است چون می گویند نسیم بهشتی بوی نرگس و مریم همراه می آورد.

نوشته اند اگر زنی در خواب ببیند نرگس تازه دارد، صاحب دختری جمال می شود و اگر شوهر ندارد با مردی دلخواه ازدواج می کند. نرگس، گلی است بسیار ظریف و لطیف و پرپر کردن و پژمردن آن در خواب خوب نیست.

اگر کسی ببیند گل نرگس پژمرده ای در گلدان دارد بیمار می شود و چنانچه زنی ببیند گل نرگس می چیند و از زمین جدا می کند خوب نیست چون نوشته اند که نشان جدایی بین زن و شوهر است.


تعابیر مشابه:


☺ تعبیر خواب «گل نرگس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گل نرگس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


5 دیدگاه

 1. مهسا

  سلام چیدن گل نرگس برای دختر مجرد چ تعبیری داره ؟

 2. مارال

  درود بر شما
  خواب دیدم در مجلس یا مهمانی ای بودم که روی سرم یک دسته گل نرگس بود انگار موهامو با تاج گل نرگس تزیین کرده بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گل نرگس به سر داشتن ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای شما ممکن است فرزندی در انتظار باشد که بسیار زیبا است و از این رو خوابی خیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 3. راحله

  سلام من مادرم به تازگی فوت کردن خواب دیدم در منزل ما هستن و من در گلدان گل مریم و نرگس دارم فکر کنم مصنوعی بود ولی اینقد تازه و قشنگ بود نمیتونستم تشخیص بدم بعد یادم افتاد همسرم بهش آب میده مامانم خوشش اومد از این گل ها از گلدان در آوردم بهش دادم اخه مامانم عاشق گل و گیاه بود و حیوانات ممنون از اینکه وقت میذارید برای پیام ما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب هم می تواند اشاره ای به ناخوداگاه شما از ایشان باشد و هم چنین می تواند به معنای خیر و نیکی برای ایشان باشد و نباید از بابت آن نگران باشید و بدانید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید