تعبیر خواب گل شقایق

دیدن گل شقایق در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گل شقایق در خواب چیست؟

شقایق Papaver

شقایق گل اشک و ندبه و در عین حال پاکی و عصمت و بی گناهی است.

اگر در خواب ببینید که شقایق دارید علتی برای گریستن در زندگی بیننده خواب پیدا می شود اما دلیل بی گناهی و نشان پاکی هم هست.

شقایق نشان کوتاهی عمر و جوان مرگی است زیرا این گل عمری بسیار کوتاه دارد که از سه یا چهار روز تجاوز نمی کند.

این است که معبران می گویند اگر کسی گل شقایق در خانه اش بکارد خوب نیست و عمرش کوتاه می شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گل | تعبیر خواب عشق

☺ تعبیر خواب «گل شقایق» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گل شقایق» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


18 دیدگاه

 1. مرضیه

  سلام
  من خواب دیدم کنار خونمون یه عالمه گل شقایق هست و یکیش خیلی بزرگ زیبا بود. بعد همکارم از کنارش رد شد و به اون آسیب وارد کرد. اینقدر ناراحت شدم
  ممنون میشم تعبیرش بفرمایید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشانی از ان باشد که اشاره ای به همکار شما شده است و از این رو باید بدانید که این خواب برای شما ممکن است تعبیری به این صورت داشته باشد که رابطیتان با ایشان عمری ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. نازنین

  سلام من خواب دیدم خودم و خواهرم که هر دو در شرایط خیلی سختی بسر میبریم از دشتی سرسبز عبور میکنیم و یه گل شقایق بزرگ فقط یه گل،بما خودنمایی میکنه و انگار داره چهرشو بما نشون میده خیلی بزرگ و زیبا بود تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تعبیر این خواب را هیچ گاه معبران به دقیق نیاورده اند و ممکن است هم خیر باشد و هم نه و انشالله که اگر مشکلی برای شما وجود دارد این خواب دلیل بر عصمت و پاکی شما را ثابت کند.
   سربلند و پیروز باشید

 3. هانیه

  سلام
  ببخشید من مادربزرگم را درخواب دیدم ایشون مرده اند
  در خواب هم میدونستم که ایشون مردن و بعدچندسال اومدن دیدنی من مادر بزرگم چهره ای زیبا داشت لباس تمیز و مرتبی به تن داشت
  من چند بار به ایشون گفتم خدا رحمتت کنه و فکر کنم یه بار هم گفتم خدابیامرزتت

  از ایشون بوی خوبی میومد بهشون هم میگفتم که چه بوی خوبی میدهید ودر آخر کار هم دیدم که مادر بزرگم موهاش گیس کرده بود و سه تا گل سفید طبیعی زیبا تو موهاش بود شاخه سبز باریکی داشتن اون گلها که توی گیس مادر بزرگم بود و گلها هم به اون وصل بودن
  از مادر بزرگم پرسیدم این چه گلیه گفت گل شقایق

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای ایشان بر اساس تعابیر خواب بسیار خیر است و نشان از ان می تواند باشد که برای ایشان وضعیتی خیر وجود دارد که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. زهرا

  سلام . وقت بخیر.
  من دیشب خواب دیدم که ینفر که نمیدونم کی بود به من و دو تا از دوستام گل داد.
  برای یکیشون یشاخه گل وحشی بزرگ زرد رنگ … دومی چنتا گل رز و لی خشک و پلاسیده بودن و بمن یدونه گل شقایق یدونه بابونه سفید رنگ داد کوچولو بودن ولی تازه و شاداب.میشه لطفا تعبیرش رو برام بگید ممنونم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که ممکن است خدای ناکرده در اینده نه چندان دور علتی برای گریستن به شما داده شود که از طرف آن شخص است.
   حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. رویا

  سلام، من خواب دیدم کسی که دوستش دارم شش تا گل شقایق سیاه از داخل یک سرازیری چیزی شبیه دره چید و بعد اونها را به من داد. لطفا برای تعبیر کمکم کنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در بالا هم خوانده اید می تواند نشان از ان باشد که از طرف ایشان غمی به شما داده شود که برای شما سبب گریه شود و از این رو خیلی خوب نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. شری

  سلام من خواب دیدم دتریم میریم ب سمت خونه خالم ک یهو تو راه متوجه میشم تمام اون مسیر پر از گلهای شقایق و خیلی زیباس شقایق درختی با بوته ای و خیلی زیبا و خاص بود ک من و دخترخالم پیاده شدیم و مشغول عکس گرفتن شدیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همین که در خواب خود از گل ها نچیده اید می تواند برای شما بهتر باشد و بدانید که باید بسیار اگاه باشید و حتما هم صدقه دهید .
   سربلندو پیروز باشید.

 7. هستی

  با سلام.من خواب دیدم یه دشت بزرگ پست و بلندی پر گل شقایق هست.تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس گفته ی معبران این خواب برای شما خیر خواهد بود و نشان از ان دارد که اگر به مشکلی دچار شوید نشان از بی گناهی شما برملا خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. علی

  سلام یکی از دوستان در خاب دیده بنده در حال پخش گل شقایق قرمز هستم . میخواستم تعبیرش را بدانم . با تشکر و سپاس فراوان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گل شقایق این است که شما باید مراقب سلامتی خود بیشتر باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. زهرا

  خواب دیدم تو خونمون گل شقایق هست..از دیوار حیاط زده بیرون..همه شون قرمز بودن،یکیش آبی آسمونی..دوستمم مابینش نشسته و مثل ابر بهار گریه میکنه..تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گل شقایق به این صورت است که نشان از عصمت و بی گناهی است و اینکه احتمالا دوستتان از مسئله ای در بیداری خوشحال خواهد شد و اینکه دیدن گل شقایق به علت عمر کوتاه آیین گل نشان بر خوبی نیست و معبران دیدن آن را به عمر کوتاه تعبیر کرده اند و عصمت و پاکی هم نیز است.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید