تعبیر خواب شبدر

دیدن شبدر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شبدر در خواب چیست؟

دیدن گل شبدر در خواب

شبدر گیاهی است با سه برگ چلیپایی که دیدنش در خواب نیکو است.

اگر در خواب ببینیم که در خانه خویش شبدر کاشته ایم یا از زمین شبدری که دیگری کنده و به ما تعارف کرده می خوریم به آرزوهای متعدد می رسیم.

شبدر از آرزوهای بزرگ و پیروزی های درخشان خبر نمی دهد بل که گویای چیزهای متعددی است که کوچک اند.

شبدر در خواب نیکو است فقط صورت ناخوش آن این است که ببینید شبدر را با سرکه می خورید چون سرکه در خواب اثر نیک شبدر را از بین می برد و غم و رنج و اندوه به دنبال آن قرار می دهد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گل

☺ تعبیر خواب «شبدر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شبدر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. زهره در 1399/06/09در1:11 ب.ظ

  سلام. همسرم خواب پدربزرگم رو دیده.فوت کردن. تو خواب دیده تو یه مزرعه بزرگ پر از شبدر هستن پدربزرگم اومدن یه مشت شبدر به همسرم دادن گفتن نگا چه محصولی داده چقد خوبه بیا بکاریم

  • یاسین صداقت در 1399/06/22در6:18 ب.ظ

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر بسیار خیر است و نشان از ان دارد که شما و ایشان به ارزویی خواهید رسید و این موضوع ممکن است برای آن مرحوم جایگاهیی بهتر باشد که به واسطه ی اعمال ماتاخر ایشان حاصل شود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Bita در 1399/05/19در2:20 ق.ظ

  دیدن یک زمین پر از شبدر ک بعضیااشون حتی ده پر بودن و من یک شبدر 4 پر رو کنده بودم و داشتم ب بقیه اون زمین شبدراشو نشون میدادم

  • یاسین صداقت در 1399/05/20در11:01 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و اینکه خواب شما تشان بر این است که شما ارزو های بزرگی در سر دارید وه نتیجه کارهای بزرگتان را به دیگران نشان خواهید داد.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید