تعبیر خواب شبدر

دیدن شبدر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شبدر در خواب چیست؟

دیدن گل شبدر در خواب

شبدر گیاهی است با سه برگ چلیپایی که دیدنش در خواب نیکو است.

اگر در خواب ببینیم که در خانه خویش شبدر کاشته ایم یا از زمین شبدری که دیگری کنده و به ما تعارف کرده می خوریم به آرزوهای متعدد می رسیم.

شبدر از آرزوهای بزرگ و پیروزی های درخشان خبر نمی دهد بل که گویای چیزهای متعددی است که کوچک اند.

شبدر در خواب نیکو است فقط صورت ناخوش آن این است که ببینید شبدر را با سرکه می خورید چون سرکه در خواب اثر نیک شبدر را از بین می برد و غم و رنج و اندوه به دنبال آن قرار می دهد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گل

☺ تعبیر خواب «شبدر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شبدر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


10 دیدگاه

 1. سما

  سلام. من خواب دیدم که از بدن کسی شبدر میروید..
  خیلی مشتاقم تعبیرش رو بدونم ولی چیزی پیدا نکردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیرخواب رشد کردن شبدر می تواند به معنای براورده کردن ارزو باشد و از این روممکن است به این تعبیر باشد که ایشان سبب رسیدن به ارزوهایی برای بیننده ی خواب شود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. ..

  سلام من خواب دیدم با خواهرم یه جایی رفتیم که کلی گل و گیاه متفاوت داره، خواهرم هر کدومو که میخواست میچید ولی من همش میگفتم شبدر میخوام، شبدر کو؟ داشتم دنبال شبدر میگشتم که آخر پیداش کردم و کلی خوشحال شدم. البته شبدرایی که پیدا کردم فقط 3پر یا 4پر نبودن از هر نوع شبدری بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چیدن شبدر آمده است که بسیار خیر است و ممکن است به معنای رسیدن به ارزوهای متعدد باشد و از این رو ممکن است در خواب شما نشان از ان باشد که شما برای رسیدن به ارزوهایی فرصت های بسیاری را رد کنید که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. ز.بهروزی

  سلا و عرض ادب
  مادر من خواب دیدن داشتن به سمت دشت میرفتن یکی که خودشو ندیدن فقط صداشو شنیدن گفته برو شبدر بچین مادرم گفتن هیچی نبود گفته چرا برو شبدر پیدا میکنی
  خواستم تعبیر این خوابو بدونم
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب این خواب می تواند به این صورت معنا شود که ارزوهای بسیار برای ایشان وجود دارد که باید برای رسیدن به آن تلاش کنید و باید به آن برسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. زهره

  سلام. همسرم خواب پدربزرگم رو دیده.فوت کردن. تو خواب دیده تو یه مزرعه بزرگ پر از شبدر هستن پدربزرگم اومدن یه مشت شبدر به همسرم دادن گفتن نگا چه محصولی داده چقد خوبه بیا بکاریم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر بسیار خیر است و نشان از ان دارد که شما و ایشان به ارزویی خواهید رسید و این موضوع ممکن است برای آن مرحوم جایگاهیی بهتر باشد که به واسطه ی اعمال ماتاخر ایشان حاصل شود.
   سربلند و پیروز باشید

 5. Bita

  دیدن یک زمین پر از شبدر ک بعضیااشون حتی ده پر بودن و من یک شبدر 4 پر رو کنده بودم و داشتم ب بقیه اون زمین شبدراشو نشون میدادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و اینکه خواب شما تشان بر این است که شما ارزو های بزرگی در سر دارید وه نتیجه کارهای بزرگتان را به دیگران نشان خواهید داد.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید