تعبیر خواب میوه به

دیدن میوه به در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن میوه به در خواب چیست؟

تعبیر دیدن میوه به در خواب چیست

دسته ای از معبران اصلا درباره میوه به چیزی ننوشته اند. گویی در منطقه ای که آن ها می زیسته اند به وجود نداشته و آن ها این میوه معطر و خوشبو را نمی شناختند تا در اطرافش تعابیری بنویسند آن ها هم که درباره به نوشته اند چنان عقاید مختلفی ابراز داشته اند که خواننده نمی داند کدامین را به عنوان تعبیر درست و دقیق بپذیرد.

از امام صادق علیه السلام نقل است که اگر به وقت و به فصل رسیدن یعنی پاییز دیده شود و سبز باشد فرزند است و در غیر فصل یعنی در فصول دیگر سال رنگش زرد باشد بیماری است.

برخی از معبران نیز همین نظر را دارند ولی عده ای دیگر معتقدند که دیدن به در خواب چه به فصل باشد و چه غیر فصل نیکو است و دلیل بیماری نمی تواند باشد. در افسانه ها نقل است که آدم و حوا چون از بهشت خداوند رانده شدند و هر یک به گوشه ای از زمین خاکی فرود آمدند، جبرئیل حامی وحی و فرشته مقرب به هنگام خروج آدم از بهشت یک به او داد.

به همین علت بر مبنای این افسانه می گویند دیدن به در خواب نشانی است از سرگردانی و پریشانی و شکست و ناکامی و دسته ای دیگر از معبران به علت رنگ به که زرد است آن را نشان بیماری و کسالت دانسته اند.

اما به میوه ای است خوش طعم و معطر با مزه ای خوب که از آن اغذیه و مربا و شربت تهیه می کنند و دیدنش در خواب نیک است به هر حال که باشد چه سبز و چه زرد و چه پخته و چه خام و ناپخته.


در کتاب سرزمین رویاها در مورد تعبیر خواب میوه به آمده است:

 1. به می‌پزید: یک زن بدنام شما را عذاب خواهد داد.
 2. مربای به درست می‌کنید: طلبکاران بدنبال شما هستند.
 3. به می‌خورید: خوشبختی و سلامت
 4. به های پوسیده: مشکلات بسیار در انتظار شماست.
 5. درخت به: خبرهای بسیار خوش
 6. یک درخت به پراز شکوفه: لذت و شادی در انتظار شماست.
 7. شما به می‌چینید: دشمنان به دنبال درگیری با شما هستند.

خواب های مرتبط با میوه به


☺ تعبیر خواب «میوه به» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «میوه به» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


5 دیدگاه

 1. فاطمه

  سلام طول یک هفته ۲مرتبه خواب به دیدم اول به خام خیلی بزرگ هر به اندازه یه کاسه آبگوشت خوری بززگ و رسیده،ویکبارم خواب به اندازه معمولی که یه سبد بودن و چند تایی رو پخته بودم داخل کاسه داشتم با چنگال میخوردم به مادرم وپدرم هم نگه میداشتم که باچای بخورن..ممنون میشم جواب بدین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب به امده است که می تواند نشان از ان باشد که فرزندی برای شما در اینده خواهد بودد که بسیار خیر است وسبب خوشحالی والدین شما شود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. فواد

  سلام خواب دیدم روی باغچه ای شییی سفید میبینم نزدیک شدم دیدم کف باغچه پنبه است پنبه ها را کنار زدم و مقدار زیادی میوه به دیدم که در خواب متوجه شدم که این به ها زیر این پنبه ها محافظت میشوند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که به این معنا می تواند باشد که به نشان از ناامیدی و یاس در اینده است و این خود دال بر این موضوع خواهد بود که شما ممکن است به موضوعی پوشالی وارد شوید که در انتهای آن برای شما یاس و ناامیدی بماند و از این رو باید بسیار در انتخاب های خود دقیق باشید.
   سربلندوپیروز باشید

 3. marzi

  سلام.
  من خواب درختی رو دیدم که خیلی بلندو قطور. که سه نوع میوه داشت. جالب اینکه موز بود.دو نوع میوه دیگه رو یادم نمیاد. ولی یادمه از زیر درخت گلابی ورداشتم که میخوردم.. تعبیرش نمیدونم چی میتونه باشه…

نظر خود را بیان کنید