تعبیر خواب زغال اخته (بلوبری)

دیدن زغال اخته (بلوبری) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن زغال اخته (بلوبری) در خواب چیست؟

زغال اخته blueberries

دیدن بلوبری (میوه زغال اخته) تازه یا آب ان در خواب نشان دهنده خوش شانسی؛ اتفاقات خوب، فراوانی و ثروت؛ آغاز  اتفاقات جدید و دارایی است.

اگر شخصی را در خواب مشاهده کردید که به شما بلوبری می‌دهد آن فرد شما را دوست دارد و می‌خواهد کارهای خوبی برای شما انجام دهد.

زغال اخته یا بلوبری همچنین ممکن است معنای جنسی نیز داشته باشد. اگر  در خواب خود مشاهده کردید که در حال خوردن میوه بلوبری هستید و ارتباطی با فردی دارید ، این موضوع نشان می‌دهد که فرد مقابل را بسیار دوست دارید.

 اگر خود را در حال خوردن پای بلوبری در یک مسابقه دیدید باید بدانید که طبیعت شهوانی دارید که باید آن را کنترل کنید.

اگر خود را در حال چیدن یا خوردن زغال اخته (بلوبری) دیدید که هنوز نرسیده است باید بدانید که برای رسیدن به اهداف شخصی خود کار سخت و دشواری در پیش دارید و باید سخت تلاش کنید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب انواع میوه

☺ تعبیر خواب «زغال اخته (بلوبری)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «زغال اخته (بلوبری)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


20 دیدگاه

 1. ۸۶

  من خواب دیدم که تو ی یک باغ بزرگ یک شاخه ی پر از بلوبری جلوی من ظاهر شد و یکی از اون ها رو چیدم و به برادر کوچکم نشون دادم

 2. دادا

  سلام .خواب دیدم ی دوتا دست که فقط تا مچ بود توی هوا معلقه و در یک دست دوتا بلوبری هست ما به بلوبری میگیم ولیک ..دست بلوبری رو بمن تعارف کرد که بگیرم ….یدونش پخته و رسیده بود یکیش نیمه رسیده ….من برداشتم و خوردم داشتم میخوردم به خودم گفتم اینکه ولیک نیست این زغال اخته است و خوردم …………لطف کنید تعبیرش کنید ممنون میشم

 3. Parisan

  درود دوست گرامی
  خواب دیدم وارد مکانی شدم نزدیک خونه خودمون( از قضا اطراف خونه پدری من زمین زراعی زیاد هست ) که دو طرف جاده زمین خاکی هستش و زمین ها پر از درختچه های بلوبری بود وپر از بار از دور میدرخشید فردی در خواب که هویتش تو ذهنم نیست به من بلوبری داد ومن مقدار زیادی بلوبری خوردم و هنوز طعم دلچسبش در ذهنم هست …….

 4. لاوین

  خواب دیدم انگار تو دانشگاهم یه درخت دیدم که کاکتوس بود اما میوه اش مثل تمشک ب.ود از میوش چیدم خواستم از بوته قلمه بگیرم که بوته شکست ،اما قلمه رو گذاشتم وسط کتاب و اطراف بوته اصلی رو باخاک پوشونذم ،بعد زمین پر چمن بود و همه خانوادگی اومده بودن تفریح و روی چمن ها ها بلوبری ریخته بود ،و من با تعجب داشتم نگاه میکردم ،تعبیرش چی میشه ؟

 5. نرگس

  من دیشب خواب دیدم که به کربلا میرم در بین راه بلوبری دیدم و خریدم و میل کردم بسیار خوشمزه بود تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب می تواند خوابی خیر باشد و نشان از خیر باشد که در اینده برای شما رسد و به واسطه ی آن این خیر برای شما به این معنا باشد که شانسی پیدا کنید که به واسطه ی آن چیزی به معرفت شما اضافه شود.
   سربلند و پیروز باشید

 6. سحر

  خواب دیدم بلوبری های خیلی زیاد و درشت از درخت میچیدم و می‌خوردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که ممکن است نشان از ان باشد که اگر کسی در زندگیتان دارید بسیار به ایشان در درون خود علاقه دارید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. نیلو

  سلام .
  من دیشب خواب دیدن که رو زمین دستشویی خونه ی خواهرم مقداری بلوبری هست
  منم اونورا برداشتم و خوردم
  بعدش از این کارم حالت چندشی بهم دست داد .
  میخواستم بیرون بریزم که قورتشون دادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دستشویی امده است که ممکن است به معنای منبعی از چیزی خوب باشد و در تعبیر خواب زغال اخته یا همان بلوبری هم امده است که می توانند نشانه ای از خیری باشد که به ایشان رسد و از این رو خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. میم

  خواب دیدم یک تپه پودر سیاه رنگ جایی ریخته شده پرسیدم اینا چیه گفتن زغال اخته!! مقداری ازش برداشتم و خوردم و کاملا ترش مزه بود ممنون میشم بفرمائید تعبیرو

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب زغال اخته آمده است که می تواند نشان از شانس زیاد باشدو از این رو ممکن است خواب شما هم به همین صورت تعبیر گردد و نشان از رو کردن شانسی بزرگ به شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. ♡︎

  سلام من خواب دیدم دارم ی ظرف پر بلوبری ک خیلی شیک و قشنگ چیده شده بود بخرم اما توی خواب داشتم ب این فکر میکردم ک بخرم یا نه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب بلوبری ممکن است این خواب برای شما به این صورت تعبیر گردد که در کاری مردد شوید که عینا برای شما خوب است و از این رو نباید تردید کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. ماريا

  سلام خواب ديدم پدرم كه فوت كردن برام يه گالن بزرگ زغال اخته خريدن و اورزن خيلي هم خوشمزه و شيرين بود تعبيرش چيه ممنون ميشم بگيد..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تعبیری انشالله خیر دارد و از این رو برای ایشان خیراتی دهید و بدانید که ممکن است به واسطه ی ایشان خیری به شما رسد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. چکاوک

  سلام خواب دیدم توی ظرفی بزرگ بلوبری همراه با اب روی اجاق است منم کمی از انها را ب اندازه ی مشت برداشتم ک بخورم تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما می تواند به این معنا باشد که در اینده به کسی علاقه ای شدید پیدا خواهید کرد و از این رو این خواب برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. فاطمه ایکندری

  خواب دیدم چندتا بلوبری یخ زده از فریزیخچال برداشتم بخورم ممنون میشم بگید تعبیرو

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب نشانه ای از ان است که شما شانسی در مقابل خود دارید که برای شما خیر است و نباید از بابت این خواب نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید