تعبیر خواب زغال اخته (بلوبری)

دیدن زغال اخته (بلوبری) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن زغال اخته (بلوبری) در خواب چیست؟

زغال اخته blueberries

دیدن بلوبری (میوه زغال اخته) تازه یا آب ان در خواب نشان دهنده خوش شانسی؛ اتفاقات خوب، فراوانی و ثروت؛ آغاز  اتفاقات جدید و دارایی است.

اگر شخصی را در خواب مشاهده کردید که به شما بلوبری می‌دهد آن فرد شما را دوست دارد و می‌خواهد کارهای خوبی برای شما انجام دهد.

زغال اخته یا بلوبری همچنین ممکن است معنای جنسی نیز داشته باشد. اگر  در خواب خود مشاهده کردید که در حال خوردن میوه بلوبری هستید و ارتباطی با فردی دارید ، این موضوع نشان می‌دهد که فرد مقابل را بسیار دوست دارید.

 اگر خود را در حال خوردن پای بلوبری در یک مسابقه دیدید باید بدانید که طبیعت شهوانی دارید که باید آن را کنترل کنید.

اگر خود را در حال چیدن یا خوردن زغال اخته (بلوبری) دیدید که هنوز نرسیده است باید بدانید که برای رسیدن به اهداف شخصی خود کار سخت و دشواری در پیش دارید و باید سخت تلاش کنید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب انواع میوه

☺ تعبیر خواب «زغال اخته (بلوبری)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «زغال اخته (بلوبری)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. چکاوک

  سلام خواب دیدم توی ظرفی بزرگ بلوبری همراه با اب روی اجاق است منم کمی از انها را ب اندازه ی مشت برداشتم ک بخورم تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما می تواند به این معنا باشد که در اینده به کسی علاقه ای شدید پیدا خواهید کرد و از این رو این خواب برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. فاطمه ایکندری

  خواب دیدم چندتا بلوبری یخ زده از فریزیخچال برداشتم بخورم ممنون میشم بگید تعبیرو

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب نشانه ای از ان است که شما شانسی در مقابل خود دارید که برای شما خیر است و نباید از بابت این خواب نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید