تعبیر خواب بشقاب

دیدن بشقاب در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بشقاب در خواب چیست؟

تعبیر خواب بشقاب

دیدن بشقاب در خواب ، نشانه صرفه جویی كردن در زندگی و یافتن همسری شایسته است. اگر در خواب ‌ در حال‌ جمع‌ آوری‌ وسایل‌ خودتان‌ (به‌منظور اسباب‌ كشی‌ یا هر دلیل‌ دیگر) بودید، به‌احتمال‌ زیاد نگران‌ تغییر و تحولات‌ مهم‌ وبنیادینی‌ هستید كه‌ در زندگی‌ روزمره‌تان‌ رخ‌می‌دهند. در غیر این‌ صورت‌، ضمیرناخودآگاهتان‌ در حال‌ سازمان‌ دهی‌ و رها كردن‌ «بار و بنه‌« عاطفی‌ احساسی‌ است‌.

لیلا برایت

تعبیر خواب دیدن بشقاب، شرکت در یک مهمانی دوستانه است.

تعبیر خواب بشقاب شکسته، سود است.

آنلی بیتون

تعبیر خواب دیدن بشقاب مسی، اختلاف های خانوادگی است.

تعبیر خواب دیدن بشقاب، یافتن همسری شایسته و صرفه جویی در زندگی است.


برخی‌ ازمعبران‌ معتقدند كه‌ مشاهده‌ این‌ گونه‌ خواب ها،صرفا، به‌ منزله‌ اشاره‌ای‌ از ضمیر ناخودآگاهتان‌بدین‌ مضمون‌ است‌، شما درگیر فعالیت‌های‌ زیادو متعددی‌ هستید كه‌ احتمالا لازم‌ است‌ برخی‌ ازآنها را جمع‌ آوری‌ كرده‌ و رهایشان‌ نمایید.

☺ تعبیر خواب «بشقاب» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بشقاب» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


18 دیدگاه

 1. مهدی

  سلام وقت بخیر
  من مردی ۴۵ ساله و متاهل هستم و در خواب مقدار زیادی ظرف کثیف دیدم که مشغول شستن آنها بودم ممنون میشم تعبیر کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   شستن ظرف در خواب می تواند نشانه ای از عزم شما در اصلاح برخی امور دارد که بسیار خیر است و از این رو این خواب را به فال نیک بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مریم

  من خواب دیدم زن عموم ماشین داره باهاش رفتم یه جایی زیر یه آبشار بلند. یه قفسه پر از ظرف هست زیر این ابشا یه سرویس کارد هست برای مادرم برمیدارم.و بشقاب و اردور خوری و شکلات خوری هم واسه خودم مجردم….تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب جمع کردن ظرف به خیر امده است و ممکن است نشان از اینده ای خوب باشد که در ان خیالی راحت برای شما به ارمغان اید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. narges

  سلام من خواب دیدم موقع اسباب کشی یک پیش دستی شیشه ای آبی که قبلاً داشتم از دست خواهرم افتاد شکست میشه لطفا تعبیرش کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب اسباب کشی می تواند نشانه ای از تغییری بزرگ در زندگیتان باشد که در خواب شما ترس از این وجود داشته است که ممکن است این تغییر با شکست روبرو شود.
   سربلند و پیروز باشید

 4. نسیم

  سلام من زنی متاهل هستم وبعدازپنج سال قصدمستقل شدن روکردیم وبه همین خاطر اسباب ووسایلی خریدکردیم ازبین وسایلی که خریدیم ظروف چینی ام رودرخواب دیدم که بشقابی ازسرویس لبه آن شکسته ومن درخواب ازاین اتفاق ناراحت وسعی درچسبوندن تکه هایش دارم میشه تعبیرخواب منم بفرمایید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما به احتمال زیاد دارای تعبیر نیست و فقط ممکن است نمایانگر ترس های شما از این تغییر باشد و از این رو از بابت دیدن ان نگران نباشید و بدانید که انشالله برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. فرشته

  باسلام و احترام خدمت شما
  بنده زنه متاهل هستم تازه ازدواج کردم در خواب دیدم هنگام شستن ظروف ناگهان یک بشقابی به رنگ بنفش گلدار که اصلا از ان بشقاب در منزل ما وجود ندارد در موقع شستن به خودی خود در دستم ترک برمیدارد و میشکند تعبیر این خواب رو لطف کنید بگین ممنون میشم .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شکستن بشقاب ممکن است نشان از مشکلی باشد که در زندگی برای ایشان پیش بیاد اما اصلا مهم نباشد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. بهاره

  سلام من خواب دیدم یک تعداد بشقاب چینی رو با خواهر شوهرم نصف کردم و حتی یک جفت دمپایی بچه گانه را با او نصف کردم . یعنی یه لنگه دمپایی رو به او رادم و یه لنگه خودم برداشتم ولی دمپایی ها مثل هم نبود . تعبیر خواب من چیست ؟ ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب نصف کردن چیزی با دیگری ممکن است برای شما به این تعبیر باشد که در اینده با ایشان موضوعی را به اشتراک بگذارید که ممکن است برای شما این کار خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 7. کبری ستوده

  سلام خسته نباشید .من متاهل هستم خواب دیدم خونه پدرم هستم و ناگهان بشقابی که مال خونه خودم بود از بالای پنجره از دستم افتاد و یه تیکه اش شکست و خواهرم بشقاب شکسته رو برداشت و بهم داد ولی دوباره از دستم افتاد و خورد شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از آن می تواند باشد که در اینده و از طرف خانواده ی پدریتان ممکن است به شما سودی برسد.
   سربلند وپیروز باشید.

 8. فرشید

  با درود
  در خواب دیدم که در منزل کارفرمای خود هستم و تعداد زیادی بشقاب و قاشق کثیف را که ظاهرا از تفریح با خود به همراه خانواده به منزل انها برده بودیم را جمع اوری میکردم و از این شلوغی و زحمتی که به انها داده بودم خجل و شرمسار و سردرگم بودم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما از جهتی نشان از ناخوداگاهتان دارد که در ان خود را ممکن است نسبت به کارفرمای خود مدیون بدایند و از این رو می تواند دارای تعبیر نباشد اما باید بدانید اگر هم دارای تعبیر باشد برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. محبوبه

  سلام روز شما بخیر
  من خواب دیدم با همکارم که دوست صمیمی من هم هست به خانه دوست همکارم رفته بودیم و او بشقاب ها و ظروف سنکی رو آسیاب میکرد و الویه درست میکرد برای ما . جالب اینکه بشقاب های خانه او بشقاب من بود که آنجا بود . دوستم هم خیلی ناراحت بود دوستش بشقاب رو داره برای ما غذا درست میکنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب بشقاب شکسته امده است که می تواند نشانه ای از سود برای صاحب خواب باشد که در این جا هم برای شما به همین صورت است و می تواند به این معنا باشد که از ایشان برای شما سودی میرسد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید