تعبیر خواب وانت

دیدن وانت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن وانت در خواب چیست؟

دیدن وانت سفید در خواب

وانت، زندگی شخصی و خصوصی شماست. اگر در خواب دیدید وانت می رانید و آسوده هستید و مشکلی برای شما وجود ندارد خوب است چون زندگی خصوصی آرامی را اداره خواهید کرد.

اگر بار داشته باشید و این بار سنگین یا سبک باشد تجسم از وظایفی است که در زندگی شخصی را عهده گرفته اید یا خواهید گرفت که هم ممکن است سنگین باشد و هم سبک و قابل تحمل.

اگر هنگام راندن وانت، چراغ ها روشن و افق روشن بود، آینده شما روشن است و اگر جز این بود، آینده خوب نیست.

اگر شما در وانت بودید و دیگری رانندگی می کرد، به وضعی می سید که کسی دیگر باید به شما کمک کند و در زندگی خصوصی شما دخالت نماید.


خواب های مرتبط با وانت:


☺ تعبیر خواب «وانت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «وانت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. محمود

  سلام خواب دیدم خونه مادر خانومم خوابیده بودیم که یه پیکان وانت وارد خونه مادر خانومم شد و رفت توی حیاط تا اومدم بگیرمش یه گوسفند شد و فرار کرد
  آیا تعبیر داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب وانت امده است که می تواند به معنای زندگی شما باشد و در تعبیر خواب گوسفند هم به خیر امده است اما فرار کردن ان ممکن است نشان از ان باشد که خیری از شما دور شود و از این رو این خواب برای شما ممکن است نشان از ان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. صادق فرحانی

  با سلام من خواب دیدم درپشت یک وانت سفید در حال حرکت نشسته بودم تعبیر خاب من چیست ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس انچه که در بالا هم امده است نشان از ان می تواند باشد که شما در زندگیتان ممکن است به وضعی برسید که نیاز به دخالت دیگری در زندگیتان باشید.
   از این رو بسیار در انتخاب هایتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مریم

  من خواب دیدم ک میخواستم ماشین بگیرم و وانت اومد دنبالم و یه راننده ی سیبیل کلفت داشت و خانوادم اجازه ندادن من سوار شم منم سوار نشدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که در اینده برای شما انتخابی وجود خواهد داشت که ممکن است خانواده ی شما با آن موافق نباشند و از این رو موقعیتی از دست شما برود که باید در انتخاب آن از منطق خود بهره گیرید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید