تعبیر خواب رانندگی

دیدن رانندگی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن رانندگی در خواب چیست؟

تعبیر خواب رانندگی

دیدن ماشین در خواب یک خواب رایج است و بسته به شرایطی که ماشین را در خواب دیده اید می تواند معانی و تعابیر مختلفی را برای این خواب ارائه دهد. رانندگی کردن یکی از خواب های رایجی است که همراه با ماشین دیده می شود.

هنگامی که یک ماشین سریع رانده می شود یا از کنترل خارج می شود، این می تواند بازتابی از زندگی شما باشد. دیدن این خواب طبیعی است و اغلب می تواند به استرس شما در زندگی واقعی تان مرتبط باشد.

از خودتان بپرسید آیا در زندگی بیداری تان چیزی وجود دارد که بخواهید آن را کنترل کنید یا چیزی وجود دارد که شما را نگران کرده باشد؟ به طور کلی، این نوع خواب ها زمانی رخ می دهند که احساس نا امنی می ‌کنید. تصادف اتومبیل در خواب می تواند نشانگر عدم اعتماد به نفس باشد. شاید شما در حال از دست دادن چیزی از جمله شغل، رابطه، خانه یا جنبه های دیگر زندگی تان هستید.

تعبیر خواب رانندگی با وانت

مطیعی تهرانی: اگر شما در وانت بودید و دیگری رانندگی می‌کرد، به وضعی می سید که کسی دیگر باید به شما کمک کند و در زندگی خصوصی شما دخالت نماید.

آنلی بیتون: اگر خواب ببینید هنگام رانندگی، ماشین شما خراب و متوقف می‌شود، دلالت برآن دارد که خوشگذرانی به آن حدی که شما انتظار دارید، ادامه نمی‌یابد.


تعبیرخواب رانندگی کردن

معبرین غربی گویند:

 • خواب‌هایی که در مورد رانندگی دیده می‌شوند ممکن است بیانگر کنترل شما در زندگی بیداریتان باشد. به یاد داشته باشید که راننده شخصی است که می‌تواند در مورد مسیر تصمیم گیری کند و سرعت رسیدن به مکان مورد نظر را تعیین کند.
 • اگر شما در خواب ببینید که در حال رانندگی ماشین هستید بیانگر چگونگی کنترل مسیری که در حرکت هستید می‌باشد.

آنلی بیتون:

 • اگر خواب ببینید با ماشینی رانندگی می‌کنید، نشانه آن است که رقابت ناسالم و حسادت زیاد، نشاط و خوشی را از شما دور می‌کند.
 • اگر خواب ببینید مشغول رانندگی هستید، دلالت بر آن دارد که در کار و زندگی خود تغییری می‌دهید و این تغییر باعث نشاط و خوشحالی شما می‌شود.
 • اگر خواب ببینید برای انجام کار یا تفریح ماشین می رانید، علامت آن است که به بیماری مبتلا خواهید شد.

تعبیر خواب رانندگی با سرعت زیاد و کم

معبرین غربی گویند: حرکت با سرعت زیاد و یا عدم کنترل ماشین در خواب نشانگر تصمیمات اشتباه در زندگی است این گونه رانندگی در خواب ممکن است در اثر این فعالیت‌ها و تصمیمات نابجا دیده شوند.

آنلی بیتون:

 • اگر خواب ببینید با سرعت ماشین می رانید، نشانه آن است که با گذشتن از مراحلی خطرناک به کامیابی دست خواهید یافت.
 • اگر خواب ببینید به آهستگی ماشین می رانید، نشانه آن است که از انجام وظایف خود نتایج مساعدی به دست می‌آورید.

تعبیر خواب به تنهایی رانندگی کردن

معبرین غربی: اگر هنگام رانندگی شما کسی در داخل اتومبیلتان وجود نداشت ممکن است از حمایت شخصی که در زندگی به وجود او نیازمند هستید بهره نبرید.

کتاب سرزمین رویاها: به تنهایی رانندگی می‌کنید: به زودی تغییر وضعیت کلی خواهید داشت.

مطیعی تهرانی: چنانچه در خواب ببینید رانندگی می‌کنید و افسر پلیس شما را متوقف می‌نماید و قبض جریمه می‌نویسد خوب است زیرا خواب شما خبر می‌دهد که کسی به شما پاداش می‌دهد و سودی عایدتان می‌گردد.


خواب های مرتبط با رانندگی:


☺ تعبیر خواب «رانندگی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «رانندگی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


8 دیدگاه

 1. صالح

  سلام
  من خواب دیدم با سرعت دارم به عقب رانندگی میکنم و به چند نفر برخورد کردم حتی یکیشون مرد
  تعبیرش چیه؟

 2. فاطمه

  سلام خواب دیدم .شوهرم راننده س و من کنارش نشستم . و آروم رانندگی میکرد . بعد یهو دیدم ک تنهایی و پیاده دارم مسیر رو ادامه میدم و بعد از اون باز دیدم ک دوباره توی ماشینمون نشستم اما این بار پدرم راننده بود . و بعد از یه مدت پیاده شدیم و کنار ماشین حرف می‌زدیم با هم . اما نمیدونم در مورد چی ..
  تعبیرش چیه ؟ممنون از پاسخگوییتون

 3. بهار

  من خواب دیدم در صورتی که بلد نیستم رانندگی کنم اما در خواب خیلی خوب با ماشین پدرم رانندگی میکردم و از مسیر مشخصی میرفتم و برمیگشتم و دو حادثه یه عروسی سر کوچه خودمون و یه تصادف بین مسیر
  تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن خواب رانندگی در حالی که رانندگی بلد نیستید می تواند نشانی از ان باشد که در اینده ممکن است شرایطی را کنترل کنید که از خودتان انتظار ان را نداشته اید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. آذر

  خواب دیدم در جاده ای مه آلود رانندگی می کنم. چشمهام بسیار سنگین و خواب آلودست و روبرو دیده نمیشد. در نهایت کنار زدم و خوابیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشانی از اینده ای باشد که شما از کنترل زندگی خود ترس دارید و از این رو بدانید که ساده ترین راه، منطقی ترین راه برای انتخاب است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. نیلو

  سلام خسته نباشید
  من دیشب خواب دیدم ماشینمون اومده تو خونه و من تنهایی دارم تو خونه اونو میرونم بعد وقتی به سمت در اتاقم حرکت کردم هر چه قدر ترمز گرفتم ماشین واینستاد آخرشم خورد ب در و ازش رد شد و من با پام نگهش داشتم
  تعبیرش چی می‌تونه باشه :/

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و بیشتر به کابوس ماند و از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید