تعبیر خواب حیوان مرده

دیدن حیوان مرده در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن حیوان مرده در خواب چیست؟

تعبیر دیدن جسد حیوانات مرده

اگر در خواب جسد حیوانات را ببینیم خوب است بدانیم که جسد به کدامین حیوان متعلق است.

اگر خواب گنگ و مبهم باشد و ندانیم که اجساد چه حیواناتی را دیده ایم تعبیرش این است که غمگین می شویم.

رنجی به ما نمی رسد فقط غمی هست که می رسد و زود هم می گذرد. اگر در خواب خود جسد حیوان حلال گوشت را ببینیم خوابی است نیکو بخصوص اگر مذبوح باشد.

به هر حال دیدن جسد حیوان مذبوح حلال گوشت خوب است. اما اگر جسد حیوانات مکروه و حرام گوشت در خواب ببینید خوب نیست چون خواب شما از غم و رنج خبر می دهد.


تعبیر خواب جسد انسان

دیدن جسد انسان در خواب، نشان‌دهنده جنبه‌ای از خودتان است که درشما مرده. یا ممکن است به این معنی باشد که مهجور و بیان‌ناپذیر هستید. خودتان را کنارگذاشته‌اید و از درون مرده‌اید.

تعبیر خواب «حیوان مرده» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «حیوان مرده» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

11 دیدگاه

 1. خواب دیدم در حال کنار زدن مقداری از خاک بودم ناگهان متوجه جسد سمور یا راسوی سیاه رنگی زیر خاک شدم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که به شما خبری خواهد رسید که شما را ناراحت خواهد کرد و جسد حیوان مرده نشان بر غم و ناراحتی دارد. برای دفع بلا صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. عرفان در

  سلام من خواب دیدم با دوستم رفتیم جایی ک نمیدونستم کجاست بعد هنگامی ک راه میرفتیم دیدم ک جانورانی مرده تو راه جلو راهمون هستن من رفتم نشستم یه گوشه ای گفتم دیگه نمیام از این بیشتر بعد کنارم یدونه مار مرده دیدم به دوستم گفتم اون گفت مرده ترس نداره بعد دستمو گرفت بلندم کرد و دیگه از خواب پریدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب برای شما تعبیری خیر دارد و به این معنا میتواند باشد که شما اگر هم کسی در اطرافتان باشد که قصد عمل سوئی برای شما داشته باشد بدانید که این خدعه برای شما با شکست مواجه خواهد شد و شما انشالله خیری خواهید دید که از طرف خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. ما جنازه خودم رو به دوش کشیده و بردم کنار قبری که برام کنده بودن …

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این معنی میتواند باشد که شما اول از همه روحتان را کشته اید و به روحیه و نیاز های روحی خود پاسخ نمیدهید و ان را به قولی از بین برده اید . و شما به کاری مشغول خواهید شد که برای شما نتیجه نخواهد داشت و اطرافیانتان ان را برای شما پیش اورده اند و شما بیشتر باید در انتخاب مسیرتان توجه کنید تا در مسیرتان گرفتاری برایتان پیش نیاید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. حسینی در

  سلام من خواب دیدم با پدرم و عمه هام عموم تو خونه ی پدربزرگم قدم می‌زدیم یکدفعه حواسشون رفت به یک سگ،سگه انگار واسه من آشنا بود گفتم کاریش نداشته باشین میخواد زنشو خاک کنه ،سگه غمگین و آروم بود انگار زنشو خیلی دوست داشت جنازه ی یه سگ هم کنارش بود شروع کرد به خاک کندن منم کمکش کردم که خاک بکنه بعد جنازه اون سگه رو گذاشت تو خاک خودشم خوابید پیشش و کامل خاک ریخت رو خودشون ،من فقط کمکشون کندم ولی این صحنه رو دیدم همش فکرم ناراحتش بود از یه طرفم پذیرفته بودم که چاره ی دیگه ای نداشت تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر سگ در خواب به معنای کسی است که برای شما بسیار نیکی کرده است و تعبیر دیدن ناراحتی او به معنای غم و مشکل است و مردن همسر ایشان فقط به عنوان مقیاسی از این ناراحتی بوده است و باید بدانید که ممکن است برای یکی از کسانی که بسیار شما را دوست دارد و به شما وفادار است مشکلی پیش بیاید ولی به کمک شما قطعا آن راحل خواهد کرد و شما هم حق دوستی را برای ایشان ادا میکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. فاطمه در

  سلام من خاب دیدم که جسد شحص خاصی را کسی دزدیده بود و در خانه خود جسد درون فیکساتور ،ماده ای مثل فرمالین یا سرکه انداخته بودند در ضمن من آن افراد را میشناختم .ما جسد را از داخل فیکساتور داخل منزل اش دزدیده بودیم و به قصد خوردن تکه تکه کرده بودیم و در حال آماده سازی آن برای خوردن بودیم
  خیلی وحشت ناک بود

 6. خواب من جسد کبوتران بودکه در پشت بام منزل خودم دیدم تعبیر خواستارم ممنون

نظر خود را بیان کنید