مجله آلامتو

تعبیر خواب جسد

(7 رای, امتیاز میانگین: 3٫00 از 5)

تعبیر دیدن جسد در خواب چیست؟

جسد Cadaver

اگر در خواب جسد حيوانات را ببينيم خوب است بدانيم که جسد به کدامين حيوان متعلق است. اگر خواب گنگ و مبهم باشد و ندانيم که اجساد چه …

حيواناتي را ديده ايم تعبيرش اين است که غمگين مي شويم. رنجي به ما نمي رسد فقط غمي هست که مي رسد و زود هم مي گذرد. اگر در خواب خود جسد حيوان حلال گوشت را ببينيم خوابي است نيکو بخصوص اگر مذبوح باشد. به هر حال ديدن جسد حيوان مذبوح حلال گوشت خوب است. اما اگر جسد حيوانات مکروه و حرام گوشت در خواب ببينيد خوب نيست چون خواب شما از غم و رنج خبر مي دهد.

تعبیر خواب جسد انسان

دیدن جسد انسان در خواب، نشان‌دهنده جنبه‌ای از خودتان است که درشما مرده. یا ممکن است به این معنی باشد که مهجور و بیان‌ناپذیر هستید. خودتان را کنارگذاشته‌اید و از درون مرده‌اید.

تعبیر خواب «جسد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جسد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

  1. فاطمه در

    سلام من خاب دیدم که جسد شحص خاصی را کسی دزدیده بود و در خانه خود جسد درون فیکساتور ،ماده ای مثل فرمالین یا سرکه انداخته بودند در ضمن من آن افراد را میشناختم .ما جسد را از داخل فیکساتور داخل منزل اش دزدیده بودیم و به قصد خوردن تکه تکه کرده بودیم و در حال آماده سازی آن برای خوردن بودیم
    خیلی وحشت ناک بود

  2. خواب من جسد کبوتران بودکه در پشت بام منزل خودم دیدم تعبیر خواستارم ممنون

نظر خود را بیان کنید