تعبیر خواب حیوان مرده

دیدن حیوان مرده در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن حیوان مرده در خواب چیست؟

تعبیر دیدن جسد حیوانات مرده

اگر در خواب جسد حیوانات را ببینیم خوب است بدانیم که جسد به کدامین حیوان متعلق است.

اگر خواب گنگ و مبهم باشد و ندانیم که اجساد چه حیواناتی را دیده ایم تعبیرش این است که غمگین می شویم.

رنجی به ما نمی رسد فقط غمی هست که می رسد و زود هم می گذرد. اگر در خواب خود جسد حیوان حلال گوشت را ببینیم خوابی است نیکو بخصوص اگر مذبوح باشد.

به هر حال دیدن جسد حیوان مذبوح حلال گوشت خوب است. اما اگر جسد حیوانات مکروه و حرام گوشت در خواب ببینید خوب نیست چون خواب شما از غم و رنج خبر می دهد.


تعبیر خواب جسد انسان

دیدن جسد انسان در خواب، نشان‌دهنده جنبه‌ای از خودتان است که درشما مرده. یا ممکن است به این معنی باشد که مهجور و بیان‌ناپذیر هستید. خودتان را کنارگذاشته‌اید و از درون مرده‌اید.

☺ تعبیر خواب «حیوان مرده» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «حیوان مرده» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

21 دیدگاه

 1. سلام..من خواب دیدم توی یک باغ کلی حیوان مثل گاو و مرغ هست و یک گاو یا گوزن کنار پای من مرده بود من اشتباه روی اون لگد کردم. و در ادامه یه خوک دنبالم میکرد و من ازش فرار میکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر اجساد حلال گوشت در خواب بهتر از حرام گوشت است ونشان بر ان دارد که غمی ازشما رفع میشود و دیدن خوک هم نشان بر شانس است و خوب است و شما نباید به موقعیت هایتان پشت کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. فائزه

  من خواب دیدم رفتم خونه داداشم بعد زن داداشم میگه بیا بریم پشت بوم ،رفتیم پشت بوم یکی از همسایه ها کلی اشغال اورد ریخت پشت بوم بعد نزدیک هفت هشت تا گربه جمع شدن اشغالا رو میخو دن همشونم گلی و کثیف بودن ،بعد یک عالمه کلاغ بالا سر گربه ها جمع شد یکی از گربه ها مرده بود اونو میخوردن یکی دوتا کلاغم تو درگیری با گربه ها مرد لاشه ش افتاد زمین بقیه رفتن بعد چندتا از زنای همسایشون اومدن پیش ما با اشتها اون لاشه گربه و کلاغو میخوردن ب منم تعارف میکردن!ولی من نخوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خوب نیست و اینکه از آنها نخورده اید بهتر است و به خیر رفع خواهد شد و اینکه افرادی در کنار شما وجود دارند که صفات خوبی ندارند و باید از آنها دوری کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. رضا

  سلام
  خواب دیدم لاشه های شیر وببر به تعداد خیلی زیاد تا چشم کار می کرد لاشه بود روی هم ریخته شده بود و لاشه گندیده هم نبود من روی آنها راه می رفتم لطفا تعبیر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما باید مقداری اعتماد به نفستان را بالا ببرید و خودتان را در برابر دشمنتان دسته کم نگیرید.
   و اینکه لاشه حیوان حرام گوشت نشان بر غم دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. آرتین

  سسلام من خواب خیلی عجیبی دیدم خواب دیدم که در بین یک عالمه حیوون هستم که کلی مورچه از جسد اونها بیرون میاد و حیونایی مثل خوک اسب و گورخر و فیل بودن به گمونم …
  بعدش من از شدت ترس به زمین افتادم و چشم هام بسته بود و مورچه ها روم راه میرفتن …
  البته خوابه اولش فوق العاده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن حیوان حرام گوشت خوب نیست و نشان از ضرری است که مالی است و حلال گوشت خیر و برکت است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. Sareh

  من خواب دیدم داخل کوچه و خیابانی بودم که حیوانات هم حلال گوشت مثل گاو و هم وحشی مثل شیر مرده بودند یعنی کشته شده بودن و راه های باریکی وجود داشت بین اجسادشون که میشد از اونجاها عبور کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب لاشه حیوان حلال گوشت نشان بر خوبی دارد و اینکه جسد حیوان حرام گوشت به معنی غم و اندوه است و این ناراحتی هم به سبب حیوان حلال گوشت ماندگاری ندارد و به خیر رفع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. رضا

  خواب دیدم در حال کنار زدن مقداری از خاک بودم ناگهان متوجه جسد سمور یا راسوی سیاه رنگی زیر خاک شدم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که به شما خبری خواهد رسید که شما را ناراحت خواهد کرد و جسد حیوان مرده نشان بر غم و ناراحتی دارد. برای دفع بلا صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. عرفان

  سلام من خواب دیدم با دوستم رفتیم جایی ک نمیدونستم کجاست بعد هنگامی ک راه میرفتیم دیدم ک جانورانی مرده تو راه جلو راهمون هستن من رفتم نشستم یه گوشه ای گفتم دیگه نمیام از این بیشتر بعد کنارم یدونه مار مرده دیدم به دوستم گفتم اون گفت مرده ترس نداره بعد دستمو گرفت بلندم کرد و دیگه از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما تعبیری خیر دارد و به این معنا میتواند باشد که شما اگر هم کسی در اطرافتان باشد که قصد عمل سوئی برای شما داشته باشد بدانید که این خدعه برای شما با شکست مواجه خواهد شد و شما انشالله خیری خواهید دید که از طرف خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. مهلا

  ما جنازه خودم رو به دوش کشیده و بردم کنار قبری که برام کنده بودن …

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این معنی میتواند باشد که شما اول از همه روحتان را کشته اید و به روحیه و نیاز های روحی خود پاسخ نمیدهید و ان را به قولی از بین برده اید . و شما به کاری مشغول خواهید شد که برای شما نتیجه نخواهد داشت و اطرافیانتان ان را برای شما پیش اورده اند و شما بیشتر باید در انتخاب مسیرتان توجه کنید تا در مسیرتان گرفتاری برایتان پیش نیاید.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. حسینی

  ممنون از تعبیر بسیار زیباتون

 10. حسینی

  سلام من خواب دیدم با پدرم و عمه هام عموم تو خونه ی پدربزرگم قدم می‌زدیم یکدفعه حواسشون رفت به یک سگ،سگه انگار واسه من آشنا بود گفتم کاریش نداشته باشین میخواد زنشو خاک کنه ،سگه غمگین و آروم بود انگار زنشو خیلی دوست داشت جنازه ی یه سگ هم کنارش بود شروع کرد به خاک کندن منم کمکش کردم که خاک بکنه بعد جنازه اون سگه رو گذاشت تو خاک خودشم خوابید پیشش و کامل خاک ریخت رو خودشون ،من فقط کمکشون کندم ولی این صحنه رو دیدم همش فکرم ناراحتش بود از یه طرفم پذیرفته بودم که چاره ی دیگه ای نداشت تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر سگ در خواب به معنای کسی است که برای شما بسیار نیکی کرده است و تعبیر دیدن ناراحتی او به معنای غم و مشکل است و مردن همسر ایشان فقط به عنوان مقیاسی از این ناراحتی بوده است و باید بدانید که ممکن است برای یکی از کسانی که بسیار شما را دوست دارد و به شما وفادار است مشکلی پیش بیاید ولی به کمک شما قطعا آن راحل خواهد کرد و شما هم حق دوستی را برای ایشان ادا میکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. فاطمه

  سلام من خاب دیدم که جسد شحص خاصی را کسی دزدیده بود و در خانه خود جسد درون فیکساتور ،ماده ای مثل فرمالین یا سرکه انداخته بودند در ضمن من آن افراد را میشناختم .ما جسد را از داخل فیکساتور داخل منزل اش دزدیده بودیم و به قصد خوردن تکه تکه کرده بودیم و در حال آماده سازی آن برای خوردن بودیم
  خیلی وحشت ناک بود

 12. کاظم

  خواب من جسد کبوتران بودکه در پشت بام منزل خودم دیدم تعبیر خواستارم ممنون

نظر خود را بیان کنید