تعبیر خواب سقف

دیدن سقف در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سقف در خواب چیست؟

دیدن سقف در خواب نشانه چیست

اگر در خواب ببینید که زیر سقفی مرتفع و محکم نشسته اید خوب است زیرا خواب شما می گوید که امنیت و فراغت می یابید و از گزند بلا ها و آسیب خطرها در امان خواهید بود.

اگر در خواب ببینید که سقفی که زیر آن نشسته اید شکسته است که طبعا این از آینده غیر مطمئنی خبر می دهد بخصوص اگر در عالم خواب با دیدن سقف لرزان و شکسته دچار وحشت شدید.

در تعبیر خواب حکم این است که این وحشت عینا به بیداری شما انتقال می یابد.

اگر در خواب دیدید که سقف روی سر شما خراب شد به هیچ وجه خوب نیست.

اگر دیدید که سقف می زنید و خودتان سازنده سقف هستید به شخص بزرگی خدمت می کنید و این خدمت قابل توجه است تا جائی که مورد تشویق واقع می شوید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب پشت بام

تعبیر خواب «سقف» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سقف» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

 1. نادیه در

  سلام،
  وقت بخیر
  خواب دیدم که بخش کوچکی از سقف خونمون خراب شده و آجرش افتاده بود من هم ترسیده بودم که آجر روی کسی بیافته و بررسیش کردم که آجرهایی که خطر افتادن دارن رو بردارم و بقیه آجرها رو هم به خودم میگفتم به کمد دیواری گیر کرده نمیوفته.
  لطفا تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   سقفي که زير آن نشسته ايد شکسته است که طبعا اين از آينده غير مطمئني خبر مي دهد بخصوص اگر در عالم خواب با ديدن سقف لرزان و شکسته دچار وحشت شديد. در تعبير خواب حکم اين است که اين وحشت عينا به بيداري شما انتقال مي يابد. اگر در خواب ديديد که سقف روي سر شما خراب شد به هيچ وجه خوب نيست و برای ارامشتان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید