تعبیر خواب سقف

دیدن سقف در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سقف در خواب چیست؟

دیدن سقف در خواب نشانه چیست

اگر در خواب ببینید که زیر سقفی مرتفع و محکم نشسته اید خوب است زیرا خواب شما می گوید که امنیت و فراغت می یابید و از گزند بلا ها و آسیب خطرها در امان خواهید بود.

اگر در خواب ببینید که سقفی که زیر آن نشسته اید شکسته است که طبعا این از آینده غیر مطمئنی خبر می دهد بخصوص اگر در عالم خواب با دیدن سقف لرزان و شکسته دچار وحشت شدید.

در تعبیر خواب حکم این است که این وحشت عینا به بیداری شما انتقال می یابد.

اگر در خواب دیدید که سقف روی سر شما خراب شد به هیچ وجه خوب نیست.

اگر دیدید که سقف می زنید و خودتان سازنده سقف هستید به شخص بزرگی خدمت می کنید و این خدمت قابل توجه است تا جائی که مورد تشویق واقع می شوید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب پشت بام

☺ تعبیر خواب «سقف» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سقف» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

10 دیدگاه

 1. نسیم خوشنویس در 1399/09/25در8:39 ق.ظ

  خواب دیدم در خانه ای هستم که فک می کنم خانه قدیمی پدری خودم هست انگار برق اتصالی میکنه و میترکه و موجب آتیش سوزی و انفجار میشه ولی آتیشی نمی بینم و سقف خانه می ریزه کلا خونه خراب می شه منم داد می زنم کمک می خوام میگم به آتش نشانی زنگ بزنید خودم میرم داخل خانه و مقداری طلا داشتم بر میدارم میام بیرون که طلاها از بین نرن یا ندزدن. ممنون میشم تعبیر کنید.

  • یاسین صداقت در 1399/10/01در12:40 ب.ظ

   با سلام
   با توجه به شمایل این خواب شما، این خواب دارای تعبیر نیست و نباید از بابت آن نگران باشید اما حتما صدقه ای را کنار بگذارید که رفع بلا بشود.
   سربلند وپیروز باشید

 2. یسنا عالمی در 1399/09/15در0:42 ق.ظ

  سلام
  خواب دیدم تو محل کارم با همکارم نشستم و سقف محل کارم داره خاک ریز زیادی می ریزه و تو خواب حس می کردم ک سقف کم کم داره میریزه . سقفشم چوبی بود . لطفا تعبیرش رو بفرمایین . ممنونم

  • یاسین صداقت در 1399/09/16در8:41 ب.ظ

   با سلام
   بر اساس خوابی که دیده اید و بر اساس تعابیر خواب این خواب می تواند به این معنا باشد که ممکن است در اینده شما در محل کارتان دچار تزلزل شوید و از این رو بسیار در رفتار خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. پروانه در 1399/09/08در11:44 ق.ظ

  سلام خواب ديدم سقف خونه ي پدريم كه الان وجود نداره نه خودش نه خونه اش ؛در اثر باران زياد نرم شده و داره ريزش ميكنه كه من و بقيه اعضا رفتيم كنار و اون ريخت البته اولش آب بصورت باريك ازش ميومد بعد كه ريخت رو سر كسي نريخت و بعد برادرم رو ديدم بالاي اون ايستاده و هي ميره عقبتر كه نيفته پايين و خواهرم تو پايين وايساده كه اگه افتاد بگيردش ولي نيفتاد ولي سقف تا زير پاش ريخت و كلي آب هم ريخت پايين ولي سقف بالاسر اون هم يعني طبقه بالايي هم تبله كرد و داشت ميريخت كه من داد زدم مواظب باش ولي برادرم صدامو نميشنيد با فرياد بيدار شدم

  • یاسین صداقت در 1399/09/08در7:13 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب سقف اینگونه معبران بیان کرده اند که نشان بر شخصی است که شما در مشکلاتتان بر او پناه میبرید و و اینکه اوار شدن سقف خوب نیست و نشان بر ضرری برای ان شخص است که شما او را تکیه گاهتان میدانید. و برای رفع مشکل صدقه دادن به ان تیت نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. سجاد شکوهی نژاد در 1399/06/01در4:57 ق.ظ

  سلام خواب دیدم با دایی خودم دارم سقف طبقه پنجم یک ساختمان رو کلا می سازیم و سیمان می کنیم ولی قسمتی از سقف خالی بود هنوز . من احساس می کردم الان سقف داره شیب میشه توی خواب خیلی احساس استرس داشتم به دایی م که گفتم موضوع سقف رو ، گفت سریع بریم پایین پناه بگیریم . رفتیم یه طبقه پایین دقیقا زیر همون سقف که دیدم اره کلا سقف داره میریزه. سریع از راه پله ها رفتیم پایین و خودمون رو نجات دادیم . بعد دیدم که کارگرای ساختمونی اومدن رفتن سر ساختمون . هر چی سوت زدم که نرید تو گوش نکردن و شروع کردن به کار کردن و سقف رو کلا دوباره ساختن به نظر شما تعبیر خواب چی می تونه باشه

  • یاسین صداقت در 1399/06/13در0:44 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب سقف ساختن بر این صورت است که شما به فرد بزرگی خدمت خواهی کرد و اینکه احتمالا آن فرد قدر نشناس است و خدمت شما را با بدی جبران خواهد کرد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. نادیه در 1399/03/03در3:40 ب.ظ

  سلام،
  وقت بخیر
  خواب دیدم که بخش کوچکی از سقف خونمون خراب شده و آجرش افتاده بود من هم ترسیده بودم که آجر روی کسی بیافته و بررسیش کردم که آجرهایی که خطر افتادن دارن رو بردارم و بقیه آجرها رو هم به خودم میگفتم به کمد دیواری گیر کرده نمیوفته.
  لطفا تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در 1399/03/05در0:11 ق.ظ

   با سلام
   سقفي که زير آن نشسته ايد شکسته است که طبعا اين از آينده غير مطمئني خبر مي دهد بخصوص اگر در عالم خواب با ديدن سقف لرزان و شکسته دچار وحشت شديد. در تعبير خواب حکم اين است که اين وحشت عينا به بيداري شما انتقال مي يابد. اگر در خواب ديديد که سقف روي سر شما خراب شد به هيچ وجه خوب نيست و برای ارامشتان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید