تعبیر خواب کیسه

دیدن کیسه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کیسه در خواب چیست؟

تعبیر کیسه
کیسه در خواب تعبیر خاصی ندارد مگر این که چیزی درون آن باشد که تعبیرش نسبت به محتوای آن تغییر می کند.
معبران قدیمی درباره کیسه پول زیاد نوشته اند ولی امروز کیسه پول متداول نیست.
اگر در خواب بینید کیسه ای پاره همراه دارید راز شما فاش می شود.
اگر ببینید کیسه ای دارید که سوراخ آن رفو شده است آبرو و نام نیک خود را به زحمت حفظ می کنید.
کیسه سوراخ بیماری است از ضرر و زیان نیز خبر می دهد.

☺ تعبیر خواب «کیسه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کیسه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. علي

  سلام خسته نباشيد خواب ديدم كه كسي كه دوسش دارم منو به مغازه كيسه پلاستيكي فرستاده بود تا يه كم نايلون بخرم رفتم مغازه از مغازه دار نايلون خواستم اونم دنبالش ميگشت كه يهو از خواب پريدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب نایلون پلاستکی آمده است که ممکن است به این معنا باشد که شما را منبع اسرار قرار دهند و از این رو با توجه به شرایطی که ذکر کرده اید ممکن است برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. کیمیا

  دیدم با مادرم و چند نفر دیگه جایی هستیم که رو به دریاست(دور بود دریا)؛ که بارون شدیدی شروع شد. به مادرم گفتم از اینجا بریم اونطرفتر که بارون باعث سیل میشه ما توی مسیر سیل هستیم.
  نگاه کردم یه آلاچیق کنارمونه که نصفش کاملا خشکه، گفتم بریم اینجا؛ انجا چندتا وسیله بود امدم جابجاشون کنم برای خودمون و وسایل جابازکنم بشینیم، دیدم ۴ تا کیسه آرد سفید و قشنگیه. مادرم میگفت بهشون دست نزن بذار همانجا باشه.دیدم دوتا آرد هم توی شیشه است که شکسته بودند و من اون شیشه‌ها را گذاشتم توی یه کیسه دیگه و سعی میکردم شیشه‌های شکسته را از توی آردها دربیارم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این است که خیری به شما خواهد رسید که حلال و نیک است و اما نباید به واسطه آن خیر دل کسی را از خود برنجاند و بشکنید که خوب نیست و بایداز اطرافیانتان حمایت کنید که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. مهاجر

  سلام وقت شما بخیر
  چندین سال قبل خواب دیدم که در حال کندن زمین هستم. و یک کیسه از خاک بیرون آوردم.که کیسه پر از سکه های طلا به شکل بوته جقه بود.
  ممنون میشم تعبیر بفرمایید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به معنای دقیقا رسیدن به رزق و روزی زیاد است و اگر تا کنون این خواب تعبیر نشده است باید بدانید که ممکن است هنوز موعد ان نرسیده است و یا اینکه برای ان بسیار تلاش نکرده اید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید