تعبیر خواب جو

دیدن جو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جو در خواب چیست؟

جو Barley

جو نیز مانند گندم از نعمات بزرگ و از برکات باریتعالی است. چنان چه در خواب ببینید جو دارید، به هر میزان و مقدار که باشد نیکو است زیرا می گوید که نعمت و برکت می یابید و خیر به شما می رسد.

اگر در خواب ببینید که جو کاشته اید اما سبز نشده یا تنگ روئیده با مشکلات و شکست روبه رو می شوید.

اگر در عالم خواب مشاهده کنید که جو کاشته اید اما پرندگان از آن می خورند و شما می خواهید آن ها را برانید کاری می کنید که مردم درباره شما حرف می زنند. گرد شما جمع می شوند.

ابن سیرین نوشته جو داشتن نشان سلامت است و در نفایس جو فراخی نعمت ذکر گردیده و تذکر داده شده که دیدن دانه های جو بر سنبله و ساقه مال و پول و نعمت است که به بیننده خواب می رسد.

اگر در خواب ببینیدکه جو را در مزرعه کشت می کنید از شخصیتی و از مردی بزرگ به شما سود فراوان می رسد و چنان چه ببینید که جو را خرمن می کنید از جائی که امید ندارید پولی به شما می رسد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گندم

☺ تعبیر خواب «جو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

6 دیدگاه

 1. طاها در 1399/05/03در7:43 ق.ظ

  سلام خواب دیدم مامان و بابام تو یه مزرعه نزدیک خونه شون جو درو میکنن جوها خیلی خوب رشد کرده بودن عالی بودن کنار مزرعه اونا یه مزرعه دیگه نصف و نیمه گذاشته بودن که مال یکی از فامیلامون بود مامانم میخاست اون مزرعه رو هم اجاره کنه ازشون چون اونا نمی تونستن خودشون درو کنن

  • یاسین صداقت در 1399/05/05در11:06 ب.ظ

   با سلام
   جو نیز مانند گندم از نعمات بزرگ و از برکات باریتعالی است. چنان چه در خواب ببینید جو دارید به هر میزان و مقدار که باشد نیکو است زیرا که نعمت و برکت می یابید و خیر به شما می رسد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. مهدی در 1399/03/09در6:03 ب.ظ

  با سلام من در خواب دیدم که در داخل حیاط منزلمان پر از دانه های جو است ومن مشتی از آنها برداشتم وبه مرغ وخروسی که در منزل نگهداری میکنم دادم تعبیر این خواب چیست ممنون میشم لطفا جواب دهید

  • یاسین صداقت در 1399/03/16در1:41 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب جو نیز مانند گندم از نعمات بزرگ و از برکات باریتعالی است. چنان چه در خواب ببینید جو دارید، به هر میزان و مقدار که باشد نیکو است زیرا می گوید که نعمت و برکت می یابید و خیر به شما می رسد. و اینکه مالتان را برای اهل خانه خرج خواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 3. امینی در 1397/04/13در3:06 ق.ظ

  خواب دیدم ۳ خرس به حیاط خانه ام امدن ولی بجای حمله خیلی آرام بودند و من برای تشکر به آنها جو دادم خوردند

 4. خدیجه سلیمانی در 1397/03/15در10:30 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم 2تابزدارم وبه آنها جومیدهم لطفابگوییدچه تعبیری داردالبته من درشهرزندگی میکنم وتابه حال اصلا حیوان نداشتم.

نظر خود را بیان کنید