تعبیر خواب گندم

دیدن گندم در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گندم در خواب چیست؟

گندم Wheat

دیدن گندم در خواب بسیار خوب است. چه گندم خشک و پاک کرده در خواب ببینید و چه مزرعه ای که در آن گندم کاشته با شند. گندم خیر و برکت و معیشت است.

اگر در خواب ببینید مشتی یا مقداری گندم در جیب دارید جیب و کیسه شما برکت می یا بد و پر پول می شود ولی این گویای پولی است که به دست می آورید و هزینه می کنید نه پولی که با آن بتوانید پس انداز کنید و پول دار شوید.

اگر در خواب ببینید کیسه ای گندم دارید پول زیادی به دست می آورید و اگر ببینید انباری گندم دارید و آن انبار و آن انبوه گندم به شما تعلق دارد ثروتمند می شوید.

اگر مزرعه ای گندم داشته باشید کاری می کنید که خیرو برکت دارد و هم خودتان بهره مند می شوید و هم دیگران.

اگر در خواب ببینید نان گندم می خورید گرفتار تنگی معاش می شوید و چنانچه ببینید سنبله گندم را می جوید و می خورید و تف می کنید گرفتار فقر و تنگدستی خواهید شد و از نظر تامین معاش به شدت در مضیقه می افتید.


تعبیر خواب نشاسته

تعبیر خواب نشاسته گندم

نشاسته ماده ای است که از گندم می گیرند و دیدنش در خواب نیکو است و خیر و برکت تعبیر می شود. اگر در خواب ببینید که غذایی از نشاسته می خورید به نعمت می رسید و چنانچه ببینید خودتان نشاسته درست می کنید کاری انجام می دهید که در آن برکت است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب جو

☺ تعبیر خواب «گندم» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گندم» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

40 دیدگاه

 1. علی

  سلام در خواب دیدم گندم زیادی از کمباین ریخته شد خواستم جمع کنم به مرغ ها بدهم که دیدم کم کم گندم ها به آرد تبدیل می شن در آخر سر داخل نایلون ها دیدم پهن جمع کردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بدین صورت است که شما خیر و مالی جمع خواهید کرد و ان را به عنوان سرمایه برداشت خواهید نمود که به شما در ان مسیر منفعتی هم خواهد رسید.به تعبیر عبران پهن حلال گوشت هم نشان بر مال و منفعت است و بد نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سمیرا

  سلام و وقتتون بخیر باشه انشالله تقریبا دوباری میشه که اینطور خواب رو میبینم دفه اول دیدم که از مچ پام تا کمرم گندم سبز شده ینی جوانه زده روی بدنم بخصوص داخل واژنم طوری که در خواب از بس داخل واژنم گندم جوانه زده بود اذیت بودم و با دست داشتم اونهارو میکندم دفه بعد هم دیدم که از مچ دست چپم تا نوک انگشت هام گندم جوانه زده دستمو نگاه کردم دیدم که پراز گندم جوانه زده است و چندتا از جوانه هارو که میخاستم بکنم دردم اومد ممنون میشم راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن گندم در خواب بسیار خوب است. چه گندم خشک و پاک کرده در خواب ببینید و چه مزرعه ای که در آن گندم کاشته با شند. گندم خیر و برکت و معیشت است. و نشان از پولی است که زندگیتان را با آن روبراه خواهید کرد و با زحمت به دست خواهد آمد و از آن لذت های هم خواهید برد.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. فاطمه

  سلام خواب دیدم کودکی که مرده زنده شده ومقداری گندم کنار قبر دیگری ریخته وجوجه ها میخورند تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گندم و مرده امده است که اگر بینید که مرده اید چیزی را اطعام کند نشان از جایگاهی خیر برای ان مرده دارد و اگر شما از ان بهره مند شوید برای شما هم نشان از خبری و نویدی از خیر باشد و از این رو این خواب برای شما بسیار خیر است و نباید از بابت آن نگران باشید
   سربلند و پیروز باشید

 4. محمود

  من در خواب دیدم در مزرعه خودم گندم کاشته ام و روزی برای سرزدن به مزرعه رفتم دیدم دو نفر زن و شوهر که فامیل هستند با داس مشغول درو کردن گندمها ی من هستند تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نمی‌تواند خوب باشد و گندم نشان بر مال و اموال حلالی است که با زحمت به دست می آید و اینکه خواب شما نشان بر این دارد که افرادی بر اموال شما حاکم خواهند شد و اینکه باید خیلی بیشتر مراقب اموال خود باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. آیدا

  من یک سال پیش از نامزد ام جدا شده ام دیشب درخواب دیدم به من چند شاخه گندم داد با ۲۰۰ تومن پول،گندم هارو گرفتم ولی پول هارو پس زدم ولی بعد به اصرار او گرفتم تعبیر خواب من ؟؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید خدمت شما عرض کنم که به این معنا میتواند باشد که شما ممکن است از ایشان خیری را از دست دایده اید زیرا در خواب دیدن پندم به معنای خیری است که شما کسب خواهید کرد و حتی ممکن است این خواب به این صورت تعبیر شود که شما دوباره از ایشان خیری به دست اورید.
   و ممکن است ایشان برای به دست آوردن دل شما اقدام کنند و شما ایشان را پس بزنید در صورتی که خیر شما در گرو ان است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. محمد

  سلام
  من خواب دیدم که در مزرعه گندم با پدر و مادرم کار می کنیم بعد حیوانی وارد ان شد و به مادرم حمله کرد بعدش من و پدرم به ان حیوان حمله کردیم و مادرمو نجات دادیم و ان حیوان را کشتیم در ان جا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که شما مالی را به زحمت به دست خواهید اورد که حلال است و اینکه گندم نشان از خیر و برکت دارد و اینکه بر مال شمادشمنی وارد خواهد شد که مادرتان اجازه اسیب را نخواهد داد و اینکه خانواده شما ضرر مالی نخواهند دید و اینکه کشتن حیوان وحشی در خواب دشمن است و شکست دادن ان پسروزی بر مشکلات است .
   سربلند و پیروز باشید .

 7. هانیه

  خواب دیدم که مادرم از خواستگارم گندم خرید تعبیر آن چیست ؟؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب بسیار خیر و نیکو است و به این معنا میتواند باشد که ان شخص خیری عظیم برای شما و مادرتان خواهد اورد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. مادرم

  خواب دیدم در حیاط خانه مان گندم پاشیده ام و گندم های حیاط به پفیلا تبدیل شده است لطفا جواب بدهید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گندم امده است که گندم مال حلالی است که با زحمت بسیار به دست می ایید و به معنای رزق و روزی است و اینکه در خواب شما این گندم ها حتی به عمل امده اند و رسیده اند بسیار نیکو تر است و ممکن است به این تعبیر باشد که شما به خیر و روزی دست خواهید یافت که برای شما بسیار خیر و نیکو است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. امیرحسین محمدی روشن

  سلام در خواب دیدم مقدار زیادی گندم دروکردیم وبه صورت فله جلوی درخانه پدرم ریخته ایم که بارماشین کنیم تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار نیک است و نشان از مال حلالی دارد که شما آن را به زحمت به دست می آورید و خیر برکت زندگی شما را در بر میگیرد. انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. علی مرادی

  خواب دیدم از مغازه گندم می‌خریدم که دوتا موش مرده داخل کیسه گندم ها بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما احتمالا بر این معنی است که گندم نشان از خیر و برکت دارد واز بهترین محصولات است. و اینکه در ان موش مرده بوده است نشان از دو عدد دزد خانگی است که خودشان را به موش مردگی زده اند و باید آنهارا بشناسید که شما صدمه نزنند.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. سهراب

  در خواب دیدم که دو نفر از اهالی محل با در دست داشتن هر کاد حدود 10 کیلو گندم با هم جنگ کرده و همدیگر را گاز میگیرند و گندم ها به روی زمین ریخته می‌شود و من نظاره گر این ماجرا هستم تعبیر آن چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گندم خیر و برکت و معیشت است و اینکه ان را به زمین ریخته اند نشان بر بی ارزش کردن و قدر ندانستن برکت برای ان افراد است . به از طرف این خواب سود یا ضرری حاصل نمیشود .
   سربلند و پیروز باشید

 12. علی

  سلام
  من متولد تیرماه هستم و اغلب خواب هایی که میبینم درست در میاد چه خوب و چه بد‌.دیشب تو خواب دیدم داخل گوشم پراز گندم شده و گندما داشتن جوانه میزدن و رشد میکردن.میشه تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن گندم در خواب به معنای رزق است و مقدار ان بسیار مهم است و به همان مقدار شما مرتزق خواهید شد و اینکه در خواب دیده اید در گوشتان گندم است به این تعبیر است که شما سخنی یا خبری میشنوید که مسبب رسیدن شما به خیر و نیکی و رزق است.
   سربلند و پیروز باشید

 13. محمدیان

  در خواب دیدم گندم اعلا برای فروش دارم.کسی که با من دشمنی دارد به من گفت از این گندم مرغوب برای خودت نان درست کن و همه ی آن را نفروش.
  تعبیر ان چیست

 14. سعید

  خواب دیدم در مزرعه پدرم، همانجا که سالها کشاورزی کرده ام با پدرم داريم گندم می چینیم. گندمها همه رسيده بودن، رنگ طلایی گندم برايم حس خوبی داشت، کار می کردم و لذت می بردم، این پست جواب تعبیر خواب من نبود. ولی بنظرم یک خواب عالی دیدم

 15. علی

  در خواب دیدم که نان خشکی میفروشم و به ازاش گندم میخرم

 16. پرویز

  سلام
  خواب دیدم که زائر حرم امام رضا(ع)بودم و گنبدحرم ازجنس گندم پاک شده بود.و جوری چیده بودن که هرلحظه احتمال ریختنش بود.بالاخره گنبدی که از جنس گندم بود ریخت ویک خانمی که درآن محل حاظربود کیسه های خالی جای گندم رابه زائرها میداد.منم ازش یک کیسه خواستم یه دونه هم به من داد

 17. علیرضا

  خریدن مقداری کمی گندم وبردن به خانه غریبه و پس از رسیدن به خانه درب دوتا قفل باشد گذاشتن گندم روی حیاط و ناامید برگشته

 18. پروانه

  در خواب دیدم که مقدار زیادی گندم جوانت زده را که در ظرفی پر از آب بود از آب میگیرم

 19. مهدیس

  من خواب دیدم پیرزنی بهم گفت برو برام گندم بخر رفتم خریدم میخواستم با ماشین بابام برم ک پیرزنه گفت همینجا دارن رفت تو و شروع کرد وسایل پفک و بهم ریختن و دونه دونه میخورد منم رفتم خونم با نامزدم ک دراز کشیدیم دیدم اون یجا وایساده ک سایه اش افتاده داره نگاهم میکنه تو خواب خیلی ترسیدم بلند شدم و ب اتاق مادربزرگم واس خواب رفتم و وقتی واس برداشتن وسایلم اومدم یه ساعت اونجا بود

 20. محمد

  در خواب دیدم پدرم که به رحمت خدا رفته است زمینی را برای کشت گندم میخواهد آماده کندتعبیر آن چیست؟

  • محمدرحیم

   درخواب دیدم که آدم مرده به کمک ما گندم درو شده را جمع آوری میکند تعبیرش چیست؟

 21. Amirhosein

  دیدم مقدار زیادی گندم دارم و خاهر و برادر همسرم مشت مشت برمیدارنو میخورن و از جیبم هی گندم درمیارم میریزم جلوشون تا بخورن

 22. حسین

  سلام
  اگر در خواب ببینید کسی گونی گندم را به خانه شما بیاورد و آنجا بگذارد تعبیرش چیست

 23. نازيلا

  با سلام
  خواب ديدم كه دارم گندم خام ميخورم دونه هاي گندم فك كنم اونا مال پرنده اي بود كه تو قفس بود اما پرنده نميدونم چه پرنده اي بود قفس رو كه جابجا كرديم ازاد بود بعد من روي لبه ي ديوار داشتم حركت ميكردم خيلي جاي سختي بود بعد يه نفر( يادم نيست كي بود) رو لبه ي ديوار گندم ميريخت من بايد اون دونه ها رو هم مياوردم ولي با دست نميتونستم مجبور ميشدم بخورمشون( اخه من تو خواب هم يه كم ادعام ميشد كه توانايي كارهاي سخت رو دارم بخاطر همين اون شخص ميخواست من با دست بردارم ولي من ميترسيدم بيفتم ميخوردمشون)

 24. سلیمی

  سلام خواب دیدم پدرم تو زمین گندمی بود بعد ز
  همشون اتیش گرفتن خودم تو باغ میوه ای بودم نگاهش میکردم

 25. salary

  من دو روز هست که درخواب میبینم آب گل آلود مانند سیل آرام و بی خطر تو مزرعه های گندم روانه هست ورفته رفته زیادتر میشود

 26. امیر

  تعبیرخواب گندم
  درعالم خواب دیدم درمزرعه گندم هستم همینجورکه گندم برداشت میکنم پشت سرش هی سبزمیشوند تعبیر چیست؟

  ممنون ازپاسخویی شما

  • عصمت

   در خواب دیدم که یه کیسه پر از گندم بلغور شده به من دادند

نظر خود را بیان کنید