تعبیر خواب ژاکت

دیدن ژاکت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ژاکت در خواب چیست؟

تعبیر خواب ژاکت پلیور لباس گرم

برای فهمیدن تعبیر ژاکت در خواب بهتر است تعابیر لباس و جامعه را مرور کنیم:

جامه معنی عام دارد. به قبای بلند و گشاد و دراز اطلاق نمی شود بل که به مجموع چیزهایی که می پوشیم جامه گفته می شود. کت و شلوار ، پیراهن، جلیقه، و احیانا بارانی و پالتو.

همه این ها جامه هستند یا فرد فرد به جای خود جامه نامیده می شوند.

در خواب جامه حیثیت و آبروی مرد یا کسب و کار او می باشد و طبعا اگر جامه اش تمیز و شیک و نو باشد بیننده خواب مردی است آبرومند و شریف با کسب و کاری خوب و پر درآمد و چنانچه لباسش بد و ناموزون و کثیف و پاره باشد شخصی است بی آبرو که کار و حرفه خوبی هم ندارد.

این یک تعبیر کلی است نسبت به جامه اما جامه می تواند از جنس های مختلف و حالات گوناگون و رنگ های متفاوت باشد که هر یک تعبیری خاص خود دارد.

اگر در خواب دیدید جامه ای به تن دارید که ظاهرش تمیز است و خوب و شکیل اما باطن و زیر آن چرک و کثیف و پاره و مندرس است مردی هستید که مردم جامعه شما را شریف و محترم می دانند در حالی که خودتان می دانید مستحق این احترام و شرافت نیستید و به نا حق خود را متقی و منزه نشان داده اید.

عکس این هم درست است یعنی اگر ظاهر جامه شما کثیف و مندرس بود اما زیر جامه ای پاک و پاکیزه و نو و اطو شده پوشیده اید مردی هستید که جامعه با چشم بد به شما می نگرد و کارهائی کرده اید که در حق شما بد قضاوت می کنند ولی در باطن انسانی پاک و شریف هستید که قدرتان شناخته نشده.

اگر در خواب ببینید که جامه ای لکه دار پوشیده اید خوابتان می گوید که به شما بهتان می زنند و اگر جامه ای زرد پوشیده باشید خواب از یک بیماری خبر میدهد.

جامه ابریشمین فریب و نیرنگ است و جامه پشمین مال و خواسته است که نصیب شما می شود. چنان چه در خواب ببینید که لباس شما پاره شده رازتان فاش می گردد و اگر این دریدگی پشت جامه شما بود به شما تهمت می زنند در حالی که بی گناهید. اگر در خواب ببینید جامه ای چرک و کثیف به تن دارید گرفتار غم و اندوه می شوید.

جامه سیاه شوکت و اعتبار است. جامه سرخ خرمی است یا خشم و جامه سبز را جامه بهشتیان دانسته اند که پوشیدنش مبارک است و میمنت دارد.

جامه سرخ را معبران برای زنان خوب دانسته اند ولی برخی نوشته اند که برای مردان خوب نیست. اگر در خواب ببینید که جامه می دوزید،هر چه باشد فرق نمی کند از زیر جامه گرفته تاکت و شلوار و پالتو نشان آن است که به سفر می روید و سفر شما به قدر همان جامه ای که می دوزید اهمیت دارد و طول می کشد.

چنان چه یک زیر پیراهنی ساده می دوزید سفر طولانی و مهم نیست ولی اگر پالتوئی بلند و کلفت می دوزید سفرتان طولانی و دارای اهمیت زیاد است.

دیدن لباس در خواب بسیار رایج است و تقریباً هر فردی در خواب‌های خود لباس با رنگ های مختلف را دیده است اما تعبیر خواب لباس چیست؟

اگر در خواب ببینید لخت هستید و لباس بر تن ندارید دچار وحشت و هراس می شوید و موردی پیش می آید که احساس ضعف و ناتوانی می کنید.

اگر از کسی در خواب لباس خوبی بگیرید یا از فروشگاهی لباس شیک و آبرومندی بخرید نشان آن است که حرمت شما زیاد می شود و امنیت حاصل می نمایید ولی اگر کسی به شما لباس فقیرانه ای بدهد به قدر نفرت و کراهتی که در شما پدید می آید زیان می کنید و آسیب می بینید.

اگر ببینید لباس غواصی پوشیده اید ریسک می کنید و دست به یک آزمایش بزرگ می زنید و برای تحصیل چیزی که دوست دارید و می طلبید به استقبال خطری مسلم می روید.

اگر ببینید لباس زنانه پوشیده اید آبروی شما مطرح می گردد و به شما تهمت می زنند یا در دادگاهی مورد سئوال و مواخذه قرار می گیرید.

اگر زنی در خواب ببیند که لباس مردانه پوشیده کار و وظیفه ای دشوار به عهده او واگذار می شود یا داوطلبانه می پذیرید. اگر در خواب بببینید که چندین دست لباس دارید تکلیف و وظیفه و تعهدات شما زیاد می شود.

اگر در خواب ببینید لباستان تنگ است و در فشار قرار می گیرید و این فشار یا شغلی است یا خانوادگی. اگر در خواب ببینید لباس راحت و گشادی پوشیده اید فراغت می یابید یا روزی شما فراخ می شود.

☺ تعبیر خواب «ژاکت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ژاکت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


8 دیدگاه

 1. رویا

  سلام. من مادرم خواب دیده که عموی بزرگم داره لباس بافتنی برای من میبافه و به مادرم گفته که این لباس و مخصوص دخترت میبافم.لطفآ تعبیر خوابمو بگید خیلی فکرم درگیرش شده. ممنونم.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بافتن لباس می تواند برای شما خیر باشد و نشان از ابرویی باشد که به واسطه ی ان شخص به شما رسد و از این رو از بابت این خواب نگران نباشید وبدانید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. ساناز

  سلام خواب دیدم وارد یک فروشگاه لباس شدم و بین لباس ها یک ژاکت مردانه زرد چشممو گرفته بود و توی ذهنم میگفتم اینو باید برای عشقم بخرم! درحالی که توی زندگی واقعیم هیچ مردی نیست! بعدشم بدون اینکه بخرم از فروشگاه اومدم بیرون چون عجله داشتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب لباس زرد آمده است که ممکن است به معنای بیماری برای کسی باشد و در این خواب هم ممکن است اشاره ای به آن باشد که کسی از نزدیکان بیننده ی خواب ممکن است حال خوشی نداشته باشد اما هیچ گونه یقینی در این باره وجود ندارد.
   صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 3. حسنا

  سلام ببخشید من دیشب هول و هوش اذان صبح خواب دیدم در هوای گرم تابستانی معشوقم یک کت جین به تن دارد ، یک ژاکت سفید از کوله ی خود در آورده و به من می دهد . من ژاکت را پوشیدم اما احساس گرما نمی کردم .
  تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که ممکن است به این صورت تعبیر گردد که شما را احترام و عزتی افزون شود اما برای مدتی این موضوع صدق کند و پس از مدتی اوضاع به وضع خود بازگردد که هردوی ان ممکن است به واسطه ی آن شخص باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. مهسا

  سلام من دیشب خواب دیدم چند دست سویشرت که داخلش پشمی هست و خیلی شیک و خوشرگ بودند را انتخاب کردم و میخوام بخرم داخل یکی از سویشرتها هم چند دست لباس نوزاد بود که میخواستم به یکی از دوستانم که زندانی هست و خواهزش بچه ی کوچک داشت بدهم تا ازش استفاده کنند.لطفا نعبیر خوابمو بهم بگید فکرمو خیلی مشغول کرده. ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که شما می توانید کاری در حق ایشان کنید که سبب شود در آبروی ایشان مرادی حاصل شود و از این رو باید فکر کنید و برای ایشان کار خیری انجام دهید که برای خود شما هم خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید