تعبیر خواب خرمن

دیدن خرمن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خرمن در خواب چیست؟

خرمن Harvest

خرمن در خواب مال انبوه و اندوخته است و خير و برکت و نعمتي است که در اثر کار و کوشش حاصل مي گردد نه بر سبيل تصادف و ميراث و شانس. چنانچه در خواب خرمن گندم ببينيد بهتر از …

خرمن جو و ديگر غلات و خوب است. اگر در خواب ببينيد خرمني گندم هست که به شما تعلق دارد مالي و پول آنچنان که گفتم نصيب شما مي گردد و اگر ديديد خرمن گرد مي آوريد کاري پر برکت را آغاز مي کنيد. اگر ديديد خرمن را باد مي دهيد به حساب مال خود مي رسيد. اگر ديديد خرمني هست که به شما تعلق ندارد اما از آن بر مي داريد به نيت پختن نان معاش شما تامين مي شود و فراخ روزي مي گرديد. خرمن جو نيز همين تعبير را دارد اما گندم بهتر است. خرمن بايد زرد باشد و اگر در خواب احساس کرديد که خرمن زرد نيست و رنگ غير معمول دارد پولي است حرام و نامشروع که به اشاره مي رود.

☺ تعبیر خواب «خرمن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خرمن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. نوید

  خواب دیدم گندم درو میکنند من هم دنبال کمباین بودم کاه جمع میکردم . در واقع کار برای دیگری بود و من مسیول جمع کردن کاه بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بدانید که این خواب ممکن است که به این شکل تعبیر یابد که شما به عملی بیهوده مشغولید و این برای شما نشان از تذکری دارد تا به ان ادامه ندهید و از این رو باید نسبت به اعمالتان بسیار هشیار باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. یاسین صداقت

  با سلام
  تعبیر خواب خرمن بر این معنی است که خرمن در خواب مال انبوه و اندوخته است و خير و برکت و نعمتي است که در اثر کار و کوشش حاصل مي گردد نه بر تصادف و ميراث و شانس به دست امده باشد و گندم هم نشان از مال حلالی است که با زحمت به دست میایدو این خواب نشان از رزق و روزی برای بیننده خواب دارد و اینکه مالی به دست خواهید اورد که باعث خوشحالی خودتان و خانواده تان میشود .
  سربلند و پیروز باشید .

 3. mohammad atta

  خوب بسیار عالی

نظر خود را بیان کنید