تعبیر خواب خمیر

دیدن خمیر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خمیر در خواب چیست؟

تعبیر خواب خمیر

در خواب آرد و خمیر اهمیت فراوان دارد اما کم ارزش است. از امام صادق _ ع _ نقل است که خمیر نان در خواب منفعت اندک است و روزی حلال…

دیدن خمیر نان در خواب میمون و مبارک است و گویای پول و مالی است که به بیننده خواب می رسد به قدر همان خمیری که در خواب می بیند یا خودش می زند. اگر ببینید خمیر می زنید یا خمیر می زنند و آن خمیر هنوز بر نیامده یعنی هنوز خوب تخمیر و آماده نشده خواب شما می گوید پولی به دستتان می رسد که آلوده است، آمیخته به گناه است، همراه فسق و ریا و نیرنگ بوده و مراحلی از این دست را گذرانیده تا به شما رسیده است که البته خوب نیست.

☺ تعبیر خواب «خمیر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خمیر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. محمدباقر

  سلام من خواب دیدم رفتم داخل نونوایی و دیدم برادرم درحال آماده کردن خمیر هستش و هنوز درحال مخلوط شدن هست اون خمیر بعد من هم کمی کمکش کردم
  ممنون میشم تعبیر خواب رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خمیر درست کردن امده است که می تواند به معنای رسیدن به مالی حلال و خیر باشد و انشالله این خواب معطوف به ایشان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید