تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد

دیدن مرده دوباره بمیرد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مرده دوباره بمیرد در خواب چیست؟

تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد

دیدن مرگ عزیزان در خواب می‌تواند ناخوشایند باشد. در ادامه تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد را از دیدگاه تعدادی از مهمترین تعبیرگران خواب گردآوری کرده‌ایم.


تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد

 • به طور کلی دیدن مرگ یا مرده در خواب و همچنین تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد دارای مفاهیم و معانی زیادی است. تعبیرگران خواب گفته‌اند که تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد اغلب به گذر از وقایع قدیمی اشاره دارد که با رویدادهای جدید در زندگی بیننده خواب جایگزین می‌شود. این رویدادها می توانند مثبت یا منفی باشند.
 • برخی از موارد تعبیر خواب مردن دوباره فردی فوت کرده است، حکایت از تسکین بیننده خواب در آینده نزدیک و بهبود زندگی او پس از اندوه‌های فراوان دارد. برخی بر این باورند که دیدن مرگ مجدد کسی در خواب، نشانه تغییر شرایط و تغییر الگوی زندگی بیننده خواب است.
 • تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد برای زنان مجرد، بیانگر نزدیک بودن تاریخ ازدواج او با یکی از پسران این مرحوم است. مشاهده مرگ متوفی برای بار دوم در خواب بیانگر این است که بیننده خواب وارد مرحله جدیدی از زندگی خود خواهد شد.
 • مرگ مرده در خواب فرد متاهل نشان دهنده این است که خواب بیننده در دوره آینده تحت فشار زیادی قرار خواهد گرفت و این احتمال وجود دارد که نقش پدر و نقش مادر را در زندگی بازی کند. در عین حال، ممکن است مسئولیت‌هایی که بر دوش او گذاشته شده است، دو چندان شود.
 • اگر خواب بیننده به دلیل اینکه در خواب مرده دوباره بمیرد احساس بی حوصلگی و عصبانیت کند، دلیل بر این است که در روزهای آینده در معرض دوره سختی قرار خواهد گرفت که شامل یک بحران مالی می شود و باید صبور باشد، زیرا با مقداری صبر جبران خسارت خواهد شد.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب پول گرفتن از مرده به عنوان هدیه یا عیدی چیست؟

تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد حضرت یوسف


تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد حضرت یوسف

تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد حضرت یوسف خوب است. اگر بیننده در خواب به مرده سلام کند نشانه شادی است. اگر شما بیینید که مرده در کنار شماست این نشانه روزهای خوشی است. حضرت یوسف می فرمایند چنانچه در خواب مرده را خونین دیدید می تواند به دو حالت اشاره کند، ظلمی که در زندگی بر او وارد شده و یا اینکه نشان می دهد مال مرده از راه درستی به دست نیامده است.


تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد ابن سیرین

تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد ابن سیرین دارای معنی متفاوتی است، از جمله آن تعابیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خواب در مورد مرگ یک فرد مرده نشان دهنده گذار به مرحله جدیدی از زندگی بیننده خواب است. همچنین خواب مرگ فرد متوفی بیانگر وجود مشکلات و موانعی در زندگی بیننده خواب است.
 • تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد ابن سیرین به این اشاره دارد که خانواده مرده در حال گذراندن بحران هستند. آنها نیاز به کسی دارند که به آنها کمک کند، بنابراین اگر بیننده خواب می تواند و قادر به کمک آنها باشد، نباید در این کار تردید کند. همچنین خواب مرگ مرده بیانگر این است که بیننده در خواب، گناه بزرگی در حق خانواده متوفی مرتکب می شود.
 • علاوه بر این، این بینش با رهایی از برخی نگرانی ها و مشکلات توضیح داده می شود. اما اگر بیننده ببیند که مرده بدون برگزاری مراسم دفن دوباره می میرد، دلیل بر این است که بیننده پول یتیمی را می خورد.
 • دیدن مرده ای که دوباره با زاری و گریه می میرد از رویاهای بدی است که برای بیننده خواب و خانواده اش در روزهای آینده نماد اتفاقات بد است.همچنین رؤیا نماد مرگ یکی از بستگان درجه یک متوفی است.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب دفن کردن مرده یا دفن مجدد مرده بدون کفن از امام صادق و ابن سیرین

تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد از نظر امام صادق

تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد از نظر امام صادق با تفاسیر فراوانی بیان می‌کند، از جمله:

 • امام صادق(ع) معتقد است خواب مرگ مرده از رؤیاهای ستوده صاحب آن است. این خواب نشان می‌دهد که بیننده برای رسیدن به یکی از اهداف خود با چالش‌های زیادی مواجه است.
 • همچنین خواب مرده دوباره بمیرد بیانگر این است که خواب بیننده چیزهای خوب زیادی دریافت می‌کند. اما اگر بیننده خواب ببیند که مرده در حال مرگ است، بیانگر این است که به دستور خداوند برای یک موقعیت شاد آماده می شود یا به خانه جدید نقل مکان می کند.
 • در تعبیر دیگر از ایشان اگر بیننده خواب ببیند که فرد متوفی دوباره می‌میرد، این نشان می‌دهد که بیننده خواب از درد بیماری رنج می‌برد.

تعبیر خواب مادربزرگ مرده دوباره بمیرد

تعبیر خواب مادربزرگ کرده دوباره بمیرد نشان دهنده این است که به زودی مشکلات شما حل می‌شود و روزهای پر از موفقیت در انتظار شماست. با این حال بهتر است مراقب اعمال خود باشید تا به گناه و حرام نیفتید زیرا سرنوشت شما تغییر می کند.


تعبیر خواب پدربزرگ مرده دوباره بمیرد

تعبیر خواب پدربزرگ مرده دوباره بمیرد می‌تواند نشان از مشکلی باشد که شما می‌توانید با تلاش و کوشش و کمکی که دریافت خواهید کرد، آن را برطرف کنید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب هدیه گرفتن از مرده (طلا، انگشتر، تسبیح، گوشواره) چیست؟

تعبیر خواب پدر مرده که دوباره بمیرد


تعبیر خواب پدر مرده که دوباره بمیرد

 • تعبیر خواب پدر مرده که دوباره بمیرد نشان از زوال حس امنیت و حفاظت دارد. این تعبیر ممکن است به این معنا باشد که در اطراف خانواده این پدر، به ویژه مسئول بعدی خانواده پس از پدر، مرگ وجود دارد.
 • در حالت دیگر تعبیر این خواب نشان می‌دهد که بیننده آرزو می کند که زندگی دوباره به گذشته بازگردد تا در تمام توصیه‌های پدر تسلیم شود. جایی که بیننده احساس پشیمانی می کند، و می خواهد از هر نافرمانی که به پدر کرد، چه با گفتار و چه با عمل، پشیمانی خود را بیان کند. بنابراین، بینش ناشی از تفکر بیش از حد در مورد رویدادهای گذشته، و احساس پشیمانی از آنچه گذشت است.
 • همچنین تعبیر این خواب می تواند به این معنی باشد که او به زودی خبرهای ناگواری را خواهد شنید که ضررهای زیادی را در پی خواهد داشت که بیننده خواب را احساس ضعف می کند.

تعبیر خواب مادر مرده دوباره بمیرد

تعبیر خواب مادر مرده دوباره بمیرد خوب نیست و نشان دهنده حال بد او در دنیای دیگر دارد و لازم است برای او صدقه و کارهای نیک بفرستید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب خوابیدن کنار پدر و مادر و قبر مرده چیست؟

سخن آخر

تعبیر خواب مرگ کسی که می‌دانیم مرده است می‌تواند منفی به نظر برسد. اما تعبیرگران خواب معانی مختلفی برای آن در نظر گرفته‌اند. در این مقاله به تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد از نظر امام صادق (ع)، حضرت یوسف (ع) و … اشاره کردیم. همانطور که مطالعه کردید این خواب دارای معانی خوب و بد است که برحسب بیننده خواب و فرد متوفی متفاوت است. امیدوارم این مطلب مورد پسند شما واقع شده باشد.

☺ تعبیر خواب «مرده دوباره بمیرد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مرده دوباره بمیرد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


57 دیدگاه

 1. اتنا

  سلام عموم ۸ماه پیش فوت کرده بعضی وقتا خابشو میبینم
  ولی امشب خاب دیدم که عموم دوباره زنده شده همیشه لباس شیک میپوشید مثل قبلا لباس شیک پوشیده بود بغلش کردم گریه کردم بعدش حالش بد شد افتاد فوت کرد
  تعبیرش چی میتونه باشه؟!

 2. سارا

  میشه خواب منو هم تعبیر کنید.هر دو عمه مادرم فوت شدن.سال ۹۶ من هم دوستشون داشتم.دیشب خواب دیدم جایی هستیم فرزندان دو مرحوم هم هستن.و خبر دادن هر دو عمه با هم خودکشی کردن.من بیش از حتی فرزندانشون گریه زاری و شیون میکردم.انقد این گریه عمیق بود که وجودم درد گرفت و از صدای ناله و زاری خودم از خواب پریدم

 3. آنا

  سلام سال پیش یه پسری رو دوست داشتم که تو تصادف فوت کرد چهارشنبه هفته پیش خاله اش سر خاک رفتار بدی کرد با من که من دیگه نیام سر خاک که تقصیر منه همه چی دیگه نیام و منم از خودش دلخور بودم که چرا به خوابم نمیای و خالتم دیگه نمیزاره من سر خاکت برم آخه مامان و خالش همیشه سر خاک اون هستن بعد از سه روز دیشب من خواب عجیبی دیدم خواب دیدم که اون دوباره مرده و من ناراحتم نمیدونم معنی خواب من چیه اون حالش بده و از من ناراحته یا اینکه من دیگه اجازه ندارم فرصت نمیشه کلا دیگا برم سر خاکش برم این منو می رنجونه بعضیا میگن فراموشش کن برو با یکی دیگه و اون دیگه مرده و نیست اما من دوسش دارم هنوز کاش منم میمردم

 4. مارال

  سلام من برادرم 9ماه قبل فوت شدن خواب دیدم فوت شده و من برای پذیرایی از مهمان ها یک عالمه پارچه های رنگی قیچ زدم پدر ظرف با شیرینی چیدم. تعبیرش چیست؟

 5. مبینا

  پدرشوهرم ۲ماه فوت شدن درخواب دیدم زنده هستن از پله ها پایین میان و سبیل بلندی داشتن و صورتشون سیاه شده بود و ناراحت بودن بعد یکم تو خونه چرخیدن ماهم سر سفره بودیم یهو از حال رفتن انگار داشتن فوت میکردن درخواب ومن همش ذکر میخوندم و انگار تو خواب داشتن جان میدادن

 6. صبا

  سلام .من خواب دیدم دایی ام ک چند سال پیش فوت شده دوباره مرده .هرچند بارها خواب این ک دایی ام زنده است و نمرده است هم دیدم .و تو خوابم که دیدم مجددا فوت شده داشتم ب این فک میکردم دیدی نمرده بود زنده بود الان مرد .
  من چون خیلی دایی ام رو دوست دارم خیلی تو خواب زنده بودنش رو دیدم وقتی این خواب رو دیدم انگار واقعا از دستش دادم .

 7. طاهره خدنگ

  سلام وقت شما بخیر،برادرم چهار ماه هست بر اثر تصادف فوت شدند ، خواب دیدم دوباره مرده است با همان حالتی که فوت شده بود قبلا که از صحنه تصادف آورده بودن و دیده بودم دقیقا همون حالت که پزشکی قانوني کاور میکنه و داخل خانه داداش بزرگم گذاشته بودن و در خواب من فقط زجه میزدم و انگار تمام توانم رفته بود، ممنون میشم تعبیر خوابم را توصیف کنید

 8. سمیه

  سلام، خاله جان من یک هفتشه که فوت کرده خواب دیدم که توی تابوته،دفعتاً زنده میشه و خیلی مریضه همه ازش یک کم میترسن و به این باورند که هر چه زنده هم شده ولی میخواستن دفنش کنند،یک روز میگذره و میبینیم که ماما ام خاله ام رو قسمت قسمت کرده و توی یه تشت انداخته خیلی ترسیدم وقتی دیدم فکر کردم یه مرغ اس ولی میگن که این خالمه .لطفا اگر تعبیرشو بگین خیلی خیلی ممنون میشم

 9. مرتضی کوهی

  با سلام و احترام …
  بنده فرزندم بعد از ۶ ماه فوت شد و هم اکنون ۲ سال میشه فوت کرده، به خوابن اومد و منم صداش زدم براش تخم و مرغ پختم داشت میخورد ولی یک لحظه اتاقی از بالای پله ها سُر خورد و فوت کرد و من با زاری و گریه از خواب بیدار شدم !
  تعبیرش چی می‌تونه باشه!

 10. معصوم

  سلام پدر شوهرم ۵ سال هست که فوت کردند و بنده خواب دیدم که مجدد فوت کرده و همسرم ایشون و کفن شده داخل تابوت آوردند منزلمون در صورتی که دست و پاهاش و صورتش بیرون ازکفن بود و سرش به اطراف می چرخید و به من و اطراف نگاه می کرد

 11. معصومه

  سلام پدر شوهرم ۵ سال هست که فوت کردند و بنده خواب دیدم که مجدد فوت کرده و همسرم ایشون و کفن شده داخل تابوت آوردند منزلمون در صورتی که دست و پاهاش و صورتش بیرون ازکفن بود و سرش به اطراف می چرخید و به من و اطراف نگاه می کرد

 12. سیاوش

  سلام من مادرم چند سالی هست که فوت شده خواهر خانمم خوابه مادرمو دیده که فوت شده ولباس تنش نبوده و هر دو دستشو از مچ بریدند تعبیرش چیست ممنون میشم

 13. عسل

  سلام وقت بخیر
  ۵ ماه پیش مادرم به رحمت خدا رفتند ، من دیروز رفتم در قطعه ی خانوادگی و سنگ قبر همه ی رفتگان فامیل رو شستم و تمیز کردم و برگشتم خانه‌، ظهر خوابم برد ، در خواب دیدم مادرم فوت شده و من وحشتناک گریه میکنم و بیقرارم… پدر بزرگم که چند سال قبل از مادرم به رحمت خدا رفتن منو بغل کردن و آروم میکنن و خوب یادم نیست بهم میگن پولی از این به بعد برای من‌ میفرستن …
  چون در خواب خیلی گریه کرده بودم ، از. همون موقع بی حالم ممکنه لطفا تعبیرش رو بفرمایید.

 14. مصطفی

  سلام من پدرم ۱۴ سال پیش فوت شدن دیشب خوابشونا دیدم که میخواست یه سنجاق به دست من بزنه اما نمیتونست ولی من خودم زدم بعدش جون داد و فوت شدن و من گریه کردم تعبیرش چی میتونه باشه

 15. خالد امیریان

  مادر شوهرم که مرده هست خواب دیدم دوباره تازه مرده هست جاری ام توشک گذاشت روی نرده گفتم چرا گذاشتی روی نرده این نجس هست بعد دیدم مادر شوهرم زنده شده پشت سرم راه میاد در حالی که خوشحال هست بهم دست میزد و میگفت به شما نمیگم درباره پسرم حسین ( که شوهرم میباشد اونم فوت کرده) حرف نزنید هی سمت من میومد و مرا دست میزد و خوشحال هست( در خواب دو تا جاری من هم هستند)

 16. محبوبه

  پدر من ۴۰ سال پیش شهید شده و من اصلا اونو ندیدم و ۲ سالم بوده و خواب دیدم پدرم زنده بوده و به ما اشتباه گفتن که شهید شده بوده و آورده بودنش خونه مامانم ولی خیلی مربض و نحیف و بیمار بود و من باز هم ندیدمش و نمیرفتم تو اتاق که ببینمش و منتظر بودم بهتر شه ولی یهو مامانم اومد از اتاق بیرون و گفت که پدرت فوت کرد و اونو بردن سردخونه و من باز هم نتونستم ببینمش و با خودم میگفتم وقتی خواستن دفنش کنن اونجا میگم روشو باز کن من ببینمش ولی حدس میزدم که صورت خیلی پیر و لاغر و استخونی داشته باشه و خودمم دوست نداشتم اینطوریببینمش تعبیر خواب من چی میشه

 17. فرید

  سلام من خواب دیدم یه خانم که همکارمه به شخص خرس سیاه کنار چند تا خرس عروسکی سیاه نشسته و ب من نگاه میکنه… میشه تعبیرشو بگید خیلی فکرمو مشغول کرده

 18. پریا

  سلام خواب دیدم مادر بزرگ و پدر بزرگم زنده هستن البته در شهر دیگری زندگی میکردن و همون جا بودن مادر بزرگم فوت شد و من و مادرم و خواهرام داشتیم برای فوتش دنبال لباس سیاه تو کمد می‌گشتیم من چیزی پیدا نکردم دوباره برگشتم

 19. پریا

  سلام خواب دیدم مادر بزرگ و پدر بزرگم زنده هستن البته در شهر دیگری زندگی میکردن و همون جا بودن مادر بزرگم فوت شد و من و مادرم و خواهرام داشتیم برای فوتش دنبال لباس سیاه تو کمد می‌گشتیم من چیزی پیدا نکردم دوباره برگشتم خونه مادر خودم و دوباره تو کمد دنبال لباس بعد همش نگران پدر بزرگم بودم میگفتم ی گوشی موبایل براش بگیرم تصویری صحبت کنیم

 20. ناشناس

  مادر بزرگ من سال ۹۷ به رحمت خدا رفته. دیشب خواب دیدم که بهم خبر مرگشو دادن و گفتن بیا جنازه اش را بگیر و ببر دفن کن. من با گریه شدید داشتم یک مسیر را میرفتم که به محل اخذ جنازه برسم. خودم تنها بودم. همه اش گریه میکردم و تو دلم میگفتم کاش کسی بود که برای دفن بهم کمک میکرد.

 21. آیت الله هاشمی

  سلام من خواب دیدم پدرم که 10سال پیش مرده در بستر بیماری بود و گفتند سرطان دارد و احتمال خیلی زیاد بزودی خواهد مرد من ناراحت پدر بودم و دوست نداشتم بمیرد لطفا بفرمایید تعبیرش چیست

 22. بیتا

  درود به تازگی برادرم فوت شده و من دیشب خواب دیدم که کنارم هست و بعد از زمانی دوباره همون مریضی و گرفت و باز فوت شد ولی دوباره زنده شد خیلی هم خوشحال بود میخوام بدونم این تعبیرش چیه ممنون میشم پاسخ بدید

 23. آرتان

  سلام خواب دیدم پدرشوهرم که اکنون ۸ ماهه فوت کردن به منزل خودشان برگشتند وخیلی خوشحال بودن و گفتند من باز برگشتم پیشتون اما بزایرشب عید باز چهلمم میشود یعنی قبل از عید باز از کنارتون میروم .لطفا تعبیر خوابم را بگویید سپاسگزازم

 24. ندا

  سلام،پدرم چندماه قبل فوت شدند و خانواده ام در حال تقسیم اموالش هستن و من چون میدونم یکی از مغازه هاشو خیلی خیلی دوست داشت دیشب با خودم فکر کردم با هر قرض و قوله ای که شده انرا از بقیه خواهر و برادرهام بخرم تا به یادبود خودش نگهش دارم و به دست غریبه نیوفته.ولی دیشب خواب دیدم پدرم توی بغلم جان داد و قلبش از کار افتاد و من هر چه کردم نتوانستم جلوی مرگش رو بگیرم .اینهم بگم که من موقع فوت بابام ایران نبودم و صحنه ی جان دادنش رو ندیدم و وقتی رسیدم ایران خاکش کرده بودن که‌من‌متاسفانه نتونستم حتی باهاش خداحافظی کنم پس قطعا این خواب پیامی برام داره.لطفا کمک کنید

 25. صابر

  سلام خواب دیدم که پدر مرده ام دوباره می شویم یکهو شروع به حرکت کردن کرد اما زنده مش و دوباره فوت شد، لطفا تعبیرش فورا بنویسید.

 26. سادات

  سلام پدربزرگم ۱۴ روز است ک فوت کردن خواب دیدم ک در منزل خودشان در حال مرگ است و فقط سه نفر را صدا میزد من عمو و پدرم
  دست راستم را محکم گرفته بود و قربان صدقه‌ام میرفت و درحال جان دادن بود تا اینک جان داد و از خواب پریدم
  تعبیرش چه میشود؟

 27. مریم

  سلام من برادرم ۱سال نیم فوت کرده پدرم ۱۰سال پیش فوت کرده اما دیشب خواب دیدم برادرم دوباره فوت شده روی تابوت پدرم هست میخان ببرن دفن کنن یک تیکه از گوشت پای برادرم میافته پدرم دوباره میزاره سر جاش ماهم گریه میکنم همه جمع هستن ببرن دفن کنن میشه تعبیرش بگیدممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ها میتواند نشانی از ان باشد که برای خود ان شخص باید خیراتی دهید و مشکلی برای خود ایشان در راه است و از طرف دیگر هم می تواند به این صورت باشد که شما را در اینده مشکلی در راه است که باید ان را رفع کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 28. ..

  سلام یکی از اقواممون عقدش نزدیک بود و پدرشون فوت شده و من شب خاب دیدم که پدرشون بیمار و درحال مرگ بود تعبیرش چیه ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب بیماری مرده می تواند برای ایشان خیر نباشد و نشانی از ان باشد که ایشان را مشکلی در حساب است که باید برای ان خیراتی دهید و سعی در برطرف کردن ان کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 29. سوری

  سلام پدر من سه سال فوت کرده
  دیشب خواب دیدم که کسی به من گفت پدر فوت شده و من با تاکسی رفتم دم خونه پدربزرگ و یکی از اعضای خونه پدربزرگم اومد منو ببره داخل خونه از دم خونه شروع به جیغ و داد میکردم یهو از خواب پریدم، این رو هم بگم اصلا خود پدر رو در خواب ندیدم ی زنی از خانواده پدری هم اومد من ببره داخل خونه پدربزرگ

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر دو وجه است. یا انکه وقایع گذشته را دوباره برای شما تولید کرده است و یا اینکه نشانی از ان می تواند باشد که در اینده برای شما شادی نهفته است. اما بیشتر به مورد اول باید اکتفا کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 30. حدیثه

  سلام .من درخواب دیدم که پدرم که ۱۲سال پیش فوت کرده دوباره فوت کرده من درخانه عموم که دوطبقه میباشد از طبقه همکف به طبقه بالامیروم ودر آنجا رهبر انقلاب را همراه مادربزرگم که چندماهی است فوت کرده درکنار هم هستند وبه رهبری من سلام کردم و ایشان باروی گشاده جواب من رادادن وبه من گفتن دخترم .مادربزرگم که کنارایشان بودن تامرادیدن من به مادربزرگم سلام کردم و شروع به گریه کردم .بعدیهو ازخواب بیدارشدم.
  اگرمیشود تعبیردقیقی به من بگویید

 31. ر. خ

  سلام. من خواب دیدم که یک زن به همراه یک مرد مردن. کسانی که پشت سر زن راه میرفتن لباس سفید تنشون بود. اون مرد هم پدرم بود که سه سال پیش فوت کرده. کسایی که پشت پدرم راه میرفتن مشکی تنشون بود. تعبیر خواب من چی میشه؟ لطفا جواب بدید

 32. فاطمه

  سلام
  خواب دیدم که پدرم چندین سال بدون هیچ علایم حرکتی و جسمی در بستر بودن و یکباره سلامتشون بدست آوردند و ما در خواب از این اتفاق خوشحال بودیم اما باز در همون خواب فوت شدن و بنده در خواب روبروی عکس پدرم گریه میکردم و افسوس میخوردم

 33. یاس

  سلام پدرشوهرم مرده چند سال پیش وامشب شوهرم خواب دیده که مرده وبرادر بزرگش ویکی از خواهرانش کنارش بودن بدن پدرشان ورم زیادی داره وشوهرم در تکاپوی خرید گوسفند وغذا هستن که برادر بزرگشان اجازه نمیده لطفا تعبیر آن را برام بفرستین ممنون

 34. آرز و فضل الهی

  سلام. برادر من مردی بسیار نکو نام بود که بر اثر تصادف 1 سال فوت شدن. در خواب دیدم نمرده بوده و برگشته ولی بعدش بر اثر آتش سوزی دوباره فوت شد و من از شدت گریه و ناراحتی نایی نداشتم. خانم هستم. ممنون.

 35. معصومه آیینه وندپور

  من خواب پدرشوهرم راکه چند ماه پیش فوت کرده دیدم که زنده شده وبعد از دوروز مرده ومراسم گرفته بودن دوروز بعد از مردنش میخواستن دفن اش کنن دردتابوت به طور وارونه یعنی پاهایش طرفی که باید سرش قرارداشت در تابوت بود یک طرف تابوت راشوهرم وپسرعمویش گرفته بودن طرف دیگر کسی نبود که یه طرفه افتادبعد مردم برش داشتن.

 36. مریم کریمی

  من خواب دیدم پسر جاریم که جوانمرگ شده وباره مرده ودر کنار پدرش می خواهن دفنش کنند ولی من ومادرش که در حیات هست از جاهای صعب العبور باید رد شویم تا به سر قبر همسرش برسیم در مسیر راه دیواری را خراب کردیم که سد راهمان بود تا بالاخره رسیدیم به جایی که نزدیک شدیم افرادی مانع شدن که برویم ونگذاشتن به دلیل اینکه قبلا برای رد شدن جاریم خطایی کرده بود من واسطه شدم که راهمان بدهند ولی خلاصه ما به تشییع جنازه نرسیدیم

 37. احمد خانی

  با سلام خواب دیدم پدربزرگم که سالها پیش فوت شده مریض بود و برده بودیمش زیارت. اونقد بهش خوش گذشت که امیدوار بود بار دیگه هم میاد زیارت. ک بعداز زیارت فوت شد و خیلی براش گریه میکردم.

 38. ۱۱۱۱۱

  خواب دیدم پدر بزرگم که فوت شده مرده و پدرم هم که فوت شده کنار جنازش نشسته و گریه میگنه بعد وقتی که میخواستن دفنش کن گفتن که برادر بزرگم باید بیاد امضا کنه و اجازه بده تعبییرش چیه؟ترو خدا اگه میدونید بگین

 39. مریم

  سلام وقت بخیر. خواب دیدم مادر شوهرم که ۴ روز پیش فوت شدند در بیمارستان دوباره مرده است و خواهر همسرم که در قید حیات هستن مرده ولی مشاهده کردم که تنفس دارن و احیاشون کردم و زنده شدند.
  ممنون میشم تعبیر این خوابم رو بفرمایید

 40. Meetra

  سلام
  من خواب دیدم دوستم که تقریبا ۶ سال پیش فوت شدبود زنده شده و هردو مون میدونستیم(تو خواب) اون مرده. بعد که ی خورده حرف زدیم رفتم ی جایی ی چیزی بردارم برگشتم دیدم دارن براش مراسم تشیع میگرن.

 41. محمود خان

  سلام محمود هستم امسال ۴۰ ساله میشم . حدودااا ۸ ساله مادرم فوت کرده البته که سال های اول زیاد خوابشو میدیدم و کاملا هم طبیعی بود. ولی امروز نزدیکای اذان صبح خواب دیدم که در بستر مرگه و منم بالای سرش خیلی گریه میکردم و انگار مانع رفتنش بودم اما ازم خواست تا برم از جایی ی چیزی که الان یادم نیست رو براش بیارم یعنی ی جورایی فرستادم دنبال نخود سیاه . بعد از چند قدمی که رفتم دیگه تموم کرد و منم سراسیمه و با گریه برگشتم سر جنازش اونم با صدای فریادی که زدم از خواب پریدم دیدم صورتم حسابی خیس شده از شدت اشکی که ریخته بودم . لطفااا راهنماییم کنید تعبیری داره یا همچنان خواب اشفته هستش به قول کائنان معبد آمون.

 42. سوگل

  خواب دیدم شوهر خاله ام ، که سالها پیش مرده است ، در خواب مرده و یکی از فرزندانش بسیااااااااار گریه و بی تابی می کند.
  انگار این غم برایش تازه بود

 43. فاطمه

  با سلام.مادر شوهرم دو سال هست مرده است یک هفته پیش هم سالگردش بود.دیشب خواب دیدم مادر شوهرم زنده است و در یک محیط شلوغ و خوشحال است و بعدش در خواب شنیدم مرده و بردن بشورنش من هم همراه یک بچه رفتم به مراسم نزدیک که شدم بچه ها با هم بازی میکردن بچه رو گذاشتم با اونا بازی کنه و خودم رفتم.با تشکر

 44. ر. خ

  سلام. من خواب دیدم که یک زن به همراه یک مرد مردن. کسانی که پشت سر زن راه میرفتن لباس سفید تنشون بود. اون مرد هم پدرم بود که سه سال پیش فوت کرده. کسایی که پشت پدرم راه میرفتن مشکی تنشون بود. تعبیر خواب من چی میشه؟

 45. زهرا

  من شوهرم چندسال پیش اسکیزوفرنی داشت خودکشی کرد.من خاب دیدم که دوباره خودکشی کرد و ما ناراحت بودیم میگفتیم دوباره رفت خودکشی کرد زنده شده بودا چرا دوباره اینکارو کرد

 46. پیمان

  باسلام اگه پدری که فوت شده است رادوبارو درخواب ببینیم که فوت شده است وجنازه رانبیینیم و فقط از دور گریه زاری میگنیم چیست؟باسپاس

 47. یونس

  سلام من در خواب دیدم برای یک مراسمی داریم میریم جایی و پدرم که سالها پیش فوت کرده اند وعمویم که خیلی وقت نیست فوت شده اند به دلیل تصادف فوت کرده اند وجسدانها را کفن کرده اند ودر یک جاکنارهم گذاشته اند ومن گریه کنان به سمتشون میرم انگار میخوان براشون نماز بخوانند

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب نوع خواب ها امده است که می تواند اشاره ای به ناخوداگاه شما باشد که که در تلاش است رنج های شما را دوباره بازافرینی کند و از این رو برای شما ازار دهنده سازد که دارای تعبیر عینی نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 48. محمد رضا برومند پور

  پدرم مرده بود کمک غسل شدم بعد از خاک سپاری بهم گفتن ی پسر بچه سر خاک نشسته و ادعا میکنه پسر منه و داره آبروی منو میبره سریع آمدم کنار قبر پدرم روشی قبر رو سیمان کرده بودن ب پسر بچه گفتم تو کی هستی از خواب بیدار شدم (اینجانب مرد هستم 44ساله و متاهل صاحب دو قلو دختر 13 ساله) باتشکر وسپاس

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب نشان از ان می تواند باشد که شما ترسی از ابرو و اینده پدرتان دارید که باید برای ایشان صدقه دهید و بدانید که از ادامه ی نسل ایشان هم ترس دارید.
   سربلند و پیروز باشید

 49. وحید

  سلام
  خواب دیدم که پدر زنم که چهل روز قبل مرده، در منزل قدیمی تر ما مهمان ما شده و با بشقاب و قاشق جلوی یخچال، منتظر غذاست و می‌گوید دلم جوجه کباب میخواهد
  پرسیدم مگر نمرده ای؟ گفت بله مرده تم ولی گرسنه ام و یک باره در بغل من افتاد و مجدد مرد و در شوک بودم که از خواب پریدم

 50. منصوره معصمی

  سلام خواب دیدم پدرم دوباره مرده مراحل کفن ودفن ودوباره انجام دادیم شئون وزاری هم زیاد بود
  در بالا یه جا نوشته شادی یه جا نوشته غم لطفا راهنمایی کنید

 51. رضا

  من پدرم تازه فوت کرده دیدم تو جایی هستیم پردرخت پدرم فوت کرده وجکازشو میزارن تو. ماشین ببرن ومنم میگم پشت سر ماشین میام

 52. معصومه

  سلام پدرم یکسال ونیم پیش ،فوت کردند،خ.اب دیدم که بابام توکفن بسته شذه توبغل منه ودارم میبرمش فاطمیه محلمون،صورتشو میبوسیدم ازروکفن سرمای صورتشو که توسرخونه بود حس میکردم وقتی زسیدم فاطمیه اخوندی که توواقعیت که فوت کرده بود، نمازش روخونده بود رو دیدم به خودم گفتم اینبار نمازشو میگم کس ذیگه بخونه ،بابامو گذاشتم فاطمیه تا به خواهرم زنگ بزنم بیاد بابا رو کمک کنیم بشورن
  بعد دیدم سرمزار بابام ،سنگش تو واقعیت سفیذه ولی توخواب سنگ بزرگ سیاه بود خیلی بزرگ وجهتش برعکس الان بود

نظر خود را بیان کنید