تعبیر خواب ماهی بزرگ

دیدن ماهی بزرگ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ماهی بزرگ در خواب چیست؟

تعبیر خواب ماهی بزرگ

تعبیر خواب ماهی بزرگ ممکن است با موقعیت اجتماعی شما مرتبط باشد. ممکن است به دلایل غیرضروری، موضوعات یا برخی اتهامات نادرست در زندگی بیداری خود مواخذه شوید. خواب ماهی بزرگ بر اساس موقعیت ها و جزئیات خواب شما تعابیر منفی و مثبت دارد. تعبیر خواب گرفتن یک ماهی بزرگ، نشانه ای از دوره پر رونق زندگی شما است. اگر ماهی بزرگی را دیدید که سعی می‌کند شما را به وحشت بیندازد، ممکن است نشان‌دهنده این باشد که زمان‌های آینده زندگی شما را در موقعیت‌های خجالت‌آور، آزاردهنده یا ناراحت‌کننده قرار می‌دهد. ممکن است در زندگی بیداری خود توسط اطرافیان خود تحقیر شوید. در ادامه این مطلب از آلامتو معنی و تعبیر خواب ماهی بزرگ را بخوانید.


تعبیر خواب ماهی بزرگ در خانه

ماهی بزرگ در خواب نیز با تعابیر مثبت بسیاری همراه است. به عنوان مثال، اگر در خواب خود را در حال ماهیگیری ماهی بزرگ ببینید، ممکن است نشان دهنده موفقیت در کار باشد. شما از حمایت و راهنمایی دوستان نزدیک، همکاران و خانواده خود برخوردار خواهید شد. جستجوی یک ماهی بزرگ در خواب بیانگر یک فرصت بزرگ است که به زودی توسط شخصی در زندگی بیداری به شما عطا خواهد شد. از افرادی که به شما کمک کرده اند تا این فرصت بزرگ را در زندگی پیدا کنید، ثابت قدم بمانید و سپاسگزار باشید.


تعبیر خواب ماهی بزرگ در حوض یا استخر

اگر در خواب ببینید ماهی بزرگ در حوض یا استخر است، ممکن است نشان دهنده موفقیت و حمایت در کار باشد. شما در آستانه ورود به دوره ای زیبا و پربار از زندگی خود هستید. اگر در رویای خود ماهی بزرگ را به دست آورید، در محل کار ممکن است به شما پیشنهادهای شغلی، یا فرصت های شغلی بهتری بدهد. در زندگی شخصی شما نیز چنین رویایی ممکن است نشان دهنده یک زندگی عاشقانه صلح آمیز و طولانی مدت باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب سگ چیست؟ دیدن سگ در خواب به چه معناست؟

تعبیر خواب ماهی بزرگ در خانه


تعبیر خواب ماهی بزرگ گرفتن

چنین رویایی ممکن است نشان دهنده موقعیت های نگران کننده در محل کار یا زندگی شخصی شما باشد. ممکن است احساس کنید گرفتار یا محدود یا گوشه گیر شده اید و ممکن است احساس کنید که تسلیم موقعیت شوید. گرفتن یک ماهی بزرگ درخواب نشان دهنده فرصت بزرگ زندگی شماست که ممکن است به سختی به آن دست یابید، اما نمی توانید آن را رها کنید، پس برای آن بجنگید.


تعبیر خواب ماهی بزرگ امام صادق

به تعبیر امام صادق (ع) :
ديدن ماهي بر شش و جه است.
اول: وزير.
دوم: لشگر.
سوم: دختر دوشيزه.
چهارم: غنيمت.
پنجم: غم و اندوه.
ششم: كنيزكي هندوي


تعبیر خواب ماهی بزرگ گرفتن با دست

اگر خواب خود ماهی بزرگ را با دست خود میگیرید به این معنی است که ، هر مشکلی راه حلی دارد و مشکل شما نیز راه حلی دارد، خارج از چارچوب فکر کنید، ذهن خود را برای ایده های جدید باز نگه دارید و مصمم بمانید. شما قطعاً موفق خواهید شد و به اهداف خود دست خواهید یافت، مهم نیست که در حال حاضر دستیابی یا رسیدن به آنها چقدر دشوار به نظر می رسد.

همچنین بخوانید: تعبیر مورچه در خواب، معنا و مفهوم واقعی مورچه در خواب

تعبیر خواب ماهی بزرگ خریدن

به تعبیر منوچهر مطیعی : اگر در خواب دیدی ماهی بزرگ خریدی، به این معناست که تلاش‌های شما نتیجه می‌دهد و موفق می‌شوید. اگر ماهی بزرگ را هدیه بگیرید از سوی آن شخصی که هدیه داده است، به ثروت و نعمت می‌رسید.
خریدن ماهی بزرگ مرده از بازار به معنای به دست آوردن مال و منال است، همچنین می‌تواند به معنای وصلت و ازدواج باشد.


تعبیر خواب ماهی بزرگ برای دختر مجرد

به تعبیر کارل گوستاو یونگ: اگر دختر مجرد در خواب ببیند به بازار ماهی رفته است ، تعبیر آن است که زندگی او دچار تغییر و تحولات مثبت می‌شود.


تعبیر خواب ماهی بزرگ برای زن باردار

اگر زن باردار در خواب خود ماهی بزرگ ببیند و درباره‌ی آینده‌ی فرزند خود دچار تردید شده باشد، سمبل ماهی، پیامی از جانب ناخودآگاه اوست مبنی بر این که با ترس‌های خود با شجاعت رو به رو شده، و در این زمینه به مهارت‌ها و تجربیات خود در طول زندگی تکیه کند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب کبوتر، دیدن کبوتر سفید در خواب به چه معناست؟

تعبیر خواب ماهی بزرگ امام صادق


تعبیر خواب ماهی بزرگ مرده

اگر در خواب ماهی مرده بزرگی دیدید می توانید آن را به عنوان یک علامت هشدار در نظر بگیرید. شما باید هوشیار باشید زیرا این احتمال وجود دارد که یک فرصت بزرگ را از دست بدهید یا ممکن است خیلی دیر متوجه آن شوید. دو تعبیر در مورد خواب ماهی بزرگ مرده وجود دارد. تعبیر اول این است که، باید تمرکز و هوشیاری خود را حفظ کنید تا فرصت را از دست ندهید. تعبیر دوم این است که ماهی مرده نشان دهنده یک فرصت مرده است که به هر حال چیز خوبی به دست نمی آید و بنابراین باید منتظر زمان مناسب و فرصت مناسب باشید.


تعبیر خواب ماهی بزرگ رنگی

به تعبیر منوچهر مطیعی :

تعبیر خواب ماهی سفید بزرگ : بخت و اقبال است.

تعبیر خواب ماهی زرد بزرگ: ماهی زرد طلائی پول و مال و ثروت است.

تعبیر خواب ماهی قرمز بزرگ: ماهی سرخ فر و شکوه است.

☺ تعبیر خواب «ماهی بزرگ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماهی بزرگ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


3 دیدگاه

 1. ضیا ذوالعقاریان

  درود بر شما من تو خواب دیدم از رودخونه ۲تا ماهی بزرگ گرفتم با دستم بعد یه ماهی خیلی بزرگتر اومد دادم اون خورد بعد آب رودخونه قطع شد و دیگه نتونستم بگیرم

 2. رضایی

  سلام خواب دیدم جلوی تراس خونه م دقیقا زیر خونه دریاست و دوتا ماهی خیلی بزرگ دو سه برابر خودم زیر آب ساکت و آروم ایستادن. جلوی خونه همسایه بغلی تعداد زیادی ماهی کوچک داشتن یه ماهی بزرگ رو میخوردن و بهش حمله کرده بودن

 3. اناهیتا

  سلام
  من خواب دیدم تو یه مغازه ماهی فروشی هستم پره از ماهی که برای فروش گذاشتند من هم تو مغازه قدم میزنم و قصد خرید ماهی دارم ولی در نهایت نمیخرم و میام بیرون ولی تو دلم قصد خرید دارم انگار میخوام برکردم ماهیها همه درشت و انواع مختلفی داشتند و تازه هم بودند لطفا تعبیرش رو بفرمایید چی میشه

نظر خود را بیان کنید