تعبیر خواب جاده

دیدن جاده در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جاده در خواب چیست؟

تعبیر خواب دیدن جاده تنگ و تاریک و ناهموار

جاده در خواب های ما زندگی و سرنوشت هستند. راه های خوب و بدی به شمار می روند که می پیمائیم و در این راهها به نتایج نیک و بد و خیر و شر می رسیم.

اگر در خواب جاده ای دیدید که در آن جاده تنها بودید در روزهای آینده احساس تنهایی و بی یاوری می کنید.

اگر در جاده ای پابرهنه بودید خوب نیست.

اگر جاده ناصاف و غیر هموار بود با مشکلاتی رو به رو می شوید و به دشواری می افتید.

اگر جاده ای را که می پیمودید (با وسیله یا بدون وسیله فرق نمی کند) صاف و هموار بود تعبیری مخالف تعبیر بالا دارد و خواب شما می گوید راه پیشرفتتان صاف است.

اگر جاده ناگهان بریده شد و به بن بست رسید خوب نیست.

اگر جاده پرتگاه داشت و شما از آن پایین رفتید تنزل شان می یابید و اگر به پرتگاه سقوط کردید حادثه ای نامطلوب اتفاق می افتد که موجب سقوط شما می شود.

اگر جاده تنگ و آفتاب گرم بود به بیماری مبتلا می شوید. اگر به سربالایی رسیدید و به آسانی آن را طی کردید ارتقا مقام می یابید و چنانچه به دشواری برخوردید مشکلاتی سر راه شما قرار می گیرد که در می مانید.

به هر حال دیدن جاده در خواب مسیر همان حیاتی است که دارید طی می کنید منتها خواب شما از آینده هایی نه چندان دور خبر می دهد و شما را از آنچه می خواهد پیش بیاید آگاه می کند.


خواب های مرتبط با جاده


تعبیر خواب «جاده» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جاده» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

10 دیدگاه

 1. مرضیه در 1399/06/23در2:23 ق.ظ

  سلام
  من خواب دیدم با پسر مورد علاقه ام قرار گذاشته بودم اما چون مامان بابام فهمیدن مجبور شدم با اونا بروم و اون وقتی مامان بابام را دیده بود خودش را قایم کرد و داشت ما را از بالا نگاه میکرد و بابام غر میزد که تو باید ی جوری رفتار کنی همه عاشقت بشن نه اینکه سر کارت بذارن و منم یک اخم ریزی کرده بودم و دکمه های مانتوم باز بود و داشتیم با مامان بابام تو خیابون میرفتیم
  میشه بگید تعبیرش چیه ممنونم

  • یاسین صداقت در 1399/06/31در4:23 ب.ظ

   با سلام
   این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و بیشتر بیانگر ترس های درونی شماست که شما از ان ترس دارید و از این رو نباید نگران باشید و سعی بر آن کنید که انتخاب های خود را بر اساس منطق انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. محسن در 1399/02/20در3:57 ق.ظ

  خواب دیدم در جاده ای خاکی کنار ساحل دریا تنها درحال دویدنم و ناگهان جاده مثل رانش زمین فروریخت و خودم را آویزان لبه جاده قسمت جلوی جاده کردم ولی باز سقوط کردم ارتفاع خیلی زیاد ولی تسلیم نشدم و تصمیم گرفتم به بالا برگردم و تصمیمم عملی شد و بدون بال به سمت بالا پرواز کردم

  و به قسمت عقب جاده برگشتم و دورریز کردم و از روی جاده ای که مسافت زیادی از آن ریخته شده بود به لبه جلوی راه پریدم (پرواز نکردم مثل یک انسان عادی که از جوی آب می پره ولی حدود ۵۰۰ متر بود و شروع به ادامه راه کردم وبه سرعت می دویدم تا به جایی رسیدم که پر از افعی سبز بود که من با فاصله دوسه متر توی هوا بالای سرشان می دویدم

  به من حمله می کردند ولی نمی رسیدندچون بالای سرشان می دویدم و از جایی به بعد از خالق خواستم که مشکل حل بشه با مارها(یعنی نه من به اونها آسیب بزنم نه اونا به من و وجود اونها و خودم رو از یک حقیقت ببینیم هم من هم مار و اومدم رو زمین و می دویدم به جلو ولی دیگه به من مارها حمله نکردند

  • یاسین صداقت در 1399/02/23در6:50 ب.ظ

   با سلام
   این خواب را میتوان به این شکل تعبیر کرد اما باید بدانید که تعبیر ان به این صورت است که در بخش اول خواب میتوان گفت که شما تلاش به کاری را اغاز خواهید کرد اما در ان شکستی مقطعی میخورید ولی دوباره با تلاش به جایگاه اول خود باز میگردید و پس از ان موفقیت جدید شما سبب نفوذ دشمنان در زندگیتان خواهد شد و این خود باز هم برای شما که از شکست های متمادی توانسته اید نجات یابید اهمیت ندارد و بسیار موفق خواهید شد اگر دلسرد نشوید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. فاطمه در 1399/02/18در11:55 ق.ظ

  من خواب دیدم با یک‌خانم‌که جاری من بودن و پانزده سال پیش در جوانی فوت کردند و ما رابطه نزدیکی با هم داشتیم سوار ماشینی بودیم و راننده من بودم بسیار چاق شده بودند بطوری که پشت صندلی من جانشدند مجبور شدم صندلی بغل رو بکشم جلو تا بنشینند جاده کلا یخ زده بود و من در حال صحبت کردن راحت رانندگی میکردم و ترس از سر خوردن یا هر حادثه ای رو نداشتم تعبیر این خواب رو لطفا بفرمایید

  • یاسین صداقت در 1399/02/22در11:54 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت میتواند باشد که این خواب برای شما دوچیز را نمایان میکند.اول انکه چاقی بیش از حد کسی که مرده است خیر نیست و اگر حالشان خوب بوده است خیر است و نشان از جا و مکان خیر ایشان دارد ولی اگر عذاب اور بوده است به همان حالت بد است.
   دوم انکه جاده در خواب های ما مسیر زندگی است و این نشان از ان دارد که شما مسیری سخت در پیش دارید ولی بسیار برای شما راحت خواهد شد و نباید از ان بترسید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. ِفاطمه در 1397/05/18در11:01 ق.ظ

  سلام من سالهاست این خوابم تکرار میشه:
  با ماشین مثل اتوبوس داریم تو جاده حرکت میکنیم که یک دفعه به یک سربالایی خیلی پرشیب نزدیک به شیب 90 درجه میرسیم و همیشه تو خواب از گذشتن از این شیب می ترسم. تعبیر این خواب چیه؟

 5. sara در 1396/08/05در4:19 ب.ظ

  میشه تعبیرشو بگین بهم

 6. sara در 1396/08/05در4:18 ب.ظ

  سلام.من خواب دیدم تقریبا غروب شده و یه جاده هست که وسط یه دریا میگذره یعنی دو طرف جاده دریه هست بعد میخوام با یه نفر دیگه که الان اصلا یادم نیست کی بوده از جاده رد شیم بعد دریاها از دوطرف موج میزنن. من یه مقدار از جاده هم رفته بودم..بعد میگم الان دیگه غروبه الان آب میاد بالا بخاطر جذر و مد .باید روز از این جاده رد شد.چون از آب میترسیدم موج که زد ترسیدم برگشتم

 7. مهران در 1396/06/22در2:29 ق.ظ

  خواب دیدم درجاده ای همواربودم که دوطرفش باغ بود وکنارش قبرستان قدیمی که گنجی درآن قبرها بود

نظر خود را بیان کنید