مجله آلامتو

تعبیر خواب جاده

(8 رای, امتیاز میانگین: 3٫63 از 5)

تعبیر دیدن جاده در خواب چیست؟

جاده road

جاده در خواب های ما زندگی و سرنوشت هستند. راه های خوب و بدی به شمار می روند که می پیمائیم و در این راهها به نتایج نیک و بد و خیر و شر می رسیم.

اگر در خواب جاده ای دیدید که در آن جاده تنها بودید در روزهای آینده احساس تنهایی و بی یاوری می کنید.

اگر در جاده ای پابرهنه بودید خوب نیست. اگر جاده ناصاف و غیر هموار بود با مشکلاتی رو به رو می شوید و به دشواری می افتید.

اگر جاده ای را که می پیمودید ( با وسیله یا بدون وسیله فرق نمی کند ) صاف و هموار بود تعبیری مخالف تعبیر بالا دارد و خواب شما می گوید راه پیشرفتتان صاف است.

اگر جاده ناگهان بریده شد و به بن بست رسید خوب نیست.

اگر جاده پرتگاه داشت و شما از آن پایین رفتید تنزل شان می یابید و اگر به پرتگاه سقوط کردید حادثه ای نامطلوب اتفاق می افتد که موجب سقوط شما می شود.

اگر جاده تنگ و آفتاب گرم بود به بیماری مبتلا می شوید. اگر به سربالایی رسیدید و به آسانی آن را طی کردید ارتقا مقام می یابید و چنانچه به دشواری برخوردید مشکلاتی سر راه شما قرار می گیرد که در می مانید.

به هر حال دیدن جاده در خواب مسیر همان حیاتی است که دارید طی می کنید منتها خواب شما از آینده هایی نه چندان دور خبر می دهد و شما را از آنچه می خواهد پیش بیاید آگاه می کند.

تعبیر خواب «جاده» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جاده» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

  1. ِفاطمه در

    سلام من سالهاست این خوابم تکرار میشه:
    با ماشین مثل اتوبوس داریم تو جاده حرکت میکنیم که یک دفعه به یک سربالایی خیلی پرشیب نزدیک به شیب 90 درجه میرسیم و همیشه تو خواب از گذشتن از این شیب می ترسم. تعبیر این خواب چیه؟

  2. سلام.من خواب دیدم تقریبا غروب شده و یه جاده هست که وسط یه دریا میگذره یعنی دو طرف جاده دریه هست بعد میخوام با یه نفر دیگه که الان اصلا یادم نیست کی بوده از جاده رد شیم بعد دریاها از دوطرف موج میزنن. من یه مقدار از جاده هم رفته بودم..بعد میگم الان دیگه غروبه الان آب میاد بالا بخاطر جذر و مد .باید روز از این جاده رد شد.چون از آب میترسیدم موج که زد ترسیدم برگشتم

  3. مهران در

    خواب دیدم درجاده ای همواربودم که دوطرفش باغ بود وکنارش قبرستان قدیمی که گنجی درآن قبرها بود

نظر خود را بیان کنید