تعبیر خواب دارو

دیدن دارو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دارو در خواب چیست؟

دیدن دارو در خواب

دارو در خواب چاره است و دارو خوردن چاره جویی. اگر دیدید دارو به دیگری می دهید خواب شما می گوید عقده و کینه و نفرت خود را خالی می کنید. دادن دارو به دیگران گویای شخم و نفرتی است که از آن شخص داریم یا از دست او عصبی هستید.

معبران اسلامی نوشته اند اگر دیدید دارو می خورید و دارو به حال شما مفید است کاری موافق دین انجام می دهید و اگر اثر مفید نداشت کاری خلاف دین می کنید.


دیدن دارو در خواب چه تعبیری دارد؟

دیدن دارو در خواب به نوعی بهبودی یا تغییر در عمل و احساسات ناشی از عوامل بیرونی را نشان می دهد. لازم به ذکر است که اگر شما واقعاً در زندگی واقعی بیمار هستید و دارو مصرف می کنید، دیدن دارو در خواب ممکن است به قرص هایی که در زندگی واقعی مصرف می کنید مرتبط باشد و معنای پنهان کمتری خواهد داشت. در قسمت زیر به تفسیر دقیق تر و خاص تر از خواب های مختلف مربوط به دارو خواهیم پرداخت.


خواب دیدن پاکت دارو

خواب دیدن پاکتی پر از داروهایی که باید مصرف کنید، نشان می دهد که برای سالم تر شدن در حال انجام تلاش های سختی هستید. شاید بتوانید نظرات و روش ‌های مختلفی را از مکان‌ های مختلف برای بهبود خودتان پیدا کنید، با این حال، ادامه دادن به هر توصیه ‌ای دشوار است.


دیدن دارو در خواب چه تعبیری دارد

تعبیر خریدن دارو در خواب

خرید دارو در خواب نشانگر اقدامات ناخوشایند است. این خواب حاکی از این است که شما رفتارهای بدی مانند قمار کردن یا نوشیدن مشروبات الکلی دارید. این خواب پیش بینی می کند که برای درمان خود در برابر عادت ها یا اعتیادهای بسیار ضعیف، ممکن است نیاز به کمک افراد متخصص و حرفه ای داشته باشید.


خواب فراموش کردن دارو

فراموش کردن دارو در خواب نشان می دهد مشکلاتی که شما تجربه می کنید موقتی است، اما این مشکلات معمولاً نتیجه بی دقتی شما است.


خواب دیدن در مورد طب سنتی یا داروهای گیاهی

دیدن یا مصرف داروهای سنتی یا داروهای خانگی در خواب، نشانگر این است که برای حل مشکلات مورد نظر، باید به اصل و ریشه خود برگردید.

در مورد چگونگی برخوردتان با والدین یا بزرگان در موقعیت های خاص فکر کنید. این خواب بیان می ‌کند که شما با بازگشت به ریشه‌ ها و ادیان مذهبی خود، در یک مواجهه اخلاقی با یک تصمیم مهم زندگی هستید و در نهایت شما در مسیر درست زندگی خواهید ماند.


تعبیر داروهای ملین یا ضد یبوست در خواب

دیدن داروهای ملین در خواب، شبیه دریافت برنامه های کسب سود و ثروت است، ممکن است بتوانید سود کوتاه مدت کسب کنید، اما این اقدامات ممکن است آسیب های طولانی مدت به سلامت مالی شما وارد کند.


تعبیر خواب خوردن دارو بدون دلیل

مصرف دارو در حالی که شما سالم هستید شبیه به بیمارستان رفتن بدون دلیل است، این خواب می تواند نشان دهنده حرص و طمع شما باشد. این خواب نشان می دهد که شما به اقدامات سریع برای پیدا کردن “احساس خوب” تکیه می کنید. این اقدامات ضعیف می تواند برای زندگی شما گران تمام شود.


دیدن دارو در خواب در حالی که بیمار هستید

اگر کسی در خواب ببیند که مریض است و برای بیماری هایی مانند سرماخوردگی یا سرطان دارو مصرف می کند، به این معنی است که او با داروهای مناسب و روش های اصلاحی رفتار خود را اصلاح می کند.


خواب در مورد دارو دادن به کسی

دارو دادن به کسی در خواب بیانگر این است که به یک فرد نادان ایده های خاصی می دهید تا اقدامات یا اعتقادات نادرست خود را تغییر دهد. خواب دیده اید که به دوست دختر سابق یا دوست پسر سابق خود دارو می دهید، به این معنی است که واقعاً می خواهید به او بگویید که در رابطه چه اشتباهاتی را انجام داده است.


تعبیر خوردن دارو وقتی که سالم هستید؟

خواب دیدن در مورد دریافت دارو بدون اینکه بیمار باشید، نشان می دهد که شخصی با ایجاد یک موقعیت خیالی، از شما سود ببرد.


تعبیر نوشیدن دارو در خواب

نوشیدن یک قاشق از داروهایی به فرم شربت در خواب نشان می دهد که که شما انتظار سود و یا نتایج سریع از تلاش ‌های خود دارید.


دیدن داروساز یا دارو فروش در خواب

این خواب بیان می ‌کند که شما در شرایط حرفه ‌ای و مالی، به ویژه به خاطر فقدان برنامه‌ ریزی و سازماندهی، از مشکلات مالی و حرفه ‌ای رنج می ‌برید. تنظیم اهداف روزانه و اعمال فشار برای تغییرات تدریجی در زندگی واقعی خود را در نظر بگیرید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عطار

خواب های مرتبط با دارو


☺ تعبیر خواب «دارو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دارو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


9 دیدگاه

 1. یوسف

  سلام
  مادرم در خواب دیده که من پیش دکتر رفته ام ولی به بنده دارو نداده.خودم هم اکنون بیمارم وهم قسط و وام و قرض دارم و از لحاظ روحی ناراحتم.تعبیر خواب مادرم چیست.

 2. A

  من خواب دیدم داشتم قلیون می‌کشیدم و یهو یک عالمه قرص سیاه و سفید از قلیون وارد دهنم شد ولی نخوردم و ریختمشون کف دستم این ینی چی

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما را چاره ای فرارسد که خود ان را پس بزنید که خیر نیست و باید بدانید که از طریقی ممکن است به شما رسد که اصلا فکر ان را هم نکنید.
   سربنلد و پیروز باشید

 3. حمید

  سلام
  مادری در خواب دید پسرش برایش دارویی آورده گفته بخور معدت خوب بشه و به او داده گفته کسی نفهمد مادر گفته من که چیزیم نیست گفت این دارو برای همه چی خوبه
  لطفا تعبیرشو برام بگین
  با تشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است ومی تواند به این معنا باشد که برای شما در اینده در زممینه ای که در زندگیتان دچار مشکل است چاره ای دیده شود که بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. ناشناس

  خواب دیدن شخصی میگوید چشم قورباغه ای داری.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   برای این خواب و بر اساس تعابیر امده است که ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده به زهد ممکن است بگروید و این برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. رصا

  خواب داروی گران قیمتی خریدم. درحالی که مریص نبودم.. قیمت داروی 16ملیون بود ولی به 4ملیون گرفتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از ان دارد که اگر مشکلی داریدکه فکر می کنید حل ان بسیار سخت است به مدد شما بسیار آسان حل خواهد شد و چاره ی ان در دست شماست.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید