تعبیر خواب سینی

دیدن سینی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سینی در خواب چیست؟

تعبیر دیدن سینی در خواب

سینی زنی است که به شما خدمت می کند و خیلی هم نزدیک است. او هم می تواند مستخدم و پرستار باشد و هم زن و همسر.

اگر دیدید سینی نو و تمیز و درخشنده و قشنگی دارید می توانید به آن زن هرکس هست متکی و به صداقت او معتقد و امیدوار باشید ولی اگر سینی کج و کوله و زشتی داشتید خواب شما می گوید زنی که به شما خدمت می کند آزرده است یا نسبت به شما و زندگیتان صداقت لازم را ندارد.

داشتن چندین سینی در خواب گویای تعدد خدمتکاران نیست بلکه بیانگر آن است که او قدرت حسن خدمت و ابزار حسن نیت و خدمت بیشتر را دارد اما توانایی شما در قبول محبت محدود است.


تعبیر خواب طبق (سینی بزرگ)

طبق ظرفی است به مانند سینی اما مقداری بزرگتر از سینی،

معبران کهن طبق را نادم و کنیز و برده تعبیر کرده اند و درباره طبق چیزهایی در همین زمینه نوشته اند ولی چون اولا طبق در زندگی امروز، مورد مصرف آن چنانی ندارد و ضمنا مسله داشتن کنیز و غلام و برده منتفی است تعابیر معبران گذشته را معتبر تلقی نمی کنیم یا قابل اطلاق نمی دانیم.

طبق (سینی) طلا توقع و انتظارات ماست از حوادث و اشخاصی که با آنها برخورد می کنیم و رو به رو می شویم.

اگر در خواب ببینیم که روی طبق چیزی نهاده اند و برای ما می آورند بسیار خوب است چون خواب ما می گوید توقع و انتظاری که داریم برآورده می شود.

اگر کسی که طبق را می آورد آشنا باشد یک دوست جوابگوی توقعات ما خواهد بود و اگر بیگانه باشد از حوادثی که اتفاق می افتد بهره می گیریم. طبق خالی همان طور که گفتیم توقع و انتظار است که هنوز وجود دارد و برآورده نشده.

اگر طبقی پر کردیم و برای کسی بردیم ما به انتظار او جواب می دهیم و این مشروط است به این که درون طبق چه نهاده باشیم.

اگر در طبق آئینه چراغ باشد، آن طور که سابق برای عروس به خانه داماد می بردند طبعا مبارک و میمون است و ماخدمتی در خور و شایسته انجام می دهیم ولی اگر یک طبق شلغم یا خاکستر ببریم بدیهی است که نیکو نیست و ما او را غمگین و رنجور می کنیم.

این برای مثال نوشته شد چرا که چیزهای خوب و بد زیادند.

سینی بزرگ شکسته نشان بر نیامدن آرزوها و خواسته هاست چه متعلق به شما باشد و چه مال دیگری چون غالبا به بیننده خواب برمی گردد.

☺ تعبیر خواب «سینی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سینی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

9 دیدگاه

 1. لیلا حسینی در 1399/07/03در5:49 ب.ظ

  سلام خواب دیدم مردآشنایی چندتاسینی داره یکی ازدوستانمون یکیشوازش خواست واون بهش داد سینی حالت تزئینی داشت وشکل مردوزنی بودکه تصویرمرد یک پیرمرد نازیبا بود

  • یاسین صداقت در 1399/08/20در11:25 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانیدکه همانگونه در متن هم آمده است سینی به معنای زنی است که به شما خدمت می کند و در این خواب شما ممکن است نشان از خدمتی باشد که از طرف آن شخص برای دیگری در آینده صورت خواهد گرفت و بدانیدکه بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سونیا در 1399/05/31در8:20 ب.ظ

  خواب دیدم دارم ظرفها رو میشورم شوهرم یه سینی طلایی آورد داد به من و من در عجب بودم که این سینی طلایی رو از کجا آورده

  • یاسین صداقت در 1399/06/10در1:04 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر است و اینکه شما نزد همسرتان عزیز و محبوب خواهید شد و اینکه فردی هستید که خانواده همسرتان شما را به مهمان‌نوازی نام خواهند برد و اینکههدیه گرفتن نشان از حب و دوستی بی زوجین است که نیک است
   سربلند و پیروز باشید.

 3. اوا در 1398/06/21در1:12 ب.ظ

  با سلام ،خواب دیدم رادر شوهرم در زد و یه سینی خواست منم گفتم بذار یه سینی تمیز و بزرگی رو بیارم با عجله سینیوگرفت و رفت تو عالم خواب به خیالم اومد برای کار خیری خواست و خوشحال بودم ممنون میشم تعبیرش کنید ، در ضمن اونشب کلی صلوات برای رسولالله (ص)فرستاده بودم

 4. محمد علی در 1397/07/18در12:47 ب.ظ

  سلام روزبخیر
  خواب دیدم در جمع خانوادگی هستیم و دایی بنده که به رحمت خدا رفتن زنده هستن جوان و سالم و خوش تیپ و من هم یک سینی دستمه که قرآن داخلش هست و موقعی که نزدیک ایشان شدم با همان سینی شروع کردم برای ایشان رقصیدن ودر دلم هی استغفار میکردم که قرآن دردستم هست این کارو میکنم لطفا تعبیر ش و برام ارسال بفرمایید ممنون میشم

  • یاسین صداقت در 1399/03/04در11:44 ب.ظ

   با سلام
   سيني زني است که به شما خدمت مي کند و خيلي هم نزديک است. او هم مي تواند مستخدم و پرستار باشد .هم زن و همسر. اگر ديديد سيني نو و تميز و درخشنده و قشنگي داريد مي توانيد به آن زن هرکس هست متکي و به صداقت او معتقد و اميدوار باشيد .
   سربلند و پیروز باشید .

 5. لیلا در 1397/06/05در11:06 ب.ظ

  سلام لیلا هستم، تعبیر هدیه گرفتن ۲ عدد سینی رو میخواستم

 6. نفس در 1397/05/10در9:38 ق.ظ

  سلام،من تو خوابم دیدم که تقریبا پنج تا سینی شکستن، البته همشون باهم ن،ولی دوتاشون باهم شکستن،شکستن دوتاش اینجوری بود ک وقتی دستم رو گذاشتم روش شکستن.میشه بگین تعبیرش چیه.ممنون

نظر خود را بیان کنید