تعبیر خواب سینی

دیدن سینی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سینی در خواب چیست؟

تعبیر دیدن سینی در خواب

سینی زنی است که به شما خدمت می کند و خیلی هم نزدیک است. او هم می تواند مستخدم و پرستار باشد و هم زن و همسر.

اگر دیدید سینی نو و تمیز و درخشنده و قشنگی دارید می توانید به آن زن هرکس هست متکی و به صداقت او معتقد و امیدوار باشید ولی اگر سینی کج و کوله و زشتی داشتید خواب شما می گوید زنی که به شما خدمت می کند آزرده است یا نسبت به شما و زندگیتان صداقت لازم را ندارد.

داشتن چندین سینی در خواب گویای تعدد خدمتکاران نیست بلکه بیانگر آن است که او قدرت حسن خدمت و ابزار حسن نیت و خدمت بیشتر را دارد اما توانایی شما در قبول محبت محدود است.


تعبیر خواب طبق (سینی بزرگ)

طبق ظرفی است به مانند سینی اما مقداری بزرگتر از سینی،

معبران کهن طبق را نادم و کنیز و برده تعبیر کرده اند و درباره طبق چیزهایی در همین زمینه نوشته اند ولی چون اولا طبق در زندگی امروز، مورد مصرف آن چنانی ندارد و ضمنا مسله داشتن کنیز و غلام و برده منتفی است تعابیر معبران گذشته را معتبر تلقی نمی کنیم یا قابل اطلاق نمی دانیم.

طبق (سینی) طلا توقع و انتظارات ماست از حوادث و اشخاصی که با آنها برخورد می کنیم و رو به رو می شویم.

اگر در خواب ببینیم که روی طبق چیزی نهاده اند و برای ما می آورند بسیار خوب است چون خواب ما می گوید توقع و انتظاری که داریم برآورده می شود.

اگر کسی که طبق را می آورد آشنا باشد یک دوست جوابگوی توقعات ما خواهد بود و اگر بیگانه باشد از حوادثی که اتفاق می افتد بهره می گیریم. طبق خالی همان طور که گفتیم توقع و انتظار است که هنوز وجود دارد و برآورده نشده.

اگر طبقی پر کردیم و برای کسی بردیم ما به انتظار او جواب می دهیم و این مشروط است به این که درون طبق چه نهاده باشیم.

اگر در طبق آئینه چراغ باشد، آن طور که سابق برای عروس به خانه داماد می بردند طبعا مبارک و میمون است و ماخدمتی در خور و شایسته انجام می دهیم ولی اگر یک طبق شلغم یا خاکستر ببریم بدیهی است که نیکو نیست و ما او را غمگین و رنجور می کنیم.

این برای مثال نوشته شد چرا که چیزهای خوب و بد زیادند.

سینی بزرگ شکسته نشان بر نیامدن آرزوها و خواسته هاست چه متعلق به شما باشد و چه مال دیگری چون غالبا به بیننده خواب برمی گردد.

☺ تعبیر خواب «سینی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سینی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


19 دیدگاه

 1. نغمه

  سلام خسته نباشید
  خواب دیدم در خانه مهمانهای فراوانی از فامیل های خودم و همسرم داریم
  در یک سینی کهنه و رنگ و رو رفته برای مهمانان چای سرد و کوچک و بد رنگی میریختم که بیشترش میریخت روی سینی مادر شوهرم بسیار عصبانی بود که من درست پزیرایی نمیکنم
  وقتی برگشتم اشپزخانه دیدم سینی شکسته و خواهرشوهرم ناراحت است چون سینی او بود فکر میکرد من شکستم بهش گفتم پول سینی ات را از کشو بردار
  موقع کادو دادن مهمانان مهمانی در جمع بود که در واقعیت مرده است عموی پدرم
  او بمن کفن هدیه داد همه ناراحت شدن ولی من خوشحال بودم و میگفتم کفن هم بدرد میخورد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است خیر نباشد و دو المان دارد که اصلا در خواب ها به خیر نیامده است. اول انکه سینی شکسته نشان از مشکلی برای احدی از عزیزان شما می تواند باشد که به شما هم ضرری رسد و دیگر ان که در خواب گرفتن کفن به خیر نیست. حتما صدقه دهید و در رفتارتان بسیار دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. فاطمه

  با سلامو منخواب دیدم که همسایه ها امده بودند درخانه مان واز من سینی بزرگ روحی میخواستند ومن میگفتم منیک سینی دارماینها همهاومدند یک دقعه نگاه کردم دیدم دوتا سینی دارم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که شما در حق کسی کاری کرده اید که دو چندان ان را بینید و از این رو خوابی خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. بهونه

  سلام فاطمه هستم….خواب دیدم یه جایی سیل اومده بود و تمام شده بود آب زلالی تمام زمینهای کشاورزی اطراف و گرفته بود و سیل‌سنگهای بزرگی رو تو زمین‌ها آورده بود و یک دیگ و یک عدد سینی هم تو آب شناور بود که من برای خودم برداشتم…ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایید…سپاس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب می توان به این صورت تعبیر کرد که ممکن است در اینده برای دیگران مشکلات بزرگی پیش بیاد که شما هم از ان در امان نیستید اما بدانید که به واسطه ی آن با شخصی آشنا خواهید شد که برای شما خادم است و خیر .
   سربلند و پیروز باشید.

 4. مهدیس

  سلام وقتتون بخیر. خواب دیدم من و خواهرم در جایی مثل مسجد یا تکیه هستیم (هر دو مجرد هستیم). خانوما دورتادور نشسته بودن و قرآن میخوندن. بعد وارد خونه ای شدیم که خالی بود و میخواستیم بچینیمش. جالباسی استیل دستم بود. توی مسیز از یه مغازه ظرف فروشی دو عدد سینی مستطیل سیلور خریدیم. وقتی به خونه برگشتیم پسری که نامزد خواهرم بود بهش زنگ زد و ازش پرسید سینی خریده یا نه. بعد پسری که نامزدم بود بهم زنگ زد گفت من اومدم اون مغازه سینی سیلور خریدی اگه نخریدی بخرم. گفتم خریدم. من انگار واسه خداحافظی عجله داشتم ولی اون هی سعی داشت حرف و ادامه بده گفت خوشحال شدم صداتو شنیدم مواظب خودت باش.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سینی آمده است که می تواند به معنای ان باشدکه زنی در زندگی شماست که با توجه به خواب شمااز جنبه ی خیر است و هم چنین می تواند به این معنا باشد که اشاره ای به کسی باشد که در زندگی شما و ایشان باشد که زنی خیر به واسطه ی ایشان در زندگی شما خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. آیلین ابراهیمی

  سلام خواب دیدم توو یه مهمونی هستیم که من یه سینی استیل با دسته های طلایی دستم بود که از مهمونا پذیرایی کردم و از در خارج شدم برم توو اشپزخونه اما در کوتاه بود مث اینکه یه دیوار باشه فقط یه پنجره کوچیک رو زمین باز باشه باید خم میشدم تا بتونستم رد بشم اما لبخند رو لبم بود جالب اینه که این مهمونی خونه خودمون نبود و اینکه پسر عموم هم ک مث برادرمه یه کت ابی لی تنش بود گفتم بش اگ خاکستری می گرفتی قشنگ تر بود و اینکه نمیدونم اصلا چرا دور هم جمع شدیم اما مهمونا هم غریبه بودن هم اشنا تعبیرش چی میشه استاد؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب برای سینی آمده است که می تواند به این معنا باشد که شما زنی در زندگی خود دارید که برای شما بسیار خیر است و میتوانید در آن جمع به دنبال ایشان باشید و بدانید که برای شما بسیار خیر است.
   سربلندو پیروز باشید.

 6. لیلا حسینی

  سلام خواب دیدم مردآشنایی چندتاسینی داره یکی ازدوستانمون یکیشوازش خواست واون بهش داد سینی حالت تزئینی داشت وشکل مردوزنی بودکه تصویرمرد یک پیرمرد نازیبا بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانیدکه همانگونه در متن هم آمده است سینی به معنای زنی است که به شما خدمت می کند و در این خواب شما ممکن است نشان از خدمتی باشد که از طرف آن شخص برای دیگری در آینده صورت خواهد گرفت و بدانیدکه بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. سونیا

  خواب دیدم دارم ظرفها رو میشورم شوهرم یه سینی طلایی آورد داد به من و من در عجب بودم که این سینی طلایی رو از کجا آورده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر است و اینکه شما نزد همسرتان عزیز و محبوب خواهید شد و اینکه فردی هستید که خانواده همسرتان شما را به مهمان‌نوازی نام خواهند برد و اینکههدیه گرفتن نشان از حب و دوستی بی زوجین است که نیک است
   سربلند و پیروز باشید.

 8. اوا

  با سلام ،خواب دیدم رادر شوهرم در زد و یه سینی خواست منم گفتم بذار یه سینی تمیز و بزرگی رو بیارم با عجله سینیوگرفت و رفت تو عالم خواب به خیالم اومد برای کار خیری خواست و خوشحال بودم ممنون میشم تعبیرش کنید ، در ضمن اونشب کلی صلوات برای رسولالله (ص)فرستاده بودم

 9. محمد علی

  سلام روزبخیر
  خواب دیدم در جمع خانوادگی هستیم و دایی بنده که به رحمت خدا رفتن زنده هستن جوان و سالم و خوش تیپ و من هم یک سینی دستمه که قرآن داخلش هست و موقعی که نزدیک ایشان شدم با همان سینی شروع کردم برای ایشان رقصیدن ودر دلم هی استغفار میکردم که قرآن دردستم هست این کارو میکنم لطفا تعبیر ش و برام ارسال بفرمایید ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   سيني زني است که به شما خدمت مي کند و خيلي هم نزديک است. او هم مي تواند مستخدم و پرستار باشد .هم زن و همسر. اگر ديديد سيني نو و تميز و درخشنده و قشنگي داريد مي توانيد به آن زن هرکس هست متکي و به صداقت او معتقد و اميدوار باشيد .
   سربلند و پیروز باشید .

 10. لیلا

  سلام لیلا هستم، تعبیر هدیه گرفتن ۲ عدد سینی رو میخواستم

 11. نفس

  سلام،من تو خوابم دیدم که تقریبا پنج تا سینی شکستن، البته همشون باهم ن،ولی دوتاشون باهم شکستن،شکستن دوتاش اینجوری بود ک وقتی دستم رو گذاشتم روش شکستن.میشه بگین تعبیرش چیه.ممنون

نظر خود را بیان کنید